Başakşehir Mah. Süleyman Çelebi Cd. No:15 Başakşehir / İstanbul    +90 537 445 94 25    Pzt-Paz: 08:00 - 23:00

Üsküdar Evden Eve Nakliyat-Ev Ofis Taşıma-%20 İndirimli Fiyatlar

Üsküdar Evden Eve Nakliyat

Üsküdar evden eve Nakliyatta profesyonel ve deneyimli bir evden eve nakliyat firması arıyorsanız doğru yerdesiniz. 10 Yıllık tecrübemiz ile ev taşıma alanında tam donanımlı bir alt yapı ile çalışıyoruz. Edindiğimiz nakliyat bilgi birikimi sayesinde siz değerli müşterilerimizin evlerini sorunsuz taşıyoruz. Türkiye’nin her bir ilçelerinde evden eve nakliyat hizmetimiz vardır. Müşteri memnuniyeti bizim için son derece önemlidir. 1 müşteri 10 müşteri getirir bilincinde özenle evden eve taşımacılık yapıyoruz. İçinde bulunduğumuz Covid-19 sürecinde hijyen ve sağlık kurallarına elimizden geldiğince dikkat ediyoruz. Araç ve gereçlerimizi her iş sonrası dezenfekte ediyoruz. Evden eve nakliye bölümünde çalışan tüm elemanlarımızın sağlık kontrolleri yapılmıştır. Maske ve eldiven takma gibi önlemleri mutlaka alıyoruz. Evden eve nakliyat süreci için planlama yaparak işe başlıyoruz. Bu süreç şu şekilde işlemektedir ;

a)Ekspertiz Aşaması

Evden eve taşıma ekspertiz aşamasında hem tanışma hem de eşyaların tespiti konusunda anlaşmaya varıyoruz. Bu işlem sırsında fiyatlandırmadan tutun ,asansör ve kamyonların yanaşacağı alanlara kadar tüm iş planlanıyor. Taşıma günü belirleniyor. Bizden almak istediğiniz ek hizmetler var ise bunlar belirleniyor ve işe başlamak için sözleşme yapılıyor.

b)Taşınma Günü Eşya Toplama

Ev taşıma günü ilk olarak küçük eşyaların toplanması ile işe başlıyoruz. Büyük eşya taşıma ve paketleme işinin kolay olabilmesi için ayak altında bulunan eşyalar koli içlerine yerleşir. Mutfak eşyaları, ayakkabılar, biblolar vesaire hepsi toplanır ve daha sonraki adıma geçilir. Bu arada elbise ve tekstil malzemelerinizi önceden sizin toplamış olmanız gerekir.

c)Mobilya Beyaz Eşya De Monte İşlemi

Toplama işlemini ardından paketlemeli taşıma olacağı için büyük eşyalar küçülteme yani de monte işlemine tabi tutulur. Yatak odası dolabı, tv ünitesi gibi mobilyalar sökülür. Beyaz eşyalar sökülür ve varsa emniyet vidaları takılır. Paketlemeye hazır hale gelir. Koltuk takımları en azından kolları de monte ise sökülür ve kapılardan geçecek hale getirilir.

d)Paketleme Aşaması

Üsküdar nakliyat evden eve taşımacılık için en önemli adım ambalajlama işlemidir. Eşyalarınızın taşınma esnasında zarar görmemesini sağlayan en etkili yöntem paketlemeli taşımacılıktır. Özkoçtaş Nakliyat olarak baloncuklu naylon halk arasında pıt pıt lı naylon da denilen malzeme ile tüm ev eşyalarınızı paketliyoruz.

e)Yükleme Aşaması

Tüm eşyalar hazır hale geldikten sonra yükleme aşamasına geçilir. Yükleme de en az paketleme kadar önemlidir. Araç içinde doğru şekilde istifleme yapılmaz ise eşya zarar görebilir. Büyük ve ağır parçalar alt kısma kırılacak ve hafif eşyalar üst kısma gelecek şekilde istiflenir. Ayrıca evde hemen kullanmanız gereken eşyalar araca en son yüklenir ve ilk önce indirilir. Örneğin bardak tabak, fırınlı ocak ve temizlik malzemeleri gibi eşyalar. Yüksek katlardan taşınma yapılacak ise asansörlü taşımacılık aracımız kurulur ve taşıma yapılır.

Üsküdar Evden Eve Nakliyat

Üsküdar Şehirler Arası Nakliyat

Üsküdar şehirler arası nakliyat ile nakliye konusunda alanında uzman olmuş kaliteli ekip ve donanım ile sizlere hizmet veren Özkoçtaş nakliyat firması ile güvenli taşımacılık hizmeti almanız mümkündür. Taşımacılık günümüzde artan gereksinimler ışığında yoğun bir şekilde yapılan işlerden birisidir. Pek çok kişi çeşitli nedenlerden dolayı bulunduğu yerden başka bir yere taşınma ihtiyacı duyar. Bu noktada taşınma sürecinde kişinin profesyonel bir desteğe ihtiyaç duyması normaldir. Çünkü günümüz şartlarında eskiden olduğu gibi ilkel yöntemlerle tek başınıza taşınma işlemi gerçekleştirmeniz oldukça zordur. Bu bağlamda size kaliteli hizmet sunan ve taşınma gereksinimlerinizi tam olarak karşılayacak olan uzman desteğe ihtiyaç duyarsınız. Bu noktada Özkoçtaş evden eve nakliyat firması devreye girer. Taşımacılıkta nakliye firmaları bu anlamda taşınma ihtiyaçlarınızı tam olarak karşılama konusunda size aradığınız ve ihtiyacınız olan desteği sunar.

Üsküdar şehirler arası nakliyat olarak tüm taşımacılık hizmetlerinde olduğu gibi şehirler arası taşımacılıkta da işini kaliteli yapan Özkoçtaş nakliyat firması siz değerli müşterilerin şehirler arası yolculuklarda taşınma ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamaya çalışmaktadır. Bu anlamda size yardımcı olabilecek alanında uzman olmuş kalifiye elemanlar ile en iyi taşınma planını sağlamaktayız. Uzman ve kaliteli Nakliyat tanışma noktasında ise o firmanın kaliteli olup olmadığını anlama noktasında bazı hususlara dikkat etmeniz yeterlidir. Kaliteli firma seçiminde ilk dikkat edilecek husus firmanın özellikleri, çalışma sistemi ve almış olduğu referanslardır. Bu kapsamda firmanın kaliteli olup olmadığını anlamak için firmanın daha önce yapmış olduğu çalışmaları inceleyebilir ve ona göre kararınızı sağlıklı bir şekilde verebilirsiniz.

Üsküdar Şehir İçi Nakliyat

Üsküdar şehir içi nakliyat olarak her türlü nakliye hizmetlerinizde kaliteli taşınma güvencesi ve uygun fiyat garantisi ile profesyonel taşımacılık hizmetleri yaşamanız mümkündür. Taşımacılık günümüzün getirdiği şartlar gereği uzmanlık isteyen alanlardan birisidir. Taşımacılıkta aşılması güç olan mevcut sorunların köklü çözümü noktasında profesyonel destek imkanı işin uzmanı nakliye firmaları aracılığı ile gerçekleşmektedir. Bu bağlamda piyasaya göz atıldığında çok sayıda nakliye firmasının nakliye işleri ile ilgilendiğini görmekteyiz. Şehir içi nakliyat kapsamında güvenli taşımacılıkta size destek olacak kaliteli ve uzman nakliyat firması size bu alanda en iyi çözümlerimiz ile yardımcı olmaktayız. Böylece nakliye çalışmaları sırasında aşılması güç olan problemlerin çözümü profesyonel bir şekilde çözüme kavuşturulmaktadır. Hemen şehir içi nakliyat fiyatı almak için Fiyat Teklifi Al linkini tıklayınız.

Üsküdar şehir içi nakliye olarak şehir içi her türlü nakliye işlerinizin sorunsuz ve sıfır hata ile çözüme ulaşması alanında uzman nakliye firmaları sayesinde mümkündür. Nakliyat firmamız bu anlamda nakliye alanında sizlere en iyi çözümler sunarak sizlerin taşınma sürecini başarılı bir şekilde atlatmanıza yardımcı olmaktayız. Üsküdar evden eve şehir içi nakliyat kapsamında aradığınız kaliteli hizmet güvencesini en iyi şekilde vermeye çalışmaktayız. Profesyonel evden eve nakliyat firmamız ilkeli, disiplinli, sorunlara modern çözümler bulma noktasında başarılı olması gibi daha pek özellikleri sayesinde taşınma sorunlarınız ideal bir şekilde çözmekteyiz. Bu bağlamda nakliye işlerinizin aradığınız düzeyde başarılı bir şekilde gerçekleşmesini istiyorsanız siz de Özkoçtaş evden eve nakliyat firmasını seçerek profesyonellerle çalışmayı ilke edinin.

Üsküdar Parça Eşya Taşımacılığı

Birçok kişi belli sebeplerden dolayı şehir içini ya da şehir dışına taşınmak zorunda kalıyor. Taşınma sırasında eşyaların nasıl taşınacağı konusunda endişe duyuluyor. Dikkatli ve özenli bir şekilde taşıma hizmeti sunan kişilere nakliyeci adı verilir. Bunların dışında birden fazla eşyaları paketleyerek şehir içine ya da şehir dışına taşınma işlemine parça eşya taşıma (diğer ismiyle parsiyel taşıma) adı da verilir.

Özkotaş parça eşya taşıma firması olarak eşyalarınızı dikkatli ve özenli bir şekilde istediğiniz yere güvenli taşımaktayız. Aracımız evinizin eşyasına göre büyük ya da orta boyutta araçlarımızı getirerek eşyanızı daha konforlu taşıma imkânı sunmaktayız. Müşterilerimizin ihtiyaç duyduğu her anda profesyonel ve uzman ekiplerimizle beraber kusursuz taşıma hizmeti sunmaktayız.

üsküdar evden eve nakliyat

Üsküdar Paketleme Ve Ambalajlama

Ambalajlama hizmeti evden eve nakliyat hizmetinin en önemli bölümüdür. Üsküdar Evden Eve Nakliyat tarafından görevlendirilen uzman taşıma elemanlarımız, eşyalarınız darbelere ve taşınırken yaşanacak olan sarsıntılara dayanıklı olsun diye balonlu naylonlarla ambalajlanmaktadır.

Eşyalarınıza evden eve nakliyat hizmeti sırasında zarar gelmemesi için en doğru ambalajlama seçimi yapılır ve dikkatlice eşyalarınız paketlenir. Yeni evinizde veya iş yerinizde de aynı özenle eşyalarınızın paketleri açılarak yerlerine yerleştirilir.

Üsküdar Evden Eve Nakliyat firmasının paketleme elemanları özenle kırılma tehlikesi olan cam eşyaları, mobilyaları eklenti yerlerinden sökerek ambalajlar ve taşıdıkları yerde tekrar birleştirirler. Bu şekilde eşyaların taşınmasında hasar sıfıra indirilmektedir. Eşyanıza verdiğimiz önemi, kullandığımız kaliteli ambalajlama malzemelerinden ve personelimizin paketleme tekniğinden anlayabilirsiniz.

Ambalajlamada; eşyanın cinsine, özelliğine ve boyutlarına göre muhtelif ebatlarda; beyaz kraft karton kutular, kapitoneler, balonlu naylonlar ve bol miktarda kağıt kullanılmaktadır. Özel eşyalarınız, hassas elektronik eşyalarınız veya paha biçilemez sanat eserleriniz büyük bir özenle taşınır.

Eşyalarınızın yüklenmesi ve boşaltılması, mobilyalarınızın ve cam eşyalarınızın güvenli olarak yerine ulaşabilmesi için gerekli olan bütün sargı işleri ve her türlü mobilyanızın montesi ve demontesi uzman kadrolarımızla yapılmaktadır.

Üsküdar Evden Eve Nakliyat
Üsküdar Evden Eve Nakliyat

Üsküdar Evden Eve Asansörlü Nakliyat

Üsküdar asansörlü nakliyat olarak asansörlü taşıma hizmetleri gerek bu bölgede gerek diğer tüm bölgelerde nakliye alanında olmazsa olmaz hizmetlerdendir. Taşınma işleri günümüzde oldukça yoğun bir şekilde yaşanmaktadır. Çeşitli nedenlerden dolayı taşınmak mecburi işlerden birisi olarak günümüzde yer etmektedir. Taşınma sürecine göz attığımızda bu sürecin oldukça meşakkatli ve stresli olduğunu söyleyebilirsiniz. Ancak günümüzdeki modern taşınma yöntemleri sayesinde taşınma işlerindeki sıkıntılarda en az dereceye kadar inmektedir. Asansörlü nakliyat kapsamında nakliye işlerinin hafiflemesi daha da azalmıştır. Asansörlü nakliye hizmeti artık pek çok nakliye firması tarafından sunulan ve olması gerekli olan bir nakliye hizmetidir. Artan insan kalabalığı ve yoğunluğuna bağlı olarak ve gelişen teknoloji ve modern çağı da göz önünde bulundurursak binalar çok katlı sistemlerle yapılmaktadır. Yüksek katlı binaların yanı sıra gökdelen denilen oldukça yüksek binalarda artık günümüzde olağan hale gelmiştir. Hal böyle olunca bu binalara taşınma işlemi için çok daha profesyonel çözümler üretmek gerekmektedir. Asansörlü nakliye hizmetleri bu anlamda taşınma işlerinde profesyonel çözüm olma noktasında ideal nakliye hizmetlerinden birisidir. Üsküdar asansörlü nakliyat firması olarak her zaman müştei memnuniyetini ilke edinmiş bir ekip olarak çalışıyoruz.

Üsküdar Asansörlü Nakliyat Firmaları

Üsküdar asansörlü nakliye olarak günümüzde pek çok firma çalışmalarında asansörlü nakliye hizmetini kullanmaktadır. Nakliye işlerinin daha sağlıklı olması, eşyaların güvenli bir şekilde taşınması için asansörlü taşıma oldukça yararlar sağlamaktadır. Eskiden taşınma işlerinde ilkel yöntemler kullanılırdı. Taşınma sürecinde taşınacak olan kişi her şeyi düşünmek zorundaydı. Taşınma işi tek başına yapılabilecek bir iş olmadığı için taşınan kişiler taşınmaya yardım edecek kişi de bulmak durumundaydı. Taşınmak için araç ayarlamak, eşyaların paketlenmesi için malzeme bulmak ve eşyaların kurulum hizmetleri için de uzman aramak taşınacak olan kişinin göreviydi. Taşınma sırasında kişi eğer yüksek katlı binalara taşınmak mecburiyetinde kalırsa taşınmak tam bir işkenceydi. Çünkü her apartmanın asansörü bulunmadığı gibi asansör olsa dahi ufacık asansörlere eşyaları sığdırmaya çalışmak oldukça zordu. Üsküdar asansörlü nakliyat olarak gerek bu bölge gerek diğer tüm bölgeler için tam bu noktada size yardımcı olmak üzere nakliye firmaları artık bu işleri yapmaktadır. Özkoçtaş Evden Eve nakliye firması sayesinde çekilen tüm nakliye çileleri artık son bulmuştur.

Üsküdar Evden Eve Nakliyat
Üsküdar Evden Eve Nakliyat

Üsküdar Ofis , Büro ve İş Yeri Taşımacılığı

Üsküdar ofis, büro ve iş yeri taşımacılığı olarak kaliteli hizmet güvencesi ve ekonomik fiyat garantisi ile üsküdar ve civarında ve aynı zamanda tüm il ve ilçelerde ofis ve büro eşyalarınız profesyonel nakliye firmaları tarafından güvenli ve başarılı bir şekilde taşınmaktadır. Tüm bu nakliye işleri alanında uzman olmuş Özkoçtaş evden eve nakliyat firması aracılığı ile en iyi şekilde gerçekleşmektedir. Bu anlamda sizlere yardımcı olacak Özkoçtaş evden eve nakliyat firması aracılığı ile her türlü ofis ve büro eşyalarınızı uygun şekillerde taşıtabilirsiniz. Ofis, büro ve iş yeri taşımacılığı olarak bunun için yapmanız gereken firmanızı seçtikten sonra seçmiş olduğunuz firmanızla iletişime geçmektir. İletişime geçtikten sonra nakliye hizmeti alabilmek için randevu talebi oluşturmanız gerekir. Randevu talebi kapsamında firmamız aracılığı ile iş yeri taşımacılık hizmetini hemen almaya başlayabilirsiniz. Firmamızın desteği ile istediğiniz ve talep ettiğiniz şekilde nakliye hizmetini en iyi hizmet kalitesi ile hemen almaya başlayabilirsiniz.

Üsküdar ofis, büro ve iş yeri nakliyeciliği aracılığı ile istediğiniz nakliye hizmetini Özkoçtaş nakliyat firmamız aracılığı ile almaya başladıktan sonra kaliteli nakliye firması kapsamında nakliye işleriniz hızlı teslimat ve güvenli taşımacılık kapsamında başarılı bir şekilde gerçekleşmeye başlayacaktır. Bu bağlamda ofis, büro taşımacılığı konusunda size hizmet veren uzman nakliyat firmamız sırasıyla genel olarak şu şekilde çalışma prosedürü uygular.

  • Öncelikli olarak anlaştığınız uzman firmamız sizinle ön görüşme yapar. Yapılan ön görüşme neticesinde sizin bizden beklentileriniz not edilir ve sizin taleplerinize uygun şekilde nakliye planı çizilir.
  • Plan ve proje aşamasından sonra uzman firmanız aracılığı ile ekspertiz uygulaması yapılır. Buna göre iş yerinizdeki her türlü mobilya, eşya ve ürünün incelemesi yapılarak rapor çıkarılır ve ona göre çalışma programı uygulanır.
  • İş yerinizdeki eşyalar taşınmadan önce her ürün ve eşyaya özel ambalajlama ve paketleme sistemi ile paketleme işlemi yapılır ve her eşyanın üzerine numara yazılır. Böylece taşınma sırasında hangi eşyanızı koyacağınız konusunda karışıklık yaşamazsınız.
  • İş yerinizdeki dosyalarınız koliler içine düzgün bir biçimde konulur.
  • Ofis malzemeleri olarak para kasası, güç kaynağı gibi ağır ve hassas ürünler özel ekip ile taşınarak güvenlik sağlanır. İş yeri taşımacılık hizmetleri kapsamında tüm ofis ya da büro eşyalarınızı bu şekilde güvenli bir şekilde taşınır.

Üsküdar, ofis ve büro taşımacılığı olarak bu kapsamda her türlü iş yeri taşımacılık hizmetleri Özkoçtaş nakliyat aracılığı ile kapsamlı, belli bir düzen içinde en iyi hizmet kalitesi çerçevesinde taşınmaktadır. Bu şekilde her türlü iş yeri malzemeleriniz profesyonel nakliye şirketleri aracılığı ile en iyi hizmet güvencesi ile taşınmaktadır. Ofis, büro ve iş yeri taşımacılığında profesyonel destek imkanı sağlayan nakliyat şirketimiz aracılığı ile taşımacılık hizmetleri gerçekleşmektedir. Bu anlamda size yardım edecek nakliye firmaları alanında uzman olmuş lider ve seçkin firmalar aracılığı ile gerçekleşmektedir. Üsküdar, ofis, büro ve iş yeri taşımacılığı olarak bu kapsamda size hizmet veren uygun nakliye firmamız aracılığı ile iş yerleriniz için taşımacılık işleriniz en iyi şekilde gerçekleşmektedir.

Üsküdar Evden Eve Nakliyat Fiyatları ( Ortalama )

Evin YapısıNakliye Aracı TipiOrtalama Fiyatlar
1+1 Oda SayılıKamyonet700 TL
2+1 Oda SayılıOrta Boy Kamyon900 TL
3+1 Oda SayılıUzun Kamyon1000 TL
4+1 Oda SayılıUzun Kamyon1400 TL
Üsküdar Evden Eve Nakliyat
Üsküdar Evden Eve Nakliyat
Call Now Button

Share This

Copy Link to Clipboard

Copy