Başakşehir Mah. Süleyman Çelebi Cd. No:15 Başakşehir / İstanbul    +90 537 445 94 25    Pzt-Paz: 08:00 - 23:00

Kayaşehir Evden Eve Nakliyat-Profesyonel Taşımacılık-499 TL

Nakliyat firmaları ile ilgili bir çok insanımız maalesef günümüzde mağdur olmaktadır bunların başlıca bir çok sebep ve sebepleri vardır bu konuda kararsız olanları biraz da olsa korkularını yenmelerini sağlayacak bir kaç husustan bahsetmek istiyorum Evden Eve Nakliyat firma şirketlerinin müştersiine sunması gereken hizmet ve hakları nelerdir?

İlk olarak taşınmak isteyen bir müşteri Nakliye Firmaları ile görüşme sağlamaktadır yapılan bu görüşme sonrasında siz değerli insanlarımız en ucuz yoldan taşınmayı tercih ederler ve bu süreç ne yazık ki kötü sonuçlara neden olabiliyor ucuz çalışan ismi belirsiz nakliyeciler nakliye yapma yetkisi bile olmayan ve bu konuda tamamen tecrübesiz tüzel olan kişilerdir tam olarak hizmet veren bir nakliyeci firması kesinlikle ofis yetki belgesi ve tam teşkilatlı olması gerekmektedir.

Günümüzde bu konuda bir çok şikayetler duyuyoruz siz değerli müşteriler ise bu konuda biraz daha duyarlı ve dikkatli olması gerekir görüşme ve sonrasında anlaşma sağladığınız nakliyat firmasından muhakkak eksper hizmeti isteyiniz eksper hizmeti alınan taşımada hiç bir sorun çıkmayacaktır. Peki Nedir Bu Eksper? eksper diye tabir ettiğimiz konu günümüzde çok nadir yapılan bir inceleme şekli olup bizim sizlere sunduğumuz çok ayrıcalıklı bir hizmettir.

Kayaşehir Eve Eve Nakliyat Firmaları

Konuya daha da açıklık getirecek olursak eksper nakliye firmasının kendini ve sizleri kesin bir sonuç ve karara bağlamak amaçlı olup müşterilerine sunduğu bir hizmettir taşınmak isteyen bir müşteri bu konuda bilgi sahibi olmadığı için bu talepte bulunamıyor ama biz Özkoçtaş Evden Eve Nakliyat firması olarak sizler istemezseniz bile bu hizmeti muhakkak uygulamak mecburiyetinden bulunuyoruz eksper yapılmayan taşımada anlaşma sağladınız firma ve firmalar tarafından yazacağınız sorunlar ise şunlardır taşıma yapacak firma taşıma günü gelir ve kapıya dayanır sizin de son dakika olduğu için her şey hazır bir an önce taşınmak istiyorsunuz gelen taşıma firması eşyalarınızın sizin dediğinizden fazla veya yoğun deyip ek bir ücret talebinden bulunabilir dediğim gibi tamamen sizi mağdur durumda bırakmak için sizin de yapacak bir şeyiniz olmadığı için iptal etmek zorunda kalırsınız.

Peki taşımayı iptal ederseniz ne olur böyle bir girişimde bulunursanız eğer ön görüşmede nakliyat firması ile anlaştığınız ücreti vermek zorunda kalabilirsiniz taşıma şirketi o günü size ayırmış olduğunu söyleyip zararının karşılanmasını isteyecektir. Ve size de bunu ödemek düşer ama biz Özkoçtaş Nakliyat olarak sizleri bu duruma düşürmemek adına elimizden gelen tüm ayrıcalıkları sağlıyoruz sizler bu hizmeti talep etmezseniz de bizler eksper yapmadan her hangi bir taşıma yapmaksızın anlaşma dahi sağlamıyoruz.

Şehir içindeyseniz mutlaka yapılması zorunludur. Peki şehir dışında olursa eksper hizmeti nasıl olur diyecek olursanız bunu da biz sizler için Whatsap veya Mail üzerinden sizden taşınacak olan eşyalarınızın görüntüleyip bizim tarafımıza göndermenizi sağlıyoruz böylece taşınma esnasında tarafınıza hiç bir şekilde sorun ve sıkıntı yaşanmaz. Eksper taşıma yapan firmanın gelip sizlerle birlikte evinizde taşınacak olan eşyanızı incelemektir.

Kayaşehir Evden Eve Eşya Paketleme

Paketleme sistemi siz değerli müşterilerimize sunduğumuz tamamen sizleri yormadan yaptığımız bir sistemdir. Sizlerin gözetiminde gelip eşyalarınızın sarma kolileme ve paketlemesini yapıyoruz bu sayede dilerseniz ufak bir miktar da fiyata dahil edip tarafımızdan sizlere mutfak bardak çanak ve evinizde sizlere ait olan tüm giyim eşyalarınızı toplayıp koliliyoruz.

kayaşehir evden eve nakliyat

Kayaşehir Evden Eve Asansörlü Nakliyat

Asansörlü taşıma siz değerli müşterilerimizin taşınacak olan yüksek katlardaki eşyalarınızın hiç bir şekilde zarar görmemesini sağlayan bir sistemdir bina cephesine kurduğumuz bu sistem dairenizde bulunan varsa pencere veya balkondan kurulan sistemdir. Bu sistemde iki metre genişlik ve iki metre uzunluk olmak üzere bir sepet bulunmakta bu sepet üzerine konulan bütün malzeme ve eşyalarınız hiç bir darbeye ve çizilmeye maruz kalmadan tarafımızca taşınır.

Kayaşehir Evden Eve Nakliyat

Kayaşehir Evden Eve Asansörlü Nakliyat Firması

Kayaşehir Asansörlü Evden Eve Nakliyat sektörünün büyüyen ve gelişen Özkoçtaş Evden Eve Nakliyat firması kayaşehir Evden Eve Nakliyat olarak, siz değerli müşterilerimize yeni nesil son teknoloji Asansör Sistemiyle kaliteli bir hizmet sunmaktayız.

Öncelikle sizlere Asansörlü Nakliyat öneminden bahsedecek olursak, biliyorsunuz ki günümüzde asansör olmadan taşınmak isteyen çok nadir bir kesim mevcut,

Bu kesimde asansör önemini ve güvencesini bilmedikleri için oluşmaktadır. Çünkü asansör kurulduğu zaman bina cephelerine zarar geleceğini zannedip bu yanlış algoritma ile maalesef asansörsüz taşınıp taşınma işi başlı başına dert olmaktadır.

Diğer bir yanlış düşünce ise… Eşyalarım asansörlü taşındığı zaman ya asansörden düşüp zarar görür ise, diyen bu yanlış düşüncede olan müşterilerimize şunu söylemekte fayda buluyoruz.

Günümüzde Kayaşehir Evden Eve Asansörlü taşımacılık işlemlerinde eşyalarda hasar oluşması neredeyse imkansız dır. çünkü eşyalarınız defalarca indirilip kaldırılma yerine sadece bir defa Asansöre bırakılır ve hemen dairenizin içinde asansörden kaldırılıp evinize dizilir.

Aksi taraf olan Asansörsüz Taşımacılık’ta eşyalarınız beden gücüyle taşınır, bu yöntem kullanıldığı zaman eşyalarınız taşınma esnasında bina giriş kapılarına, merdivenlere, merdiven tırabzanlarına, daire giriş kapıların ve oda kapılarına çarpma olasılığı çok yüksektir.

Böylelikle taşınma sürecinde hem bina, hem Kapılar, hem girişler hemde eşyalarınız ciddi hasarlar alır onun İçin mutlaka sizlere tavsiyemiz, mutlaka taşınma işlemlerinde Asansörlü Taşıma tercih edin.

Kayaşehir Asansörlü Evden Eve Nakliye sektöründe bir numaralı firma olan biz Özkoçtaş Evden Eve Nakliyat sizlerle büyüyüp gelişiyoruz. Firmamızın gerek şehir içi gerekse Şehirler Arası indirimli kampanyalarından yararlanmak İçin hemen bizlere, ”İLETİŞİM” veya ”TIKLA ARA” bölümünden irtibata geçebilirsiniz.

Kayaşehir’de Sigortalı Taşımacılık

Bizler Özkoçtaş Evden Eve Nakliyat olarak bunlarla sınırlı kalmayıp taşınma Esnasında oluşabilecek tüm zararlarınız ve eşya da oluşabilecek tüm kırılma çizilme gibi deforme olan eşyalara karşın siz değerli müşterilerimize yapmış olduğumuz bir nevi eşyalarınızı kasko yapmaktır. Bu sayede hem sizin hem de bizim için hiç bir sorun söz konusu bile olamayacaktır.

kayaşehir Evden Eve Nakliyat

Kayaşehir Evden Eve Marangoz Hizmeti

Bizler Özkoçtaş Evden Eve Nakliyat olarak sizleri hiç bir şekilde yormaksızın bide marangoz ustamızla birlikte sıcak yuvanızda bulunan banyo, mutfak, yatak odası, dolaplarınızı, konsol, gümüşlük, yatak ve baza gibi monte ve de monte olan tüm dolap ve mobilyalarınızı yerinde söküm ve kurulumu sizlere hiç bir ek ücret talep etmeden itina ile yapıyoruz.

Çoğu taşıma firması gibi bizler hiç bir zaman sıradan eleman çalıştırmıyoruz kendi bünyemizde yetiştirdiğimiz tamamen profesyonel ve uzman kadromuz ile taşımayı sağlıyoruz. Taşınma esnasında olmazsa olmaz konunun en önemlisi olan biride taşıma yapılacak olan taşıtlar günümüzde üstü açık odun kömür kum çakıl gibi taşıyan araçlar ile eşya taşıyan nice tüzel kişiler var bizler bu soruna bir dur deyip tamamen Özkoçtaş Evden Eve Eşya Taşıma için tasarlanan son derece konforlu kapalı çelik kasa sızma, rutubet, damlama ve tamamen kokusuz kaplı kamyonlarımızla taşımayı gerçekleştiriyoruz. Eğer sizlerde bu hizmetlerimizden faydalanmak istiyorsanız bizlerle iletişim kurmanız yeterli unutmayın siz düşünün biz taşıyalım şehir içi ve şehirler arası Türkiye’nin her yerine hizmetimiz vardır.

kayaşehir Evden Eve Nakliyat

Kayaşehir Evden Eve Parça Eşya Taşıma

Ev ve iş yerleriniz de bulunan her türlü para kasalarınız uzman kişiler tarafından taşınır. Para kasaları büyük ve ağır olduğu için taşıma esnasında zarar görmesi yüksek olasılıktır. Zarar gören para kasanız kilitlenebilir ve daha büyük masraflara sebebiyet verebilir. Ancak para kasası taşıma konusunda uzman ve her birini yıllardır tanıdığımız çalışanlarımız sayesinde bu tür sorunları en alt seviyeye indirmiş bulunmaktayız. Kasalarınız taşınırken içinde değerli eşyalarınızda bulunabilir. Sektörde güvenli olmayan firmalara taşıttırdığınızda kasanız içindeki değerli eşyalarınızla çalınabilir. Firmamız verdiği hizmetin kalitesinin yanında güvenilir olmayı da ilke edinmiştir. Para kasalarınız istediğiniz takdirde içindekilerle birlikte sigorta edilir yapılan sigorta poliçesi size teslim edilerek para ve değerli eşyalarınız güvence altına alınır. Özkoçtaş nakliyat para kasalarınızın en güvenilir şekilde taşınması için her daim büyük çaba sarfederek sizlere kaliteli nakliyat hizmeti çözümleri sunacaktır. Kayaşehir parça eşya nakliye çalışmalarımız 81 il geneli aynı gün içinde parça eşya alımı garantisi ile sunulmaktadır.

Kayaşehir Evden Eve Nakliyat
Kayaşehir Evden Eve Nakliyat

Neden Kayaşehir Evden Eve Nakliyat ?

Kayaşehir Nakliyat olarak 2010’de çıktığımız bu yolda profesyonel ekibimiz ve çelik kasalı kapalı araçlarımız ile Özkoçtaş Taşımacılık şehir içi nakliyat ve şehirler arası nakliyat, sigortalı Nakliyat, Asansörlü Nakliyat hizmetini vermekteyiz. Her geçen gün kalitemizi artırıp siz saygıdeğer müşterilerimize sunmaktan gurur duyuyoruz.

Günümüzde nakliye firmalarına duyulan ihtiyacın artmasıyla birlikte, rekabet ortamı kaçınılmaz hale gelmiştir. Amacımız, hiçbir rekabete kapılmayıp ekibimiz ile birlikte eşyalarınız için kaygı duymayacağınız bir ortam oluşturmaktır. Eşyalarınızı güvenle yerlerine ulaştırmak ve ekonomik nakliye çözümleri üreterek memnuniyetinizi en üst seviyede tutmak bizim görevimiz Özkoçtaş Nakliyat olarak size yük olan her şeyi taşımaya ve depolamaya hazırız 🙂

Kayaşehir Şehirler Arası Nakliyat

Şehirlerarası Evden Eve Nakliyat Eşyalarınızın Değerinde Sigorta kapsamı altında şehirlerarası evden eve nakliye güvenilir hale getirmiştir. Sizde ev taşıma esnasında Eşyalarınızı sigortalatmadan yola çıkarmayın…

Şehirler arası evden eve taşımacılık sırasında dikkat edilmesi gereken nokta kaliteli ve temiz şehirlerarası nakliyat firması bulmaktır. Birçok Şehirlerarası Evden Eve Nakliyat Firması adıyla Büyük Şehirlerde nakliye Firmalarının ismini takliti yaparak müşterileri mağdur etmektedir.

Sizin içiniz rahat olsun diye biz sizin yerinize Şehirler arası Nakliyat Firmaları arasında yer almaktayız. Yıllardır Şehirlerarası evden eve Nakliyat sektöründe hizmet veren

Firmalar arasında referans,müşteri potansiyeli en fazla olan firmayız çünki;İşimizi gerektiği gibi ve size verdiğimiz sözler doğrultusunda, hakkettiğiniz hizmeti sunarak yapıyoruz…

İstanbul Antalya nakliyat, İstanbul İzmir nakliyat, İzmir İstanbul nakliye, Antalya İstanbul nakliye, İstanbul Ankara nakliye sürekli günlük sevkiyatlarımız mevcuttur.

Şehirlerarası Evden Eve Nakliyat Her müşterisi için bir müşteri temsilcisi görevlendirerek, bütün süreci kontrol altında tutar. Bu uygulama ile müşterilerine düzenli bilgi akışı sağlamaktadır.

Şehirler Arası Nakliyat da önceliğimiz modern, dizaynlı, sorunsuz kalitede hizmeti en uygun fiyata sunabilmektir.

Şehirler Arası Nakliyat Fiyatları1+1 Araç2+1 Araç3+1 Araç
İstanbul ADANA Nakliyat Fiyatları3.000 TL3.500 TL5.000 TL
İstanbul ADIYAMAN Nakliyat Fiyatları3.300 TL3.700 TL6.000 TL
İstanbul AFYON Nakliyat Fiyatları2.800 TL3.300 TL4.500 TL
İstanbul AĞRI Nakliyat Fiyatları3.500 TL4.500 TL6.000 TL
İstanbul AMASYA Nakliyat Fiyatları3.000 TL4.000 TL6.000 TL
İstanbul ANKARA Nakliyat Fiyatları3.000 TL3.500 TL4.000 TL
İstanbul ANTALYA Nakliyat Fiyatları3.000 TL3.500 TL4.000 TL
İstanbul ARTVİN Nakliyat Fiyatları3.500 TL4.000 TL5.000 TL
İstanbul AYDIN Nakliyat Fiyatları3.000 TL4.000 TL5.000 TL
İstanbul BALIKESİR Nakliyat Fiyatları3.000 TL3.500 TL4.000 TL
İstanbul BİLECİK Nakliyat Fiyatları3.000 TL3.500 TL4.000 TL
İstanbul BİNGÖL Nakliyat Fiyatları4.000 TL5.000 TL6.000 TL
İstanbul BİTLİS Nakliyat Fiyatları3.500 TL4.500 TL6.000 TL
İstanbul BOLU Nakliyat Fiyatları3.000 TL3.500 TL4.000 TL
İstanbul BURDUR Nakliyat Fiyatları3.000 TL3.500 TL4.000 TL
İstanbul BURSA Nakliyat Fiyatları3.000 TL3.500 TL4.000 TL
İstanbul ÇANAKKALE Nakliyat Fiyatları3.000 TL4.000 TL5.000 TL
İstanbul ÇANKIRI Nakliyat Fiyatları3.000 TL4.000 TL5.000 TL
İstanbul ÇORUM Nakliyat Fiyatları3.000 TL4.000 TL5.000 TL
İstanbul DENİZLİ Nakliyat Fiyatları3.000 TL4.000 TL4.500 TL
İstanbul DİYARBAKIR Nakliyat Fiyatları3.000 TL4.000 TL5.000 TL
İstanbul EDİRNE Nakliyat Fiyatları3.000 TL3.500 TL4.000 TL
İstanbul ELAZIĞ Nakliyat Fiyatları3.000 TL4.000 TL5.000 TL
İstanbul ERZİNCAN Nakliyat Fiyatları3.500 TL4.000 TL5.000 TL
İstanbul ERZURUM Nakliyat Fiyatları3.500 TL4.000 TL5.000 TL
İstanbul ESKİŞEHİR Nakliyat Fiyatları3.000 TL3.500 TL4.000 TL
İstanbul GAZİANTEP Nakliyat Fiyatları3.000 TL4.000 TL5.000 TL
İstanbul GİRESUN Nakliyat Fiyatları3.000 TL4.000 TL5.000 TL
İstanbul GÜMÜŞHANE Nakliyat Fiyatları3.000 TL4.000 TL5.000 TL
İstanbul HAKKARİ Nakliyat Fiyatları4.000 TL5.000 TL6.000 TL
İstanbul HATAY Nakliyat Fiyatları3.000 TL4.000 TL5.000 TL
İstanbul ISPARTA Nakliyat Fiyatları3.000 TL3.500 TL4.000 TL
İstanbul İÇEL /Mersin Nakliyat Fiyatları3.000 TL3.500 TL4.500 TL
İstanbul İZMİR Nakliyat Fiyatları3.000 TL4.000 TL5.000 TL
İstanbul İçi Nakliyat Fiyatları2.000 TL3.000 TL5.000 TL
İstanbul KARS Nakliyat Fiyatları3.000 TL4.000 TL5.000 TL
İstanbul KASTAMONU Nakliyat Fiyatları3.000 TL3.500 TL4.500 TL
İstanbul KAYSERİ Nakliyat Fiyatları3.000 TL3.500 TL4.000 TL
İstanbul KIRKLARELİ Nakliyat Fiyatları3.000 TL3.500 TL5.000 TL
İstanbul KIRŞEHİR Nakliyat Fiyatları3.000 TL3.500 TL5.000 TL
İstanbul KOCAELİ Nakliyat Fiyatları2.500 TL3.000 TL3.500 TL
İstanbul KONYA Nakliyat Fiyatları3.000 TL4.000 TL5.000 TL
İstanbul KÜTAHYA Nakliyat Fiyatları3.000 TL3.500 TL4.000 TL
İstanbul MALATYA Nakliyat Fiyatları3.000 TL3.500 TL4.000 TL
İstanbul MANİSA Nakliyat Fiyatları3.000 TL3.500 TL4.000 TL
İstanbul Kahramanmaraş Nakliyat Ücreti3.000 TL4.000 TL5.000 TL
İstanbul MARDİN Nakliyat Fiyatları3.000 TL4.000 TL5.000 TL
İstanbul MUĞLA Nakliyat Fiyatları3.000 TL3.500 TL4.500 TL
İstanbul MUŞ Nakliyat Fiyatları3.000 TL4.000 TL5.000 TL
İstanbul NEVŞEHİR Nakliyat Fiyatları3.000 TL3.500 TL4.000 TL
İstanbul NİĞDE Nakliyat Fiyatları3.000 TL3.500 TL4.000 TL
İstanbul ORDU Nakliyat Fiyatları3.000 TL3.500 TL5.000 TL
İstanbul RİZE Nakliyat Fiyatları3.000 TL3.800 TL5.000 TL
İstanbul SAKARYA Nakliyat Fiyatları3.000 TL3.500 TL4.500 TL
İstanbul SAMSUN Nakliyat Fiyatları3.000 TL4.000 TL5.000 TL
İstanbul SİİRT Nakliyat Fiyatları3.500 TL4.500 TL6.000 TL
İstanbul SİNOP Nakliyat Fiyatları3.000 TL3.500 TL4.500 TL
İstanbul SİVAS Nakliyat Fiyatları3.000 TL3.800 TL4.500 TL
İstanbul TEKİRDAĞ Nakliyat Fiyatları3.000 TL3.500 TL4.000 TL
İstanbul TOKAT Nakliyat Fiyatları3.000 TL4.000 TL5.000 TL
İstanbul TRABZON Nakliyat Fiyatları3.000 TL4.000 TL5.000 TL
İstanbul TUNCELİ Nakliyat Fiyatları3.500 TL4.500 TL6.000 TL
İstanbul ŞANLIURFA Nakliyat Fiyatları3.500 TL4.500 TL6.000 TL
İstanbul UŞAK Nakliyat Fiyatları3.000 TL4.000 TL5.000 TL
İstanbul VAN Nakliyat Fiyatları4.000 TL5.000 TL6.000 TL
İstanbul YOZGAT Nakliyat Fiyatları3.500 TL4.000 TL4.500 TL
İstanbul ZONGULDAK Nakliyat Fiyatları3.000 TL3.500 TL4.000 TL
İstanbul AKSARAY Nakliyat Fiyatları3.000 TL3.500 TL4.500 TL
İstanbul BAYBURT Nakliyat Fiyatları3.000 TL4.000 TL5.000 TL
İstanbul KARAMAN Nakliyat Fiyatları3.000 TL4.000 TL5.000 TL
İstanbul KIRIKKALE Nakliyat Fiyatları3.000 TL4.000 TL5.000 TL
İstanbul BATMAN Nakliyat Fiyatları3.500 TL4.500 TL5.000 TL
İstanbul ŞIRNAK Nakliyat Fiyatları3.500 TL5.000 TL6.000 TL
İstanbul BARTIN Nakliyat Fiyatları3.000 TL4.000 TL4.500 TL
İstanbul ARDAHAN Nakliyat Fiyatları3.000 TL4.000 TL5.000 TL
İstanbul IĞDIR Nakliyat Fiyatları3.000 TL4.000 TL6.000 TL
İstanbul YALOVA Nakliyat Fiyatları2.500 TL3.000 TL4.000 TL
İstanbul KARABÜK Nakliyat Fiyatları3.000 TL3.000 TL3.500 TL
İstanbul KİLİS Nakliyat Fiyatları3.000 TL4.000 TL5.000 TL
İstanbul OSMANİYE Nakliyat Fiyatları3.000 TL4.000 TL4.500 TL
İstanbul DÜZCE Nakliyat Fiyatları3.000 TL3.500 TL4.000 TL
Kayaşehir Evden Eve Nakliyat
Not : Fiyatlar Eşya Duruma ve Katların Yüksekliğine Göre Değişkenlik Gösterebilir.

Avantajlarımız

  1. 10 yıllık tecrübe
  2. uzman personel
  3. sigortalı hizmet
  4. zamanında teslimat
  5. %100 Müşteri Memnuniyeti
Kayaşehir Evden Eve Nakliyat

Call Now Button
WeCreativez WhatsApp Support
Öz Koçtaş Evden Eve Nakliyat Whatsapp Destek Hattı
👋 Sizin için buradayım...

Share This

Copy Link to Clipboard

Copy