Başakşehir Mah. Süleyman Çelebi Cd. No:15 Başakşehir / İstanbul    +90 537 445 94 25    Pzt-Paz: 08:00 - 23:00

Silivri Evden Eve Nakliyat

Günlerce süren hazırlık, beyaz eşyaların sökülmesi, büyük mobilyaların demonte edilmesi, küçük eşyaların kolilenmesi ve sonra hepsinin yeniden kurulması, kırılan, kaybolan, çizilen eşyalar… Eskiden ev taşıma deyince bunlar akla gelirdi. Silivri evden eve nakliyat konusunda artık çok daha çağdaş ve pratik çözümler mümkün. Ne günlerce uğraşmanız gerekiyor, ne de kırılan, çizilen eşyalara üzülüyorsunuz.

Silivri Nakliyat, evden eve nakliyat ihtiyacınızı sorunsuz biçimde karşılıyor, en kolay ve en uygun biçimde yeni yuvanıza yerleşmenize yardımcı oluyor. Özkoçtaş Nakliyat , Silivri evden eve nakliyat fiyatları açısından da uygun bir hizmet sağlıyor. Günlerce sürecek taşınma işleriniz kısa sürede çözülüyor ve siz elinizi bile sürmeden kolayca evinizi taşıma şansı bulurken, oldukça cazip Silivri evden eve nakliyat fiyatları sayesinde ne bütçeniz ne de siz yoruluyorsunuz.

Silivri evden eve nakliyat

Silivri Ücretsiz Ekspertiz Hizmeti

Silivri Nakliyat, evden eve taşıma işinin ekspertiz aşamasından başlayarak titiz bir çalışma sürdürüyor. Taşımada kullanılacak araç ve elemanların sayısı ve niteliği bu incelemeye göre saptanıyor, bu sayede taşınma süreci en doğru biçimde planlıyor. Titizlikle çalışan uzmanlar, eşyaların taşınacağı yer hakkında da bilgi alarak, hem taşınma süresi ve süreci, hem de fiyat açısından en verimli yolların tespitini yapıyor. İstenen hizmetlerde karşılıklı mutabık kalındığında sözleşme hazırlanıyor ve evden eve nakliyat işlemi gerçekleşiyor.

silivri evden eve nakliyat

Silivri Evden Eve Nakliyeci Çalışanları Nasıl Olmalıdır

silivri evden eve nakliyat seçenekleri arasında disiplinli hizmeti ve titiz çalışma anlayışı ile öne çıkan özkoçtaş Nakliyat, hem istanbul içi hem de şehirler arası taşıamacılık hizmeti sağlıyor.

Müşteri memnuniyetini esas alarak geliştirdiği iş takip çalışma yöntemi sayesinde hiçbir karmaşa ya da karışıklık yaşanmadan evinizden alınan eşyalar, yeni evinize aynı biçimde yerleştiriliyor ve kullanıma hazır olarak teslim ediliyor. Kırılabilecek eşyalarınız en hassas taşıma araçları ile zarar görmeden yeni yuvanızdaki yeni yerlerini alıyor. Uzman & profesyonel kadromuz ve güler yüzlü çalışanlarımız ile memnuniyetinizi garanti ediyoruz 🙂

silivri evden eve nakliyat

Silivri Ambalajlı Nakliye Hizmeti

Evden eve nakliyat konusunda kaliteli hizmet ve güvenli taşıma için en temel unsur paketleme kısmıdır. İster yakın mesafe, isterse şehirlerarası evden eve nakliyat olsun, ambalajlama ve paketleme kusursuz bir taşınma deneyiminin ilk adımı olarak düşünülmelidir. Eskiden bakkaldan, marketten koliler toplanarak derme çatma bir çabayla yapılan kutulama ve paketleme işlemleri bugün en yeni teknolojiler ve özel malzemeler kullanılarak mükemmel biçimde, profesyonellikle gerçekleştiriliyor. Taşınma sırasında patlayan, yere saçılan paketler, birbirinin üstüne düşüp çizilen ve zarar gören mobilyalar, televizyon ekranını kıran sandalye ayakları, kırılan mutfak eşyaları ve daha nicesi, eskiden taşınmaların olmazsa olmazları zannedilirdi. Oysa şimdi en iyi nakliye firmaları güvencesiyle, en doğru ambalaj malzemelerini ve paketleme araçlarını kullanarak evden eve nakliyat en hasarsız şekilde sağlanan bir hizmet.

Silivri Kırılacak Eşya Paketlenmesi

silivri Nakliyat yıllara dayanan evden eve nakliyat tecrübesi ve uzman kadrosu ile müşterilerine en yüksek kalitede hizmet sunar. Ambalaj ve paketlemesi doğru yapılmayan bir nakliye sürecinin sağlıklı işlemeyeceğinin bilinciyle silvri evden eve Nakliyat, ambalaj ve paketleme aşamasına büyük önem verir. Firmanın uzmanları, taşınma sürecini planlarken eşyaların miktarı ve özelliğine göre ambalaj malzemelerini ve kullanılacak paketleme araçlarını en doğru biçimde belirler. Böylelikle hiçbir eşyanın zarar görmesi söz konusu olmaz ve eşyalar hasarsız biçimde adreslerine ulaşırlar.

Evden eve nakliyat sürecinde cam mutfak malzemeleri, biblolar, vazolar, aynalar gibi kolay kırılacak eşyalara özel özen gösterilmesi gerekir. Silivri Nakliyat cam malzemeler için özel kabarcıklı poşetler kullanarak olası darbelere karşı koruma sağlar. Ayrıca olası trafik kazaları ya da mecburi ani fren gibi durumlarda eşyalara zarar gelmemesi için kamyon yerleşiminde kırılacak eşya paketlerine özel dikkat gösterilir. Yastıklar, battaniyeler ve diğer özel malzemeler kırılabilecek eşyaları destekleyecek biçimde yerleştirilerek bu eşyaların korunması için fazladan önlemler de alınır.

silivri evden eve nakliyat
Silivri evden eve nakliyat
Silivri evden eve nakliyat

Silivri Eşya Depolama Hizmeti

Deprem, sel, çalınma ve hasar görme ihtimaline karşı tedbirleri alınmış güvenli depo ve antrepo alanlarımızda ev veya iş yeri eşya depolama hizmeti sunuyoruz. Ayrıca, evden eve nakliyat esnasında veya depolama alanında oluşabilecek risklere karşı sigortalı olarak depo hizmeti vermekteyiz. Özellikle yurt dışı görevi, ev tadilatı, evlilik durumu ve maddi sebeplerden ötürü gelişen depo ihtiyaçlarınızı uygun fiyatlarla kaliteli hizmeti sunarak çözüm üretiyoruz.

Silivri Ev Eşyası Depolama Hizmeti

Yüksek standartlara sahip Silivri kiralık eşya depolarımızda siz değerli müşterilerimize 7/24 saat depolama hizmeti sunmaktayız. Ayrıca, haşere ve böceklere karşı ilaçlaması sürekli yapılan depolarımızda her türlü sağlık önlemi alınmaktadır. Özellikle eşyanın hasarını gideren sigorta kadar, hijyenik şartlara uygun olarak depo yapılması çok dikkat edilmesi gereken hususların başında gelir. Sizi anlayan ve her türlü ihtiyacınızı size ek ücret yansıtmadan yapabilen tek taşıma firmasıyız. İnanması zor ama bu güne kadar ev eşyası depolaması ile yaşadığımız bir sıkıntı olmadı. Çünkü, biz işimize değer vererek Türkiye’nin her noktasında depolama konusunda adını sıkça duyurmayı başarmış tek evden eve taşıma ve depolama firmasıyız.

Silivri Eşya Depolama Firmaları

Ev eşyası depolama fiyatları ve şartları için bizi arayın veya bir müşteri temsilcisi evinize çağırınız. Ücretsiz ekspertiz ile depolama hizmetleri hakkında bilgi ve fiyat alabilirsiniz. Ev veya iş yerinizi inceleyen ekspertiz size fiyat ve iş bilgisi verir. Eğer fiyat ve iş konusunda anlaşma sağlanırsa, depolama için gün belirlenerek depolama ve taşıma sözleşmesi yapılır. Türkiye’de en iyi depolama firmasıyla ev eşyanızı depolatınız kafanız rahat olsun. Nakliyat sektöründe sizde ev eşya depolama hizmeti almak istiyorsanız, silivri ev taşıma firmasını tercih ediniz. Türkiye ve çevre illerde en iyi eşya depolaması bizde. Türkiye’deki depolama şirketleri arasında sizde garantili ev eşyası depolaması olan, en iyi evden eve nakliyat firmasını tercih ediniz. İşinizi iyi ve garantili yapan, sigortalı depolama şirketleri ile eşyanız güvende olur. Artık kurumsal depolama firmaları ve evden eve nakliyat firmaları ile işlerinizi yapınız. Depolama güven ve tecrübe gerektiren bir iştir. Türkiye depolama firmaları arasında ofis ve ev eşyanızı garantili şekilde yaptırabileceğiniz tek nakliye firmasıyız. Evden eve depolama fiyatları ve hizmeti hakkında bilgi için arayın. Tüm Nakliyat ve Depolama ile ilgili Ayrıntılı bilgi için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

silivri evden eve nakliyat
silivri evden eve nakliyat
Call Now Button

Share This

Copy Link to Clipboard

Copy