Başakşehir Mah. Süleyman Çelebi Cd. No:15 Başakşehir / İstanbul    +90 537 445 94 25    Pzt-Paz: 08:00 - 23:00

#1 Küçükçekmece Evden Eve Nakliyat-İstanbul Nakliye 499₺

UCUZ DEĞİL KALİTEYİ ARAYANLARIN FİRMASI “Özkoçtaş Nakliyat”

Firmamız vatandaşlarımızı garantili ve güvenli taşımacılıkla tanıştırmıştır. Bu sayede mega kentimizin en çok tercih edilen ve en beğenilen Küçükçekmece nakliye şirketleri arasında ilk sırada yer almaktadır. Sizde eşyalarınızın kesinlikle hiçbir zarar görmeden güven içerisinde taşınmasını istiyorsanız, en kısa sürede bizimle irtibata geçmelisiniz. Çağrı merkezimizde bulunan görevli sekreter sizlere uygun olan tarihe bir randevu ayarlamaktadır.0537 445 94 25

Randevu tarih ve saatinde saha ekibimiz gelerek, nakliye işlemlerini başlatmak için sizden müsaade isterler. Sonrasında her biri kendi alanında en iyisi olan arkadaşlarımız ayakların galoş takarak evinizi kesinlikle kirletmeden ve hiçbir şekilde zarar vermeden eşyalarınızın paketlenmesini hallederler. Paketlemesi tamamlanan her bir eşyanız asansörlü taşımacılık sistemimiz sayesinde hiçbir zarar görmeden araçlarımıza yüklenir. Kapalı kasa olan araçlarımızda eşyalarınız kesinlikle toz, toprak ya da yağmur gibi olumsuz hava koşullarından etkilenmeden güvenle yeni adresinize ulaştırılır.

Evden Eve Nakliyat Firması Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir?

  • Görüştüğünüz nakliyat firmasının gerçekten nakliyat kamyonlarının olup olmadığını öğrenin.
  • Bunun için taşıma günü gelecek olan evden eve nakliyat kamyonunun plakasını talep edin. Bu plakanın dışında başka araç gelmesi durumunda taşınmayacağınızı net olarak belirtin. Çünkü sektörde hiç kamyonu olmadan nakliyeci olduğunu iddia eden birçok sözde firmalar bulunmaktadır.
  • Firmanın varsa yetki belgesini Whatsapp üzerinden veya e-posta aracılığıyla sizinle paylaşmasını talep edin veya internet sitelerinde mevcutsa inceleyin.
  • Firma internet sitesi mevcut olan firmaların iletişim sayfasında sadece cep telefonu paylaşan firmalardan varsa sabit numaralarını isteyin. Eğer size sabit numara veremiyorlarsa dikkatli davranın. Eskiden internet sitesi yoksa uzak durun derdik ama internet sayfası olmamasına rağmen çok güzel iş çıkaran birçok firma da bulunmaktadır. Şimdilerde internet sitelerine de artık çok güvenilmiyor.
  • Firma seçerken piyasanın çok çok altında sizlere fiyat teklifi sunan firmalardan da uzak durun. Sonuçta ucuz etin yahnisi yavan olur derler. Ucuza taşınayım derken daha çok zararla karşılaşmayı kimse göze almak istemez.

Küçükçekmece Evden Eve Nakliyat

Bizimle çalışmanız için bir çok geçerli nedenimiz var. Bunların başında işimize gösterdiğimiz önem gelmektedir. Küçükçekmece Evden Eve Nakliye Firma çalışanlarımızın tamamı alanlarında uzman kişilerden oluşmaktadır. Şirketimizde çalışan personellerimizin her biri en az beş yıl ev ofis eşyası taşıma tecrübesine sahip olmak zorundadır. Bununla birlikte çalışanlarımızın tamamı sabit kadrodur. Tavsiyeli nakliyat hizmetinin en iyi şekilde sonuçlanabilmesi için bütün araç gereç ve malzemelerine sahibiz. Kurumsal anlamda profesyonel hizmet sunabilen nadir firmalardanız.

Genel anlamda Türkiye geneli en hassas ve ağır taşımacılık’larının altına imza atan firma’mızın, çok büyük deneyimleri ve geçmişi var. Evden eve Taşıma ve ofis taşıma konularındaki tecrübelerimiz ve geçmişimiz işimizi her zaman daha iyi yapabilme ve kendimizi geliştirme konusunda önümüzü açmıştır.

Özkoçtaş Nakliyat firmamız, taşınma esnasında gerekli olabilecek her şeye sahiptir. Müşterilerimizin bizden beklentileri diğer firmalara göre yüksek. Firma olarak bunun farkındayız ve buna layık hizmet veriyoruz. Sıradan bir ev ya da iş yeri taşıma değil en iyisini sunuyoruz. Özkoçtaş Nakliyat Ücretsiz ekspertiz servisi ile eşyalarınızı yerinde görüyor ve size özel çalışma planını çıkarıyoruz. Keşif esnasında birebir her şeyi en ince ayrıntısına kadar anlatıyoruz. Ayrıca Keşif esnasında eşyalarınızın sigorta bedeli ve örnek sözleşme görme ve isterseniz sözleşme imzalama ve anlaşma şansınız var.

Küçükçekmece Evden Eve Nakliyat

Küçükçekmece Evden Eve Nakliyat Şirketi

Nakliye işlerinde aradığınız kalite ve güvende nakliye hizmeti Küçükçekmece evden eve nakliyat güvencesiyle sorunsuz bir şekilde gerçekleşmektedir. Taşımacılığın en sağlıklı adresi olarak alanında uzman nakliye firmaları ile başarılı bir nakliye hizmeti gerçekleştirmeniz mümkündür. Alanında profesyonel olmuş uzman nakliye firmaları aracılığıyla taşınma işleriniz hızlı ve zamanında gerçekleştirilsin. Bireysel ya da kurumsal anlamda talep ettiğiniz şekilde nakliye desteği sağlamak için yapmanız gereken işi uzmanına bırakmaz. Taşınma işlerinizde aradığınız güven ve huzurun adresi olarak çalışmalarınızda bizleri tercih edebilirsiniz. Pratik ve sağlam nakliye hizmeti için nakliyede aradığınız kalite ve güven için firmamızı tercih edebilirsiniz. Eşyalarınızın sorunsuz bir şekilde teslimatı noktasında bizlerden destek alabilirsiniz.

Neden Küçükçekmece Evden Eve Nakliyat ?

İnsan hayatı geçmişten günümüze farklılık göstermiş ve gelişime sadece insan hayatı değil nakliyat sektörü de katılmıştır. İnsanın refah bir hayat yaşamasını sağlamak için gerçekleşen değişimler insan hayatını kolaylaştırmaktadır. Küçükçekmece evden eve nakliyat hizmet veren firmamız bu doğrultu da var olup hızla büyüyen bir firmadır. Geçmişte binek hayvanları ve at arabaları ile gerçekleştirilen nakliyat hizmeti teknolojinin gelişmesi ile özel olarak dizayn edilmiş nakliye araçları, bilyeli l arabası ve asansörlü araçlar ile gerçekleşmektedir. Nakliyat hizmeti taşınmak için ihtiyaç duyduğunuz uzman yardımı size sunmakta ve kendi çabanız ile gerçekleştiremeyeceğiniz nakliye hizmetini kısa sürede hızlı bir şekilde almanıza yardımcı olmaktadır.

Nakliyat hizmetini uzun zamandan beri yapmakta olan Küçükçekmece evden eve nakliyat firmamız deneyimli ve uzman personellerimizle sizlere hizmet sunuyoruz. Firmamız alanında ise, en iyi hizmeti sunan bir firma olarak çok geniş bir kesime hizmet veriyoruz. Bundan dolayı müşteri memnuniyetine her zaman önem veriyoruz. Firmamız evden eve nakliyat sistemlerinde ister şehir içi veya isterseniz de şehir dışına da hizmet veren firma olarak tercih edilebiliyor. Firmamız alanında her zaman diğer firmalara göre en kaliteli hizmeti sunan ve en iyi fiyat avantajıyla da diğer firmalara göre önde olan bir firma olmaktadır. Firmamız her zaman uzman ekipleri sayesinde ve güler yüzlü personellerimizle sizlere aile sıcaklığını da sunmuş oluyoruz. Nakliyat ile ilgili herhangi bir sorunlarla karşılaşırsınız sadece yapmanız gereken firmamız ile iletişim haline geçerek sorunlarınızı detaylı bir şekilde söylemeniz yeterli olacaktır. Her zaman en iyi kaliteyi sunarak ve sizler için her zaman yenilikleri sunarak çalışmaktadır. Asansörlü taşımacılık ve kapalı kasa araç hizmetlerimizle her zaman müşterilerimize en iyi şekilde destek veriyoruz.

Nakliyat Firmamızın Verdiği Hizmetler

Küçükçekmece nakliyat firmamız ihtiyaç duyduğunuz nakliyat hizmetini teknolojiden faydalanarak size uygun fiyata sunmaktadır. Nakliyat firmamız müşteri memnuniyetine değer vermekte ve bünyesinde çalışan her bireye bu memnuniyeti sağlamak ve korumak için gerek duyulan uzman eğitimini vermektedir. Nakliyat firmamız evden eve nakliyat, büro ve ofis nakliyat, fabrika nakliyat, depo hizmeti vermektedir. Teknolojiden faydalanan nakliyat firmamız asansörlü taşıma hizmetinden faydalanmaktadır. Böylelikle asansörsüz apartman dairelerinde insan gücü ile taşınan eşyaların hasar görme problemine çözüm üretilmiştir. Eşyalar kısa sürede hasarsız bir şekilde araç içine taşınmaktadır. Ancak tüm özene rağmen hasar gören eşyalarınız olursa maddi hasarın karşılanması için sigortalı taşıma hizmeti vermekteyiz.

Planlı Taşıma Hizmeti

Küçükçekmece evden eve nakliyat firmamız her türlü taşıma için mutlaka planlama yapmaya özen gösteriyor. Böylece eşyalarınız çok daha düzenli bir şekilde taşınıyor. İstanbul ilinde Beşiktaş ilçesinde çalışmalarımızı devam ettiriyoruz. Her semt ve mahalle için sunulan paketlerimiz bulunmaktadır. Nakliye işlemleri detaylı bir hizmet modeli olduğundan dolayı firmamızdan da kaliteli olarak sunulur. Uzun zaman boyunca kullanılan eşyalar ile yeni alınan eşyalar için aynı prosedürlerde taşıma yapıyoruz. Bu noktada tecrübeli olan firmamızdan gereken desteği alabilirsiniz. Bireysel kişiler için daha kısa sürede tamamlanan ve az sayıda personelimizin görev aldığı paketleri sunarız. Eşyaların sayısı ve modeline göre personel ekibi belirlenir. Çok sayıda eşyanın taşınacağı hizmetlerde büyük organizasyon ekibimiz yönlendirilmektedir. Bu konu da değişken olduğu için telefon ile görüşme esnasında bilgi talep edebilirsiniz. Sizlerin vermiş olduğu bilgilere göre fiyat bilgisi paylaşılır.

Nakliyat Sorunlarına Çözüm

Küçükçekmece Güvenilir Nakliyat Firması

Küçükçekmece evden eve nakliyat firmamız, sizlerin taşıma ve taşınma gibi sorunlara iyi çözümler üretiyor. Bundan dolayı nakliyat hizmetlerimizi en kısa süre içerisinde tamamlayarak sizleri kolay bir taşınma süreci sunuyoruz. Evin nereden nereye taşınacağı firmamızın çok fazla sorun haline getirdiği bir durum değildir. Ancak bu süreçte bizimle her türlü bilgiyi paylaşmanız gerekiyor. Kaçıncı kattan eşyalar indirilecek ve kaçıncı kata çıkarılacak, paketleme hizmeti alıp almayacağınız gibi konularda bizleri bilgilendirmeniz en iyi kalitede hizmet almanızı sağlayacaktır.

Nakliye Şirketlerinde Lider Firma

Küçükçekmece nakliye şirketleri arasında yer alan başarılı bir firma olmaktayız. Firmamızın sunduğu kaliteli eşya taşımacılık paketleri hakkında bilgi alabilmek için telefon ile ulaşım sağlayabilirsiniz. Yeni teknoloji üretimleri olan tüm cihazlar firmamızda kullanılmaktadır. Bu cihazlar, müşterilerimize anlık olarak bilgi verebilmek için kullanılmaktadır. Bunun yanı sıra taşımacılık işlemleri yürütülürken yol tarifinde de kullanılır. Yılların vermiş olduğu tecrübe ve bilgi birikim sayesinde birçok müşteriye ulaşmaktayız. Müşterilerimiz ile kurmuş olduğumuz sağlam diyaloglar sayesinde tüm işlemlerimizi kolay bir şekilde sağlarız. Sizde nakliye alanında uzman bilgi ve donanıma sahip olan firmamızı tercih edebilirsiniz. Eşyalarını, taşıma için bizlere emanet eden müşterilerimiz için güvenle hizmet sağlarız. Hizmetlerimizin satın alınması noktasında ödeme kolaylığı da sunarız. Kredi kartı olarak tercih edilen ödeme sıklıkla kullanılmaktadır. Taksit seçeneği olduğundan dolayı tercih edilir.

Küçükçekmece Evden Eve Nakliyat Farkı

Küçükçekmece nakliye şirketleri arasında bizim firmamız gibi disiplinli ve sağlam iş yapan bir başka firma daha bulmanız neredeyse çok zordur. Çünkü biz işimizi severek yapıyoruz ve sizlere problemsiz bir nakliyecilik hizmeti sunuyoruz. Eşyalarınızı bize taşıtmak için bizimle sosyal medya platformlarımız, internet sitemiz, sabit telefonlarımız ya da doğrudan ikametgâh adresimiz üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

Görevli arkadaşımız sizler için en uygun olan tarih ve saate randevu oluşturmakta ve bunu saha da çalışan ekiplerimize iletmektedir. Her biri alanında profesyonel olan saha ekiplerimiz ise sizlere verilen tarih ve saatte adresinize gelmiş olacaklarıdır. Tamamı işinde uzman, güler yüzlü ve güvenilir kişilerde oluşan saha çalışanlarımız eşyalarınızı en hassas biçimde söker ve paketleme yapar. Paketlenen eşyalarınız ise kapalı kasa araçlarımızla yeni adresine güvenli bir şekilde ulaştırılır. Hem de tüm bu kaliteli hizmetlerden kesinlikle Küçükçekmece taşıma fiyatları arasında en uygun fiyattan yararlanacaksınız.

Çünkü halkımıza kaliteli ve problemsiz taşımacılığı en uygun fiyattan sunacağımıza dair kendimize bir hedef koyduk. Bu sebeple siz değerli vatandaşlarımıza en kaliteli taşımacılığı en uygun fiyata sunmaktayız. Sizlerde problemsiz ve uygun fiyat üzerinden nakliyecilik hizmeti almak istiyorsanız en kısa sürede bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Küçükçekmece Nakliyat Şirketi

Paketleme İşlemleri

Evden eve nakliyat firmamız alanında her zaman liderliğe kavuşmuş olan ve en iyi kaliteyi de sizlere sunan bir firma olmaktadır. Nakliyat işlemlerine başlatılmadan önce eşyalarınızın özenle paketlenmesi için uzman ekiplerimiz yönlendirilmektedir. Uzman ekiplerimiz tarafından paketleme işlemleri yapılıyor. Uzman ekiplerimiz her zaman eşyalarınızı titiz bir şekilde paketleyerek sizlerin memnun kalmasını da sağlamış oluyor. Paketleme işlemleri özenli bir şekilde paketlenerek ve dikkatli bir şekilde de araçlara yüklenimi yapılarak ülkemizin her yerine taşıma işlemlerini gerçekleştiriyoruz.

Küçükçekmece Nakliyat Firması

Müşteri Memnuniyeti Garanti

Küçükçekmece evden eve nakliyat firmamız sizlere her zaman en iyi güvenilir taşımacılığı sunmaktadır. Bundan dolayı sizlere de her zaman müşteri memnuniyeti garantisini de vermiş oluyoruz. Sizlerin her zaman memnun kalması için sürekli çalışıyoruz ve yenilikleri de sizlere sunmuş oluyoruz. Taşıma esnasında firmamızdan herhangi bir isteğiniz varsa muhakkak bunu söylemeniz gereklidir. Hizmetimizden yararlanmak isterseniz ister nakliyat sitemize giriş yapabilirsiniz veya firmamızla iletişim haline geçerek de hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

Asansörlü Nakliyat Hizmeti

Özkoçtaş Nakliyat, asansörlü evden eve nakliyat şirketleri içinde, en kaliteli ve ekonomik ev taşıma hizmeti sunan şirkettir.
Sizde ev eşyanızı en iyi şartlarda taşıtmak istiyorsanız bizi hemen arayın.

Yurt dışından ithal ettiğimiz ev taşıma asansörleriyle ev eşyanızı çizmeden sorunsuz şekilde taşıyoruz. En iyi asansörlü nakliyat hizmetini sunabilmek için, son teknoloji sahip ve her kata çıkabilen evden eve taşıma asansörleri ile hizmette sınır tanımıyoruz.

Prensip olarak Her bölgede de en iyiyi en ucuz evden eve asansörlü eşya taşıma hizmetini sunmak için evden eve nakliyat sektörüne giren firmamız, İstanbul da evden eve nakliyat firmaları içinde fark yaratmıştır.
İstanbul da asansörlü ev taşıma firması arıyorsanız referansları güçlü, tanınmış, güvenilir ve her kata çıkabilen ev taşıma asansörü olan firmayla çalışın. Sıradan olan çok sayıda ev taşıma şirketi vardır. Bunların çoğu korsan, bir çoğuda uzman olan olmayan merdiven altı firmalardır.
En iyi firmayla en ucuza ev taşıtmak için, iyi bir pazar araştırmanız şarttır. Gelişi güzel veya rastgele ev eşyanızı tanımadığınız evden eve nakliyat firmasıyla taşıtmayın.
Evinizi, asansörlü sigortalı evden eve taşıma şirketimizle kafanız ağrımadan taşıtın.
Neden asansörlü ev taşımalıyım sorusuna cevap ise, en iyi şekilde hasarsız ev taşımayı referans gösteriyoruz. Artık insan gücüne ağırlık veren işler piyasadan bir bir kalkmaktadır.

Asansörlü ev taşıma ile hem eşyanız yıpranmaz hem de elemanlar fazla yorulmaz. Yorulmayan eleman daha dinç olur ve eşyanızı daha iyi taşır. Yorulan elemanda ister istemez denge sorunu oluyor. Bizde bunun önüne geçebilmek için, ev taşıma işlerinizde asansörlü taşımayla ev eşyanızı taşımaya geliyoruz. Saatlerce kat kat çıkarak eşyanızı sağa veya sola vurmaya gerek yok. Bina dışına ev taşıma asansörü kurarak duvarların ve eşyanızın taşınırken zarar görmesini engelliyoruz.
Asansörlü evden eve nakliyat fiyatları için bizi arayın veya bizi sitemiz üzerinden talep forumu ulaştırın. Müşteri temsilcilerimiz size en kısa süre içinde en uygun asansörlü ev taşıma fiyatını rapor olarak sunsunlar.

Küçükçekmece Evden Eve Nakliyat

Küçükçekmece Taşıma Ücretleri

Küçükçekmece taşıma fiyatları konusunda bilgi alabilmek için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz. Firmamız tarafından sunulan ofis taşımacılığı hizmet modeli de bulunuyor. Ofis taşımacılığı hizmeti sayesinde ofis içerisinde kullanılmakta olan eşyalarınız güvenle taşınır. Herhangi bir olumsuz durumun oluşmaması adına özverili olarak çalışmalar devam eder. Bu nedenden dolayı tercihlerinizi sağlayabilirsiniz. Taşıma ücretleri hakkındaki bilgiler değişken olabilir. Örnek vermek gerekir ise hızlı taşımacılık paketini tercih eden müşterilerimiz için hızlı olma bedeli eklenir. Bunun yanı sıra kurulum gerektiren eşyalar için kurulum bedeli de alınabilir.

Küçükçekmece Nakliye Fiyatları

Kaliteli taşımacılığın güvenilir adresi olarak firmamız sizler için uygun fiyat politikası ile de destek sunmaktadır. Küçükçekmece nakliye fiyatları olarak aradığınız kalite ve değerde nakliye hizmeti almanız mümkündür. Fiyat belirlemesi yapılırken alacağınız hizmet türü, taşınılacak olan yolun uzaklığı, eşyaların miktarı gibi unsurlar taşınma fiyatlarını belirlemektedir. Taşınma işlemine başlamadan önce firmanız detaylı bilgi vererek fiyat listesi isteyebilirsiniz. Fiyatı uygun bulduğunuz takdirde hemen nakliye çalışmalarına sizlerin talepleri doğrultusunda başlanacaktır. Fiyatlar ve hizmetler konusunda her türlü bilgiyi edinmek için istediğiniz zaman firmamızı arayabilirsiniz. İletişim için günün her saati size destek vermekteyiz.

Küçükçekmece Evden Eve Nakliyat Fiyatları (Ortalama)

Evin YapısıNakliye Aracı TipiOrtalama Fiyatlar
1+1 Oda SayılıKamyonet 700 TL
2+1 Oda SayılıOrta Boy Kamyon 900 TL
3+1 Oda SayılıUzun Kamyon 1000TL
4+1 Oda SayılıUzun Kamyon 1400 TL
Küçükçekmece Nakliyat Fiyatları
Güvenilir Nakliyat Firması

Taşınma İşlerinizde Profesyonel Destek İçin Bizi Arayın

Taşınma işlerinde profesyonel destek oldukça önemlidir. İster uzun mesafeli isterse kısa mesafeli olsun taşınmanın kaliteli bir şekilde gerçekleşmesi için Uzman desteği şarttır. Küçükçekmece nakliyat olarak sizlere taşınma konusunda profesyonel destek sağlamak için firmamız sizlerin her daim yanında olmaya devam edecektir. Sağlıklı ve başarılı bir nakliye hizmeti sağlamanız adına sizlere her biri alanında uzman personelimiz en iyi şekilde yardımcı olmaya çalışmaktadır. Nakliye konusunda belli bir eğitim seviyesine gelmiş ve iyi yetişmiş elaman kalifiyesiyle hizmet veren personellerimiz aracılığıyla taşımacılıkta aradığınız hizmet kalitesini en iyi şekilde almanız mümkündür. İşini sağlam ve temiz yapan, müşterisine karşı saygılı ve güler yüzlü ekibi ile siz değerli müşteriler hak ettiği gibi nakliye desteği verilmektedir.

Call Now Button

Share This

Copy Link to Clipboard

Copy