Başakşehir Mah. Süleyman Çelebi Cd. No:15 Başakşehir / İstanbul    +90 537 445 94 25    Pzt-Paz: 08:00 - 23:00

Ümraniye Evden Eve Nakliyat-Ucuz Nakliye-0537 445 94 25

Ümraniye evden eve nakliyat işlemlerinizi gerçekleştirirken özkoçtaş evden eve nakliyat firması olarak daima müşterilerin bizden beklediği hizmet kalitesiyle hareket ediyoruz. Firmamızla iletişime geçip taşınma işlemine karar verdikten sonra, taşıma işleminizi yapmak için yola çıkıyoruz. Eski evinizdeki eşyalarınızı yeni evinize taşırken, taşınma sırasında birçok işlemden geçiriyoruz. İlk olarak eşyalarınızın boyutuna ve türüne göre özel ambalajlanmasını en güvenilir şekilde hijyenik malzemelerle kaplıyoruz. Daha sonrasında çalışan mobilyacı ustamız tarafından eşyalarınızın demontaj işlemi yapılarak, hava naylon düzeneğiyle eşyalarınızın ambalajlanması yapıyoruz. Son işlem olarak aracımızın içinde eşyalarınızı düzenli bir şekilde istiflemesi yapıp, yeni evine doğru yola çıkıyoruz. Yeni evinize aracımız vardıktan sonra deneyimli personellerimiz, eşyalarınızı güvenle tekrar dilediğiniz yere yerleştirmesini yaparak, eski evinizde sökümü yapılan eşyaların yeni evinizde montaj işlemiyle eşyalarınız kullanıma hazır hale getirip sizlere teslim ediyoruz. Yapabileceğimiz başka bir şey var mı dedikten sonra oradan ayrılıyoruz.

Ümraniye Evden Eve Nakliyat

Ümraniye Evden Eve Nakliyat Firmaları

Ümraniye de evden eve nakliyat hizmeti veren bir firma olarak siz değerli müşterilerimize hizmet sağlamak noktasında kararlı bir tutum içerisindeyiz. Çok uzun senelerden beri vermekte olduğumuz hizmetler de daima ilerlemeyi sağlayacak teknolojik gelişmeleri takip etmeyi sürdüren, yeniliklerin peşinde koşarak fark yaratan Özkoçtaş Evden Eve Nakliyat firmamız evden eve nakliyat hizmetinde başarıyı yakaladığımıza inanıyoruz. Geçmişten bugüne kadar Ümraniye evden eve nakliyat işleminde taşıdığımız binlerce ofis binlerce evle taşımacılık kriterlerimiz doğrultusunda özel taşımacılık çözümlerini kolaylıkla uyguladığımızı düşünüyoruz. Firma olarak bu prensiplerimizden yola çıkarak bugünlere sizlerin sayesinde geldiğimiz için kendimizle gurur duyuyoruz. Her zaman müşteri memnuniyeti ilkesiyle en iyi şekilde hizmet sunmayı ve yarınlar için kararlı ve sağlam adımlarla bugünden çalışmak, firmamızın temel misyonudur. Bu bağlamda çağın ilerisine doğru ilerken, geçmişteki tecrübelerimizi kullanarak yapabileceğimiz hataları en aza indiriyoruz. Ümraniye evden eve taşımacılık da müşterilerimizin beklediği hizmet firmamızın tecrübesiyle sabit olduğunu söylüyoruz.

Ümraniye evden eve nakliyat ”evinizin belirlenen gün ve saatte en iyi koşullarla taşıma hizmetinin adıdır.” Ümraniye evden eve nakliyat hizmetimizle birlikte sizlere müşteri odaklı ve tüm sorularınıza yanıt verecek bir alan sunmaktayız. Böylece evden eve nakliyat işlemini sizler için sorun olmaktan çıkarmaktayız.

Sizler ev eşyalarınızın güvenliğini, hizmet sürecini, uygun araç ve gerekli personelleri dert etmeyin. Ücretsiz ekspertiz işlemimizle tüm bunları gelip yerinde gören ve planlayan danışmanlarımız sizlere Ümraniye evden eve nakliyat sürecinin tüm detaylarını anlattıktan sonra sizlere yalnızca taşınmanın keyfini çıkarmak kalmaktadır.

Yılların verdiği tecrübe ve gözlemlerle ümraniye evden eve nakliyat sektöründe ihtiyaç duyulan tüm gereçleri bünyemizde barındırmakta ve bu yolda sizlere iyi bir nakliye hizmet sunmak adına devamlı kendimizi geliştirmekteyiz. Böylece tüm isteklerinize en hızlı biçimde dönüş sağlamakta ve işlemlerinizi gerçekleştirmekteyiz.

Ümraniye evden eve nakliyat sürecimiz evinizdeki eşyalarınızın her birinin paketlenmesi, kolilenmesi ve paketlenmeden önce sökülmesi gereken eşyaların sökülmesi ile başlamaktadır. Personellerimiz eşyalara uygun ambalajlarla paketleme ve kolileme işlemlerini tamamladıktan sonra ev eşyalarınız araçlarımıza özenle yüklenmektedir.

Ümraniye evden eve nakliyat esnasında ev eşyalarının boyut ve cins bakımından çokça farklılık göstermeleri her birinin kendine özgü bir paketlemeye tabi tutulmasına neden olmaktadır. Bizlerde buna uygun ambalaj malzemeleri ve gereçlerle bu işlemi oldukça büyük titizlikle yürütmekteyiz.

Yeni adresine taşınan eşyalar, sizlerin konumlandırmasına uygun odalara götürülerek, paketler açılıp dizayn edilir ve kurulumu sağlanmaktadır. Ümraniye evden eve nakliyat sürecine dair tüm merak ettiklerinizi firmamız bünyesinde bulunan çalışanlara veya eksperlerimize sorarak kolayca öğrenebilirsiniz.

Ümraniye Evden Eve Nakliyat

Ümraniye Ücretsiz Ekspertiz Hizmeti

Eksper; taşımacılık sektöründe, taşınacak mekânın ve eşyaların incelemesini yaparak sağlıklı bir nakliye hizmeti vermek için bu değerlendirmeye göre; nakliyat sürecini planlayan, verilecek eleman ve araç hizmetinin miktarını ve nakliyat ile ilgili her şeyi belirleyen bir nevi muayene elemanıdır.

Yeni bir ev telaşı hepinizi sardı ve nasıl taşınacağınızı düşünüyorsunuz değil mi? Çok da haksız sayılmazsınız. Taşınmak, zaman ve para isteyen zor bir süreçtir. Taşınma işlerinizi sizin yerine yapabilecek bir nakliye firması, tüm stresinizden arınmanıza yardımcı olur.

Nakliyat firmalari eksper hizmetini ücretsiz vermektedir. Eksper önceden taşınacak mekâna gelerek bir takım incelemeler yapar. Taşınacak eşya sayısını belirler. Eşyaların araçlara yüklenmesi işleminde kullanılacak olan yol üzerindeki imkânları analiz eder. Buna göre asansör kullanılıp kullanılmayacağı konusunda nakliyat firmasına bilgi aktarır. Taşınacak eşya miktarına göre, nakliye firmasının müşteriye hangi miktarda araç ve eleman sağlayacağı konusunda sizi bilgilendirir. Eksper, tüm taşıma süreçleri esnasında müşteriye destek verir. Taşıma işleminin gidişatını belirleyen uzman, eksperdir.

Taşınma işlemlerinizin programlanması için çalışacağınız firmadan ücretsiz eksper isteyin. Taşınacağınız mekanda ve taşınacağınız yere gelip; kullanılacak araç sayısından, ambalaj paketlerine, personel sayısından taşınma tekniğine kadar her türlü masrafı ve ayrıntıyı belirler, size rapor sunar. Verilen ücret teklifiyle beraber, sigorta poliçesini de müşteri kabul ederse taşınma gerçekleşir.

Uygun fiyat veren firmaların “Ücretsiz eksper isteyin” hizmetiyle yurt içi ve yurt dışı, şehir içi ve şehirler arası taşımacılıkta istediğiniz an, ne kadara ve ne şekilde taşınabileceğinizi öğrenme fırsatı yakalayın.

Ümraniye Evden Eve Nakliyat

Ümraniye Evden Eve Asansörlü Nakliyat

Asansörlü nakliyat; eşyalarınızı bina içi taşıma yaparken karşılaşılan hasarları en aza indirmeye yarayan, yükleri insan gücüyle değil, makine gücüyle taşıyan ve bu sayede daha hızlı nakliye sağlayan yük taşımacılık sistemleridir.

Ümraniye Evden Eve Nakliyat olarak, müşteri memnuniyeti ilkemizden asla şaşmadık ve sizler için en kaliteli hizmeti, en ideal formlar içerisinde sunmayı kendimize bir ilke edindik. Bu doğrultuda, şehir içi ve şehirler arası taşımacılık hizmetlerimizde kullanmak üzere, sizlere daha lokal hizmetler sunarak kolaylık sunduğumuz asansörlü nakliyat seçeneğimiz ile evinizi, büyük apartman dairelerinin olduğu bir eve taşırken çok daha fazla rahat edebilirsiniz.

Ümraniye Asansörlü Nakliyat Fiyatları

Taşımacılık fiyatları net olarak bilinmez. Müşterilerin eşya miktarı, evinin bina kat sayısı, hangi tip modüler asansörün kullanılacağı, eşyanın bulunduğu yerden gideceği yer arası mesafesi ve her iki eve de bu hizmet ile taşımacılık yapılacağı bilgilerine sahip olarak belirlenir. Ümraniye asansörlü taşımacılık fiyatları bir başka konu olan bu hizmeti sağlayacak Ümraniye asansörlü nakliyat firmalarının farklı olarak sizlere sunacakları ücret ile de oluşmaktadır.

Ümraniye asansörlü nakliyat konusu veya Ümraniye asansörlü taşımacılık konusunda merak ettiğiniz bilgilere ulaşmak için bizleri arayabilirsiniz. Bu hizmetin sağlanmasında, kullanılmasında ve gelişmesinde firma olarak büyük gayret ve çaba sarf ederek koşulların daha iyi duruma gelmesi için elimizden gelenin en iyisini yapmaya çalışıyoruz.

Ümraniye Evden Eve Nakliyat
Ümraniye Evden Eve Nakliyat

Ümraniye Eşya Depolama Hizmeti

Eşya depolama; ev eşyanızın, ofis malzemelerinizin, yazlıklarınızın ya da sezonluk işyerlerinizin taşınır mallarının: hırsızlık, sel, kira maliyetini indirgeme ve bunun gibi sebeplerle paketlenerek, sigortalı ve güvenlikli olarak seri numaralı bir halde depoda düşük maliyetlerde saklanması ve ihtiyaç duyduğunuzda tekrar merkezinize kurulum işleminin bütünüdür.

Koyacak yer bulmakta güçlük çektiğiniz kısmi veya bir evin bütün eşyası olması halinde, eşyalarınızı; havalı naylon, ip, karton koli ve mukavva-sunta silindirik fıçılara koymak sureti ile liste halinde teslim alıyor ve daha sonra bir hafta öncesinden bildirdiğinizde liste halinde teslim ediyoruz.

Güvenilir ve kapalı depolar ile sizlere depolama hizmeti sunuyoruz. Depolanan mallarınıza 24 saat bekçili ve güvenli depolama hizmeti yanında, mallarınıza her tür su, sel, deprem ve hırsızlık sigortası yapıyoruz. Depolama esnasında hiçbir şekilde tozlanma, kirlenme, böceklenme, rutubet kapma gibi bir aksilik yaşanmayacaktır. Zira depolarımız periyodik olarak havalandırılmakta ve ilaçlandırılmaktadır.

Eşyalarınızı depolama esnasında kaliteli köpük, koli, karton, silindir fıçı kullanılarak kalifiye elemanlarımız tarafından özenle paketlenir ve bu paketleme işleminde koruma altına aldığımız eşyaları sizinle birlikte tek tek listelemeye alırız ve teslim aldığımız eşyalara dair belgeleri size veririz. Eşyalarınızı bir hafta gibi bir süre öncesinden istediğiniz takdirde firma çalışanlarımız eşyalarınızı istediğiniz adrese teslim eder.

Ümraniye Evden Eve Nakliyat

Ümraniye Parça Eşya Taşıma

Parça eşya taşıma hizmetimizden faydalanmak için pek çok nedeniniz olabilir. Ancak hizmetin nasıl gerçekleştiği konusunda merakınızı da gidermek adına kısa bir açıklama yapalım. Parça eşya taşıma hizmeti aynı güzergâh üzerinde iki farklı müşterimizin eşyalarının tek bir araçla ortak olarak taşınmasıdır. Parça eşya taşıma evden eve nakliyat hizmetine göre daha uygundur. Çünkü tek başına ödemeleri gereken ücreti de iki kişi paylaşacaktır. Bu da nakliyat hizmetinin daha ekonomik olmasını sağlayacaktır.

Ekonomik bütçeyle profesyonel nakliyat hizmetimiz için bizi arayın.

Özkoçtaş evden eve nakliyat parsiyel eşya taşımada sınır tanımaz. Bizden alacağınız hizmette eşyalarınızın hassasiyeti önemlidir. Bunun içinde her türlü eşyanızı özenle aracımız içerisine yerleştirerek uygun koşullarda taşınmasını sağlarız. Firmamız parsiyel eşya taşımada ekonomik çözümleri de ön planda tutmuştur. Buna göre Özkoçtaş evden eve nakliyat firmaları arasında en uygun ödeme seçeneği de bizde bulunmaktadır.

Ümraniye Ofis, Büro, İş Yeri Taşıma

Ümraniye ofis, büro ve iş yeri taşımacılığı olarak kaliteli hizmet güvencesi ve ekonomik fiyat garantisi ile Ümraniye ve civarında ve aynı zamanda tüm il ve ilçelerde ofis ve büro eşyalarınız profesyonel Ekibimiz tarafından güvenli ve başarılı bir şekilde taşınmaktadır. Tüm bu nakliye işleri alanında uzman olmuş Elemanlar aracılığı ile en iyi şekilde gerçekleşmektedir. Bu anlamda sizlere yardımcı olacak uzman Nakliyat firması olan Özkoçtaş Evden Eve Nakliyat aracılığı ile her türlü ofis ve büro eşyalarınızı uygun şekillerde taşıtabilirsiniz. Ofis, büro ve iş yeri taşımacılığı olarak bunun için yapmanız gereken tek şey bizi seçtikten sonra iletişime geçmektir. İletişime geçtikten sonra nakliye hizmeti alabilmek için randevu talebi oluşturmanız gerekir. Randevu talebi kapsamında firmanız aracılığı ile iş yeri taşımacılık hizmetini hemen almaya başlayabilirsiniz. Firmamızın desteği ile istediğiniz ve talep ettiğiniz şekilde nakliye hizmetini en iyi hizmet kalitesi ile hemen almaya başlayabilirsiniz.

Ümraniye ofis, büro ve iş yeri nakliyeciliği aracılığı ile istediğiniz nakliye hizmetini uzman & profesyonel firmamız aracılığı ile almaya başladıktan sonra kaliteli nakliye firması kapsamında nakliye işleriniz hızlı teslimat ve güvenli taşımacılık kapsamında başarılı bir şekilde gerçekleştireceğiz. Bu bağlamda ofis, büro taşımacılığı konusunda size hizmet veren Ümraniye Evden Eve Nakliyat firmamız sırasıyla genel olarak şu şekilde çalışma prosedürü uygular.

  • Öncelikli olarak anlaştığınız Firmamız sizinle ön görüşme yapar. Yapılan ön görüşme neticesinde sizin bizden beklentileriniz vs. not edilir ve sizin taleplerinize uygun şekilde nakliye planı çizilir.
  • Plan ve proje aşamasından sonra Nakliyat firmamız aracılığı ile ekspertiz uygulaması yapılır. Buna göre iş yerinizdeki her türlü mobilya, eşya ve ürünün incelemesi yapılarak rapor çıkarılır ve ona göre çalışma programı uygulanır.
  • İş yerinizdeki eşyalar taşınmadan önce her ürün ve eşyaya özel ambalajlama ve paketleme sistemi ile paketleme işlemi yapılır ve her eşyanın üzerine numara yazılır. Böylece taşınma sırasında hangi eşyanızı koyacağınız konusunda karışıklık yaşamazsınız.
  • İş yerinizdeki dosyalarınız koliler içine düzgün bir biçimde konulur.
  • Ofis malzemeleri olarak para kasası, güç kaynağı gibi ağır ve hassas ürünler özel ekip ile taşınarak güvenlik sağlanır. İş yeri taşımacılık hizmetleri kapsamında tüm ofis ya da büro eşyalarınızı bu şekilde güvenli bir şekilde taşınır.

Ümraniye, ofis ve büro taşımacılığı olarak bu kapsamda her türlü iş yeri taşımacılık hizmetleri Özkoçtaş Nakliyat firmamız aracılığı ile kapsamlı, belli bir düzen içinde en iyi hizmet kalitesi çerçevesinde taşımaktayız. Bu şekilde her türlü iş yeri malzemeleriniz profesyonel Nakliyat ekibimiz aracılığı ile en iyi hizmet güvencesi ile taşınmaktadır.

Ümraniye Evden Eve Nakliyat Fiyatları (Ortalama)

Evin YapısıNakliye Aracı TipiOrtalama Fiyatlar
1+1 Oda SayılıKamyonet700 TL
2+1 Oda SayılıOrta Boy Kamyon900 TL
3+1 Oda SayılıUzun Kamyon1000 TL
4+1 Oda SayılıUzun Kamyon1400 TL
Ümraniye Evden Eve Nakliyat
Ümraniye Evden Eve Nakliyat
Call Now Button

Share This

Copy Link to Clipboard

Copy