Başakşehir Mah. Süleyman Çelebi Cd. No:15 Başakşehir / İstanbul    +90 537 445 94 25    Pzt-Paz: 08:00 - 23:00

Yenibosna Evden Eve Nakliyat | Asansörlü Taşımacılık-0537 445 94 25

Yenibosna ve diğer ilçelerde nakliye firması olarak çalışan Özkoçtaş Nakliyat ile artık taşınma süreniz daha rahat ve pratik bir hal alacak. Türkiye’nin her yerine ve ilçelerine çalışan firmamız sizlere bir telefon kadar yakın.

Yenibosna evden eve nakliyat, depolama hizmetleri, ambalajlama ile taşınma sürenizi minimum yarıya indiriyoruz. Yenibosna asansörlü nakliyat ile eşyalarınıza en ufak bir zarar vermeden tüm evlere rahat bir şekilde nakliye hizmeti sunuyoruz. Geniş merdivenli ya da kapılı olmayan oldukça dar apartmanlara balkonlardan eşyalarınızı taşıyarak en kaliteli hizmeti uygun fiyatlara vermekteyiz.

Şehir içi nakliyat ve şehirler arası nakliyat hizmetleri de veren firmamıza whatsapp telefon üzerinden ulaşarak resimlerini göndereceğiniz eşyalarınızın ne kadar ücret tutacaklarını hemen öğrenebilirsiniz. İstanbul ilinde yıllardır hizmet veren Özkoçtaş Nakliyat firmamızdan teklif almak için lütfen iletişim numaralarımızdan bizleri arayın.

Firmamız daha kaliteli, güvenilir ve sorunsuz hizmet vermek için siz değerli müşterilerimize ekonomik fiyat ve kampanyalı nakliyat fiyat teklifleri sunabilmek için ücretsiz ekspertiz hizmeti sunmaktadır. Bu şekilde evinize kadar gelerek nakliyat süreci ve nakliye süreci hakkında sizleri bilgilendirmiş olacağız.

Yenibosna evden eve nakliyat

Eşya Paketleme Ve Ambalajlama

Eşya Paketleme ve Ambalajlama hizmetimizde en kaliteli malzemeler kullanılarak eşyalarınızın paketlenmesi ve ambalajlanması sağlanır. Kırılabilir cam malzemeler ya da antika eşyalarınız için daha dikkatli bir iş süreci takip edilerek güvenli bir şekilde teslimat yapılır.

Tüm malzemeleriniz sistemli bir şekilde paketlenerek nakliye işleminden sonra eşyaların yerleştirilmesi esnasında bu sistem ve işaretlemeler sonucunda daha kolay bir yerleştirme işlemi yapılır.

Her malzeme sınıflandırılıp, kendi sınıfında malzemeler ile beraber yerleştirilir. Cam eşyalar ve mobilyalar farklı kutulara yerleştirilir. Teslimat esnasında sizleri gülerken görmek bizler için paha biçilemez bir mutluluktur.

Yenibosna Evden Eve Nakliyat

Yenibosna Eşya Depolama

Ev eşyalarınızın belirli bir süre depolarımızda kalma olanağı mevcuttur. Eşyalarınızın gideceği evde tadilattan dolayı bir gecikme yaşıyorsanız yada yeni ev ile ilgili herhangi bir sorun yaşıyorsanız ve oturduğunuz daireyi hemen boşaltmak zorundaysanız bizleri arayarak eşyalarınızın belirli bir süre depolanmasını temin edebilirsiniz.Eşyanın antrepo içinde emniyetle araçlarımızdan boşaltması, istiflenmesi, tartılması, ölçülmesi gibi, hizmetlerin yapılmasına ve taşıtlara yüklenmesi için gerekli olan tüm ekipmanlara sahiptir.

Her türlü ürün için, özelliklerine ve ebatlarına göre depolarımızdaki hizmet bölümlerine yerleştirilmektedir.

En İyi Yenibosna Evden Eve Nakliyat Firması

Özkoçtaş Nakliyat olarak nakliyat sektörü içinde uzun yıllar boyunca siz değerli müşterilerimize hizmet etmenin haklı gururunu yaşamaktayız. Şehir içi ve Şehirler arası nakliyat olarak hizmete başladığımız nakliyat sektörüne neredeyse Türkiye nin tüm illerini kapsayacak bir şekilde genişlettik. Yıllar içinde kazandığımız tecrübelerimizi ekibimize kattığımız yeni kişilere aktarmaya çalıştık.

Güleryüzlü personelimiz ve geniş araç filomuz ile son sistem teknolojik ekipmanlar kullanarak müşterilerimize en iyi hizmeti vermenin yarışı içine girdik. Eşyalarınızı paketleme ve ambalajlama işlemlerinde en kaliteli malzemeleri kullanarak işimize verdiğimiz önemi gösterdik.

Araçlarımızın tamamı kapalı çelik kasa möblelidir. Personelimizin tamamı eğitimli ve konusunda uzmandır. Toplam 4 ekip ve 4 ekip lideri gün boyu eşyalarınızın paketlenmesi , montajı ve kurulumu için hazır bulunmaktadır. Bizleri seçtiğiniz için TEŞEKKÜR EDERİZ 🙂

Yenibosna Ofis Ve Büro Taşımacılığı

Ofis taşımacılığı, ofis değiştirirken eşyaların güvenle taşınması için, nakliye firmamız tarafından verilen bir hizmet türüdür. Tıpkı, evden eve nakliyatta olduğu gibi, belirli bir plan dahilinde taşıma işi gerçekleştirilir.

Ancak, ofis taşımacılığı, evden eve nakliyata göre, daha detaylı ve titiz bir çalışma gerektirdiğinin de farkındayız . Çünkü, ofislerde taşınacak eşyaların çoğunluğu mobilya türü eşyalardır.

Ayrıca, önemli evrak, arşiv ve dosyaların da bulunması, ofis taşımacılığının daha dikkatli ve özenli bir şekilde yapılmasını zorunlu kılan etkenlerdir.

Yenibosna Evden Eve Nakliyat

Yenibosna Parça Eşya Taşımacılığı

İnsanlar hem evlerinde hem de ofislerinde zaman zaman taşımacılık ve nakliyat firmalarından destek alma gereği duymaktadır. Bu sadece tüm ürünlerin bir yerden bir yere taşınma işlemlerinde değil, tek parça bir ürünün taşınması için de gerekli olabilmektedir.

Koltuk, masa vb. ürünleri, belirli bir büyüklüğe sahip olan ve kişilerin kendi özel arabaları ile taşımaları mümkün olmayan eşyaları ve ürünleri nakliyat ve taşımacılık firmasının sağladığı parça eşya taşıma hizmetinden yararlanarak taşıtması, bu şekilde tanımlanmaktadır.

Nakliye sektörü içerisinde tek bir parçanın taşınma işlemi parsiyel taşımacılık olarak da nitelendirilmekte ve bilinmektedir.

Özel araçlara sığmayan eşyaların taşınması için bireyler çeşitli yol ve yöntemler deneyebilmekte,uygulayabilmektedir. Bu yöntemlerden bir tanesi bir kamyon tipi araç kiralayarak eşyayı kendi imkanları ile taşımaktır.

Fakat bu yöntemde tecrübesizlik ve yeterli donanımın ve kalifiyeli personelin olmamasından dolayı sorunlar meydana çıkabilmektedir.

Bunun yanı sıra nakliye firmalarından parça eşya taşıma hizmeti almak, bir kamyonet kiralamaktan daha ekonomiktir ve hesaplıdır .

Bu nedenle çoğu kişi tek parça eşyalarını nakliye firmaları ve evden eve taşımacılık ile taşıtmayı tercih etmektedir.

Yenibosna Evden Eve Nakliyat

Yenibosna Evden Eve Nakliyat Fiyatları (Ortalama)

Evin YapısıNakliye Aracı TipiOrtalama Fiyatlar
1+1 Oda SayılıKamyonet630 TL
2+1 Oda SayılıOrta Boy Kamyon830 TL
3+1 Oda SayılıUzun Kamyon930 TL
4+1 Oda SayılıUzun Kamyon1350 TL
Yenibosna Evden Eve Nakliyat
Call Now Button

Share This

Copy Link to Clipboard

Copy