Başakşehir Mah. Süleyman Çelebi Cd. No:15 Başakşehir / İstanbul    +90 537 445 94 25    Pzt-Paz: 08:00 - 23:00

Kavacık Evden Eve Nakliyat

Kurulduğu günden bu yana tamamen profesyonel bir hizmet sunan ve Kavacık evden eve Taşımacılık olarak tam donanımlı bir şekilde taşımacılık desteği veren bu güvenilir firma bünyesinde eşyalarınızı büyük bir gönül rahatlığıyla yeni adresinize götürmesine olanak verebilirsiniz.

Bu alanda büyük bir tecrübe sahibi olmuş bir kadro sayesinde eşyalarınız kusursuz bir şekilde eski adresten çıkarılır ve son model kaliteli nakliye araçlarına düzgün bir şekilde yerleştirilir ve yeni adrese götürülür. Üstelik eşyalarınızın miktarına ve adresin mesafesine göre değişik boyutlardaki kamyon çeşitleri ile birlikte kırkayak veya tır seçenekleri arasında en doğru araç çelik kasa kalitesi altında seçilir ve eşyalarınız büyük bir güven altında yine adresine doğru yola çıkarılır.

Memnuniyet Odaklı Eşya Taşımacılığı

Eşya taşımacılığında sektörde öncü kuruluş niteliğindeki asansörlü taşıma hizmeti en kalifiye elemanlar eşliğinde müşterilere sunulmaktadır. Müşteri memnuniyetini hedefinden hiç çıkarmayan asansörlü Taşımacılık her zaman müşteri menfaatlerini koruyucu hizmetlere yönelik çalışmalar sergilemektedir.

Uzman Personel Sahibi Evden Eve Taşımacılık

Evden eve Taşımacılık çalışmalarında sadece ev eşyaları değil, tüm resmi kurumların veya özel işletmelerin eşyaları da güvenle istenilen noktalar arasında güvenle taşınmaktadır. Bu çalışmalar kapsamında, Kavacık evden eve Taşımacılık ihtiyacına en çok ihtiyaç duyan bölge olarak birinci sırada yer almaktadır.

Bütün eşyalar aynı zamanda Kavacık evden eve Taşımacılık olarak bu kaliteli firma bünyesinde profesyonel bir şekilde yeni adrese taşındıktan sonra da montajı yapılacak olanlar bu alanda büyük bir tecrübe sahibi çalışanlar kapsamında gerçekleştirilmektedir. Üstelik büyük bir firmaya yakışır şekilde müşteri memnuniyetinin ön planda tutulduğu Taşımacılık hizmetleri kapsamında çok uygun fiyatlar sunulmakta ve bu konuda ayrı bir güven sağlanmaktadır.

Kurulduğu günden bu yana birbirinden farklı ve güçlü referanslar elde etmiş bu büyük Taşımacılık firması kapsamında tüm eşyalarınızı sorunsuz bir şekilde yeni adrese taşıma işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Daha detaylı bilgi için hemen firma ile iletişime geçebilirsiniz.

kavacık evden eve nakliyat

Kavacık Şehir İçi Taşımacılık Firması

Çağımızın birçok alanda yaşadığı teknolojik gelişmeler her alanda etik yaklaşımı zorunlu kılmaktadır. Çağdaş yaşamı temsil eden her gelişmeyi yakından takip eden şirketimiz şehir içi nakliyat sizlere bu alanda profesyonel çözümler sunmaktadır. Şehirlerarası veya şehir içi taşımacılığı için gerekli teknolojik algoritmaları hassasiyetle uygulayan firmamız değerli müşterilerimizin hizmetinde olmaktan gurur duymaktadır.

Yüksek kapasiteli asansörlü araçlarımız ile sağladığımız hizmetlerimiz uzman kadro ve müşteri memnuniyeti çerçevesinde yürütülmektedir. Öncelikle eşyalarınızın sağlıklı nakil işleminin gerçekleştirilebilmesini sağlamak üzere yapmış olduğumuz ekspertiz hizmeti tamamen ücretsiz bir şekilde verilmektedir. Dolayısıyla metreküp olarak hacmi belirlenen eşyaların hangi tonajda araçlarca taşınacağı ve fiyatlandırma bu süreç ile belirlenmekte ve değerli müşterilerimize sunulmaktadır..

Kavacık Şehirler Arası Nakliyat Firması

Özkoçtaş Nakliyat tamamen sınırsız! Türkiye’nin her yerindeyiz!

Kavacık evden eve Nakliyat olarak bizi tercih etmenizdeki en büyük sebep, gün sonunda eşyalarınızı en hızlı ve güvenli şekilde teslim almanın mutluluğunu size bizim sağlayacak olmamız. Uzun Nakliyat olarak hizmetlerimiz sadece şehirlerarası değil, şehir içi olarak da bulunmaktadır. Eşyalarınız özellikle şehirlerarası taşınırken, uzun saatler aracın arkasında başka diğer eşyalar ile kalacağı için zarar görme ve kırılma ihtimalleri çok yüksektir.

Bu yüzden de özellikle cam, tablo, vazo, televizyon gibi zarar görmesi ve kırılması muhtemel eşyalar tarafımızca özel malzemeler ile birkaç kat katlanarak, zarar görmemeleri için ayrı ayrı kolilenir ve ya büyük varillerin içlerine koyulurlar. Eğer ki bu eşyaların kutulanma ve paketlenme işlerini bize bırakmaz ve kendiniz yaparsanız, biz de sadece olarak hazırladığınız bu kolileri en uygun şekilde araçlarımıza yerleştirerek en hızlı ve güvenli şekilde taşımak için çalışırız.

Kolileme işlemini bizim yapmamız ve ya sizin yapmanız durumunda fiyat farkı olacaktır. Bu fiyat farkını ve diğer hizmetlerimiz hakkında ki bütün bilgileri ise firmamıza ulaşarak öğrenebilirsiniz.

kavacık evden eve nakliyat

Kavacık Eşya Paketleme Ve Ambalajlama Hizmeti

Eşyalarınızı büyük titizlikle güvenli bir şekilde paketliyoruz.

Ofis, Büro nakliyatın en önemli ve ilk aşaması ambalajlamadır. Muhtelif eşyalarınızın gerekli ambalaj malzemeleriyle ambalajlanıp Ofis, Büro nakliyat işlemi için hazır hale getirilmesi eşyanın zarar görmemesi açısından son derece önemlidir. Özkoçtaş evden eve Nakliyat olarak ambalajlamaya çok önem vermekteyiz. Kullandığımız hava kabarcıklı naylon, kraft kâğıdı, ambalaj kâğıdı, streç film, karton koli gibi malzemeler eşya taşımak için özel olarak üretilmiş malzemelerdir.

Güvenli Paketleme

Kırılacak malzemeler havalı naylon ve farklı cinslerde kağıtlara sarılarak özel olan mukavva kutulara yerleştirilir.

Şık Ambalaj

Teknolojik malzemelerde köpüklü ambalaj malzemesi kullanılır.

Kavacık evden eve nakliyat
kavacık evden eve nakliyat
kavacık evden eve nakliyat
kavacık evden eve nakliyat

Kavacık Ofis Ve Büro Taşımacılığı

Ofis ve büro malzemelerinizde özkoçtaş Nakliyat ile güvende!

Ofis taşımacılığı, evden eve nakliyat işinde olduğu gibi, profesyonellik isteyen bir iştir. Ofis taşımacılığı için anlaşılan firma, müşterilerine öncelikle, eksper hizmeti sağlamaktadır. Eksper hizmeti, taşınma işinin yöntem ve süresini belirlediği için, en önemli hizmettir. Bazı inceleme ve tespitlerin yapıldığı eksper hizmetinden sonra, paketleme aşamasına geçilir.

Ofis taşımacılığı, diğer nakliyat işlerinden daha fazla özen istemektedir. Çünkü ofisler, yasal evrak, sözleşme va bazı önemli dosyaların bulunduğu mekanlar olmasından dolayı önem taşımaktadır. Bu nedenle ofis taşımacılığı, evden eve nakliyat hizmetinden daha fazla titizlik istemektedir. Ofis taşımacılığı için eşyalar, firma çalışanları tarafından kolilenir ve etik çalışma prensibine uygun şekilde içi açılmadan taşınır.

Titiz Paketleme

Kırılabilecek yapıdaki ofis eşyaları, uygun paketleme malzemeleriyle, dikkatli bir şekilde ambalajlanır. Ambalajlanan eşyalar, özel taşıma araçlarıyla istenilen adrese taşınır. Ofis eşyaları genelde mobilyalardan oluştuğu için, demontaj ve montaj işlerine fazlaca gerek duyulmaktadır.

Hızlı Taşıma

Ofis taşımacılığının her aşaması, hizmetin hızlı ve sorunsuz şekilde yerine getirilmesi için, bir plan dahilinde yapılmaktadır. Masa, sandalye, çekmece ve koltuk gibi her türlü ofis malzemesi, büyük hassasiyetle paketlenip, hızlı ve kaliteli bir şekilde taşıyoruz.

kavacık evden eve nakliyat

Kavacık Evden Eve Asansörlü Taşımacılık

Yılların tecrübesini işine yansıtan kavacık evden eve nakliyat firması ev ve işyeri eşyalarını güvenle her istenen noktaya güvenle taşımaktadır. Özellikle son yıllarda yaygınlaşan asansörlü nakliyat çalışmalarında da en kaliteli hizmeti sunarak eşyaları en emniyetli şekilde araçlara yükleme işlemi yapılmaktadır. Bu sayede hem daha hızlı taşıma işlemleri hem de taşıma elamanı istihdamında azalma söz konusu olmaktadır.

Teknolojik donanımlar eşliğinde yapılan asansörlü taşımacılık her daim müşteri menfaatini koruyucu nitelikte gelişmektedir. Tecrübeli taşıma elemanları ile kalabalık yerleşim birimlerinden Kavacık asansörlü nakliyat ihtiyacı tam anlamı ile karşılanmaktadır. Her noktaya anında hizmet götürerek eşyaların bina asansörlerine girmeden cam veya balkonlardan kolaylıkla araçlara ulaşması sağlanmaktadır.

Kavacık Eşya Depolama Hizmeti

Depolama hizmetlerimiz sıfır hata ile depolanmaktadır, toplam maliyetleri düşürmek ve mal akışını hızlandırmak için tedarik ve dağıtım faaliyetlerini destekleyecek şeklide yapılandırılmaktadır. Depolanacak eşya özel olarak imal edilen değişik ebatlardaki seri numaralı konteynerlere evlerin önünde doğrudan yüklenip kapatılarak depo tesislerimize taşınmakta ve depolanmaktadır. Ayrıca depolanacak eşyalar sıkı bir şekilde ambalajlanıp paketlenerek zarar görmeyecek şekilde depolanır.

Call Now Button

Share This

Copy Link to Clipboard

Copy