Parça Eşya Taşıma

İstanbul’da Parça Eşyalarınızı En İyi Nakliyatcı Taşısın!

Şehir içi ve Şehirlerarası Evden Eve Parça Eşya Taşımacılığı

İstanbul parça eşya taşıma firması olarak eşyalarınızın hızlı ve güvenli bir şekilde taşınmasını sağlayan şirketimiz; tüm yetki belgelerine sahiptir ve kapalı kasa araç filomuzla birlikte sizlere sigortalı, ambalajlı taşımacılık hizmeti sunmaktadır. Parça Eşya Taşıma Firması olarak İstanbul’da her türlü parça eşya taşıma işlerinizde bizi tereddüt etmeden seçebilirsiniz. İşimize tecrübemizi katarak düzgün ve güvenli bir şekilde taşımacılık hizmetleri sunuyoruz. Taşınacak eşyanız her ne olursa olsun yerinden alınır, uygun nakliye aracına yüklenir ve taşınacak yere güvenli bir şekilde taşınır. Sizin tek yapmanız gereken bizi aramak olacak ve hiç bir zahmete girmeyeceksiniz. Eşyanızın ne zaman taşınmasını isterseniz 7/24 emrinizdeyiz. Siz değerli müşterilerimiz için bizim önceliğimiz sizin memnuniyetiniz ve mutluluğunuzdur. İstanbul Evden Eve Nakliyat firmaları arasında zirve konumda olmamızın sebeplerinden biride budur. Çünkü “Ticaretten dostluğa..” prensibini ilke edindik.

Modern çağın gerekliliklerine uygun olarak hareket etmek hizmet sektöründeki tüm firmaların birinci önceliğidir. Bu çerçevede büyük ve ağır eşyalarınızı kargo firmaları yerine parça eşya taşıma metoduyla tarafımızdan istediğiniz yere ulaştırılmasını talep edebilirsiniz. Bir koltuk takımı veya bir buzdolabı bir yerden bir yere nakil edilecek, bu durumda kargo sistemi üzerinden bu eşyanın gönderilmesi son derece önemli bir maliyet gerektirir. Oysa aynı eşya hizmetlerimiz arasında bulunan parça eşya taşıma yöntemi ile yerine ulaştırıldığında çok daha uygun fiyatlarla bu işlemi gerçekleştirmiş olursunuz. Uzun yıllara dayalı bilgi birikimi ve tecrübesiyle firmamız, gerek parça eşya taşıma, gerekse komple ev eşyası taşıma, yani evden eve nakliye çalışmalarında sizlere hizmetler üretmenin mutluluğunu yaşamaktadır. Üstelik en uygun fiyatlar ve birçok ödeme kolaylığı eşliğinde bu hizmeti size sunmaktayız.

Genel olarak parça eşya paketlenmesi eşya türüne göre havalı naylonlar ve de eşya paketleme kağıtları ile yapılır. Fakat elektronik veya medikal cihazların paketlenmesi taşıma için özel imalat köpüklü ve havalı naylonlar ile yapılır / YAPILMALIDIR. Mobilyalar önce kağıt ile kaplanır, üzerlerine havalı naylon geçirilir ve daha sonra paketlemenin daha düzgün olması ve çözülmemesi için nakliye için tasarlanmış özel üretim streçler ile sarılır. Elektronik eşyalar daha hassas bir taşıma istediği için daha özel bir paketleme gerekmektedir. Kısaca önce karton levhalar eletronik eşyaya göre kesilir. Daha sonra kalın havalı naylonlar ile sarılır. Bu şekilde eşyanızın değeri ve görünümü ilk günkü gibi kalır. Parça eşyalarınızı İstanbul Nakliyat Firması ile istediğiniz her yere sorunsuz taşıyabilirsiniz. Durmayın, size sadece bir telefon kadar uzağız..

Neden İstanbul Nakliyat Şirketi?
  • Hızlı Servis: Sizin belirlediğiniz zamanda eşyalarınızın taşınacağı yere özenle taşıma işlemi gerçekleştirilir.
  • Eşya Listesi: Eşyalarınız için bir eşya listesi hazırlayarak, sözleşmemize ilave ederek kayıpları önleyebilirsiniz.
  • Paketleme Hizmeti: Eşyalarınızın hasar görmemesi için onların ambalajlama ve paketlenme işlemlerini büyük bir özenle yapıyoruz.
  • Güvenli Ambalajlama: Eşyalarınıza sarmış olduğumuz malzemelerimizin, eşyanızın özelliğine göre korunaklı olmasına dikkat ediyoruz.
  • Doğru Fiyatlandırma: Eşyalarınızın paketlemesini özenle yaparak fazla araç ücreti ödemenizi engellemekteyiz.
  • Kaliteli Taşımacılık: Türkiye’nin neresine taşınırsanız taşının, eşyalarınıza İstanbul Nakliyat Güvencesi Vermekteyiz.

Size Bir Telefon Kadar Yakınız..

Sizlere ekonomik ve kaliteli nakliyat hizmeti sağlamak için günümüz teknolojilerini de kullanarak modern çözümler üretmeye gayret gösteriyoruz. Bizler şunu çok iyi biliyoruz ki; sizlere hizmetin ve kalitenin en iyisini verirsek yarın komşunuza bizleri gönül rahatlığı ile tavsiye edeceksiniz.

Maliyet Hesapla