Başakşehir Mah. Süleyman Çelebi Cd. No:15 Başakşehir / İstanbul    +90 537 445 94 25    Pzt-Paz: 08:00 - 23:00

Sultanbeyli Evden Eve Nakliyat

Sultanbeyli evden eve nakliye firmaları arasında profesyonel hizmet veren Özkoçtaş evden eve nakliyat olarak işimizi en iyi şekilde sunuyoruz, her anlamda kendimizi geliştirerek işimi iyi yapmak ve kendimizi her anlamda geliştirmek için çalışıyoruz iyi bir firma olarak özellikle eşyanızı paketleme konusuna önem veriyoruz eşyanız ne kadar iyi paketlenir ise o kadar hasarsız ve iyi bir süreçten geçmiş oluruz, Firmamız yılların verdiği tecrübe ile profesyonel ve kaliteli hizmet sunmaktadır. Sizde eşyanızın hiç bir hasar görmemesini ve size ne kadar değer verdiğimizi bilmeniz gerek uzman ekip ve ekipmanlar ile size iyi hizmet vermek için çalışıyoruz.

Nakliyat firması olarak size kaliteli hizmet vermekten gurur duyuyoruz, biz kendini özellikle Asansörlü evden Eve Nakliye sektöründe ve depolama hizmetinde geliştiren ve iyi bir taşıma işlemi gerçekleştirmek için çalışan firmayız size değer veriyoruz çünkü bizim için siz varsınız sizi ne kadar memnun bırakırsak, sizde bu memnuniyet sayesinde bizi eşinize dostunuza tavsiye edebilirsiniz biz size ne kadar iyi hizmet versek azdır. Özkoçtaş nakliyat firması olarak da hizmet veririz bizim için yer ve alan önemli değildir bizim için tek değerli olan siz ve eşyalarınızdır.

Sultanbeyli Evden Eve Nakliyat

Sultanbeyli Evden Eve Nakliyat Fiyatları

istanbul ile başka bir şehir arasındaki nakliye fiyatını neler etkiler; bu konuda firmamız şeffaf ve adil sonuçlar ortaya koymaktadır. Nakliye yapılacak iki şehir arasındaki mesafe, Eşyalarınızın miktarı, nakliye aracının sadece size tahsis edilip edilmediği gibi değişkenlere göre nakliye fiyatı ortaya çıkacaktır. Taşınmak istediğiniz iki şehri seçerek aralarındaki mesafeye göre bir taşınma fiyatı çıkarılacaktır.

Sultanbeyli Ev Taşıma sektöründe hizmet kalitesi ile farklılık ortaya koyan Evden Nakliye Eve sizler için deneyimli ekipleri ve modern araçları ile hizmet vermektedir.

Nakliye talepleriniz için işin hacmi veya evine bakılmaksızın eksiksiz hizmet anlayışı çerçevesinde, önce yerinde tespit yapılarak size sunulacak hizmetlerin ve hizmetin ne şekilde bir sürecin içinde sunulacağı vb. gibi ayrıntıların belirlenmesinin akabinde tüm bu detayları içeren bir teklif hazırlanır.

Evden Eve Nakliyat sultanbeyli Teklifi onaylamanız halinde nakliye işleriniz itina ile yerine getirilir.

Hizmet bölgelerimiz arasında birçok semt gibi Evden Eve Nakliyat konusunda da tanınan bir firma olarak çalışmaktayız 🙂

Sultanbeyli Evden Eve Nakliyat

Sultanbeyli Evden Eve Asansörlü Nakliyat

Sultanbeyli asansörlü nakliyat hizmeti gün geçtikçe sektörün parlayan yıldızı olmaktadır. Müşterilerin güvenli bir şekilde taşınmak istemeleri ve eşyalarının zarar görmemesi için taşınma işlemlerinde asansörlü nakliyat hizmetini tercih etmektedir. Ne kadar yüksek katta olursa olsun kolay, hızlı ve güvenli şekilde taşımacılık kabiliyetine sahip modüler asansör sistemleri müşteriler tarafından tercih edildiği gibi nakliyat firmaları tarafından da son yıllarda daha fazla kullanılmaktadır. Gelin şimdi bu sistemin nasıl işlem gördüğünü ve çalıştığını öğrenelim.

Asansörlü nakliyat işinin gerçekleşmesi sırasında kullanılan asansörlü nakliyat araçları marka ve modelleri bakımından birbirinden farklıdır. Uzunluk bakımından da boy boy olarak bulunmaktadır. Bu sistemin çalışması şu şekilde olmaktadır. Öncelikle dairenizin yol veya otoparka bakan cephede olması gereklidir. Ayrı bir araç üzerine monte edilmiş modüler asansör sistemi ilk önce ayak sistemlerini açarak teraziye alınması sağlanır. Teraziye alındıktan sonra kumanda veya kol yardımı ile bom kolları asansörün kurulacağı cam veya balkona doğru uzatılır. Kurulacağı yere ulaşan bom ve tekerlek sistemi orada ip ile bağlama suretiyle sabitlenir. Daha sonradan hareket eden sepetin kanatları açılarak deneme amaçlı boş olarak yukarı gönderilir ve geri boş olarak aşağı çekilir. Sistemin çalışması için bir pürüz görülmediği takdirde eşyalarınızın taşınmasına başlanır. Bu sistem gerçekten sağlıklı ve koruyucudur. Uzman kişiler tarafından doğru şekilde kullanıldığı takdirde sultanbeyli asansörlü nakliyat hizmeti sağlanırken en ufak bir sorun dahi oluşmaz.

Sultanbeyli Asansörlü Taşımacılık

Sultanbeyli asansörlü taşımacılık ile her gün onlarca kişi bu hizmetin sağlamış olduğu kolaylıkları denemiş ve görmüş oluyor. Bu nedenle olacak ki bu hizmete duyulan ilgi ve alaka her geçen gün artış göstermektedir. Sultanbeyli asansörlü taşımacılık şirketleri de bu durumun bilince olarak şirket bünyelerine her yıl yeni asansör eklemek için gayret gösteriyorlar. Günümüzün kolay taşınma yolu olarak görünen ve müşteri memnuniyeti sağlaması nedeniyle uzun yıllar gündemde kalacağı görünmektedir.

Sultanbeyli Asansörlü evden Eve Nakliyat

Sultanbeyli asansörlü evden eve nakliyat işi sektöre adeta çağ atlatmış bir durumdadır. Eşya taşıma süreçlerinde yaşanan onlarca sorun ve sıkıntılı durumların ortadan kalkmasını kısa sürede başarmıştır. Sultanbeyli asansörlü evden eve nakliyat hizmeti ile evden eve taşınma işlemlerinizde siz değerli müşterilerimize güvenli ve üst düzey hizmet sunmaktayız. Firmamız tarafından eşyalarınızı sigorta güvencesine alarak sorunları ortadan kaldırıyoruz. Aniden ortaya çıkacak sorunlara karşı kısa sürede çözümler bularak daha büyük sorunların oluşmasını engelliyoruz.

Sultanbeyli Evden Eve Nakliyat
Sultanbeyli Evden Eve Nakliyat

Sultanbeyli Eşya Paketleme Ve Ambalajlama

Özkoçtaş evden eve nakliyat olarak taşınma işleminin her türlü aşamasını eksiksiz olarak sunuyoruz. Bu anlamada paketleme ve ambalajlama konusunda da deneyimli personellerimiz tarafından verdiğimiz bu hizmette her eşya en ince ayrıntısına kadar düşünülerek nakliyat için uygun bir hale getirilmektedir.

Evden eve nakliyat denildiği zaman paketleme hizmetini çok kez duyarsınız bu hizmetin daha net olarak anlaşılabilmesi için öncelikli olarak paketleme hizmetinin tanımını yapmak doğru olacaktır.

Paketleme bir eşyanın taşınma sırasında herhangi bir şekilde zarar görmemesini sağlamak ve eşyanın türüne ve hassasiyet derecesine göre gerçekleştirilen bir hizmettir. Evden eve nakliyat söz konusu olduğunda da paketlemenin mutlaka doğru malzemeler ve kaliteli ekipmanlar kullanılarak yapılması gerekir. Bizler Özkoçtaş nakliyat olarak taşıma hizmetlerimizde karton, naylon, kağıt ve balonlu poşetler kullanarak dışarıdan gelebilecek olan her türlü zararında en aza indirilmesi sağlanacaktır.

Eşyalarınızın paketlenmesi uzman ekiplerimiz tarafından çok titiz bir şekilde yapılır. Müşteri memnuniyeti ön plana alınarak uzun yıllar boyunca kazanmış olduğumuz tecrübe sayesinde sıfır hata ile nakliyat hizmeti gerçekleştirilir. Özkoçtaş Evden Eve Nakliyat olarak Firmamızın paketlemede vermiş olduğu hizmet kapsamı ise şu şekildedir.

Evden Eve Nakliyatta Neler Paketleniyor?

  • Kırılma ihtimali olan eşyaların paketlenmesi
  • Çizilme olasılığı olan eşyaların paketlenmesi
  • Elektronik ve beyaz eşyaların paketlenerek ambalajlanması
  • Hassas eşyaların doğru malzemelerle desteklenerek paketlenmesi
Sultanbeyli Evden Eve Nakliyat
Sultanbeyli Evden Eve Nakliyat
Sultanbeyli Evden Eve Nakliyat
Sultanbeyli Evden Eve Nakliyat

Sultanbeyli Parça Eşya Taşıma

Parça eşya taşıma hizmetimizden faydalanmak için pek çok nedeniniz olabilir. Ancak hizmetin nasıl gerçekleştiği konusunda merakınızı da gidermek adına kısa bir açıklama yapalım. Parça eşya taşıma hizmeti aynı güzergâh üzerinde iki farklı müşterimizin eşyalarının tek bir araçla ortak olarak taşınmasıdır. Parça eşya taşıma evden eve nakliyat hizmetine göre daha uygundur. Çünkü tek başına ödemeleri gereken ücreti de iki kişi paylaşacaktır. Bu da nakliyat hizmetinin daha ekonomik olmasını sağlayacaktır.

Ekonomik bütçeyle profesyonel nakliyat hizmetimiz için bizi arayın.

Özkoçtaş evden eve nakliyat parsiyel eşya taşımada sınır tanımaz. Bizden alacağınız hizmette eşyalarınızın hassasiyeti önemlidir. Bunun içinde her türlü eşyanızı özenle aracımız içerisine yerleştirerek uygun koşullarda taşınmasını sağlarız. Firmamız parsiyel eşya taşımada ekonomik çözümleri de ön planda tutmuştur. Buna göre Özkoçtaş evden eve nakliyat firmaları arasında en uygun ödeme seçeneği de bizde bulunmaktadır.

Sultanbeyli Evden Eve Nakliyat

Sultanbeyli Evden Eve Nakliyat Fiyatları (Ortalama)

Evin YapısıNakliye Aracı TipiOrtalama Fiyatlar
1+1 Oda SayılıKamyonet700 TL
2+1 Oda SayılıOrta Boy Kamyon900 TL
3+1 Oda SayılıUzun Kamyon1000 TL
4+1 Oda SayılıUzun Kamyon1400 TL
Sultanbeyli Evden Eve Nakliyat
Call Now Button

Share This

Copy Link to Clipboard

Copy