Başakşehir Mah. Süleyman Çelebi Cd. No:15 Başakşehir / İstanbul    +90 537 445 94 25    Pzt-Paz: 08:00 - 23:00

Tarabya Evden Eve Nakliyat|Tarabya Evden Eve Nakliye-0537 445 94 25

Öncelikle ev eşyalarınızı yerinde tesbitini yaparak gerekli fiyat teklifini sunuyoruz. Taşınma günü öncesi gerekli ambalaj mazemelerinin hazırlığını yapıyoruz. Eşyalarınızın boyutuna göre en uygun araçımızı hazırlıyor ve gerekli bakımlarını yapıyoruz. Eşyalarınızın taşımasını gerçekleştirecek ekibin kurulmasını saglıyoruz. Müşterilerimize evlerinde bulunan değerli eşyalarının ( para,ziynet,müchever,kıyafet,tapu) gibi kıymetli eşyalarının toparlayarak yanlarına almaları konusunda uyarıda bulunuyor ve bu konuda Tarabya nakliyat olarak her hangi bir masuliyet kabul etmeyecegini belirtiyoruz. Derleme ve toplama elemanlarımız avizelerin ve perdelerin sökülmesiyle işe başlar. Marangozcumuz ise vestiyer,dolap,ünite gibi mobilyaların sökülmesi ve hassasiyet bakımından ambalajlanarak korunaklı hale getirilmesini sağlar.Taşıma elemanlarımız gerek gurup halinde gerek asansör ile eşyalarınızı araç içerisine kadar taşımasını gerçekleştirir.

Araçta bulunan elemanlarımızda eşyaların zarar görmeyecek şekilde araç içerisine istiflenmesini sağlar. Eksik eşya var mı ? diye müşterimiz son kez evin kontrolünü yapar ve onay aldığımızda aracımız yeni istikametine doğru hareket eder. Yeni eve geldiğimizde katların yüksek olmasından dolayı dışarıdan yükleme yapılacaksa modüler asansör kurulumunu gerçekleştiriyoruz. Araç içerisinden evin penceresinden veya balkonundan eşyalar müşterimizin yönlendirmesiyle belirlediği odaya taşımasını gerçekleştiriyoruz. Marangozcumuz tarafından de montajı yapılan eşyalar tekrar yeni evde belirlenen noktalarda montajı yapılır. Eğer yeni evinizin tesisatı hazır ise beyaz eşyaların kurulumunuda gerçekleştiyoruz. Taşınma tamamlandığına dair formu müşterimize imzalatarak ordan ayrılırız.

Tarabya evden eve nakliyat

Tarabya Evden Eve Nakliyat

Taşımacılık sektöründe her türlü taşıma işlemi firmamız tarafından gerçekleştiriliyor. Evden eve nakliyat konusunda profesyonel olan şirketimiz kalite standartları bakımından en iyisini sunuyor. Bu süreçte hem yüksek katlı binalara ev çıkarıyoruz hem de evleri bu katlardan indiriyoruz. Bunu yaparken de asansörlü taşımacılık sistemini kullanıyoruz. Tarabya evden eve nakliyat işlerinde firmamız her zaman güvenilir ve hasarsız hizmet veriyor. Firmamızın gerçekleştirdiği hizmetler hem ev hem de iş yerleri açısından geçerli olan hizmetlerdir. Müşterilerimizin isteklerine göre eşyaların paketlenmesi konusunda firmamız sağlam bir paketleme hizmeti de veriyor. Böylece hiçbir şekilde ev eşyalarınızın ve ofis mobilyalarınızın yıpranmasına izin vermiyoruz. Her eşya gerektiği şekilde sarılıyor ve sonrasında araçlara yükleniyor. Gidilecek mekânda yeniden ambalajlarından çıkarılarak sizlere en hızlı şekilde teslim ediliyor.

Geniş Araç Filosu Hizmetleri

Firmamızın vermiş olduğu taşımacılık hizmetinde araç filosu son derece geniş tutuluyor. Bu nedenle de her tarihte firmamızdan hizmet alabilme şansınız bulunuyor. Tarbaya nakliyat firmamız her türlü taşımacılık hizmetini kapalı kasa araçlar ile gerçekleştiriyor. Bu süreçte yağmur, kar ya da fırtına gibi doğa olayları karşısında eşyaların zarar görmesi engellenmiş oluyor. Firmamızın araçları geniş araçlar olduğu için eşya potansiyeli ne kadar yüksek olursa olsun mutlaka tek seferde tek araç ile taşıma işlemini gerçekleştirme imkânımız oluyor. Firmamızın çalışanları bu süreçte her türlü olanağı sizlere sunuyor. Özellikle iş yeri taşımasında araçlarımız en iyi ve en kolay taşınma hizmetini sunuyor.

Güvenilir Ve Hızlı Nakliyat Hizmetleri

Taşınma sürecinde Tarabya nakliye şirketleri tarafından verilen hizmetlerden bir diğeri de sigortalı taşımacılıktır. Bizler bir iş yerini ya da evi taşımadan önce mutlaka müşterilerimiz için sigorta sözleşmesi yapıyoruz. Böylece bu süreçte eşyalarınız firmamızın güvencesi altında oluyor. Olası bir firma zararı durumunda sizinle iletişime geçerek bu zararın karşılanmasını sağlıyoruz. Müşteri memnuniyeti odaklı çalıştığımız için firmamızın mutlaka kalite standartlarına önem vermesine özen gösteriyoruz. Gerek sigortalı taşımacılık gerekse taşınma sözleşmesi gibi konularda firmamız her zaman kurumsal bir firma olarak hizmet veriyor. Kurumsallığımız sayesinde müşteri portföyümüz de gün geçtikçe genişleme imkânı buluyor.

Tarabya Parça Eşya Taşıma Hizmeti

Parsiyel taşımacılık hizmetinde ki öncelik her zaman ev ve iş yeri de bulunan parça eşya olarak tanımlanan parsiyel taşımanın en güvenli bir şekilde talep edilen noktaya transferi her zaman büyük önem arz etmektedir.

Taşıma güvenliğinin oluşturularak parça eşyalarını ambalajlı ve paketlemeli olarak istenilen noktaya sorusu olarak transferi her zaman deneyim ve tecrübe gerektiren bir şey olduğu için firma bünyesinde bulundurduğumuz işinin uzmanı çalışanlarımız ile parsiyel taşımacılık tamamen çok kolay ve sorunsuz olarak firmamız güvencesi ile gerçekleştirilmektedir.

Bizler yıllardır taşımacılık hizmetinde güven içinde gerçekleştirmekte ve insanların taleplerinin en iyi şekilde hassasiyet noktasında en iyi şekilde Karşılıklı olmasını sağlamaktayız. Hasarsız ve güvenli bir parsiyel taşımacılığı için firmamızı arayarak hem uygun fiyatta hem de gerekirse ücretsiz ekspertiz talebine bulunulmalıdır.

Detaylı bir inceleme ve analiz sonucunda sunabileceğimiz ekonomik fiyat ve taşıma hizmeti ilkeli ve hasarsız olarak gerçekleşeceğine emin olabilirsiniz.

Parsiyel taşımacılık da önemli olan parsiyel taşımanın sorunsuz ve zamanında istenilen adrese teslimiyeti çok önem arz etmektedir. Güvenli ve sorunsuz nakliye hizmetleri ile parsiyel taşımalarda öncelik daima hasarsız bir parça transferi gerçekleşmesidir.

Tarabya evden eve nakliyat
Tarabya evden eve nakliyat

Tarabya Eşya Depoalama Hizmeti

Uzman ve Kurumsal kimliğimizle sizlere güvenilir Tarabya Eşya Depolama hizmeti sunmaktayız. ​​Tarabya Eşya Depolama hizmeti için destek talep eden müşterilerimizin eşyalarını taşımadan önce isterseniz yerinde inceleyebiliyoruz ya da mobil uygulamalar aracılığı ile ( whatsapp vb. ) görüntülerini alıp değerlendiriyoruz. Böylece en uygun şekilde nasıl depolanır planı çıkarıp bu plana uygun ve sizin özel istekleriniz doğrultusunda eşyalarınızı depoluyoruz.


Garanti depo firmamız siz değerli müşterilerine uzman olduğumuz Tarabya Eşya Depolama hizmetleri sunmaktadır. Firmamız tamamıyla eşya depolama ve nakliye hizmeti üzerine çalışmaktadır. Şirketimiz Garanti Depo bünyesinde bulunan eşya depoları ile her türlü eşyanızı güvenle saklayabilirsiniz.

Garantili Eşya Depolama

Eşyalarınızın elden çıkarıp yenilerinin alınması, sadece eşyalar için eve kira verilmesi ya da kısa bir süre için eşyaları taşımanın masraflı oluşu, kişileri eşyalarını geçici olarak depolayabileceği bir yer arayışına sokmaktadır.

Bu gibi durumlarda, Tarabya Eşya Depolama firmamızın sunduğu hizmet paketleri eşyaları için geçici bir yer arayanlara etkili çözümler sunmaktadır. Garanti Depo tam olarak bu noktada Tarabya’da Depo konusunda devreye girmekte ve hizmetinize hazır bir şekilde yanınızda olmaktadır. En uygun Tarabya Eşya Depolama Fiyatlarımız ile tüm taleplerinizi kesenize uygun bir şekilde karşılamaktayız.

Tarabya eşya depolama , Tarabya Eşya Depolama hizmetleri için, İstanbul İli öğrenci ve memur nüfus yoğunluğunun fazla olduğu şehirlerin başında gelmektedir . Üniversite yaz sezonuna girdiğinde ailesinin yanına geçen öğrenciler, sadece eşyaları için ev kirası ödemek istemeyip Kiralık Eşya Deposu ve Tarabya Eşya Depolama ihtiyaç duyabilir.

Ani taşınma durumları, boşanma , evlilik, ve askerlik gibi görevler söz konusu olduğunda şahıslar, eşyalarını geçici olarak emanet edecek bir yere ihtiyaç duyabilmektedir. Memurlar, dönemsel olarak geçici görev ile başka bir şehir ya da yurt dışında gönderilebilmektedir.

​Tüm bunlara ek olarak yüksek kalite depolarımızı çeşitlendirdik. İhtiyaçlarınızı göz önünde bulundurarak ​​Tarabya Eşya Depolama ve parsiyel Nakliyatı oluşturduk. Tarabya Eşya Depolama konusunda 2009’dan bu zamana uzmanlaşmayı başardık .

Size de Tarabya Eşya Depo ,Tarabya Eşya Depolama veya Kiralık Eşya Deposu lazımsa
Garanti Depo sizin için hazır Tarabya Eşya Depo Fiyat ve süreçleri…

Tarabya evden eve nakliyat

Tarabya Asansörlü Taşımacılık Hizmeti

Sıkıntılı konumlarda,çok yüksek katlarda bulunan daire sahiplerinin eşyalarını kısa süre içinde ambalajlanması ve paketlemesi yapıldıktan sonra modüler asansör ile evinizin balkonundan zaten genellikle evin balkonunu daha çok tercih ediyoruz veya penceresinden alarak araç içerisine istiflenmesini sağlıyoruz. Modüler asansör olarak bilinen bu aracın varlığından haberi olmayan müşterilerimizin bilgilendirilerek sorunsuz bir taşınmanın garantisini verebiliyoruz. Modüler asansör 15-20.katlara kadar eşyaların indirilmesi ve yüklenmesine imkan veren bir araçtır.Bu araç sayesinde sıkıntılı durumlar oluştuğunda asansörlü nakliyat hizmetimiz devreye girer.

Hızlı,pratik ve güvenli bir eşya yükleme ve boşaltma metodudur. Avrupa standartlarında ve Avrupa’da en çok tercih edilen bir taşınma biçimidir. Bu hizmet Avrupa’dan ithal edilmiş ve ülkemizdeki insanlarımızın hizmetine sunulmuştur.Ülkemizde pahalı olduğu düşünüldüğünden fazla tercih edilemeyen bir hizmettir. Tarabya nakliyat olarak kampanyalar düzenleyerek ekonomik fiyata bu hizmetin alınması için elimizden gelen gayreti göstermekteyiz. Asansörlü nakliyat, bizim gibi kaliteli ve altyapısını tamamlamış firmaların müşterilerine sunabileceği bir hizmettir. Asansörlü nakliyat hizmeti, büyük firmalardan talep edilmesi gereken bir taşınma biçimidir. Bu hizmet eğer büyük firmalardan alınmadığı taktirde asansörlü kamyonetlerin haftalık bakımları yapılmadığı taktirde eşyaların hasar görmesi muhtemeldir.

Modüler asansör kurulurken geniş bir çevrede kurulumu yapılması gerekmektedir. Kurulumuna dikkat edilmediği taktirde devrilme ve eşyaların hasar görmesi gibi sorunlarla karşılaşılır. Bu konuda firmamız profesyonel elemanlarla çalışmaktadır elemanlarımız ve ekibimiz işinde uzman hepsi kalifiye çalışanlardır. Elemanlarımız her aşamayı detaylı ve titiz hesaplamalarla müşterilerimize asla sorun çıkartmamaktadır. Her taşınmada eşyalarınızı sigortalı olarak taşıyor ve her hangi bir hasar durumunda ise zararınızı karşılıyoruz.

Neden Tarabya Asansörlü Taşımacılık Hizmeti Tercih Edilmeli ?

 1. Bina içinde oluşacak hasarları en az düzeye indirmek
 2. Asansörü olmayan yüksek katlı binalarda inip çıkma zamanını azaltarak daha erken yükün taşınmasını sağlamak.
 3. Taşıma riskinin az oluşu
 4. Bina sakinlerini rahatsız etmemek
 5. Bina içinde eşyaların zor çıkması durumunu ortadan kaldırmak.
 6. Asansörle direk evin içine girerek taşınma suresinin kısaltmak.
 7. Asansörlü taşımacılık bazı yüksek binalar, dar koridorlar girişi küçük apartman girişleri
 8. Yönetimin bina asansörünü kullanmaya karşı olması ,
 9. Dar alanlarda taşıma yapılırken hem eşyaya hem binaya zarar vermesi durumu ortadan kaldırmak
 10. Asansörlü taşımacılık bina içi mesafeyi azaldığı için işçilerin dikkatini attırmak ve daha çok verim almak.
 11. Eşya taşıma işlemlerinde teknolojiden de yararlanmak.
Tarabya evden eve nakliyat
Tarabya evden eve nakliyat

Taşınma Sürecinde En İyi Nakliyat Fiyatları

Her türlü taşımacılık işleminde insanlara sunulan fiyatlar son derece önemlidir. Bu süreçte fiyatların normal olarak sunulması insanların da daha rahat şekilde hizmet almasını sağlıyor. Kaliteli ve sorunsuz taşınma hizmeti yanında Tarabya taşıma fiyatları da insanların bütçeleri düşünülerek hazırlanıyor. Çok yoğun eşya miktarı olan bir ev ile çok az eşyası olan bir evi aynı fiyatlarda taşıyarak haksız bir ücret politikası uygulamıyoruz. Bu nedenle ücretsiz bir eksper hizmeti veriyoruz ve eşyalarınızın durumuna göre firmamız sizlere gerekli fiyat bilgisini sunuyor. Taşınmak istiyorsanız ve kurumsal bir firma arayışındaysanız firmamızın hizmetlerinden 7/24 yararlanabilirsiniz.

Tarabya Evden Eve Nakliyat Fiyatları (Ortalama)

Evin YapısıNakliye Aracı TipiOrtalama Fiyatlar
1+1 Oda SayılıKamyonet700 TL
2+1 Oda SayılıOrta Boy Kamyon900 TL
3+1 Oda SayılıUzun Kamyon1000 TL
4+1 Oda SayılıUzun Kamyon1400 TL
Tarabya Evden Eve Nakliyat
Call Now Button

Share This

Copy Link to Clipboard

Copy