Başakşehir Mah. Süleyman Çelebi Cd. No:15 Başakşehir / İstanbul    +90 537 445 94 25    Pzt-Paz: 08:00 - 23:00

Kayaşehir Evden Eve Nakliyat | Kayaşehir Evden Eve Nakliye | 599₺

UCUZ DEĞİL KALİTEYİ ARAYANLARIN FİRMASI

Nakliyat firmaları ile ilgili bir çok insanımız maalesef günümüzde mağdur olmaktadır bunların başlıca bir çok sebep ve sebepleri vardır bu konuda kararsız olanları biraz da olsa korkularını yenmelerini sağlayacak bir kaç husustan bahsetmek istiyorum Evden Eve Nakliyat firma şirketlerinin müşterisine sunması gereken hizmet ve hakları nelerdir?

İlk olarak taşınmak isteyen bir müşteri Nakliye Firmaları ile görüşme sağlamaktadır yapılan bu görüşme sonrasında siz değerli insanlarımız en ucuz yoldan taşınmayı tercih ederler ve bu süreç ne yazık ki kötü sonuçlara neden olabiliyor ucuz çalışan ismi belirsiz nakliyeciler nakliye yapma yetkisi bile olmayan ve bu konuda tamamen tecrübesiz tüzel olan kişilerdir tam olarak hizmet veren bir nakliyeci firması kesinlikle ofis yetki belgesi ve tam teşkilatlı olması gerekmektedir.

Günümüzde bu konuda bir çok şikayetler duyuyoruz siz değerli müşteriler ise bu konuda biraz daha duyarlı ve dikkatli olması gerekir görüşme ve sonrasında anlaşma sağladığınız nakliyat firmasından muhakkak eksper hizmeti isteyiniz eksper hizmeti alınan taşımada hiç bir sorun çıkmayacaktır. Peki Nedir Bu Eksper? eksper diye tabir ettiğimiz konu günümüzde çok nadir yapılan bir inceleme şekli olup bizim sizlere sunduğumuz çok ayrıcalıklı bir hizmettir.

Kayaşehir Nakliyat Firmamızın Hizmet Kalitesi 😎

Kayaşehir evden eve nakliyat firmamız yıllardır nakliyat ihtiyacı duyan kişilere kaliteli nakliye hizmeti vermektedir. Firmamız hızlı sevkiyat hizmeti verebilmek için asansörlü nakliyat hizmeti vermektedir. Eşyalarınız tüm alınan önlemlere rağmen hasar görür ise maddi hasarınızın karşılanması için sigortalı taşıma hizmeti vermekteyiz. Ofis, büro, fabrika eşyalarının taşınmasında parkelerin hasar görüp, çizilmemesi için l arabası ile taşıma hizmeti vermekteyiz. Firmamız müşteri memnuniyetine önem vermekte ve bu doğrultuda kurumsal hizmet vermektedir.

Kayaşehir İstanbul Evden Eve Nakliyat, %100 memnuniyet garantimiz ile kaybetmeniz gereken tek şey hareket etmenin getirdiği strestir! Öyleyse, ücretsiz ve zorunlu olmayan bir fiyat teklifi almak için bugün ofisimizi arayın ve hareket eden sektöre yönelik devrimci yaklaşımımızı kendiniz tecrübe edin. Tüm müşterilerimizde olduğu gibi, askeri üye veya devlet kurumları olan müşterilerimize ve onların çalışanları için en yüksek kalitede hizmet sunmaktayız. Her gün topluluklarımıza hizmet ettiğinizi ve profesyonellikle sunulan kaliteli hizmeti hak ettiğinizi biliyoruz. En büyük varlığımız, müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamaya olan bağlılığımızdır 😊.

Kayaşehir Güvenilir Nakliyat Firması

Kayaşehir Evden Eve Nakliyat SORU-CEVAP Bölümü

SORU : Kayaşehir Eşyalarım nakliye sırasında hasar görür mü, eğer bir hasar alırsa ne olur ?
CEVAP: Kayaşehir evden eve nakliyat olarak Eşyalarınızın zarar görmemesi için her türlü önlem önceden alınmış olacaktır. Bunların yanında olası kazalara karşı eşyalarınız sigortalanarak taşınır. Sigortanın ödemeyi yapmadığı noktalarda ise gerekli masraflar firmamız tarafınca karşılanır ve size hiçbir extra masraf arz edilmeden eşyanızın size teslimi gerçekleştirilir.)

SORU: Avizelerim oldukça büyük ve hassas bunların taşınma ve montajı yapılacakmıdır?
CEVAP: Evet, Kayaşehir taşıma ekibi tarafından avizelerinizde diğer eşyalarınız gibi demonte ve monte edilerek eski halinde size teslim edilir.)

SORU: Evimin nakliyesi ne kadar sürer?
CEVAP: Kayaşehir taşıma ekibi tarafından Şehir içi nakliye işlemlerinde standart 1+1, 2+1 ve 3+1 daireler için nakliye işlemi bir günde tam olarak bitmektedir. Fakat daha uzun mesafeli yerlerde, şehir değişikliklerinde ve villa gibi büyük mekanların taşınmasında bu işlem mesafe ve eşya durumuna göre uzamaktadır.

SORU: Taşıma maliyeti nelere göre belirlenir?
CEVAP: Taşıma maliyeti, taşınıcak eşyaların çokluğuna , hacmine, gidilicek yerle eviniz arasındaki mesafeye, kaçınca kattan kaçıncı kata naklediliceğine, piyano para kasası gibi özel iş hacmi gerektiren eşyaların sıklığına göre bir taşıma maliyeti ortaya çıkmaktadır.)

SORU: Taşınma işlemi öncesinde bizim yapmamız gerekenler nelerdir?
Cevap: Taşınma işlemince önce size düşen tek şey ; kıyafetlerinizi, çamaşırlarınızı zinet eşyalarınızı ve çok değerli biblo tablo yada tarihi eserleri toparlamaktır .Diğer işlemlerinin tamamı tarafımızca yapılmaktadır.)

SORU: Kaç kişi ile çalışıyorsunuz ?
CEVAP: Bu sorunun her taşıma için ayrı cevabı olabilmektedir. Fakat ortalama 5 eleman ile çalışılmaktadır.)

SORU: Mobilyaları söküp tekrar kuruyor musunuz ?
CEVAP: Kayaşehir çalışma ekibi arasında yer alan modüler sistem uzmanı demonte işlerini yaparak, eşyanın taşındığı yerde montelenmektedir..)

SORU: Çok alakasız fiyatlar alıyoruz, neden acaba ?
CEVAP: Piyasada kafaları karıştıran birçok firma bulunmaktadır. Lojistik firmalarının isimlerini kullanarak iş yapan ve de işin her aşaması için mükemmeli söz veren fakat hiçbir zaman sonucu söz verildiği gibi olmayan birçok firma var ne yazık ki. Bunların çoğu kargo firmalarıdır ve evden eve işini kargo işi olarak görmektedir. Hizmetin size özel olmadığı ve sonucunun katiyetle olumsuz olduğu bir durumda da düşük fiyat almanız çok normal olacaktır. Nakliye de her zaman müşteri memnuniyetini sağlayabileceği optimum fiyatı sunmaktadır.)

SORU: Araçlarınız Nasıl bir sistemle çalışıyor?
CEVAP: Araçlar kapalı çelik kasa evden Eve Nakliyat hizmet verebilecek dizayn ve standartlara sahiptir

Kayaşehir evden eve nakliyat

Taşınma İşlerinizde Profesyonel Destek İçin Bizi Arayın

Taşınma işlerinde profesyonel destek oldukça önemlidir. İster uzun mesafeli isterse kısa mesafeli olsun taşınmanın kaliteli bir şekilde gerçekleşmesi için Uzman desteği şarttır. Kayaşehir Nakliyat olarak sizlere taşınma konusunda profesyonel destek sağlamak için firmamız sizlerin her daim yanında olmaya devam edecektir. Sağlıklı ve başarılı bir nakliye hizmeti sağlamanız adına sizlere her biri alanında uzman personelimiz en iyi şekilde yardımcı olmaya çalışmaktadır. Nakliye konusunda belli bir eğitim seviyesine gelmiş ve iyi yetişmiş elaman kalifiyesiyle hizmet veren personellerimiz aracılığıyla taşımacılıkta aradığınız hizmet kalitesini en iyi şekilde almanız mümkündür. İşini sağlam ve temiz yapan, müşterisine karşı saygılı ve güler yüzlü ekibi ile siz değerli müşteriler hak ettiği gibi nakliye desteği verilmektedir.

Kayaşehir Evden Eve Nakliyat Firmaları

Konuya daha da açıklık getirecek olursak eksper nakliye firmasının kendini ve sizleri kesin bir sonuç ve karara bağlamak amaçlı olup müşterilerine sunduğu bir hizmettir taşınmak isteyen bir müşteri bu konuda bilgi sahibi olmadığı için bu talepte bulunamıyor ama biz Özkoçtaş Evden Eve Nakliyat firması olarak sizler istemezseniz bile bu hizmeti muhakkak uygulamak mecburiyetinden bulunuyoruz eksper yapılmayan taşımada anlaşma sağladınız firma ve firmalar tarafından yazacağınız sorunlar ise şunlardır taşıma yapacak firma taşıma günü gelir ve kapıya dayanır sizin de son dakika olduğu için her şey hazır bir an önce taşınmak istiyorsunuz gelen taşıma firması eşyalarınızın sizin dediğinizden fazla veya yoğun deyip ek bir ücret talebinden bulunabilir dediğim gibi tamamen sizi mağdur durumda bırakmak için sizin de yapacak bir şeyiniz olmadığı için iptal etmek zorunda kalırsınız.

Peki taşımayı iptal ederseniz ne olur böyle bir girişimde bulunursanız eğer ön görüşmede nakliyat firması ile anlaştığınız ücreti vermek zorunda kalabilirsiniz taşıma şirketi o günü size ayırmış olduğunu söyleyip zararının karşılanmasını isteyecektir. Ve size de bunu ödemek düşer ama biz Özkoçtaş Nakliyat olarak sizleri bu duruma düşürmemek adına elimizden gelen tüm ayrıcalıkları sağlıyoruz sizler bu hizmeti talep etmezseniz de bizler eksper yapmadan her hangi bir taşıma yapmaksızın anlaşma dahi sağlamıyoruz.

Şehir içindeyseniz mutlaka yapılması zorunludur. Peki şehir dışında olursa eksper hizmeti nasıl olur diyecek olursanız bunu da biz sizler için Whatsap veya Mail üzerinden sizden taşınacak olan eşyalarınızın görüntüleyip bizim tarafımıza göndermenizi sağlıyoruz böylece taşınma esnasında tarafınıza hiç bir şekilde sorun ve sıkıntı yaşanmaz. Eksper taşıma yapan firmanın gelip sizlerle birlikte evinizde taşınacak olan eşyanızı incelemektir.

Kayaşehir Evden Eve Eşya Paketleme

Paketleme sistemi siz değerli müşterilerimize sunduğumuz tamamen sizleri yormadan yaptığımız bir sistemdir. Sizlerin gözetiminde gelip eşyalarınızın sarma kolileme ve paketlemesini yapıyoruz bu sayede dilerseniz ufak bir miktar da fiyata dahil edip tarafımızdan sizlere mutfak bardak çanak ve evinizde sizlere ait olan tüm giyim eşyalarınızı toplayıp koliliyoruz.

kayaşehir evden eve nakliyat

Kayaşehir Evden Eve Asansörlü Nakliyat

Asansörlü taşıma siz değerli müşterilerimizin taşınacak olan yüksek katlardaki eşyalarınızın hiç bir şekilde zarar görmemesini sağlayan bir sistemdir bina cephesine kurduğumuz bu sistem dairenizde bulunan varsa pencere veya balkondan kurulan sistemdir. Bu sistemde iki metre genişlik ve iki metre uzunluk olmak üzere bir sepet bulunmakta bu sepet üzerine konulan bütün malzeme ve eşyalarınız hiç bir darbeye ve çizilmeye maruz kalmadan tarafımızca taşınır.

Kayaşehir Evden Eve Nakliyat

Kayaşehir Evden Eve Asansörlü Nakliyat Firması

Kayaşehir Asansörlü Evden Eve Nakliyat sektörünün büyüyen ve gelişen Özkoçtaş Evden Eve Nakliyat firması kayaşehir Evden Eve Nakliyat olarak, siz değerli müşterilerimize yeni nesil son teknoloji Asansör Sistemiyle kaliteli bir hizmet sunmaktayız.

Öncelikle sizlere Asansörlü Nakliyat öneminden bahsedecek olursak, biliyorsunuz ki günümüzde asansör olmadan taşınmak isteyen çok nadir bir kesim mevcut,

Bu kesimde asansör önemini ve güvencesini bilmedikleri için oluşmaktadır. Çünkü asansör kurulduğu zaman bina cephelerine zarar geleceğini zannedip bu yanlış algoritma ile maalesef asansörsüz taşınıp taşınma işi başlı başına dert olmaktadır.

Diğer bir yanlış düşünce ise… Eşyalarım asansörlü taşındığı zaman ya asansörden düşüp zarar görür ise, diyen bu yanlış düşüncede olan müşterilerimize şunu söylemekte fayda buluyoruz.

Günümüzde Kayaşehir Evden Eve Asansörlü taşımacılık işlemlerinde eşyalarda hasar oluşması neredeyse imkansız dır. çünkü eşyalarınız defalarca indirilip kaldırılma yerine sadece bir defa Asansöre bırakılır ve hemen dairenizin içinde asansörden kaldırılıp evinize dizilir.

Aksi taraf olan Asansörsüz Taşımacılık’ta eşyalarınız beden gücüyle taşınır, bu yöntem kullanıldığı zaman eşyalarınız taşınma esnasında bina giriş kapılarına, merdivenlere, merdiven tırabzanlarına, daire giriş kapıların ve oda kapılarına çarpma olasılığı çok yüksektir.

Böylelikle taşınma sürecinde hem bina, hem Kapılar, hem girişler hemde eşyalarınız ciddi hasarlar alır onun İçin mutlaka sizlere tavsiyemiz, mutlaka taşınma işlemlerinde Asansörlü Taşıma tercih edin.

Kayaşehir Asansörlü Evden Eve Nakliye sektöründe bir numaralı firma olan biz Özkoçtaş Evden Eve Nakliyat sizlerle büyüyüp gelişiyoruz. Firmamızın gerek şehir içi gerekse Şehirler Arası indirimli kampanyalarından yararlanmak İçin hemen bizlere, ”İLETİŞİM” veya ”TIKLA ARA” bölümünden irtibata geçebilirsiniz.

Kayaşehir Evden Eve Nakliyat
Uygun Fiyatlı Asansörlü Nakliye Firması

Kayaşehir’de Sigortalı Taşımacılık

Bizler Özkoçtaş Evden Eve Nakliyat olarak bunlarla sınırlı kalmayıp taşınma Esnasında oluşabilecek tüm zararlarınız ve eşya da oluşabilecek tüm kırılma çizilme gibi deforme olan eşyalara karşın siz değerli müşterilerimize yapmış olduğumuz bir nevi eşyalarınızı kasko yapmaktır. Bu sayede hem sizin hem de bizim için hiç bir sorun söz konusu bile olamayacaktır.

kayaşehir Evden Eve Nakliyat

Kayaşehir Evden Eve Marangoz Hizmeti

Bizler Özkoçtaş Evden Eve Nakliyat olarak sizleri hiç bir şekilde yormaksızın bide marangoz ustamızla birlikte sıcak yuvanızda bulunan banyo, mutfak, yatak odası, dolaplarınızı, konsol, gümüşlük, yatak ve baza gibi monte ve de monte olan tüm dolap ve mobilyalarınızı yerinde söküm ve kurulumu sizlere hiç bir ek ücret talep etmeden itina ile yapıyoruz.

Çoğu taşıma firması gibi bizler hiç bir zaman sıradan eleman çalıştırmıyoruz kendi bünyemizde yetiştirdiğimiz tamamen profesyonel ve uzman kadromuz ile taşımayı sağlıyoruz. Taşınma esnasında olmazsa olmaz konunun en önemlisi olan biride taşıma yapılacak olan taşıtlar günümüzde üstü açık odun kömür kum çakıl gibi taşıyan araçlar ile eşya taşıyan nice tüzel kişiler var bizler bu soruna bir dur deyip tamamen Özkoçtaş Evden Eve Eşya Taşıma için tasarlanan son derece konforlu kapalı çelik kasa sızma, rutubet, damlama ve tamamen kokusuz kaplı kamyonlarımızla taşımayı gerçekleştiriyoruz. Eğer sizlerde bu hizmetlerimizden faydalanmak istiyorsanız bizlerle iletişim kurmanız yeterli unutmayın siz düşünün biz taşıyalım şehir içi ve şehirler arası Türkiye’nin her yerine hizmetimiz vardır.

kayaşehir Evden Eve Nakliyat

Kayaşehir Evden Eve Parça Eşya Taşıma

Ev ve iş yerleriniz de bulunan her türlü para kasalarınız uzman kişiler tarafından taşınır. Para kasaları büyük ve ağır olduğu için taşıma esnasında zarar görmesi yüksek olasılıktır. Zarar gören para kasanız kilitlenebilir ve daha büyük masraflara sebebiyet verebilir. Ancak para kasası taşıma konusunda uzman ve her birini yıllardır tanıdığımız çalışanlarımız sayesinde bu tür sorunları en alt seviyeye indirmiş bulunmaktayız. Kasalarınız taşınırken içinde değerli eşyalarınızda bulunabilir. Sektörde güvenli olmayan firmalara taşıttırdığınızda kasanız içindeki değerli eşyalarınızla çalınabilir. Firmamız verdiği hizmetin kalitesinin yanında güvenilir olmayı da ilke edinmiştir. Para kasalarınız istediğiniz takdirde içindekilerle birlikte sigorta edilir yapılan sigorta poliçesi size teslim edilerek para ve değerli eşyalarınız güvence altına alınır. Özkoçtaş nakliyat para kasalarınızın en güvenilir şekilde taşınması için her daim büyük çaba sarfederek sizlere kaliteli nakliyat hizmeti çözümleri sunacaktır. Kayaşehir parça eşya nakliye çalışmalarımız 81 il geneli aynı gün içinde parça eşya alımı garantisi ile sunulmaktadır.

Kayaşehir Evden Eve Nakliyat
Kayaşehir Evden Eve Nakliyat

Neden Kayaşehir Evden Eve Nakliyat ?

Kayaşehir Nakliyat olarak 2010’de çıktığımız bu yolda profesyonel ekibimiz ve çelik kasalı kapalı araçlarımız ile Özkoçtaş Taşımacılık şehir içi nakliyat ve şehirler arası nakliyat, sigortalı Nakliyat, Asansörlü Nakliyat hizmetini vermekteyiz. Her geçen gün kalitemizi artırıp siz saygıdeğer müşterilerimize sunmaktan gurur duyuyoruz.

Günümüzde nakliye firmalarına duyulan ihtiyacın artmasıyla birlikte, rekabet ortamı kaçınılmaz hale gelmiştir. Amacımız, hiçbir rekabete kapılmayıp ekibimiz ile birlikte eşyalarınız için kaygı duymayacağınız bir ortam oluşturmaktır. Eşyalarınızı güvenle yerlerine ulaştırmak ve ekonomik nakliye çözümleri üreterek memnuniyetinizi en üst seviyede tutmak bizim görevimiz Özkoçtaş Nakliyat olarak size yük olan her şeyi taşımaya ve depolamaya hazırız 🙂

Kurumsal bir şirketin hafta sonu mesai bitiminde başlanan Kayaşehir evden eve ofis-fabrika taşıma hizmetinin pazar günü taşıma işleminin bitmiş olması gerekir ki pazartesi sabahı müşterilerine hizmet verebilsin. Özkoçtaş evden eve nakliyat firmamız bugüne kadar bir çok kurumsal firmanın ofis-büro-fabrika-banka gibi taşımacılık hizmetlerini zamanında taahhüt ettiği gibi sorunsuz bir şekilde tamamlamıştır.

kayaşehir evden eve firması Özkoçtaş nakliyatı ofis büro fabrika taşımacılığında tercih eden müşterilerimizin bir kısmına referans sayfamızdan bakabilirsiniz.

Kayaşehir Evden Eve Ofis işyeri taşımacılığında ilk olarak nakliye uzmanımız taşınacak ofis büro malzemelerini yerinde tespit edip ön etüt çalışmasını yapıp fiyat tespitinde bulunur.

Ofis taşınma gününde nakliye ekibimiz çalışmasına başlarken her odayı ve bölümü isimlendirir ve ambalajlama, kolileme, paketleme işlemi başlar. Daha sonra sıra ile ofis büro eşyaları araca yüklenir. Taşınma sırasında Kayaşehir evden eve nakliyat araçlarında başakşehir evden eve nakliyat sigortası, Anadolu sigorta ve Özkoçtaş nakliyat güvencesindedir.

Yeni ofis hizmet binanıza gidildiğinde her birimin ofis büro malzemeleri odalara yerleştirilir mobilyalar kurulur.

Özkoçtaş evden eve nakliyat firmamızın Kayaşehir evden eve ofis büro taşımacılığında en önemli prensiplerinden biride zamanında taşıma işlemini gerçekleştirmesidir.

Size uygun bir gün ve saatte ekspertiz arkadaşımız evinize gelip eşyalarınızın tespitini yapıp etüt ettikten sonra Kayaşehir şehir içi evden eve nakliyat fiyatını size bildirmektedir.

Özkoçtaş nakliyat- Kayaşehir evden eve asansörlü nakliyat hizmetimizde randevu aldığınız taşınma gününde sabah 8:30 suları nakliye ekibimiz evinizde olacaktır. Siz sadece kendinize ait özel eşyalarınızı yanınıza alıyorsunuz (ziynet eşyası, para, silah vb.) geri kalan eşyaların toplanıp ambalajı firmamız personeli tarafından yapılmaktadır.

Kırılacak eşyalarınız sıfır ambalaj kağıdına sarılıp özel kasalara konur, mobilyalarınız sökülüp 3 katlı balonlu naylon ile ambalajı yapılır, beyaz eşyalarınız, koltuklarınız 3 katlı balonlu naylon ile ambalajı yapılır. Askılı elbiseleriniz sıfır elbise poşetine geçirilip aracımızdaki sabit kapalı dolaba asılır. Katlı olan eşyalarınız sıfır karton koliler konup koli üzerine oda bilgisi yazılır. Hurçlarınız halılarınız sıfır naylon ile ambalajı yapılır. Perdeleriniz ve aydınlatma ürünleri sökülüp paketlenir.

Ambalaj ve paketleme işlemi bittikten sonra asansörlü evden eve nakliyat aracımız gelir ve eşyalarınızın araca yükleme işlemi başlar.

Nakliye sırasında eşyalarınızda Kayaşehir nakliyat sigortası bulunmaktadır.

Yeni evinize gidildiğinde mobilyalarınız montajı yapılır, beyaz eşyalarınızın bağlantısı yapılır, paketlenen koliler odalarına konur eşyalarınız istediğiniz şekilde dizayn edilir.

Kayaşehir evden eve hizmeti almak için nakliyat firması seçiminde firmanın k3 yetki belgesi sahibi olmasına dikkat ediniz.

(klima söküp takma, stor perde ve aydınlatma ürünlerinin montajı firmamıza ait değildir.)

Taşınacağınız ilin kilometresine ve bina kat durumuna göre nakliye ücreti belirlenmektedir. Şehirlerarası evden eve nakliyat fiyatları için firmamız ile iltişime geçiniz.

Taşınma gününde sabah evinize gelen kadrolu personelimiz eşyaların toplanıp ambalajını yaptıktan sonra asansörlü nakliyat aracımız ile kamyona yükleme işlemini yapmaktadır. Gideceğiniz şehrin mesafesine göre boşaltma işlemi aynı gün veya ertesi sabah yapılmaktadır.

Eşyalarınızı yükleyen personelimiz boşaltma için araç ile beraber gideceğiniz şehre gelmektedir, dışarıdan yabancı işçi çalıştırmıyoruz. Nakliye sırasında şehirlerarası nakliyat sigortası bulunmaktadır. Gittiğiniz şehirde varsa asansörlü nakliyat aracı kiralayarak eşyalarınızı boşaltıyoruz, sizlere hasarsız bir şekilde teslim ediyoruz.

Şehirlerarası ev eşyası taşıtmak istediğinizde Kayaşehir evden eve taşımacılık firması seçerken firmanın k3 yetki belgesine sahip olmasına ve nakliyat araçlarında firma logosunun bulunmasına dikkat ediniz.

Bizi tercih eden müşterilerimizden bir kısmını referans sayfamızdan görebilirsiniz. Bizimle eşyalarınız her zaman yeni kalacak.

Kayaşehir evden eve taşımacılık hizmetine ihtiyaç duyduğunuzda 500 tl’den başlayan fiyatlarla en uygun fiyat garantisini vermekteyiz. Şehir içi ve şehirler arası tüm mevkilerde taşıma yapıyoruz. Asansörlü ve sigortalı imkanları işlemimize dahil ediyoruz. Kayaşehir evden eve nakliyat’ ta liderlik eden şirketiz.Özenli davranarak ile eşyalarınızı ambalajlayıp taşıyoruz. Eşyalarınız şirketimiz kapsamında garanti altındadır. Sizde hizmet almak için 0 537 445 9425 numaralı destek hattımızdan bizi çekinmeden arayabilirsiniz.

Kayaşehir evden eve nakliyat firmaları konumunda liderlik etmekteyiz. Tüm müşterilerimiz memnun olarak işlemlerini sonlandırıyor. Evden eve taşıma konusunda sizde Özkoçtaş nakliyat müşterileri gibi rahat edebilirsiniz.

Kayaşehir evden eve taşımacılık fiyatları ücretlendirmesinde tüm firmalardan daha cazip fiyatlar sunuyoruz. Hizmetlerimizin tamamı profesyonel ve kalite işçiliğiyle yapılmaktadır. Nakliye konusunda eşyalara hasar vermeden taşımayı kendimize prensip olarak görüyoruz.

Evden eve nakliyat Kayaşehir bölgesinde bulunan en köklü nakliyat şirketiyiz. Kuşaklardan beri eşya taşıma işlemlerinde size destek sağlıyoruz.

Kayaşehir evden eve taşımacılık hizmeti nasıl gerçekleşiyor ?

Bu çalışmanın yapılması için bizden hizmet talep ettikten sonra bir tarih belirliyoruz. Belirlenen zamanda çalışanlarımız evinize geliyor. Taşımacılık konusuna dahil ettiğiniz her eşya kendi sınıfında uzman&profesyonel olan kişilerce hazırlanıyor ve taşınıyor. Yükleme işlemine dair tüm işlem gerçekleştikten sonra harekete geçiyor ve istenilen adrese geliyoruz. Burada yine tüm eşyalar evinize sorunsuz çıkarılıyor. Evinize çıkarılan eşyalar daha sonra isteğiniz doğrultusunda dizayn ediliyor. Montajlama ve kurulum için gereklilikler yapılıyor. Ardından sunum işlemimiz sağlanıyor.

Kayaşehir şehirler arası evden eve taşımacılık uygulamalarında şehir içi bölgede olan tüm çalışmalarımızı harfiyen uyguluyoruz. Buna ek olarak daha sağlam ambalajlama teknikleriyle uzak mesafelere eşyalarınızı düzen ve tertip içinde yolluyoruz.

Kayaşehir nakliyat başlığı altında sunduğumuz diğer hizmetler;

 • Kayaşehir evden eve nakliyat
 • Kayaşehir şehirler arası evden eve nakliyat
 • Kayaşehir ofis taşıma
 • Kayaşehir eşya depolama
 • Kayaşehir nakliyat taşımacılık
 • Kayaşhir kamyon, kamyonet nakliye
 • Kayaşehir Evden Eve Taşımacılık Hizmeti Kapsamı
 • Kayaşehir evden eve taşımacılık çalışmalarımızda diğer tüm nakliye işlemleri gibi garantili eşya taşıması yapıyoruz. Tüm eşyalarınızı söküyor, koruma altına alıyor ve taşıyoruz. Gidilen konumda işlemler tekrar uygulanıyor ve eviniz hazır hale getiriliyor.

Tüm eşyalarınız garanti altında taşınmaktadır.

Çalışanlarımız profesyonel ve işinde uzman kişilerden oluşur.

Nakliye araçlarımız ev eşyası taşıması için dizayn edilmiştir.

Kayaşehir Evden Eve Taşımacılık Garantisi


Kayaşehir evden eve taşımacılık garantisinde deneyimimize bu sözümüzü tutuyoruz. Taşıdığımız eşyaları elimizdeki her türlü imkanla güvene alıyoruz. Hiçbir eşyanıza zarar vermeden çalışma sağlıyoruz. Talebinize göre sigortalı taşımacılık imkanı sunabiliriz

Kayaşehir Şehirler Arası Nakliyat

Şehirlerarası Evden Eve Nakliyat Eşyalarınızın Değerinde Sigorta kapsamı altında şehirlerarası evden eve nakliye güvenilir hale getirmiştir. Sizde ev taşıma esnasında Eşyalarınızı sigortalatmadan yola çıkarmayın…

Şehirler arası evden eve taşımacılık sırasında dikkat edilmesi gereken nokta kaliteli ve temiz şehirlerarası nakliyat firması bulmaktır. Birçok Şehirlerarası Evden Eve Nakliyat Firması adıyla Büyük Şehirlerde nakliye Firmalarının ismini takliti yaparak müşterileri mağdur etmektedir.

Sizin içiniz rahat olsun diye biz sizin yerinize Şehirler arası Nakliyat Firmaları arasında yer almaktayız. Yıllardır Şehirlerarası evden eve Nakliyat sektöründe hizmet veren

Firmalar arasında referans,müşteri potansiyeli en fazla olan firmayız çünki;İşimizi gerektiği gibi ve size verdiğimiz sözler doğrultusunda, hakkettiğiniz hizmeti sunarak yapıyoruz…

Kayaşehir Evden Eve Nakliyat

İstanbul Antalya nakliyat, İstanbul İzmir nakliyat, İzmir İstanbul nakliye, Antalya İstanbul nakliye, İstanbul Ankara nakliye sürekli günlük sevkiyatlarımız mevcuttur.

Şehirlerarası Evden Eve Nakliyat Her müşterisi için bir müşteri temsilcisi görevlendirerek, bütün süreci kontrol altında tutar. Bu uygulama ile müşterilerine düzenli bilgi akışı sağlamaktadır.

Şehirler Arası Nakliyat da önceliğimiz modern, dizaynlı, sorunsuz kalitede hizmeti en uygun fiyata sunabilmektir.

Şehirler Arası Nakliyat Fiyatları1+1 Araç2+1 Araç3+1 Araç
İstanbul ADANA Nakliyat Fiyatları3.000 TL3.500 TL5.000 TL
İstanbul ADIYAMAN Nakliyat Fiyatları3.300 TL3.700 TL6.000 TL
İstanbul AFYON Nakliyat Fiyatları2.800 TL3.300 TL4.500 TL
İstanbul AĞRI Nakliyat Fiyatları3.500 TL4.500 TL6.000 TL
İstanbul AMASYA Nakliyat Fiyatları3.000 TL4.000 TL6.000 TL
İstanbul ANKARA Nakliyat Fiyatları3.000 TL3.500 TL4.000 TL
İstanbul ANTALYA Nakliyat Fiyatları3.000 TL3.500 TL4.000 TL
İstanbul ARTVİN Nakliyat Fiyatları3.500 TL4.000 TL5.000 TL
İstanbul AYDIN Nakliyat Fiyatları3.000 TL4.000 TL5.000 TL
İstanbul BALIKESİR Nakliyat Fiyatları3.000 TL3.500 TL4.000 TL
İstanbul BİLECİK Nakliyat Fiyatları3.000 TL3.500 TL4.000 TL
İstanbul BİNGÖL Nakliyat Fiyatları4.000 TL5.000 TL6.000 TL
İstanbul BİTLİS Nakliyat Fiyatları3.500 TL4.500 TL6.000 TL
İstanbul BOLU Nakliyat Fiyatları3.000 TL3.500 TL4.000 TL
İstanbul BURDUR Nakliyat Fiyatları3.000 TL3.500 TL4.000 TL
İstanbul BURSA Nakliyat Fiyatları3.000 TL3.500 TL4.000 TL
İstanbul ÇANAKKALE Nakliyat Fiyatları3.000 TL4.000 TL5.000 TL
İstanbul ÇANKIRI Nakliyat Fiyatları3.000 TL4.000 TL5.000 TL
İstanbul ÇORUM Nakliyat Fiyatları3.000 TL4.000 TL5.000 TL
İstanbul DENİZLİ Nakliyat Fiyatları3.000 TL4.000 TL4.500 TL
İstanbul DİYARBAKIR Nakliyat Fiyatları3.000 TL4.000 TL5.000 TL
İstanbul EDİRNE Nakliyat Fiyatları3.000 TL3.500 TL4.000 TL
İstanbul ELAZIĞ Nakliyat Fiyatları3.000 TL4.000 TL5.000 TL
İstanbul ERZİNCAN Nakliyat Fiyatları3.500 TL4.000 TL5.000 TL
İstanbul ERZURUM Nakliyat Fiyatları3.500 TL4.000 TL5.000 TL
İstanbul ESKİŞEHİR Nakliyat Fiyatları3.000 TL3.500 TL4.000 TL
İstanbul GAZİANTEP Nakliyat Fiyatları3.000 TL4.000 TL5.000 TL
İstanbul GİRESUN Nakliyat Fiyatları3.000 TL4.000 TL5.000 TL
İstanbul GÜMÜŞHANE Nakliyat Fiyatları3.000 TL4.000 TL5.000 TL
İstanbul HAKKARİ Nakliyat Fiyatları4.000 TL5.000 TL6.000 TL
İstanbul HATAY Nakliyat Fiyatları3.000 TL4.000 TL5.000 TL
İstanbul ISPARTA Nakliyat Fiyatları3.000 TL3.500 TL4.000 TL
İstanbul İÇEL /Mersin Nakliyat Fiyatları3.000 TL3.500 TL4.500 TL
İstanbul İZMİR Nakliyat Fiyatları3.000 TL4.000 TL5.000 TL
İstanbul İçi Nakliyat Fiyatları2.000 TL3.000 TL5.000 TL
İstanbul KARS Nakliyat Fiyatları3.000 TL4.000 TL5.000 TL
İstanbul KASTAMONU Nakliyat Fiyatları3.000 TL3.500 TL4.500 TL
İstanbul KAYSERİ Nakliyat Fiyatları3.000 TL3.500 TL4.000 TL
İstanbul KIRKLARELİ Nakliyat Fiyatları3.000 TL3.500 TL5.000 TL
İstanbul KIRŞEHİR Nakliyat Fiyatları3.000 TL3.500 TL5.000 TL
İstanbul KOCAELİ Nakliyat Fiyatları2.500 TL3.000 TL3.500 TL
İstanbul KONYA Nakliyat Fiyatları3.000 TL4.000 TL5.000 TL
İstanbul KÜTAHYA Nakliyat Fiyatları3.000 TL3.500 TL4.000 TL
İstanbul MALATYA Nakliyat Fiyatları3.000 TL3.500 TL4.000 TL
İstanbul MANİSA Nakliyat Fiyatları3.000 TL3.500 TL4.000 TL
İstanbul Kahramanmaraş Nakliyat Ücreti3.000 TL4.000 TL5.000 TL
İstanbul MARDİN Nakliyat Fiyatları3.000 TL4.000 TL5.000 TL
İstanbul MUĞLA Nakliyat Fiyatları3.000 TL3.500 TL4.500 TL
İstanbul MUŞ Nakliyat Fiyatları3.000 TL4.000 TL5.000 TL
İstanbul NEVŞEHİR Nakliyat Fiyatları3.000 TL3.500 TL4.000 TL
İstanbul NİĞDE Nakliyat Fiyatları3.000 TL3.500 TL4.000 TL
İstanbul ORDU Nakliyat Fiyatları3.000 TL3.500 TL5.000 TL
İstanbul RİZE Nakliyat Fiyatları3.000 TL3.800 TL5.000 TL
İstanbul SAKARYA Nakliyat Fiyatları3.000 TL3.500 TL4.500 TL
İstanbul SAMSUN Nakliyat Fiyatları3.000 TL4.000 TL5.000 TL
İstanbul SİİRT Nakliyat Fiyatları3.500 TL4.500 TL6.000 TL
İstanbul SİNOP Nakliyat Fiyatları3.000 TL3.500 TL4.500 TL
İstanbul SİVAS Nakliyat Fiyatları3.000 TL3.800 TL4.500 TL
İstanbul TEKİRDAĞ Nakliyat Fiyatları3.000 TL3.500 TL4.000 TL
İstanbul TOKAT Nakliyat Fiyatları3.000 TL4.000 TL5.000 TL
İstanbul TRABZON Nakliyat Fiyatları3.000 TL4.000 TL5.000 TL
İstanbul TUNCELİ Nakliyat Fiyatları3.500 TL4.500 TL6.000 TL
İstanbul ŞANLIURFA Nakliyat Fiyatları3.500 TL4.500 TL6.000 TL
İstanbul UŞAK Nakliyat Fiyatları3.000 TL4.000 TL5.000 TL
İstanbul VAN Nakliyat Fiyatları4.000 TL5.000 TL6.000 TL
İstanbul YOZGAT Nakliyat Fiyatları3.500 TL4.000 TL4.500 TL
İstanbul ZONGULDAK Nakliyat Fiyatları3.000 TL3.500 TL4.000 TL
İstanbul AKSARAY Nakliyat Fiyatları3.000 TL3.500 TL4.500 TL
İstanbul BAYBURT Nakliyat Fiyatları3.000 TL4.000 TL5.000 TL
İstanbul KARAMAN Nakliyat Fiyatları3.000 TL4.000 TL5.000 TL
İstanbul KIRIKKALE Nakliyat Fiyatları3.000 TL4.000 TL5.000 TL
İstanbul BATMAN Nakliyat Fiyatları3.500 TL4.500 TL5.000 TL
İstanbul ŞIRNAK Nakliyat Fiyatları3.500 TL5.000 TL6.000 TL
İstanbul BARTIN Nakliyat Fiyatları3.000 TL4.000 TL4.500 TL
İstanbul ARDAHAN Nakliyat Fiyatları3.000 TL4.000 TL5.000 TL
İstanbul IĞDIR Nakliyat Fiyatları3.000 TL4.000 TL6.000 TL
İstanbul YALOVA Nakliyat Fiyatları2.500 TL3.000 TL4.000 TL
İstanbul KARABÜK Nakliyat Fiyatları3.000 TL3.000 TL3.500 TL
İstanbul KİLİS Nakliyat Fiyatları3.000 TL4.000 TL5.000 TL
İstanbul OSMANİYE Nakliyat Fiyatları3.000 TL4.000 TL4.500 TL
İstanbul DÜZCE Nakliyat Fiyatları3.000 TL3.500 TL4.000 TL
Kayaşehir Evden Eve Nakliyat
Not : Fiyatlar Eşya Duruma ve Katların Yüksekliğine Göre Değişkenlik Gösterebilir.

Villa Taşımacılığı

Büyük kamyon araçlarımız ile Kayaşehir villa taşıma işlerinizi aynı gün içinde yapıyoruz. Villa evler büyük olduğundan araçların bu eşyaları alabilecek kadar büyük olması gerekir. Aksi halde defalarca sefer yapmak gerekir ve buda maliyeleri artırır. İşçi ücretleri ve yakıt giderlerinden dolayı villa taşıma fiyatları artış gösterebilir.

Profesyonel villa ev nakliyatçıları olarak, taşınmanızda çeşitli seviyelerde katılım sunuyoruz. Paketlenmiş eşyalarınızın envanterini çıkarabilir, bunları kamyona yükleyebilir ve eşyalarınızı varış noktanızda boşaltabiliriz.

Kayaşehir villa Taşıma maliyetlerinizin yaklaşık % 25’i ambalajla ilgili ürünleri içerir. Bu işi sizin için yapacak profesyonelleri işe almak, kendiniz yapmakla karşılaştırıldığında paradan tasarruf etmenizi sağlayabilir.

Kayaşehir Fabrika Taşımacılığı

Kayaşehir Fabrika Taşımacılığı Taşımacılığında Sigortalı Güvence

Kurum taşımacılığında, zamana bağlı olarak planlanan taşımacılık oldukça önemlidir.

Fakat sadece zaman yeterli gelmez, eşyalarınızın oldukça güvenli ve sağlam bir şekilde taşınması gerekmektedir.

Çünkü, eşyalarınızın belirtilen bir tarihte sağlamca yeni kurum yerine ulaşması, işlerin kesintisiz bir şekilde yeniden devam etmesini sağlamaktadır.

Tam olarak da bu yüzden size bu güvenilir hizmeti Kayaşehir Fabrika Taşımacılığı farkıyla vermek için kendimizi kanıtlamaya hazırız.

Sektörde popüler bir kurum taşımacılığı firması olarak sizlere bu hizmetimizi göstermekten onur duyarız.

Güveninizi kazanmak adına ve gerekli bir işlem olan sigorta işlemini herkesin bildiği güvenilir bir sigorta şirketi aracılığı ile tüm kurum eşyalarına ayrı ayrı uyguluyoruz.

Eşyalarınızı özenli bir şekilde ve en güvenli olacak hale getirmek için ambalajlama ve paketleme işlemleri yapıyoruz.

Kurumunuz için ne kadar gerekli bol ekipman donanımlı tırımızı getiriyoruz.

Güler yüzlü çalışan kadromuzla ve üst düzey niteliğe sahip taşıma ekipmanlarımızla yük kamyonlarımıza güvenli bir şekilde yüklüyoruz.

Hedef adres olarak verdiğiniz kurumunuzun yeni adresine eksiksiz ve hasar görmeden bir şekilde eşyalarınızı taşıyoruz.

Oluşmuş herhangi bir maddi hasar var ise de sigorta aracılığı ile belirtilen şekilde ve eksiksiz olarak sizlere ödemesini hızlı bir şekilde yapıyoruz.

Bu yüzden seçiminizi bizden yana kullanmakta yanlış yapmadığınızı göreceksiniz. Kurum taşımacılığında öncü firma olarak sizlere hizmet etmek için hazır bir şekilde bekliyor olacağız.
Böylece Kayaşehir Fabrika Taşımacılığı kurum taşımacılığı noktasında kişilerin ne gibi yardımlara ihtiyacı olur ise o noktalarda gerekli olan yardımı alabilirler.

Bunun için ise kişilerin sadece belirli adımları yerine getirmesi uygun süreçler için gerekli yardımları istemesi yeterli olacaktır.

Her kim nereden nereye ya da ne zaman taşınmak ister ise sadece bunu bildirmesi ve ardından uygun zamanlar için randevu alması yeterli bir süreç olacaktır.

Zaten belirli adımları yerine getiren kişilerin verdikleri adresler istenilen zaman dilimi içerisinde uygun bir ekip gider ve ne gibi noktalarda yardımcı olması gerekir ise istedikleri kadar sorunsuz bir şekilde yardım ederek ayrılmaları da söz konusu olur.

Avantajlarımız

 1. 10 yıllık tecrübe
 2. uzman personel
 3. sigortalı hizmet
 4. zamanında teslimat
 5. %100 Müşteri Memnuniyeti

Kayaşehir Nakliyat Fiyatları (Ortalama)

Evin YapısıNakliye Aracı TipiOrtalama Fiyatlar
1+1 Oda SayılıKamyonet700 TL
2+1 Oda SayılıOrta Boy Kamyon900 TL
3+1 Oda SayılıUzun Kamyon1000 TL
4+1 Oda SayılıUzun Kamyon1400 TL
Kayaşehir Pronet
Kayaşehir Evden Eve Nakliyat

Call Now Button

Share This

Copy Link to Clipboard

Copy