Başakşehir Mah. Süleyman Çelebi Cd. No:15 Başakşehir / İstanbul    +90 537 445 94 25    Pzt-Paz: 08:00 - 23:00

Mecidiyeköy Evden Eve Nakliyat-Özkoçtaş Nakliyat-0537 445 94 25

Mecidiyeköy Evden Eve Taşımacılık olarak güvenilir ve uzman kadromuzla siz değerli müşterilerimizin tavsiyelerini ve şikayetlerini dikkate alarak bulunduğumuz sektör içerisinde en iyiyi hedefliyoruz. Çoğu zaman da müşterilerimizin olumlu geri dönüşleriyle ismimizi duyuruyoruz. Mecidiyeköy Evden Eve Taşımacılık olarak eşyalarınızın hasar görmemesi için azami çaba sarfederken, eşyalarınızı olası hasarlara karşı güvence altına alabilmek adına sigortalıyoruz.
Firmamız ile iletişime geçmeniz durumunda istediğiniz gün ve saatte size ekspertiz gönderimi yapılır.

Eksperimiz evinize gelir eşyalarınızı inceler, eşyalarınızın sigorta değerini belirler, eşyalarınızın taşınma şeklini, kullanılacak ambalaj malzemesi seçimini ve miktarını belirler, kaç personel çalışacağını ve araç cinsini tayin eder ve tüm bunlara yönelik bir rapor hazırlar. Nakliye ve montajlama çalışanlarımız ekspertizimizin yaptığı inceleme doğrultusunda hazırladığı rapora göre çalışır. Eksperimiz taşınmanın başından sonuna kadar tüm sorunlarınızda iletişime geçebileceğiniz kontak kişidir.

Mecidiyeköy Evden Eve Taşımacılık Firmaları

mecidiyeköy Evden Eve Taşımacılık’ın uzman çalışanları evinize gelerek paketleme işlemini gerçekleştirir. Demonte edilecek eşyalarınızı demonte ederek paketler. Ambalajlama & paketleme işleminde karton koli, hava kabarcıklı naylon, kraft kağıdı, ambalaj kağıdı, streç film gibi malzemeler kullanılır. Evinizde gerekli tüm incelemeleri yaparak eşyalarınıza en uygun paketleme işlemini uygulamaktayız. Eşyalarınız karton kutularda hava kabarcıklı naylonlara sarılarak, demonte edilebilen eşyalarınız demonte edilerek, hassasiyetlerine göre sıralanarak taşınır. Taşınacağınız evde istediğiniz yerlere konularak, paketleri açılır. Demonte edilen eşyalarınız geri montajlanır, eğer tesisat varsa beyaz eşyalarınız da bağlanır.

Mecidiyeköy Evden Eve Taşımacılık olarak teknolojiyi ve yenilikleri takip eden anlayışımızla asansörlü nakliyat hizmetini de güvenle gerçekleştirmekteyiz.Uzman kadromuz siz değerli müşterilerimizi mutlu etmek, nakliyat işlemini sorunsuz ve hızlı bir biçimde gerçekleştirebilmek için canla başla çalışmaktadır. Konusunda uzman çalışanlarımız firmamızla iletişime geçtiğiniz ilk an çalışmaya başlar. Evinizi ziyaret eden eksperimiz en iyi fiyata en iyi hizmeti alabilmeniz için taşınma sürecinizi en ince detayına göre planlar. Taşınma personellerimiz eşyalarınızın getir-götür işlemleri esnasında zarar görmemesi için azami çaba sarfeder. Konusunda uzman montaj çalışanlarımız eşyalarınızı kolayca söktüğü gibi monte ederek yeniden kullanımınıza hazır hale getirir. Yılların verdiği tecrübe ve güven çalışanlarımıza da yansımış; firmamız konusunda uzman,dinamik ve güler yüzlü bir ekibe sahip olmuştur.Firmamızdan nakliye hizmeti almanın yanında bir de dost kazanmış olursunuz.

Mecidiyeköy evden eve nakliyat, mecidiyeköy ev tasimaciligi, mecidiyeköy asansörlü nakliyat, mecidiyeköy asansör kiralama, asansörlü nakliyat mecidiyeköy, evden eve mecidiyeköy , nakliyat mecidiyeköy, mecidiyeköy ambalajlı nakliyat, mecidiyeköy Asansörlü Nakliyat, mecidiyeköy asansörlü nakliyat firmaları, mecidiyeköy asansörlü nakliye, mecidiyeköy asansörlü nakliye firmaları, mecidiyeköy asansörlü nakliyeciler, mecidiyeköy asansörlü taşıma, mecidiyeköy asansörlü ucuz nakliyat, mecidiyeköy tekstil taşımacılık, mecidiyeköy ev eşyası depolama, mecidiyeköy evden eve, mecidiyeköy evden eve asansörlü nakliyat, mecidiyeköy Evden Eve nakliyat, mecidiyeköy evden eve taşımacılık, mecidiyeköy evdeneve, mecidiyeköy evdeneve nakliye, mecidiyeköy nakliyat, mecidiyeköy Nakliyat Firmaları, mecidiyeköy nakliye, mecidiyeköy nakliye firmaları, mecidiyeköy nakliye fiyatları, mecidiyeköy nakliyeciler, mecidiyeköy nakliyeciler sitesi, mecidiyeköy ofis taşıma, mecidiyeköy şehir içi nakliyat, mecidiyeköy şehir içi taşımacılık, mecidiyeköy şehirlerarası nakliyat, mecidiyeköy şehirlerarası taşımacılık, mecidiyeköy sigortalı nakliyat, mecidiyeköy taşıma firmaları, mecidiyeköy taşımacılık, mecidiyeköy ucuz nakliyat, mecidiyeköy’ de asansörlü nakliyat firmaları,

Mecidiyeköy Evden Eve Nakliyat

Mecidiyeköy Ofis ,İş Yeri Ve Büro Taşımacılığı

Mecidiyeköy İş yeri ve ofis taşıma hizmetlerini sizlere profesyonel şekilde sunuyoruz. Türkiye’nin her noktasına hizmet verirken şehir içi ve şehirlerarası ofis taşıma ve nakliyat hizmetlerimizi yeni nesil teknolojiler ile sürdürüyoruz. Aynı zamanda yurtdışında yer alan işyerlerinizin taşınması ve eşya nakliyesi için de hizmetlerimizi sizlere veriyoruz. Protrans personelleri alanında uzman kişilerden oluşmaktadır. Ücretsiz ekspertiz hizmeti sayesinde ön hazırlıklar detaylı bir şekilde gerçekleştirilmektedir. Ofis ve iş yeri taşıma hizmetleri için köklü bir geçmişe ve birikime sahip olan firmamızdan taşıma süreci boyunca her konuda destek ve yardım alabilirsiniz. Hizmetlerin ne şekilde uygulanması gerektiği istek ve ihtiyaçlarınız doğrultusunda gerçekleştirilen analiz çalışmalarından sonra belirlenmektedir. Ofisteki malzemelerinizi sağlıklı bir şekilde özenle montaj yaptıktan sonra yeni adresinizi sizler için hazır hale getiriyoruz.

Mecidiyeköy işyeri ofis taşıma firmaları arasında yer alan firmamız taşıma maliyetini en düşük seviyelere indirebilmek için ve olası aksaklıkları önleyebilmek için gereken kutu, ambalaj, paket ve asansör gibi ekipmanların belirlenmesi konusunda detaylı analiz yapabilir. Zaman odaklı olarak hareket eden ekibimiz istediğiniz sürede belirttiğiniz adrese eşyalarınızı güvenle taşımaktadır. Yeni nesil teknolojilerden yararlanarak hizmetlerini sizlere sunan firmamız iş yeri ve ofis taşıma hizmetleriyle de dikkat çekmektedir. Sorunsuz ve zahmetsiz bir şekilde taşıma ihtiyacınızı giderebilmek istiyorsanız sizler de Protrans’ı tercih edebilirsiniz.

Mecidiyeköy Evden Eve Taşımacılık olarak vermiş olduğumuz tüm ofis & büro nakliyatı hizmetlerinde müşteri memnuniyeti hedeflerimize ulaşarak farkımızı ortaya koyduk. Profesyonel çalışma yaşamında çalışma ortamının sizlerin çalışmalarını ne derece etkilediğini çok iyi biliyoruz. Yılların verdiği tecrübe ile artık uzmanlaştığımız ofis & büro nakliyatı hizmetimiz ile siz değerli müşterilerimize rahat ve konforlu bir çalışma ortamı hazırlamaktayız.

Mecidiyeköy Evden Eve Taşımacılık olarak eşyalarınızın hasar görmemesi için azami çaba sarfederken, eşyalarınızı olası hasarlara karşı güvence altına alabilmek adına sigortalıyoruz. Herhangi bir hasar durumunda da sigorta değerini siz değerli müşterilerimize ödüyoruz.

Mecidiyeköy Evden Eve Nakliyat
Mecidiyeköy Evden Eve Nakliyat

Mecidiyeköy Parça Eşya Taşıma

Özkoçtaş evden eve nakliyat Parça Eşya Taşıma hizmeti vermektedir. Sigortalı ve ambalajlı olarak parça ve komple eşyalarınızı uygun ücretlerle taşıyoruz.
Şirketimiz şehir içi ve şehirler arası komple ev taşıma hizmeti yanında müşterilerimizin daha ekonomik fiyatlar ile küçük çaplı taşımalarını gerçekleştirmek için parça eşya taşıma hizmeti de vermeye başlamıştır. Amacımız ekonomik fiyatlar ile parça eşya veya parça eşya taşımalarınızı yapmaktır. Verdiğimiz hizmetlerin tamamında hedefimiz sizlerin mutluluğudur.

Mecidiyeköy evden eve nakliyat için taşıtmak istediğiniz eşyalarınızı mail yoluyla veya direkt müşteri temsilcimizi arayarak bize bildirebilir ve bu taşımanızın ücretini müşteri temsilcimizden öğrenebilirsiniz.

Parça ev taşıma hizmetimizde eşyalarınızı evinizden ambalajlayıp alıyor ve yeni evinizde eşylarınızı tekrar evinize çıkarıp teslim ediyoruz. Bu hizmetimiz sırasında demontaj ve montaj işlemleri de uzman personelimiz tarafından yapılmaktadır.

İstanbul şehir içi şehirler arası ev, ofis taşıma ve diğer evden eve nakliyat konuları ile ilgili merak ettiğiniz tüm soruların yanıtı için Müşteri Temsilcimizi arayabilirsiniz.

Mecidiyeköy Evden Eve Nakliyat
Mecidiyeköy Evden Eve Nakliyat

Mecidiyeköy Eşya Depolama Hizmeti

Uzun yıllardan bu zamana sektörde yer alan Özkoçtaş Nakliyat, müşterilerine depolama hizmeti de sağlamaktadır. Evde ya da ofiste fazla olan tüm eşyaları değer atmak istemiyorsanız mutlaka sağlam ve korunaklı bir yerde barındırmanız gerekmektedir. İşte bu konuda müşterilerine kaliteli çalışmalar sunan firma, adından sık sık söz ettirmektedir.

Ev eşyası, ofis eşyası, fabrika eşyası, koli ve parça eşya depolama gibi alanlarda hizmet veren Mecidiyeköy Nakliyat’ın depolama alanları da hem hijyenik hem de güvenliklidir. Tadilat, şehir dışı ya da yurtdışına bir süreliğine çıkma gibi durumlarda eşyalarıma ne olacak diyen herkesin imdadına koşan bu hizmet, son zamanlarda sıklıkla tercih edilmektedir. Mecidiyeköy Nakliyat, depolama hizmetleri konusunda kaliteli ve düzgün depolama merkezlerinde hizmet sağlamaktadır.

Mecidiyeköy Depolama İşlemleri Nasıl Yapılmaktadır ?

Depolama işlemleri de tıpkı nakliyat işlemleri gibi ambalajlama ve paketleme konusunu çok önemsemektedir. Öncelikle ekspertiz tarafından eşyalar incelenir buna göre fiyat ve depolama alanının büyüklüğü tespit edilir. Daha sonra müşteri ile anlaşılırsa depolama hizmetinin adımlarına başlanır.

Depolama işlemlerinde öncelik ambalajlamadır. Eşyaların herhangi bir zarar görmemesi için türüne göre paketleme yapılmaktadır. Eşyalar açıkta hiçbir nokta kalmayacak şekilde paketlenir böylece her türlü dış tehditten de uzaklaştırılmış olur. Bunun yanı sıra demonte edilmesi gereken buzdolabı, büyük dolaplar, masa ve kitaplık gibi ürünler usta marangozlar tarafından düzenli bir şekilde sökülür. Kırılacak ve mikrop kapma riski olan eşyalar ise incelikle hijyenik malzemeler ile paketlenmektedir. Daha sonra bu eşyaların hepsi depolama alanına yerleştirilmektedir.

Mecidiyeköy Depolama Fiyatları

Mecidiyeköy depolama fiyatları başta eşyanın miktarına ve kaplayacağı alana göre belirlenmektedir. Kullanılan ambalaj malzemesi, taşıma mesafesi gibi konular da fiyatın değişmesine neden olmaktadır. Günümüzde bazı firmalar depolama hizmetini oldukça düşük fiyatlarda vermektedir fakat bu firmalara itimat etmemek gerekmektedir. Çünkü bu şirketlerin verdiği depolama alanları güvenlikli ve hijyenik değildir. Uygun fiyatlı diye her firmaya güvenmemek gerekmektedir.

Mecidiyeköy Nakliyat, müşterilerine hem hijyenik hem güvenilir hem de uygun fiyatlı depolama hizmeti sağlamaktadır.

Mecidiyeköy Evden Eve Nakliyat

Mecidiyeköy Evden Eve Asansörlü Nakliyat

Asansörlü Nakliyat Özkoçtaş Evden Eve Firması olarak ilk hizmetimiz olan Asansörlü taşımacılık hakkında bilgi vermek istiyoruz.
Eğer eşyalarınız yeni ve taşınacağınız evin merdivenleri dar ise size yeni çözüm Asansörlü evden eve nakliyat
Bu hizmetimiz sayesinde eşyalarınız özel taşıma asansörümüz ile Nakli edilip,taşınacaktır.
Sizde Asansörlü Nakliye hizmetimizden yararlanın.

Özkoçtaş Evden eve nakliyat sektörü; çağımızın ihtiyacına göre kendiliğinden oluşmuş ve taşınma ihtiyacını karşılamaya yönelik çözümler üretmiştir.

Çok önceden beri var olan taşınma ihtiyacını meslek edinilmiş kişiler tarafıdan profesyonel bir şekilde gerçekleştiren evden eve nakliyat sektörü;

Sizin elinizi hiçbir şeye sürmediğiniz, gözlerinizin önünde eşyalarınızın sistemli, düzenli ve en az sizin gösterdiğiniz özenle toparlandığı, taşındığı ve yerleştirildiği bir taşınma şeklidir.

Gerek işinizden dolayı, gerekse özel sebeplerinizden dolayı bulunduğunuz konumu değiştirmek zorunda olduğunuz için geçmişten günümüze süreçlerin ortasında kalan evden eve nakliyat firmaları sizlere sundukları hizmetle bu sorunlu sürecin sıfır riskle yeni yaşamınızla yerleştirilmesi konusunda tecrübe sahibidir.

Dilerseniz, ekspertiz hizmetimiz aracılığı ile eşyalarınızın değeri, bulunulan mekanın durumu, mevkii, ulaşılabilirliği, katı ve yeni taşınılacak mekanın durumu, mevkii, ulaşılabilirliği ve bulunduğu katı gibi özellikler göz önüne alınarak oluşturulacak rapor sonucunda uygun fiyat ve çözüm odaklı yapılan sözleşme ile taşınma işlemlerinizin ilk adımı atılır.

Mecidiyeköy Evden Eve Nakliyat
Mecidiyeköy Evden Eve Nakliyat

Ev Taşıma Asansörlü Nakliyat

Özkoçtaş evden eve nakliye kendi geliştirmiş olduğu full+full donanım , iş takip yöntemi, profesyonel stili ile diğer firmalardan farklı olarak başta Evden Nakliye Eve olmak üzere Tüm Türkiye de aranılan bir nakliye firması olmanın gururunu yaşıyoruz.

Firmamız, nakliyat sektöründe yaptığı işlerin kalitesinden dolayı listelerin ilk sıralarında yer almaktadır.

Evden Nakliye Eve Nakliyat olarak sizlere var olan standartların üzerinde bir taşımacılık imkanı sunuyoruz. Eşyalarınızı yeni evlerinize hasarsız bir şekilde ulaştırıyoruz.

Evden Eve Asansörlü Nakliyat Firmaları

Evden Eve Nakliyat Firması olarak önceliğimiz her zaman %100 müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmaktır.

Bizler Evden Eve Nakliyat olarak siz değerli müşterilerimizin memnuniyetini en üst düzeyde tutacak çalışmalar sergiliyoruz ve bunu her geçen gün geliştiriyoruz.

Öncelikle eşyalarınızı büyük bir özenle yeni adreslerine taşımaya hazırlıyoruz.

Eşyalarınıza nakliye esnasında gelebilecek zararları önlemek amacıyla eşyalarınızı büyük bir özenle, modern ambalajlarımızla paketliyoruz.

Mecidiyeköy Evden Eve Nakliyat
Mecidiyeköy Evden Eve Nakliyat
Mecidiyeköy Evden Eve Nakliyat

Mecidiyeköy Evden Eve Nakliyat Fiyatları (Ortalama)

Evin YapısıNakliye Aracı TipiOrtalama Fiyatlar
1+1 Oda SayılıKamyonet700 TL
2+1 Oda SayılıOrta Boy Kamyon900 TL
3+1 Oda SayılıUzun Kamyon1000 TL
4+1 Oda SayılıUzun Kamyon1400 TL
Mecidiyeköy Evden Eve Nakliyat
Call Now Button

Share This

Copy Link to Clipboard

Copy