Başakşehir Mah. Süleyman Çelebi Cd. No:15 Başakşehir / İstanbul    +90 537 445 94 25    Pzt-Paz: 08:00 - 23:00

Yeşilköy Evden Eve Nakliyat-0537 445 94 25-%20 İndirimli Fiyatlar

DUYURU: %35 indirimli kampanyamızdan yararlanmak için erken rezervasyon yapın ve karlı çıkın!!!Best moving company

Firmamıza Türkiye’de İSO-9001 Kalite belgelerine sahip olan en iyi Yeşilköy nakliye şirketlerinden biriyiz..

Firmamız müşterilerimizin beklentilerini bilmekte ve bu amaçla profesyonel ekiplerimizin yanında modern teknolojiyle hizmet veriyoruz. evden eve nakliyat firması olarak güvenilir olmaya önem vermekte olup ve müşterilerimize verdiğimiz sözlerde durmaya özen gösteriyoruz. Hizmet kalitemizden asla ödün vermemekteyiz. İstanbul Yeşilköy evden eve nakliyat hizmetlerini kurumsal olarak sizlere sunuyoruz. Sahip olduğumuz tecrübe ve prensipler ile taşınma sürecini sizlere stressiz , rahat olarak sunuyoruz. İstanbul Anadolu yakasında ve Avrupa yakasında aktif olarak hizmet sürdürmekteyiz. Hizmetlerimiz tamamen müşteri odaklı ilerlemektedir ayrıca anahtar teslim ev taşıma hizmetimiz ile rahat bir süreç yaşamış oluyorsunuz. Teklif almak ve hizmetler hakkında detaylı bilgi sahibi olmak için tek yapmanız gereken iletişime geçmeniz olacaktır. ÖZKOÇTAŞ KALİTELİ EVDEN EVE EŞYA TAŞIMA ŞİRKETİ İLE TANIŞIN!

Avrupa’da kullanılan modern nakliye teknolojilerini ülkemize getirmekteyiz ve diğer nakliye firmalarına da örnek olmaktayız 🤩🤩. Ülkemizin bütün illerine veya ilçelerine de taşınmanız gerektiğinde de sizler için her zaman aynı kalitede hizmet veriyoruz.

Geniş ekiplerimiz ile koordineli olarak hizmet veriyoruz ve en ufak bir hataya yer bırakmadan hassas bir iş olan evden eve nakliyat hizmetini garantili olarak sizlere sunuyoruz. Bundan dolayı sizlere her zaman en kaliteli hizmeti sunmak için çalışmalar yapıyoruz ve uzman ekiplerimizle de sizlere memnuniyetin garantisini de sunmuş oluyoruz.

🤗🤗 Böylesi taşımacılık yapan insanlar eski usul yöntemlerle eşyalarınızı taşımaktadırlar. Taşıma esnasında da eşyalarınızın birçoğuna zarar vermektedirler. Tüm bunları geçtik deseniz bile bu sefer verdikleri zararı üstlenmeyip tamamını yine sizin üzerinize bırakmaktadırlar. Bu sebeple firmamız bütün vatandaşlarımızı bu tarz ilkel taşımacılık yöntemlerinden uzak durmaları noktasında her daim uyarmaktadır. Yeşilköy nakliyat ekibi alanında uzman kişilerden oluşmaktadır ve her birisi işini severek yapmaktadır.

Firmamız ve firma çalışanları için ilk öncelik her zaman müşteri memnuniyeti olmuştur. Firma olarak müşterilerimize daha iyi ve daha kaliteli hizmet verebilmek adına bütün teknik alt yapımızı güncelledik. Araçlarımızın tamamı kapalı kasa sistem olup eşyalarınız hiçbir şekilde hava ile temas halinde olmamaktadır. Yine eşyalarınızın hiçbir zarar görmeden bulundukları kattan indirilip, yeni adreslerine güvenle çıkarılmaları adına asansörlü sistem taşımacılığı yapıyoruz.

Yeşilköy evden eve nakliyat hizmet kapsamında Özkoçtaş evden eve Nakliyat şirketine bağlı olarak Yeşilköy evden eve taşımacılık hizmeti sunmaktadır.

Yeşilköy Evden Eve Nakliyat, taşımacılık sektöründe; hızlı, güler yüzlü, uygun fiyat politikası ile Nakliyat firması farkını hissedin.

Evden Eve Nakliyat; şehir içi, şehirler arası evden eve taşımacılık hizmetleri ile de yanınızdayız. Evden Eve Nakliyat;
Titiz, eğitimli eleman kadrosu, geniş kapsamlı paketleme materyalleri, hijyen ve güven gerektirir. Özkoçtaş Evden Eve Nakliyat olarak, mutluyuz çünkü güveninizi kazanıyoruz.

Yeşilköy Nakliyat Evden Eve

Evden Eve Nakliye Türkiye’nin her alanında taşımacılık hizmetleri sunan ve günümüz koşullarında her daim başarılı bir nakliyat şirketi olan Evden Eve nakliyat, siz değerli iş ortaklarına kaliteli ve güvenilir hizmetler sunmaktadır.

Evden eve Nakliyat Yeşilköy Fiyatları profesyonel kadrosu ve geniş araç filosu ile ülkemizin en güzel bölgesi olan yeşilköy Evden Eve Nakliyat hizmetleri sunmaktadır.

Özkoçtaş Evden Eve Taşımacılık

Evden eve taşımacılık ağının geniş olduğu bir nakliyat şirketi ile yapacağınız her işlemde sınırsız hizmetler tarafınıza sunulmaktadır.

Evden Eve Nakliyat Yeşilköy bölgesinde evden eve nakliyat hizmetleri sunduğu için bu denli başarılı grafik çizdiği için Evden Eve Nakliyat Yeşilköy halkı tarafından ÖZKOÇTAŞ EVDEN EVE NAKLİYAT şirketi olarak benimsenmektedir.

Yeşilköy Evden Eve Nakliyat hizmetleri kalite ve özeni Özkoçtaş Nakliyat sayesinde yakalayın. Nakliyat sektörü yeni bakış açısı getiren firmalardandır. Yenilikçi ve müşteriye odaklı çalışma prnesipleri, değişmeyen kalite anlayışımız ile sizlere her zaman en iyi hizmeti sunmaya devam ediyoruz. Evden eve nakliyat hizmetleri hassas, hızlı ve çözümcül yaklaşımları referanslarının arasına sürekli yeni birini ekleyen şirketimiz müşterilerine özel ideal ödeme kolaylığıda sağlamaktadır. Nakliyat sektörü uzun yıllardan beri hizmet veren Özkoçtaş evden eve Nakliyat tüm Türkiye’ye hizmet vermektedir.

Evden eve nakliyat işleri Özkoçtaş evden eve taşımacılık hizmet kalitesini hissedin… Müşterilerimiz bizim için her şeyden üstün tutuyor ve eşyanızı en hızlı en güvenli olacak bir şekilde taşıyoruz. Bürodan büroya depolama hizmeti ve asansörlü nakliyat başta olmak üzere hızlı aynı zamanda güvenilir taşımacılık hizmeti veren müşteri odaklı çalışma çizgisiyle Yeşilköy de hizmet bekleyen müşterilerimiz için özenle nakliyat hizmeti sunmaktayız. Taşıma ekspertizi müşterinin beklentilerini öğrenir aynı zamanda taşıma işinin hangi yerler arasında nasıl yapılacağı planlar yapar, planladığı bu hizmet en yüksek dikkat ve kalite servis hizmeti ile sağlar ve çözümler sunarak sonuçlandırır.

Yeşilköy evden eve nakliyat

Yeşilköy Şehirler Arası Nakliyat

Şehirlerarası evden eve nakliyat alanında, yıllardan gelen tecrübesi, nakliyat yapabilme sertifikası almış eğitimli elemanları ve ekonomik fiyatlarıyla daima yanınızdayız.

Kuruluşumuz geniş araç filosu ve tecrübeli eleman kadrosu ile şehirler arası ev ve iş yeri nakliyatını, depolama hizmetini en güvenilir bir şekilde yerine getirmektedir. Taşıma işlemini müşterilerimiz için zahmetsiz bir şekilde gerçekleştiriyoruz. Firmamız başarılarına yeni başarılar eklemek için yeni taşınma sistemlerini kendi bünyesine eklemiş, siz değerli müşterilerimizin tüm taşınma ihtiyaçlarını karşılayabilmek amacıyla her geçen gün kendisini de geliştirmiştir.

Eşyalarınızı, araçlarımıza modern taşınma standartlarına uygun olarak yüklemekte ve çelik kasalı araçlarımıza olası bir sarsılma veya bir kaza durumunda zarar görmemesi amacıyla sabitlemekteyiz.

Şehirlerarası evden eve nakliyat için mesafeler uzun olduğundan eşyaların doğru paketlenmesi gerekmektedir. Yeşilköy Nakliyat olarak, bu durum için müşteri memnuniyetini göz önünde alarak mobilya eşyalarınızı özenle paketleyip yerleştirmekteyiz. Mobilyalarınız şu an oturduğunuz evden sökülerek, yeni taşınacağınız evinizde yerleştirilir.

Yeşilköy Şehirler Arası Nakliyat firması

Yeşilköy Evden Eve Nakliyat, şehirler arası nakliyat hizmeti kapsamında Türkiye’nin bütün şehirlerinde nakliye hizmeti vermektedir. Şehirler arası nakliyat hizmeti çok fazla güven gerektiren bir iştir; çünkü eşyalarınız herhangi bir il içerinde değil iller arası taşındığı için güven duyduğunuz bir firma ile çalışmak gerektirir. Özkoçtaş Nakliyat, uzman ekibi ile bu konuda en güvenli firmalardan biri olarak yıllardır hizmet vermektedir. Eşyalarınızın yoğunluğu ne seviyede olursa olsun Türkiye’nin her yerine özenle taşımaktan mutluluk duyarız. Taşımasını yaptığımız ürünleri sigorta yaparak bizden kaynaklı bir zararı telafi ediyoruz.

Özkoçtaş Nakliyat olarak ekspertiz hizmetini de ücretsiz olarak sunmaktayız. Evden eve nakliyat sırasında eşyalarınızı sigortalayarak güvence altına alıyoruz.

Evden eve nakliyat işlemi sırasında sizinle diyalog halinde bir elemanımız dizayn için yanınızda yer alacaktır. Yeşilköy Nakliyatı seçtiğiniz için şimdiden teşekkür ederiz. Aklınıza takılan tüm sorularınız için müşteri temsilcilerimizle görüşebilirsiniz.

Yeşilköy evden eve nakliyat

Yeşilköy Şehir İçi Nakliyat

Yeşilköy evden eve nakliyat titizlik, eğitimli eleman kadrosu , geniş kapsamlı paketleme materyalleri , hijyen ve güven gerektirir. Yeşilköy Şehir İçi Nakliyat ve evden eve taşımacılık olarak mutluyuz çünkü güveninizi kazanıyoruz.

Yıllardır bu sektörde Yeşilköy de hizmet veren firmalar arasında referans müşteri potansiyeli en fazla olan firmayız çünkü işimizi gerektiği gibi ve size verdiğimiz sözler doğrultusunda , hakkettiğiniz hizmeti sunarak yapıyoruz.

Yeşilköy Şehir İçi Evden Eve Nakliye Hizmetinde Yaptığımız İşlemler Sırasıyla Aşağıdaki Gibidir

 • Müşterinin isteğine bağlı olarak taşınacak eşya tespitinin eksperlerimiz tarafından ücretsiz yapılması
 • Eşyanın miktarına uygun aracın seçilmesi
 • Eşyanın yükleme ve boşaltılması
 • Mobilyaların taşınma esnasında zarar görmemesi için ambalajı
 • Beyaz eşyanın (buzdolabı, çamaşır makinesi..) ambalajı
 • Eşyaların yeni evde yerlerine montajı
 • Gardrop türü mobilyanın demontesi ve montesi
 • Kırılacak eşyaların paketlenmesi
 • Bütün bu eşyaların araç içinde zarar görmeyecek şekilde istifi
 • Yeni evde eşyanızın sizin isteğinize göre dizaynı

Yeşilköy Evden Eve Nakliyat Firmaları

 1. Taşınma sırasında doğabilecek hasarlara karşı eşyalar sigortalanmaktadır.
 2. Sigorta poliçesi taşıma günü formen tarafından müşteriye teslim edilir.
 3. Hasarın teminatı konusunda müşteri Özkoçtaş Nakliyat ile değil direkt olarak sigorta şirketi ile muhattaptır.
 4. Mutfak eşyaları ve kırılacak diğer eşyalar özel kutu ve balonlu naylon ile paketlenir.
 5. Paketleme gözetimli ve titiz yapılır.
 6. Ağır eşyalar özel elemanlar ile taşınır.
 7. Her paket alındığı oda ismi ile numaralanır yeni yerinde açıldığında bu numaralandırmaya dikkat edilir.
 8. Evden eve nakliyat talebiniz bize telefonla, e-maille veya iletişim formumuzla bize ulaşmasıyla Özkoçtaş Nakliyat eksperi evinizi sizin istediğiniz saat ve zamanda ziyarete gelir.
 9. Özkoçtaş Nakliyat talebinize uygun planlama koordinasyon ve eşyalarınızın hassasiyetine göre taşıyabilecek büyüklükte araç planlaması sağlar.
 10. Eşyalarınızın hassasiyetine göre ambalaj malzemesi, eşyalarınızın hassasiyetine kaç elemanın geleceği ve eşyanızın sigorta değeri gibi çalışmaları tespit edici planlama yapılır.
 11. Eşyanın gideceği yeni yeride ziyaret edip sonradan olabilecek riskleri en asgariye indirir.
 12. Tüm bu çalışmalar yapıldıktan soma Evden Eve Taşımacılık ekspertizi sizin isteklerinizi de göz önünde bulundurarak size yazılı bir teklif sunar.
 13. (Bu yazılı teklif aynı zamanda sözleşme yerine geçer).
 14. Taşınma tarihiniz sizinle beraber kararlaştırıp kayıt altına alınır.

Yeşilköy Evden Eve Asansörlü Nakliyat

Ev taşımanın en korkulu kısmı olan yüksek katlı, dar sokaklı veya dar merdivenli evlere nasıl ulaşılacağıdır. Yeşilköy asansörlü taşımacılık hizmetimiz, eviniz ister onuncu katta ister birinci katta olsun eşyalarınızın zahmetsizce taşınmasını sağlar.

Şehir içi ve şehirlerarası asansörlü nakliyat ile hem zamandan hem de iş gücünden tasarruf etmek mümkündür. Araçtan asansöre, asansörden de direkt olarak dairenize ulaşacak eşyaları daha az insanla merdiven çıkma derdi olmadan evinize yerleştirebilirsiniz. Yeşilköy evden eve asansörlü taşıma hizmetimiz yüksek katlı binalar, giriş katları veya dar sokaklara rahatça taşınmanızı sağlar.

Deneyimli ve disiplinli ekibimiz ile Özkoçtaş Nakliyat’ın kaliteli hizmeti hakkında ayrıntılı bilgi almak için iletişim bilgilerimizden bizlere ulaşabilirsiniz.

Asansör sistemi sayesinde eşyalarınız hızlı ve güvenli olarak taşıma imkanı sunmaktayız.

Asansörlü taşımacılık hizmetlerinde İstanbul’da ilk uygulayan firmalar arasında olan Yeşilköy Nakliyat olarak sizlere güvenilir sorunsuz olarak hizmet vermekteyiz.

Asansörlü evden eve nakliyat ile taşınmanın işleyişi firmamız tarafından yapılacak keşif ile binanın asansör kullanımına bağlı olarak eviniz önünde kullanımına uygun olarak karar verme ile başlar. Bu doğrultuda asansörün kurulum pozisyonu ayarlanır. Asansörün kurulumu 20 dakika sürer ve 15. kata kadar çıkabilen bir sistemdir.

Evinizin balkonuna veya penceresine kurulan raylı sistem ile eviniz içerisinde bulunan personelimiz ilk olarak paketlenmesi tamamlanmış olan eşyayı raylı sistem üzerine koyar ve aşağıya giden eşyalar aracımıza istiflenir. Asansörlü taşımacılık sistemi ile yapacağınız taşınma bina merdiveni ile yapılan taşınma planına göre oldukça daha güvenlidir. Merdiven veya bina asansöründe taşınan eşyaların zarar görme payı yüksek olduğundan çizilme, kırılma gibi riskleri ortadan kaldırır.

Asansörlü sistem ile her türlü ev eşyası taşınabilmektedir. Dolap, mobilya, cam eşyalar ve çeşitli parça türündeki eşyalarınız hiçbir nakliyat stresi yaşamadan evden eve, ofisten ofise sorunsuzca taşınabilir.

Taşıma işlerinde teknolojinin vermiş olduğu imkanlar dahilinde sizlere Yeşilköy Nakliyat olarak kusursuz hizmet sunmayı amaç edinmekteyiz. Yüksek katlarda oturan müşterilerimiz için tasarlamış olduğumuz bu sistem sayesinde güvenilir, hızlı olarak evden eve nakliyat hizmeti sağlanabilir. Aklınıza takılan merak ettiğiniz tüm soruların yanıtlarını iletişim sayfamızı ziyaret ederek müşteri temsilcimizden detaylı bilgi alabilirsiniz.

Yeşilköy Evden Eve Nakliyat
Yeşilköy Evden Eve Nakliyat
Yeşilköy Evden Eve Nakliyat
Yeşilköy evden eve nakliyat

Yeşilköy Ofis , Büro Ve İş Yeri Taşımacılığı

Ofisinizi Güven Ellere Teslim Ediniz, Best Service quality

Türkiye’nin her bölgesine kaliteli taşımacılık hizmetleri sunan Özkoçtaş Evden Eve Taşımacılık, her alanda göstermiş olduğu kaliteli taşımacılık hizmetini ofis taşımacılığında da göstermektedir. Yılların vermiş olduğu birikimi sadece ev ve ofis taşıma üzerine kuran firmamız bu hizmeti başarılı bir şekilde sunmak için her türlü hizmeti ve tedbiri almaktadır. Yılların deneyimi dediğimizde bunu sadece lafta bırakmayan firmamız bu tecrübesini her alanda sizlere göstermektedir. Firmamız özellikle büyük organizasyonlarda her zaman dikkatli ve titiz bir çalışma sağlayarak sizlere güvenilir taşımacılık hizmetleri sağlamaktadır. Yeşilköy bölgesinde kaliteli ve güvenilir taşımacılık hizmetleri sunan Özkoçtaş evden eve Taşımacılık, ofisinizin taşınmasında her zaman dikkatli ve titiz bir şekilde hareket etmektedir. Sizde ofisinizi taşıtmak istiyorsanız ve bunu kurumsal nakliyat şirketleri ile sağlamak isterseniz tek yapmanız firmamız ile iletişime geçmenizdir. Özkoçtaş Taşımacılık ile artık ofis taşımacılığı hizmetlerinizi gönül rahatlığı ile gerçekleştirebilirsiniz. Ofis taşımacılığı alanında kendisini en iyi şekilde ispatlayan firmamız bu alanda başarılı grafiğini daima geliştirmektedir. Sizde firmamız ile bu hizmet yakalamak istemez misiniz? Ofis taşıma hizmetlerinde tek adres Özkoçtaş Taşımacılık..

Yeşilköy Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Evden Eve Nakliyat sektörü, kendine özgü olan yapısıyla bu alanda özelleşmiş. Taşımacılık işlemi neredeyse tüm zorluğunu, stresini zahmetini ortadan kaldırmakla birlikte, Yeşilköy de hizmet veren firmamız Yeşilköy evden eve nakliyat alanında uzman firmalar sayesinde eşyaların zarara uğrama ihtimalini de sıfırlamıştır.

Yeşilköy evden eve taşımacılık, gerek şehir içi nakliyat gerekse Şehir içi tüm Türkiye ye taşınırken, uzman kadrosu, modern araçları, taşınmada hız kalite sağlayan platform asansörü paketleme malzemeleriyle zahmetsiz kolay bir Evden Eve hizmeti sunar. Evden eve gelen taleplerini uzman kadromuzla, sigortalı olarak koltuklarınız beyaz eşya yataklarınız özel kılıflarla mobilya parçalarınız sarılmak suretiyle taşınır. Ayrıca her türlü taşıma da müşterimiz işini kolaylaştırmak için özel olarak dizayn edilmiş bardaklık tabaklıklarımızla güvenli bir şekilde cam porselen eşyalarınız taşınır.

Bizler memnun müşterinin en az 20 kişi getirdiğine memnun olmayan müşterinin de en az 40 kişi götürdüğüne inanırız. Firmamız her zaman vermiş olduğu sözün arkasında durur. Müşterimize olan bütün taahhütlerimiz sözde kalmasın diye sözleşme düzenlenir.

Yeşilköy Evden Eve Nakliyat Fiyatları (Ortalama)

Evin YapısıNakliye Aracı TipiOrtalama Fiyatlar
1+1 Oda SayılıKamyonet700 TL
2+1 Oda SayılıOrta Boy Kamyon900 TL
3+1 Oda SayılıUzun Kamyon1000 TL
4+1 Oda SayılıUzun Kamyon1400 TL
Yeşilköy Evden Eve Nakliyat
Güvenilir Nakliyat Firması
Call Now Button

Share This

Copy Link to Clipboard

Copy