Başakşehir Mah. Süleyman Çelebi Cd. No:15 Başakşehir / İstanbul    +90 537 445 94 25    Pzt-Paz: 08:00 - 23:00

Pendik Evden Eve Nakliyat |Uzman Nakliye Firması-0537 445 94 25

Pendik Evden Eve Nakliyat hizmetimiz sırasında en çok dikkat ettiğimiz konulardan bir tanesi nakliyat işlemine başlamadan her türlü planın kâğıt üzerinde tamamlanmış olması. Bu yüzden işleme başlamadan önce uzman ekspertiz personelimiz sizi ziyaret ederek çalışmamızın nasıl olacağı hakkında kontroller yaptıktan sonra sizinle birlikte bir plan yapmaktadır. Bu planda eşyaların nasıl paketleneceği, nasıl yükleneceği, yüklendikten sonra hangi güzergahın takip edip edilerek gidilecek yere ulaşılacağı konuları açıklığa kavuşturulacaktır. Bu planın yapılmasının amacı hem karşılaşılabilecek aksaklıkları önceden fark ederek çözümler yaratmak hem de Pendik evden eve nakliyat hizmetini en güvenli şekilde yapmaktır.

Pendik evden eve nakliyat hizmetinin nasıl gerçekleştirileceği tamamen bünyesinde çalışan personellerine bağlıdır. Zira işten sorumlu olan kimselerin kendi vazifelerini eksiksiz yapması Pendik şehir içi nakliyat veya Pendik şehirler arası nakliyat sürecinin düzenli bir biçimde ilerlemesini sağlamaktadır. Yıllardır sektörde kendini gösteren ve daima aranılan evden eve nakliyat firması olmamız bu hususa verdiğimiz önemden dolayıdır.

Başarımızın en büyük kaynağı bünyemizdeki uzman personellerimizin bu başarı hikâyesinde ki rolü nedir? Yıllardır birlikte çalışmakta olduğumuz işinde uzman, gerekli özen ve disipline sahip çalışanlarımızla birlikte sektörde müşteri memnuniyetiyle adımızı sıkça duyurmaktayız. Bunun en temel hususu çalışanlarımızın işlerine karşı sorumlu ve daima geliştirilebilir fikirler öne sürerek süreci kolaylaştırmada ki başarılarıdır.

Pendik Evden Eve Nakliyat

Pendik Evden Eve Çalışanları Nasıl Olmalıdır?

  • Görevlendirildikleri işe dair gerekli bilgiye ve yeterliliğe sahip olmalıdır.
  • Bazı alanlar için sertifika veya belge gerekmektedir. Görevlendirilecekleri alanda bu belgeye ihtiyaç duyulursa bunlara sahip olmaları gerekmektedir.
  • İşine gerekli özen ve disiplini göstermesi gerekmektedir.
  • Müşterilerimiz ile sık sık iletişim içerisinde olduğumuz için iletişim becerisine dikkat edilmelidir.
  • Pendik evden eve nakliye hizmetinde eşyalarınızın en iyi biçimde paketlenmesi oldukça önemlidir. Bu nedenle eşya paketlemede her eşya için gerekli malzeme ve en iyi ambalajlama tekniğini oldukça iyi bilmesi gerekmektedir.
  • Daima çözüm odaklı olunmalıdır. Pendik evden eve taşımacılık sürecinde çıkan herhangi bir sorunda anında çözüm yolları arayışına girmeli ve sorunu kolayca çözebilmelidir.

Tüm bunların yanı sıra aranılan niteliklerden sonra işe alınan personellerimiz belirli süreler arasında değerlendirmelerden geçmektedir. Gerçekleştirilen nakliyat hizmetlerinde ki memnuniyet ve geri dönüşlere göre ayın elemanı seçilmekte ve ödüllendirilmektedir.

İşini gerekli hususlarda yapan ve daima memnun geri dönüşler aldığımız çalışanlarımız hem tecrübe sahibi hem de güler yüzlü 🙂 Bu yüzden Pendik evden eve nakliyat hizmeti için daima gönüllü ve en iyi performansları sunan iş arkadaşlarına sahibiz.

pendik evden eve nakliyat

Pendik Asansörlü Taşımacılık Hizmeti

Pendik asansörlü evden eve nakliyat hizmeti sunan bir firma olarak yıllardır müşterilerimize en iyi şekilde nasıl hizmet ederiz gayreti içerisindeyiz. Türkiye’nin en eski nakliyat firmalarından biri olmamızın yanı sıra müşterilerimizi asansörlü nakliyat ile buluşturan ilk firma olmanın da mutluluğunu yaşamaktayız. Bu nedenle üzerimize düşen yükün bizlere vermiş olduğu sorumluluk bilinciyle Pendik asansörlü nakliyat sektörünün büyümesi ve gelişmesi için her zamankinden daha fazla çalışmamız gerektiğini biliyoruz.

Pendik asansörlü nakliyat veya Pendik asansörlü taşımacılık gibi sektör haline gelmiş büyük bir oluşumun içinde her zaman önde durmamız gerektiğini düşünmekteyiz. Bu vizyon doğrultusunda, siz değerli müşterilerimize her daim A kalite hizmet sunacağımızın sözü veriyoruz.

Pendik Asansörlü Taşımacılık Hizmetinin Önemi

Asansörlü nakliyat ile taşınma işlemlerimiz en kolay şekilde gerçekleşir. Ancak her hizmette olduğu gibi bizi asansörlü nakliyat hizmetinin de olumsuz yönleri bulunmaktadır. Bir işe iyi veya kötü demek için o işin her bölümünü ele alıp eksi ve artılarını ortaya koymak gerekir.

Asansörlü taşımacılık yapılırken de mekanik aksaklıklar veya operatöre dayalı kazalar meydana gelebilir. Örneğin asansör sepeti üzerinde taşınan eşyanın veya eşyaların aşağı düşmesi hatta düştüğü noktada bulunan araçların üzerine düşmesi durumunda asansörlü nakliyat firmanızla aranızda yapmış olduğunuz sözleşme ve sigorta poliçeniz hayat kurtarır desek doğru olur.

Asansörlü taşımacılık hizmeti sunan her bir firmanın sigortalı personel çalıştırması, modüler asansör operatörünün yetki belgesine sahip olması, her işe özel sözleşme ve nakliyat sigortası yapması gerekir. Bu nedenle asansörlü nakliyat işlemlerinde nakliyat sözleşmesi ve nakliyat sigortası en önemli konuların başında gelir.

Pendik Evden Eve Nakliyat
Pendik Evden Eve Nakliyat

Pendik Evden Eve Nakliyat Fiyatları(Ortalama)

Evin YapısıNakliye Aracı TipiOrtalama Fiyatlar
1+1 Oda SayılıKamyonet700 TL
2+1 Oda SayılıOrta Boy Kamyon900 TL
3+1 Oda SayılıUzun Kamyon1000 TL
4+1 Oda SayılıUzun Kamyon1400 TL
Pendik Evden Eve Nakliyat
Call Now Button

Share This

Copy Link to Clipboard

Copy