Başakşehir Mah. Süleyman Çelebi Cd. No:15 Başakşehir / İstanbul    +90 537 445 94 25    Pzt-Paz: 08:00 - 23:00

Maltepe Evden Eve Nakliyat | Maltepe Nakliye Şirketi 590₺

Maltepe Evden Eve Nakliyat hizmetinde daime müşteri odaklı çalışmakta, minimum isteklere maksimum karşılık vererek siz değerli müşterilerimize en iyi hizmeti sunmaktayız.

Maltepe evden eve nakliyat konusunda yılların tecrübe ve birikimiyle daime kaliteyi yapmış olduğumuz her işe yansıtma gayretiyle çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

Bizimle çalışmaya karar veren Maltepe evden eve nakliyat müşterilerimizi profesyonel hizmetle buluşturuyoruz. Taşınma öncesinde maksimum önlemler alarak taşınmayı sekteye uğratacak sorunlara kökten çözümler üretiyoruz.

Şirket olarak, Maltepe nakliye işlemlerinin tamamında nakliyat sigortası yaparak eşyalarınızı güvence altına alıyoruz. Sizin güveniniz ve eşyalarınız bizim için değerlidir.

Evden eve nakliyat sektörü; gelişen ve büyüyen dünyaya paralel olarak, kendiliğinden oluşmuş ve bütün sosyal kültürlerin ortak sorununa getirilmiş bir çözümdür.

Yıllar öncesinde olagelen yorucu ve sıkıntılı taşınma işlerinin son bulduğu büyük bir devrim olarak görebileceğimiz evden eve nakliyat sektörü; sizin elinizi hiçbir şeye sürmediğiniz, gözlerinizin önünde eşyalarınızın sistemli, düzenli ve en az sizin gösterdiğiniz özenle toparlandığı, taşındığı ve yerleştirildiği bir yöntemdir.

Gerek işinizden dolayı, gerekse özel zevkleriniz doğrultusunda değiştirmek durumunda kaldığınız yaşam merkezlerinizin, eskiden yeniye geçişin tam ortasında kalan evden eve nakliyat firmaları sizlere sundukları hizmetle bu sorunlu sürecin sıfır riskle yeni yaşamınızla sonlandırılması konusunda tecrübe sahibidir.

Dilerseniz, ekspertiz aracılığı ile eşyalarınızın değeri, bulunulan mekanın durumu, mevkii, ulaşılabilirliği, katı ve yeni taşınılacak mekanın durumu, mevkii, ulaşılabilirliği ve katı gibi özellikler göz önüne alınarak çıkarılacak rapor sonucunda çözüm odaklı yapılan sözleşme ile taşınma işlemleriniz başlatılır.

Maltepe Evden Eve Nakliyat kendi geliştirmiş olduğu iş takip yöntemi, çalışma stili ile diğer firmalardan farklı olarak başta İstanbul olmak üzere Tüm Türkiye de aranılan bir nakliye firması özelliğine bürünmüştür.

Evinizi taşımadan önce ekspertiz hizmeti vererek taşınma esnasında çıkabilecek sorunlara karşı sizleri bilgilendirmektedir.
Tüm nakliye faaliyetlerinde eşyalarınızı sigortalı ve uygun ambalaj malzemesiyle paketleyerek taşımaktadır.
Evden eve nakliye fiyatları ve diğer bilgiler için bizlere İletişim sayfamızdan ulaşarak bilgiler alabilirsiniz.

Maltepe Evden Eve Nakliyat

Maltepe Evden Eve Nakliye

Maltepe evden eve nakliyat işlemleri, firmamız tarafından yüksek standartlarda gerçekleştiriliyor. Yılların vermiş olduğu tecrübe ve bilgi ile hizmet vermekteyiz. Gelecek yıllara emin adımlar ile devam eden firma olarak nakliye sektöründe en iyi yere ulaşma imkanı bulduk. Nakliye işlemlerinde en önemli nokta, taşınacak eşya modelinin yapısına karar verilmesidir. Bu işlemlerin yapılmasında firmamız sizlere gereken desteği sunuyor. Bu konu hakkında bilgi alabilmek için telefon ile ulaşım sağlayabilirsiniz. Mesai saatlerimiz içerisinde ulaşım sağlayarak fiyatlar hakkında bilgi alabilirsiniz. Uzun yıllardan beri bu sektör içerisinde çalışmalarımızı devam ettirmekteyiz. Nakliye sürecinde kullandığımız araçlar son model araçlar olup kapalı kasa araçlardır. Taşınma sırasında hiçbir şekilde eşyalarınızın dışarı koşullarından etkilenmesine izin vermiyoruz.

Maltepe Paketleme Ve Ambalajlama Hizmeti

Özkoçtaş Evden Eve Nakliyat ildeki tüm ilçeler dahil geniş bir bölgede hızlı, güvenilir ,ucuz ambalajlı evden eve nakliyat hizmeti veren saygın bir konuma ulaşmış olan nakliye firmasıdır. Firmamız kaliteli ambalajlama ile birlikte uygun fiyatlı ve güvenilir nakliye hizmeti vermeyi hedeflemiştir. Maltepe ambalajlı nakliyat firması olarak müşterilerimizin memnuniyeti en üst sırada olup, geçmiş deneyimlerimiz sayesinde sahip olduğumuz tecrübemizi İstanbul ilinde verdiğimiz hizmetlere aktarıyoruz. Eğitimli ve konusunda uzman personelimiz ticari veya kişisel eşyalarınızın taşınmasında görev almaya her daim hazırdır.

İstediğiniz takdirde sürekli çalıştığımız ve verdiğimiz hizmetimizden memnun kalan müşterilerimizin bilgilerini sizinle paylaşabiliriz. Size en kısa sürede ve ucuz nakliye fiyatı ile daha önce hiçbir firmada görmediğiniz bir nakliye teklifi yaptığımızda şaşıracağınıza eminiz. Firmamız nakliye sektörü ile ilgili birçok alanda hizmet veren firmalar ile ilişki içinde olmakla beraber size evinizi taşımadan önce güvenlik, vergiler, kapı kilitleri gibi konularda yönlendirme ve bilgilendirme yapmaktadır. Eşyalarınız taşınırken uzman elemanlarımız sizin göstereceğiniz özen ile eşyalarınızı taşıyacağından emin olabilirsiniz. Esnek nakliye hizmetimiz sayesinde müşterilerimizin isteklerini taşıma planına hızlı bir şekilde adapte ederek bizden beklenenleri tamamıyla yerine getiririz. Maltepe nakliyat taşıma için gerekli olan nakliye yetki belgelerine sahiptir.

Maltepe Evden Eve Nakliyat
Maltepe Evden Eve Nakliyat

Maltepe Asansörlü Taşımacılık Hizmeti

Günümüzde gelişmekte olan inşaat sektörü sürekli olarak kendisine farklı yenilikler katarak devam etmektedir. Eski zamanlarda evlerini taşımak zorunda kalanlar kolay bir şekilde evlerindeki bütün eşyaları nakliyat firmaları sayesinde istedikleri gibi taşıyabilmekteydiler. Fakat inşaatlarda gelen yenilikler ve binaların yükselmesi eşyaların taşınmasında büyük sıkıntılar çıkarabilmektedir. Eşyalarını taşımak isteyen kişiler yüksek dairelerde yer aldıkları için evlerindeki eşyaları taşırken büyük sorunlarla karşı karşıya gelebilmektedir. Bunların başında gelen en büyük sorun ise eşyaların çizilmesi ve büyük zararlar görmesidir. Bunun için nakliyat firmaları başvurmuş oldukları asansörlü taşımacılık sayesinde istemiş oldukları bütün evleri kolay bir şekilde taşıyabilmektedir. Evlerde yer almakta olan eşyaları düzenli bir şekilde paketleyerek taşıma için asansörlü araçlara yönelmektedirler.

Asansörlü taşımacılık artık bütün nakliyat firmaların vermiş olduğu hizmetler arasında bulunmaktadır. Fakat bu hizmeti vermek asıl amaç değildir. Buradaki asıl amaç müşterilerin eşyalarını güvenli bir şekilde bulunmuş olduğu kattan indirmektedir. Bizlerde Maltepe evden eve nakliyat firması olarak müşterilerimizin eşyalarını bulunmuş olduğu kattan profesyonel ve uzman ekiplerimiz sayesinde taşımaktayız. Asansör ihtiyacı duymakta olan kişilerin evlerine araç filolarımız arasında yer almakta olan asansörlü araçlarımız belirtilen bölgeye gönderilerek eşyaların taşınmasında yardımcı olmaktadır. Geniş kasası sayesinde evlerinizde bulunan yatak ve dolap gibi malzemelerinizi kolay bir şekilde taşıyabilmektedir. Üstelik eşyalarınızın hepsini tarafımızca uzman bir şekilde paketleyerek nakliyat esnasında oluşacak olan zararları karşılamaktayız.

Maltepe Evden Eve Nakliyat
Maltepe Evden Eve Nakliye

Hata Oranı Düşük Hizmet

Maltepe evden eve nakliyat firması olarak tüm nakliye işlemlerimizi detaylı olarak yaparız. Bu noktada firmamızdan bu hizmeti satın almış olan müşterilerimiz için özenli taşınma hizmeti sunulur. Eşyalarınızın her biri özenli bir şekilde paketlenir. Kurulum yapılması gereken eşya modelleri için ayrıştırma sonrasında paketleme işlemleri yapılır. Bu nedenden dolayı firmamızı tercih edebilirsiniz. Kurumsal müşterilerimizin yanı sıra bireysel müşterilerimiz için de paketlerimiz bulunmaktadır. Konut sahibi olan kişilerin eşya taşınma işlemi de detaylı olarak yapılır. Bu noktada çalışmalarını sürekli olarak yenileyen bir firma olmaktayız. Detaylı ve kaliteli nakliye hizmetleri için firmamızı tercih edebilirsiniz. Eşyalarınızın taşınma esnasında herhangi bir olumsuz durumla karşılaşması sonrasında gerekli bedel ödenmektedir. Bu bedel konusunun detayını öğrenebilmek için firmamızla görüşmeler yapabilirsiniz. Bu sektörde vermiş olduğu emekle kendini sürekli yenileyen bir firma olmaktayız.

Kurumsal Firmalar İçin Paketler

Maltepe evden eve nakliyat firmaları arasında başarılı çalışmaları bulunan firmamızın kurumsal firmalar içinde sunduğu çalışmalar bulunur. Bu çalışmalara örnek vermek gerekir ise hızlı kurulum işlemi dahil olan paketlerimiz vardır. Bu paketler sayesinde kurumsal imajı olan firmanızın nakliye işlemlerine çözüm bulabilirsiniz. Kaliteli hizmet modeli ile çalışmalarımızı sürekli olarak yenileriz. Sizlerde sunmuş olduğumuz bu hizmetler hakkında detaylı bilgiye sahip olabilmek için telefon ile ulaşım sağlayabilirsiniz. Modern teknoloji kullanılarak raporlama sistemlerinin dahil olduğu paketlerimiz sunuluyor. Bu paketler sayesinde firmanızın nakliye durumu hakkında bilgi alabilirsiniz. Kurumsal müşteri temsilcisi çalışanlarımız bu konu hakkında sizlere bilgi vermektedir. Belirli iki adres arasında kaliteli ambalajlar kullanılarak taşınma işlemleri yapılır. Bu kaliteli ambalajlar sadece nakliyat sektöründe kullanılır. Bu nedenden dolayı piyasada bulunmayabilir.

Maltepe Evden Eve Nakliyat fiyatları (Ortalama)

Evin YapısıNakliye Aracı TipiOrtalama Fiyatlar
1+1 Oda SayılıKamyonet700 TL
2+1 Oda SayılıOrta Boy Kamyon900 TL
3+1 Oda SayılıUzun Kamyon1000 TL
4+1 Oda SayılıUzun Kamyon1400 TL
Maltepe Evden Eve Nakliyat

Call Now Button

Share This

Copy Link to Clipboard

Copy