Başakşehir Mah. Süleyman Çelebi Cd. No:15 Başakşehir / İstanbul    +90 537 445 94 25    Pzt-Paz: 08:00 - 23:00

Kartal Evden Eve Nakliyat

Kartal Nakliyat ,Evden Eve Nakliyat hizmetinde yer alan özellikler şu şekildedir;

 • Evden eve nakliye hizmetimiz garantilidir. Taşıma işlemi sırasında zarar görebilecek her tür eşya tamir ya da olması gerekiyor ise yenilenmesi garantimiz kapsamındadır.
 • Ekibimiz içerisinde yer alan tüm personel kendi personelimiz olup dışarıdan taşeron işçimiz bulunmaktadır.
 • Mobilyalarınızın evinizde sökülmesi, paketlenmesi, taşınması ve yerinde montajı firmamız tarafından sağlanmaktadır.
 • Klima haricindeki beyaz eşya ve elektronik cihazlarınız firma personelimiz tarafından evinizde sökülür ve taşınacak olan yerde montajı yapılır.
 • Evden eve nakliyat hizmeti vermekte olduğumuz araçlarımız firmamıza ait olup tamamı kapalı çelik kasalıdır.
 • Evden eve nakliye hizmeti ücreti önce taşıma yapılacak evin incelenmesi ve taşınacak eve olan mesafenin belirlenmesi sonucunda hesaplanmaktadır.
 • Evden eve nakliye hizmetini gerek görülmesi durumunda asansörlü sistem ile gerçekleştirebilmekteyiz.
 • Evden eve nakliye hizmetimiz Türkiye’nin herhangi bir yerinden herhangi bir yerine yapılabilmektedir.
kartal evden eve nakliyat

Kartal Sigortalı Eşya Taşıma

Ev taşıma olayı oldukça titizlik ve özveri isteyen işler arasında yer almaktadır. Evlerini taşımak isteyen insanlar bütün işlemleri kendileri yapmak istemektedirler. Fakat eşya taşıma olayı görünenden oldukça daha zor olarak yapılmaktadır. Çünkü evlerinizde yer almakta olan eşyaları taşırken hiç istemeyen zararlarla karşı karşıya gelebilme ihtimalleriniz bulunmaktadır. Bu durumlarda masraflarınız bir kat iken iki kata çıkarak sizleri daha fazla masrafa sokmaktadır. İşte bütün bunları göz önünde bulundurduğunuz nakliyat firmaları evlerinizi taşırken ne kadar büyük zorluklarla baş başa geldiklerini görebilmekteyiz. Bizlerde evden eve nakliyat olarak müşterilerimizin evlerini güvenli ve düzenli bir şekilde taşıyabilmek için sigortalama işlemlerini gerçekleştirmekteyiz. Bunun sayesinde nakliyat esnasında gerçekleşecek olan istenmeyen bir durumda eşyalarınızın zarar görmesini engellemekteyiz.

Evlerini taşımak isteyen müşterilerimize daha iyi hizmetler vermek için firmamız olarak sürekli yenilikler içerisinde bulunmaktayız. Geliştirmiş olduğumuz profesyonel ekiplerimiz sayesinde evlerinizde bulunan bütün eşyaları güvenli olacak şekilde taşımaktayız. Üstelik nakliyat esnasında eşyalarınız herhangi bir zararla karşı karşıya geldiğinde daha önce sigortalama işlemlerini gerçekleştirdiğimiz için bütün zararlar firmamız tarafından tahsil edilmektedir. Buda müşterilerimize vermiş olduğumuz hizmet anlayışını yükseltmektedir. Türkiye’nin en iyi sigortalama firmalarıyla çalışmalarımızı sürdürdüğümüzden ötürü oluşacak olan bütün zararlar tarafımızca yenilenmektedir. Bunların yanında sigortalama işlemlerinizi firmamız tarafından ücretsiz bir şekilde yapılmaktadır. Evlerinize gelmekte olan ekspertiz hizmetlerimiz eşyalarınızın güveliği için sigortalama işlemlerini gerçekleştirmektedir.

kartal evden eve nakliyat

Kartal Ofis Ve Büro Taşımacılığı

Ofis taşımacılığı nakliyatlar arasında en hassas ve profesyonellik isteyen taşımacılık olarak bilinmektedir. Çünkü gerçekleştirilmekte olan ofis içerisindeki eşyalar güvenli bir şekilde istenilmekte olan yere taşınması gerekiyor. Bunu gerçekleştirebilmek için ise profesyonel uzman kadrosuna sahip olmanız gerekiyor. firmamız bünyesinde çalıştırmış olduğu uzman personeller sayesinde ofislerinizde bulunan eşyalarınızı güvenli ve büyük bir titizlikle taşımaktadır. Üstelik de montaj ekiplerimiz sayesinde ofiste yer almakta olan mobilyalarınızı tarafımızca güvenli bir şekilde montajlarını yaparak istenilmekte olan yere taşımak için paketleme işlemlerini gerçekleştirmekteyiz. Bütün nakliyatlarda göstermiş olduğumuz titiz çalışmalarımızı bu konu hakkında daha üst seviyelere çıkarabilmek için çalışmalarımıza ara vermeden devam ettirmekteyiz.

Şuana kadar gerçekleştirmiş olduğumuz bütün ofis taşıma işlemlerimizi profesyonel bir şekilde gerçekleştirmiş bulunmaktayız. Firmamızda yer almakta olan personellerimizin geliştirmiş oldukları deneyimler sayesinde ofisinizdeki eşyaları güvenli bir şekilde taşımaktayız. Evraklarınızın herhangi bir kaybolma ihtimaline karşı önceden hepsini istenilmekte olan şekilde paketlenerek yeni ofisinize taşımaktayız. Bütün patronların korkmuş oldukları zaman kaybını da önlemek için sizlere vermiş olduğumuz süre zarfı içerisinde bütün ofis eşyalarınızı istemiş olduğunuz yere taşımaktayız. Üstelik taşımakta olduğumuz ofis eşyalarınızı sigortalama hizmetlerimizden yararlandırarak oluşacak olan herhangi bir zararı önceden karşılamış bulunmaktayız. Firmamızın müşterilerine vermiş olduğu bu hizmetleri daha üst seviyelere çıkarmak ve müşteri memnuniyetini daha iyi bir şekilde sunmak için çalışmalarına aralıksız bir şekilde devam ettirmektedir.

kartal evden eve nakliyat
kartal evden eve nakliyat
kartal evden eve nakliyat

Kartal Evden Eve Asansörlü Nakliye

Teknolojinin hızla ilerlediği bu devirde artık insan gücüne dayalı ev taşımak hiç bir yerde kalmadı denilecek kadar az sayıda. Çünkü; eşyanızın çizilmeden ve hasar görmeden taşınmasını sağlayan modern asansörlü evden eve taşıma hizmeti ile çalışıyoruz. Bu sayede: İstanbul bölgesinde şehir içi veya şehirler arası işlerinizi daha kısa sürede taşıyarak, bütçenize uygun taşıma ücretleri ile pratik olarak taşınmanızı sağlıyoruz. Özellikle bu sistem ile elemanlarımız yorulmadan, terlemeden ve efor harcamadan çalıştığından dolayı; gerekli güce sahip olarak daha verimli şekilde eşya taşınmasını başarıyoruz.

Kartal evden eve nakliyat ve taşımacılık, geniş araç filosu ve en son teknolojiye sahip ekipmanları ile ihtiyacınız olan tüm şehirler arası ev taşıma işlerinizi karşılar. Özellikle asansörlü taşınma hizmeti sunarak; kolay, güvenli ve ucuz olarak şehir içi ve şehirler arası nakliye hizmeti almanızı yapıyoruz. Çoğu kişinin sıkıntı yaşadığı problemlerde firmamız size müşteri temsilci atayarak, sorun yaşamanıza fırsat vermeden önceden çözer. Aynı zamanda bu sistemle eksik olan tüm makine ve ekipmanları önceden tedarik ediyoruz.

Türkiye şartlarında şehirler arası evden eve nakliyat hizmeti almak çok zordur. Bundan dolayı, kolay ve cebimize uygun olarak taşınmak için şansa ihtiyacınız yok. Çünkü; yollara çok iyi bilen ve her türlü oluşabilecek riske karşı tecrübeli şoför personelimiz ile sınırsız hizmet sunuyoruz. Ayrıca; günlük ve aylık olarak kamyonların periyodik bakımları yağ ve lastik havalarına kadar kontrol ediliyor. Bu sayede güvenle eşyanız tüm şehirlere sigortalı olarak en iyi asansörlü taşıma ekipmanlarıyla taşınmış oluyor:)

Kartal Asansörlü Nakliye Fiyatları & Evden Eve Asansörlü Nakliye Ücretleri

Asansörlü nakliyecilik konusunda bilgi almak isteyen herkeste, çok farklı fiyat seçeneklerinden dolayı ister istemez kafa karışıklığı olmaktadır. Aslında mantıklı düşünmek gerekirse, bu o kadar düşünmeye yer verilecek bir konu değildir.

Taşıma sabahı evinizin önüne asansörsüz araçla yanaşarak, sizin zor durumunuzdan faydalanarak işi yapmaya çalışan fırsatçılara imkan tanımayın sakın. Bu tuzağa düşmemek için, iyi bir araştırma yaparak, güvenilir ve kurumsal Kartal nakliyat firması ile eşyanızı taşımalısınız.

Önünüze gelen her evden eve nakliyat şirketine itibar etmeyiniz. Bu tür yerler inşaat, un taşıma, kömür taşıma veya gündelik ne iş olursa olsun yapan elemanlarla eşyanızı taşımaya kalkar. Bu iş profesyonellik ve uzmanlık gerektiren bir iş dalıdır. Eşyanızın temiz ve sağlıklı taşınması için uzman marangozlar ve taşıma işinde uzman ekipler olması gerekir.

Aşağıda Firmaların Taşıma Fiyatlarını Belirleyen Özellikleri Sizlerde İnceleyiniz

 • Binaya kurulması gereken teleskopik, kurmalı ve hidrolik asansör belirler.
 • Asansör sisteminin kurulacağı tek veya çift yönlü kurulum özelliği önemlidir.
 • Eşyanızın taşınması için gerekli ekip sayısı.
 • Kullanılan pat pat, ip, bant, asansör ve streç gibi malzemelerin kalitesi ve miktarı ile orantıdır.
 • Asansörlü ev taşıma hizmeti için gerekli kapalı kasa kamyonun eni, boyu ile ilgili ölçüsüne göre şekillenir.
 • Taşınacak olan eşyanın risk durumu nedeni ile hassasiyetine göre asansörlü nakliye ücreti artar.
 • Taşıma mesafesi, eşya miktarı ve katlarına göre risk göz önüne alınarak yapılan sigorta bedeli ortaya çıkar.

Taşıma sabahı evinizin önüne asansörsüz araçla yanaşarak sizin zor durumunuzdan faydalanarak işi yapmaya çalışan fırsatçılara imkan tanımayın. Bu tuzağa düşmemek için, iyi bir araştırma yaparak, güvenilir ve kurumsal Kartal nakliyat firması ile eşyanızı taşıyınız. Kartal asansörlü ev taşıma fiyatlarını sizin bütçenize göre düzenleyen ailenize dost taşıma firmasıdır.

kartal evden eve nakliyat
kartal evden eve nakliyat
Call Now Button

Share This

Copy Link to Clipboard

Copy