Başakşehir Mah. Süleyman Çelebi Cd. No:15 Başakşehir / İstanbul    +90 537 445 94 25    Pzt-Paz: 08:00 - 23:00

Topkapı Evden Eve Nakliyat | Topkapı Nakliye Hizmeti-0537 445 94 25

Topkapı da evden eve nakliyat firmaları içinde Özkoçtaş ev taşıma sizlerin teveccühüne mazhar olmuştur. Şehir içi nakliyat ciddi sektördür. Bu sektörde fiyat ve kalite çok önemlidir. Kaliteyi ucuza getirmek imkânsızdır, fakat kaliteyi uyguna da alabilirsiniz. Şehir içi evden eve nakliyat herkesin işine gelecek bir uygulamadır. Firma sahiplerini ürünlerini diğer hizmet verdiği ve ürün sattığı yerlere kargoya vermekteydi. Kargo ise çok zahmetli olduğu için şehir içi nakliyat sektörü tavan yaptı. Bu sektörde çok kaliteli firmalar vardır. Bu yüzden firmalar genellikle şehir içi nakliyat firmalarına yönelmektedir. Topkapı da evden eve nakliyat olarak Özkoçtaş nakliyat sizlere hizmetin en kalitelisini sunmayı vaat ediyoruz, bizimle görüşmeden taşınma kararı almayınız.

Ev Taşıma işlemi, büyük bir dikkat, büyük bir özen ve titizlik gerektiren, hata kabul etmeyen ve en küçük bir sorunda, büyük üzüntülere yol açabilecek iştir. Eşyalarınıza en az sizin verdiğiniz değer kadar değer veriyoruz, bunun gereği ve göstergesi olarak da taşınma işleminin her aşamasında eşyalarınızın korunmasını sağlıyoruz. Tüm tedbir, dikkat ve titizliğine rağmen, yine de oluşabilecek herhangi bir olağanüstü duruma ve olası kazalara karşı eşyalarınızı sigortalama işlemi gerçekleştiriyoruz.

Standart bir evin belirli bir ambalajlama maliyeti vardır. İyi bir ambalajlama yapılmayan eşyalarda yüksek bir olasılıkla zarar görür. Koltuk kanepe tarzı eşyaların zarar görmemesi için önce streç ile sarıp, üstünden battaniye ile sarılmaktayız.

Topkapı evden eve nakliye firması olarak sizlere uzun yıllardır İstanbul ilinde nakliye hizmeti sunmaktayız. Topkapı evden eve nakliye hizmeti oldukça önemli bir hizmet türüdür. Bu sağlayacak firmanın yılların tecrübesine sahip olması gerekir. Bizler evden eve nakliye firmaları arasında aradığınız şartlara en uygun firmayız. Nakliye firması arayan müşteri belli kriterlere göre firma tercihinde bulunurlar. Müşteriler için en uygun fiyatlara kaliteli evden eve nakliye hizmeti sunan firmada aranan kriterler aşağıda şekilde olmalıdır;

  • Evden eve nakliye firmasının çalışanları uzman ve profesyonel olmalı
  • Evden eve nakliye firmasının araçları çelik kasalı olmalı
  • Evden eve nakliye firmasının ofis yada bürosu olmalı
  • Evden eve nakliye firmasının çalışma belgesine sahip olması
  • Evden eve nakliye firmasının 1. sınıf ambalaj malzemesi kullanması
  • Evden eve nakliyat firmasının İstanbul ilinde bulunması

Yukarı bulunan kriterlere uyan firmaları işini kaliteli yapan firmalardır. Bu firmaların Topkapı evden eve nakliye firmaları olmalarına çok dikkat ediniz. Topkapı’da taşınacaksınız eğer farklı bir şehirde bulunan nakliye firmasını tercih etmenizi pek tavsiye etmiyoruz. Özkoçtaş evden eve nakliye konusunda daha çok detaylı bilgi için iletişim sayfamızdan bizlere ulaşabilirsiniz. Sitemizi takip etmeyi unutmayınız.

Topkapı Evden Eve Nakliye

Topkapı İş Yeri ,Büro Ve Ofis Taşımacılığı

İşimiz yalnızca evden eve nakliye hizmetiyle sınırlı değildir. Aynı zamanda, ev taşımacılığına eşdeğer bir çok nakliye işinizi de yapabilmekteyiz. Ev taşımacılığına eş değerden kastımız, aracımızın özel olarak ev eşyası taşımacılığı için yaptırılmış olmasından dolayı kaba ve zarar verecek yüklerin haricindeki tüm işlemler için kullanmaktayız. Örneğin, hurda metal parçalar, inşaat malzemeleri gibi yükleri aracımıza zarar vereceğinden dolayı taşımamaktayız.

İş yeriniz veya ofisiniz için yer değişikliği düşünüyorsanız ekonomik fiyatlarla en iyi hizmeti Özkoçtaş taşımacılık firmamızdan alabileceğinize emin olabilirsiniz. Her işimiz için özel olarak sözleşme ve sigorta yapmaktayız. Standart taşıma işlemlerinin ardından isteğiniz üzerine farklı talepleriniz olması halinde sözleşmeye yazarak vaat edilen her işi yerine getirmekle sorumlu olduğumuzun bilincindeyiz. Aynı zamanda ofis mobilyalarınız ve değer her türlü eşyalarınız için sigorta da yaparak eşyalarınızı garanti altına almaktayız.

Çok küçük farklar yüzünden yeri yurdu belli olmayan kişi ya da firmalara eşyalarınızı emanet etmeyiniz. Büyük sermayelerle oluşturduğunuz ofis mobilyalarınız ve büro malzemelerinizi verdiğiniz şekilde alamayabilirsiniz. Bu nedenle, alanında uzman, deneyimli personel kadrosuna sahip olan firmamız sizler topkapı’da iş yeri ve ofis taşımacılığı ihtiyaçlarınızda her türlü desteği sağlamaktadır. Detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Topkapı Evden Eve Nakliyat
Topkapı Evden Eve Nakliye
Topkapı Taşımacılık Şirketi

Topkapı Parça Eşya Taşıma

Özkoçtaş Nakliyat, Topkapı Parça Eşya Taşıma hizmeti vermektedir. Sigortalı ve ambalajlı olarak parça ve komple eşyalarınızı uygun ücretlerle taşıyoruz.
Şirketimiz Şehir içi ve şehirler arası komple ev taşıma hizmeti yanında müşterilerimizin daha ekonomik fiyatlar ile küçük çaplı taşımalarını gerçekleştirmek için parça eşya taşıma hizmeti de vermeye başlamıştır. Amacımız ekonomik fiyatlar ile parça eşya veya parsiyel taşımalarınızı yapmaktır. Verdiğimiz hizmetlerin tamamında hedefimiz sizlerin mutluluğudur.

Şehirler arası taşıtmak istediğiniz eşyalarınızı mail yoluyla veya direkt müşteri temsilcimizi arayarak bize bildirebilir ve bu taşımanızın ücretini müşteri temsilcimizden öğrenebilirsiniz.

Parça ev taşıma hizmetimizde eşyalarınızı evinizden ambalajlayıp alıyor ve yeni evinizde eşylarınızı tekrar evinize çıkarıp teslim ediyoruz. Bu hizmetimiz sırasında demontaj ve montaj işlemleri de uzman personelimiz tarafından yapılmaktadır.

Şehir içi ve şehirler arası ev, ofis taşıma ve diğer evden eve nakliyat konuları ile ilgili merak ettiğiniz tüm soruların yanıtı için Müşteri Temsilcimizi arayabilirsiniz.

Topkapı Taşımacılık

Topkapı Parça Eşya Taşıma Fiyatları

Topkapı parça eşya taşıma fiyatları bu hizmeti sunan her firma, kişi veya kuruluş tarafından farklı belirlenebilir. Bir diğer farklılık nedeni de taşınacak olan eşyalarınızın miktarı, gideceği mesafe ve evinizin veya iş yerinizin kat sayıdır. Bu belirtmiş olduğumuz konulardan ötürü Topkapı parça eşya taşıma fiyatları farklı olabilir. Ve yine aynı şekilde Topkapı parça eşya taşıma fiyatları verilirken de aynı konular dikkate alınmaktadır. Yapmış olduğumuz işi sadece meslek veya para kazanma işlemi olarak görmeyen firma ve görevli personellerimiz yaptıkları işi severek yapmakta ve hassasiyet göstermektedirler. Bizler yapmış olduğumuz her işin hakkını vererek bunu yıllar önce kanıtlamış bir şirketiz. Gönül rahatlığı ile bize güvenerek birlikte çalışmaya karar verebilirsiniz.

Asansörlü Taşımacılık İle Eşyalarınız Güvende

Topkapı nakliye şirketleri arasında bulunan firmamız tamamen eski yöntemleri terk ederek yeni nesil bir taşınma hizmeti sunmaya özen gösteriyor. Bu taşıma hizmetleri arasında asansörlü taşımacılık da oldukça geniş bir alana yapılıyor. Bu süreçte her türlü taşınmanın gerçekleşebilmesi için vinç yardımı alıyoruz. Vinçler ile her türlü yüksek binadan eşyaların daha kolay bir şekilde inmesini sağlıyoruz. Bunun yanında bu eşyalar yüksek katlı binalara da aynı güven içerisinde çıkarılıyor. Üstelik bu şekilde sunduğumuz taşınma şekli ile evlerinizi birkaç saat içerisinde taşıma olanağı buluyorsunuz. Gün içerisinde biten taşınmadan sonra rahatlıkla eşyalarınızı yerleştirebilme imkânınız oluyor.

Sigortalı Taşımacılık Hizmeti Neden Önemlidir?

Kurumsal nakliyat firmaları müşterilerine verdiği hizmetlerde mutlaka sigorta kavramını ihmal etmiyor. Bu süreçte eşyaların sigortalanması ve olası bir zarar durumunda müşterinin zararının karşılanması her nakliyat şirketinde karşılaşılan bir durum değildir. Topkapı nakliyat firmamız bu konuda her türlü detayı sizin yerinize düşünüyor ve sizi garantiye alacak şekilde sigorta uygulamasını yerine getiriyor. Müşterilerimiz bu konuda her zaman gönül rahatlığı ile eşyalarını bizlere teslim ediyorlar. Ancak sigortalı hizmet veriyoruz diye eşyalarınızı rastgele bir uygulama ile de taşımıyoruz. Bu eşyaların maddi değeri kadar manevi değeri olduğunun da bilincinde olan bir firmayız. Bu nedenle eşyaları taşırken her zaman aranan özeni gösteriyoruz ve plan dâhilinde taşınmasını sağlıyoruz.

Taşınmada Sunduğumuz Fiyat Avantajları

Topkapı taşıma fiyatları içerisinde firmamız müşterilerine en iyi ve normal taşınma fiyatlarını sunuyor. Hiçbir şekilde firmamız sizi zarara uğratacak bir uygulamaya yer vermiyor. Bu nedenle de ekspertiz hizmeti vermeye özen gösteriyoruz. Eşyaların durumuna ve gidilecek mekânın uzaklığına göre gerekli hesaplamalar yapılarak en uygun hizmeti vermeye özen gösteriyoruz. Herkes kendi bütçesi dâhilinde firmamızdan taşınma hizmeti alabiliyor. Herhangi bir mekânın taşınması gerektiği zaman firmamızdan en iyi ve hızlı şekilde nakliyat hizmeti alabilirsiniz.

Topkapı Evden Eve Nakliyat Fiyatları (Ortalama)

Evin YapısıNakliye Aracı TipiOrtalama Fiyatlar
1+1 Oda SayılıKamyonet700 TL
2+1 Oda SayılıOrta Boy Kamyon900 TL
3+1 Oda SayılıUzun Kamyon1000 TL
4+1 Oda SayılıUzun Kamyon1400 TL /
Topkapı Evden Eve Nakliyat
Call Now Button

Share This

Copy Link to Clipboard

Copy