Başakşehir Mah. Süleyman Çelebi Cd. No:15 Başakşehir / İstanbul    +90 537 445 94 25    Pzt-Paz: 08:00 - 23:00

Sarıyer Evden Eve Nakliyat|Özkoçtaş Nakliye 500 TL-0537 445 94 25

Sarıyer Evden Eve Nakliyat

Nakliye sektörü başlı başına ayrı bir hizmet alanı olup, kesinlikle ek iş olarak yapılacak bir meslek olmamaktadır. Bu yüzden sizler için maddi ve manevi değeri olan eşyalarınızı Sarıyer evden eve nakliyat firmamızdan başkasına teslim etmeyiniz. Altının değerini ancak nasıl sarraflar bilirse, sizin için değerli olan eşyalarınızın kıymetini de işini her daim severek yapan bizim ekibimiz bilir. Eğer daha önce sıradan ek iş olarak taşımacılık yapan kişilere eşyalarınızı taşıttı iseniz ne tür problemler yaşandığını muhakkak görmüşsünüzdür.

Böylesi taşımacılık yapan insanlar eski usul yöntemlerle eşyalarınızı taşımaktadırlar. Taşıma esnasında da eşyalarınızın birçoğuna zarar vermektedirler. Tüm bunları geçtik deseniz bile bu sefer verdikleri zararı üstlenmeyip tamamını yine sizin üzerinize bırakmaktadırlar. Bu sebeple firmamız bütün vatandaşlarımızı bu tarz ilkel taşımacılık yöntemlerinden uzak durmaları noktasında her daim uyarmaktadır. Sarıyer nakliyat ekibi alanında uzman kişilerden oluşmaktadır ve her birisi işini severek yapmaktadır.

 Firmamız ve firmamız çalışanları için ilk öncelik her zaman müşteri memnuniyeti olmuştur. Firma olarak müşterilerimize daha iyi ve daha kaliteli hizmet verebilmek adına bütün teknik alt yapımızı güncelledik. Araçlarımızın tamamı kapalı kasa sistem olup eşyalarınız hiçbir şekilde hava ile temas halinde olmamaktadır. Yine eşyalarınızın hiçbir zarar görmeden bulundukları kattan indirilip, yeni adreslerine güvenle çıkarılmaları adına asansörlü sistem taşımacılığı yapıyoruz.

 Sarıyer Evden Eve Nakliyat Nasıl Yapılmakta?

Müşterilerimiz tarafından en çok tercih edilen ve aranılan firma olmamızda, işimizi ciddiye alarak ve severek yapmamız yatmaktadır. Bunun yanında yine Sarıyer nakliye şirketleri içerisinde en çok tercih edilen olmamızın bir diğer sebebi de kesinlikle müşteri memnuniyetini her şeyden üstün tutmamız yatmaktadır. Bizim için her bir müşterimiz özel ve değerlidir, bu sebeple müşterilerimize çok daha iyi hizmet sunabilmek için her türlü teknik alt yapımızı güncellemekteyiz. Yine saha da çalışan ustalarımızın ise tamamı alanında profesyonel kişilerden oluşmaktadır.

Bizlere hemen her platformdan ulaşma imkanına sahip olmaktasınız. Her tür nakliye işlerinizde bizi aradığınızda sizlere anında en yakın bir tarihe gün vermekte ve anında taşınacak eşyalarınızı sigortalamaktayız. Randevunun verildiği tarih ve saatte saha ekibimiz gelerek eşyalarınızın tamamını çok dikkatli bir şekilde sökme ve paketleme işlemini yaparlar. Asansörlü taşımacılık sayesinde her bir eşyanız hiçbir zarar görmeden araçlarımıza yüklenmektedir.

Firma olarak biz sizlere bütün bu kaliteli taşımacılık hizmetlerini Sarıyer taşıma fiyatları arasında en uygun fiyattan sunmaktayız. Bizim firmamızdan başka bir yerde bu kadar kaliteli bir nakliyecilik hizmetini bu fiyata bulmanızın imkânı olmamaktadır. Bizim için paradan daha değerli bazı hasletler bulunmaktadır. Bunlardan bir tanesi de müşteri kazanmak ve insanımıza en uygun fiyattan kaliteli bir hizmet sunabilmek olmaktadır. Siz değerli vatandaşlarımızı da en kısa zamanda bu kaliteli hizmetten yararlanmanız için bizimle iletişime geçmeye davet ediyoruz.

Sarıyer Şehirler Arası Evden Eve Nakliyat

Sarıyer şehirlerarası nakliyat il sınırları içinde nakliye yolculuklarında kaliteli hizmet güvencesi ile şehirlerarası nakliye hizmeti almanız için sizlere destek olmaktadır. Bu alanda sizlere kurumsal ve bireysel anlamda üst düzey taşımacılık hizmeti sunmak için bu alanda profesyonel bir hizmet sunmaktayız.

Sarıyer şehirlerarası nakliye sizlerin şehir dışı taşımacılık alanında başarılı hizmet kalitesi almanız için bu alanda her biri özel eğitimden geçmiş eleman kadrosunu sizlerin hizmetine vermektedir. Bu alanda her eleman kendi işinde uzmanlaşarak hatasız ve sorunsuz nakliye hizmeti almanız için çabalamaktadır. Sarıyer Evden Eve nakliyat olarak Sarıyer sınırları içinde sizlere profesyonel destek olacak firmalar aracılığı siz de talep ettiğiniz gibi şehirler arası nakliye hizmeti alabilirsiniz. Bunun için firma seçimini dikkatli yapmanız yeterlidir.

Sarıyer şehirlerarası taşımacılık olarak sizlere bu anlamda sorunsuz hizmet kalitesi sunan ve size profesyonel anlamda sınırsız nakliye desteği sağlayan Özkoçtaş Evden Eve Nakliyat firmasıyla çalışmalarınızı bütünleştirebilirsiniz.Bizimle ile çalışarak hak ettiğiniz gibi üst düzey nakliye hizmetini en iyi şekilde alabilirsiniz.

Sarıyer şehirlerarası taşımacılık nezdinde sizlere kalitede sınır tanımayan, hızlı teslimat ve uygun fiyat ayrıcalığı sunan Özkoçtaş Nakliyat Firması sizlere beklediğiniz anlamda nakliye desteğini sağlamaktadır. Bu alanda yapılan çalışmalara örnek vermek gerekirse iller arası nakliye hizmetlerini genel olarak şöyle sıralayabiliriz;

  • Taşınma öncesi Özkoçtaş nakliyat firmasıyla iş birliği içinde nakliye programı hazırlanması,
  • Taşınma işlemlerini hızlı ve başarılı bir şekilde yerine getirmek için kaliteli malzeme ve araç sistemi hazırlanması,
  • Bu alanda çalışacak olan personelin seçimi, eğitimi ve iş bölümü planlaması,
  • Eşyaların taşınma öncesinde ekspertiz incelemesiyle değerlendirilmesi ve ona göre paketleme ve ambalajlama sisteminin uygulanması,
  • Eşyaların araçlara dikkatli ve titiz bir biçimde uygun şekilde yerleştirilmesi
  • Marangoz işlemleri, kurulum ve de monte işlemlerinin yapılmasıdır.

Sarıyer Şehir İçi Nakliyat

Sarıyer şehir içi nakliyat ilkelerinden ve duruşundan taviz vermeyen, tecrübe ve deneyimleriyle başarılı çalışmalar yaparken, yenilikçi ve modern çözümlere açık bakış açısı ile siz değerli müşterilere sınırların ötesinde nakliye desteğini alanında uzman elemanlarla Sağlamaktadır. Şehir içi nakliye çalışmalarında gerekli tüm çalışma ve hizmetleri kalite süzgecinden geçirirken aynı zamanda misyon olarak müşteri memnuniyetini de ilk sıralarda tutmaktadır.

Sarıyer şehir içi evden eve nakliyat olarak bu alanda hizmet sağlayan Özkoçtaş nakliyat firması sizlerin talepleri doğrultusunda hareket eder. Şehir içi taşınma talebinde bulunduğunuzda sizin için hemen bir çalışma planı hazırlanır. Bu çalışma planına göre eşya sayışınıza ve durumuna göre çalışma programı hazır edilir ve çalışmalara başlanır.

Sarıyer şehir içi taşımacılık bazında size beklentilerinizi en iyi şekilde karşılayacak ve nakliye taleplerinize en uygun şekilde cevap verecek nakliye hizmeti verilir. Bu alanda gerekli olan malzeme, araç, eleman kadrosu kapsamlı şekilde hazırlanır. Tüm bu işlemler sonucunda etkili ve başarılı bir nakliye profili çizilerek müşteri memnuniyeti sağlanır.

Sarıyer Şehir İçi Nakliyat Firmaları

Sarıyer şehir içi nakliyat firmaları olarak sizlere şehir içi nakliye hizmetlerinde yanınızda olacak profesyonel eleman kadrosu ile çalışan Özkoçtaş nakliyat firması ile çalışabilirsiniz. Şehir içi taşımacılık hizmeti almak istediğinizde yapmanız gereken nasıl hizmet almak istediğinizi bize bildirmeniz. Örneğin taşınacağınız eve bağlı olarak asansörlü nakliye ihtiyacınız var mı, eşya depolama hizmetine ihtiyacınız var mı gibi.

Daha sonra alacağınız hizmet konusunda fiyat kısmında da anlaştıktan sonra taşınma işlemine başlayabiliriz.

Sarıyer Eşya Paketleme Ve Ambalajlama Hizmeti

Sarıyer Evden Eve Nakliyat

Sarıyer evden eve taşımacılık İstanbul merkezli Türkiye’nin her yerine evden eve, ofisten ofise, adresten adrese tüm eşyalarınızı 10 yıldır taşıyoruz. Her zaman daha kaliteli taşımacılık hizmetleri için ekip ve ekipmanlarımızı sürekli geliştiriyoruz. Herşey eşyalarınızın problemsiz ve sağlıklı bir şekilde taşınması içindir. İstanbul’un tüm ilçelerinde evden eve nakliyat işlerinde 15 kişilik uzman ekibimiz ile hizmetinizdeyiz. her ebatta yük araç filomuz ve 1 adet yük taşıma asansörü ile İstanbul’un profesyonel & uzman taşımacılık markasıyız. İstanbul Evden Eve Nakliyat Hizmetleri veren Firmamız özkoçtaş Nakliyat, Şehir içi ve Şehirler arası Ev Taşıma İşlerinizde, Tercih Edebileceğiniz Güvenilir Firmanızdır, Her Yıl Yüzlerce Ev Taşıyoruz, Daimi Kadro, Ambalajlı – Asansörlü – Sigortalı Nakliye, Detaylı Bilgi ve Fiyat Almak İçin Bizimle İletişime Geçiniz.

Sarıyer evden eve nakliyat firmamız, şehir içi ev taşıma ve şehirler arası evden eve nakliye hizmeti ile Türkiye’ nin her noktasına evden eve taşıma hizmeti sunmaktadır.

Türkiyen’ nin tüm illerinde kentten kente ve evden eve nakliyat firmaları arasında uygun fiyatlarla kaliteli ev taşıma hizmetini profesyonel ekibimiz ve tecrübemizle zamanında gerçekleştiriyoruz.

7/24 hizmet anlayışıyla, kaliteli ev taşımasını garantili şekilde veren lider nakliye şirketi olmanın gururunu yaşıyoruz.

Evden eve nakliyat işi ciddiyet, kalite ve profesyonellik gerektirmektedir. Özkoçtaş Nakliyat olarak bu bilinç ve sorumlulukta ev eşyalarınızı ambalajlı özel korunmuş kutularda taşımaktayız. Ev, Ofis yada Kurumsal Taşımacılık da profesyonellik gerektiren bütün nakliyat işlemleri firmamız tarafından yapılmaktadır.

Ev eşyalarınız bir yerden başka bir yere sorunsuz, güvenilir, söz verildiği zamanda hizmet kalitesi ve fiyatları ile taşınma

Neden Sarıyer Evden Eve Nakliyat ?

Sarıyer Evden Eve Nakliyat ve şehirler arası nakliyat hizmetlerini tamamen müşteri memnuniyeti odaklı olarak en iyi şekilde yerine getiren firmamız, yedi gün yirmi dört saat çalışma prensibi ve Avrupa standartlarında kalite anlayışıyla sizlere hizmet sunmaya devam etmektedir. Yaşadığımız dünyada her an her şey çok çabuk şekilde değişiyor. İnsanların en doğal ihtiyaçlarından olan barınma ihtiyaçlarının giderilmesi için gerçekleştirilen taşınma faaliyetleri de bu hızlı değişimden payını alan sektörlerden birisi. Firmamız tarafından sunulan sigortalı İstanbul evden eve nakliyat hizmetleri ile müşterilerimize daha iyi hizmet sunmak amaç edinilmiştir. Daha kalite ve daha iyi hizmet sunmayı amaç edinen firmamız tarafından nakliye işlemlerinizde sigortalı nakliyat ile eşyalarınızın taşınması sağlanmaktadır. Sigortalı nakliyat ile eşyalarınızın herhangi bir zarar görmesi halinde eşyalarınızın hasarı sizlere geri ödeniyor. Firmamız kaliteli taşımacılığı ilkeli bir şekilde yerine getirdiğinden dolayı sigortalı nakliyatı etkin bir şekilde sürdürüyor.

Sarıyer evden eve Nakliyat olarak 2010 yılında, özkoçtaş Evden Eve Nakliyat sektöründe, değerli müşterilerimize her zaman ilkleri sunmak istedik ve istiyoruz. Yenilikleri takip eden personellerimiz, Sarıyer evden eve asansörlü nakliyat konusunda da uzmanlaşarak, evden eve nakliyat alanında neredeyse bir devrim olan asansör sistemini kolaylıkla uyguluyor, eşyalarınızın veya binanın hasar görmesi gibi durumlarla sizi karşı karşıya getirmiyor.

Sarıyer Evden Eve Nakliyat olarak depolama hizmetimiz de bulunmaktadır. Ayrıntılı bilgi için bizi arayabilirsiniz.

Sarıyer Sigortalı Nakliyat

Sarıyer sigortalı nakliyat ,eşyalarınızın zarar görmesi durumunda telafisini mümkün kılmaktadır. Bir diğer değişle sigorta poliçesi kapsamında sigorta altına alınan eşyalarınız olursa tüm zararlarınız karşılanır . Böylece her hangi bir zararınız olmadan yeni eve taşıma işlemini sorunsuz bir bir şekilde tamamlanır. Ev taşımak zahmetli bir iş olsa da Sarıyer nakliyat şirketi sayesinde sorun olmaktan çıkıyor. Ev eşyası taşıma konusunda özenle gerekli bütün önlemleri alarak taşıma işlemlerinizi yapıyoruz.

Sarıyer Evden Eve Nakliyat

Sarıyer Parça Eşya Taşıma

Sarıyer parça eşya taşıma; miktarca az olan eşyaların daha cüzi bir ücret karşılığında Sarıyer parça eşya taşıma firmaları tarafından şehir içi parça eşya taşıma veya şehirler arası parça eşya taşıma hizmeti ile günü önceden belirlenmesi sonucu talep edilen tarihte alınarak istenilen yere taşınma işlemidir.

Sarıyer parça eşya taşıma müşterilerin talep edecekleri taşıma adresine göre iki şekilde oluşmaktadır. Bulunduğu şehir içinde ihtiyaç varsa Sarıyer şehir içi parça eşya taşıma hizmeti sağlanacaktır. Eşya veya taşınması gereken yük başka bir şehre götürülmek isteniyorsa bunun içinde Sarıyer şehirler arası parça eşya taşıma hizmeti sunulmaktadır.

Parça eşyalar, gidecekleri yer, montaj, sigorta ve ürünlerin boyutları ile farklılık göstermektedir. Firmamız Özkoçtaş Nakliyat Parça eşya nakliyatı konusunda 10 yılı aşkın süren tecrübesi ve tüm Türkiye geneline eşyalarınızı sigortalı ve ambalajlı olarak ulaştırıyor.

Beyaz eşya, mobilya ve kurulum gerektiren ürünler, evinizde sökülmesi, ambalajlanması ve yeni yerinde kurulumuna kadar tüm detayları ile taşınır. Kargo firmalarının almadığı ve yüksek bedeller ile taşıma yaptığı parça ev eşyalarınızın nakliyesi parsiyel taşıma hizmetimiz aracılığı ile en uygun fiyatlarla nakledilir. Sarıyer evden eve nakliyat konusunda sizler yardımcı olmaktayız.

Sarıyer Evden Eve Asansörlü Taşımacılık

Sarıyer Asansörlü evden eve nakliyat nedir? Sarıyer Asansörlü evden eve taşıma hizmeti bina içerisinden merdivenleri kullanmadan bina asansörünü kullanmadan tamamen bina içinden bağımsız raylı bir vinç sistemidir. Asansörlü taşımacılık şehir içi ve şehirler arası nakliyat hizmetinde dış cephe asansörü kullanımı eşyaların ve sizin açınızdan oldukça güvenli bir sistemdir. Eşyaların taşınma esnasında yıpranma payı %1 olmaktadır. Sabah eşya taşımaya başlandığından sonra yükleme ve boşaltma işlemi yapılmaktadır.

Sarıyer asansörlü evden eve nakliyat hizmetinde bir ilki gerçekleştiren Özkoçtaş nakliyat firması olarak ikinci bir ilke daha imza atmıştır. Sizlere daha hızlı ve kaliteli evden eve nakliyat hizmeti sunabilmek için ikinci evden eve asansörünü de getirmiştir. Sizin binbir güçlükle aldığınız eşyalarınızı 0 zarar ile taşıma garantisi vermektedir. Bu nedenle üç taşınma bir yangına bedel dir zihniyetinide ortadan kaldırmıştır. Sizin yapmanız taşınmadan önce mutlaka bizimle iletişme geçmenizdir:)

Sarıyer Evden Eve Nakliyat
Sarıyer Evden Eve Nakliyat

Sarıyer Evden Eve Nakliyat Hizmeti ve Fiyatı

Firmamız bütün vatandaşlarımıza birinci sınıf nakliyecilik hizmeti sunmakta olup, üzerine aldığı bütün nakliyecilik hizmetlerini garantili olarak yapmaktadır. Sarıyer nakliye şirketleri içinde vatandaşlarımız tarafından en çok tercih edilen şirket olmak bizim için gurur verici bir olaydır. Biz şunu çok iyi biliyoruz ki yapmış olduğumuz kaliteli hizmetin ve garantili taşımacılığın neticesinde halkımızın bize olan güveni ve teveccühü de artmıştır. Firma olarak hiçbir müşterimize en ufak bir mağduriyet yaşatmayacağımıza dair kendimize bir hedef koyduk.

Bu hedefimiz sayesinde de bugünkü başarımızı yakaladık ve aynı çizgide de devam ediyoruz. Firmamız her tür sosyal medya platformlarında aktif olmaktadır ve taşıma işlemlerini buralarda halkımızın izlenimine sunmaktadır. Çünkü biz yaptığımız işe ve ekibimize sonuna kadar güveniyoruz. Nakliye işlemini yapacağımız her bir müşterimizin eşyasını büyük bir özenle paketliyor ve hiçbir zarar vermeden asansörlü sistemimiz ile araçlarımıza yüklüyoruz.

Normal Sarıyer taşıma fiyatları oldukça yüksek olmaktayken biz fiyatlarımızı vatandaşlarımız için olabildiği kadar aşağı çektik. Böylece kaliteli nakliyeciliği halkımıza yine en uygun fiyattan sunabilen tek firma olarak karşınızda olmaktayız. Bu kadar uygun fiyata böylesi garantili taşımacılık yapan ve sizlere evinizi aldığı gibi teslim eden başka firma olmamaktadır. Çünkü tecrübeli ustalarımız eşyalarınızın tamamının yine kurulumunu yaparak sizlere teslim etmektedir. Böylece yeni adresinizde tek yapmanız gereken eşyalarınızın keyfini sürmek olmaktadır.

Sarıyer Evden Eve Nakliyat Fiyatları( Ortalama)

Evin YapısıNakliye Aracı TipiOrtalama Fiyatlar
1+1 Oda SayılıKamyonet700 TL
2+1 Oda SayılıOrta Boy Kamyon900 TL
3+1 Oda SayılıUzun Kamyon1000 TL
4+1 Oda SayılıUzun Kamyon1400 TL
Sarıyer Evden Eve Nakliyat
Sarıyer Evden Eve Nakliyat

Call Now Button
WeCreativez WhatsApp Support
Öz Koçtaş Evden Eve Nakliyat Whatsapp Destek Hattı
👋 Sizin için buradayım...

Share This

Copy Link to Clipboard

Copy