Başakşehir Mah. Süleyman Çelebi Cd. No:15 Başakşehir / İstanbul    +90 537 445 94 25    Pzt-Paz: 08:00 - 23:00

Kağıthane Evden Eve Nakliyat

Evden eve nakliyat talebiniz bize telefonla, e-maille veya iletişim formumuzla bize ulaşmasıyla kağithane evden eve nakliyat Nakliyat eksperi evinizi sizin istediğiniz saat ve zamanda ziyaret eder, nakliyat talebinize uygun planlama koordinasyon ve eşyalarınızın hassasiyetine göre taşıyabilecek büyüklükte araç,ambalaj malzemesi,kaç elemanın geleceği çağdaş asansörlü sistemin nasıl kurulacağı,nereye kurulacağı ve eşyanızın sigorta değeri gibi çalışmaları tespit edici planlama yapılır.
Eşyanın gideceği yeni yeride ziyaret edip sonradan olabilecek riskleri en asgariye indirir.

Tüm bu çalışmalar yapıldıktan sonra özkoçtaş Nakliyat ekspertizi sizin istemlerinizi de göz önünde bulundurarak size yazılı bi teklif sunar (Bu yazılı teklif aynı zamanda sözleşme yerine geçer).Taşınma tarihiniz sizinle beraber kararlaştırıp kayıt altına alınır. Özkoçtaş Nakliyat ekspertizi taşınma eşya taşıma planlaması ve koordinasyonu ile minimum hata ve maksimum güvenceyle ve yerleştirmesinin nasıl yapılacağı konusunda uzmandır. Taşıma experi taşınmanızın her aşamasında ekibini yönlendirmek ve değerli eşyalarınızı evden eve taşırken gerekli her türlü önlemi almak ile sorumludur.

Taşınma gününde Taşınma experi, bu önemli günde sizi yalnız bırakmayacak ve operasyonun devamında taşınmayı gerçekleştirecek olan özkoçtaş Nakliyat Taşınma Ekibi ile sizi tanıştırır. Bu aşamalardan sonra operasyon başlar.

Evinizde bulunan tüm eşyalarınız profesyonel ekiplerimiz tarafından çeşitli boy ve ebatlardaki koli ve paketleme malzemeleriyle muhafaza edilerek taşınmaya hazır hale getirilir. Tüm paketler numaralandırılarak içerisindeki eşyaların muhteviyatı belirtilir.

Kağıthane Evden Eve Nakliyat

Kağıthane Evden Eve Asansörlü Nakliyat

Asansörlü evden eve nakliyat hizmeti yüksek katlı binalarda tercih ediyoruz. 5 katlı binalarda 10 katlı sitelerde ve yüksek katlı kamu kurum ve kuruluşlarında sık kullanıyoruz. Asansörlü Nakliye araçlarımız 35 metreye kadar çıkabilen özel yapım vinç araçlardır. Asansörle ev eşyası taşımak oldukça konforlu ve rahattır. Hem süre olarak daha kısa zaman diliminde bitmektedir. Hem de ekonomik maliyet açısından da daha uygundur. Maliyetleri etkileyen Asansörlü evden eve taşıma araçları firmamız bünyesinde ücretsiz bir şekilde siz değerli vatandaşlarımızın hizmetine sunulur.

Kağıthane Evden Eve Nakliyat Firması

Kağıthane evden eve Nakliyat Taşımacılık firması tüm taşıdığı eşyaları sigortalı olarak taşımaktadır. Gerek şehiriçi gerek şehirlerarası taşıma işlemlerinde önceden expertiz yapılarak, personelimizin verdiği rapor doğrultusunda sigorta değeri çıkartılmaktadır. Çıkartılan bu sigorta değeri üzerinden müşteri adına sigorta yapılmaktadır. Kısacası eşyalarınız taşınmadan önce güvence altına alınmaktadır. Bu konuda gönül rahatlığıyla firmamıza güvenebilirsiniz. Biz müşteri memnuniyetini ön planda tutarız. 1 müşteri 10 müşteri getirir mantığı ile işlerimizi titiz yapmaktayız.

Kağıthane evden eve Nakliyat Taşımacılık kurulduğundan bu yana büyüyen evden eve nakliyat sektöründe lider bir firma, Türkiye taşımacılık piyasasında da söz sahibi konumdadır. Kağıthane Nakliyat Taşımacılık, adında da anlaşılacağı üzere taşımacılık hizmetini ekonomik fiyatları ile kaliteden ödün vermeden sunmaktadır. Sizde bu üstün hizmet anlayışını denemek isterseniz firmamız sizlere hizmet vermekten kıvanç duyacaktır.

kağıthane evden eve nakliyat
kağıthane evden eve nakliyat
kağıthane evden eve nakliyat
kağıthane evden eve nakliyat

Kağıthane Eşya Depolama Hizmeti

Eşya Depolama Hizmeti bir çok kesime hitap eder. Depolama alanlarına ihtiyaç duyanlar kimlerdir dersek eğer şöyle diyebiliriz. Evinde yeri olmayan ve eşyalarını da atmak istemeyenler için idealdir. Evini taşımak isteyip belli bir süre beklemesi gerekenler. Yaz aylarında 3-4 ay kira ödemek istemeyen öğrenciler ve kamu çalışanları. Antika eşyalara sahip hatıra eşyalarını muhafaza etmek isteyenler. Yeni evli olup beyaz eşyalarını teslim alıp bekletenler. Nişanlanıp Mobilyalarını teslim alıp muhafaza edenler. Ve daha bir çok kesim tarafından eşya deposu hizmetimiz ihtiyaç dahilinde talep görmektedir.

Kağıthane Eşya Depolama firması olarak kağıthane Evden Eve Nakliyat firmamızın Merkez’de yer alan depomuzda özel olarak kilitli oda tipi bölmeler mevcuttur. Her müşterimiz için özel bölmeler sunarak eşyalarını muhafaza ediyoruz. Depo anahtarı müşteride bulunmaktadır. İhtiyaç halinde eşyalarının bir kısmını veya tamamını teslim alabilirler. Uzaktan kamera ile izlenen bölmelerde talep ederseniz adrese teslim şehiriçi taşımacılık hizmeti de sunuyoruz. Bunun için evden eve nakliyat ekiplerimizi görevlendiriyor aynı gün eşyaların taşıması işlemlerini tamamlıyoruz. İhtiyaç halinde Asansörlü Nakliye aracımızı tahsis ederek taşınmanın daha konforlu ve hızlı bir şekilde tamamlanmasını sağlıyoruz.

Kağıthane Evden Eve Nakliyat

Kağıthane Ofis Ve Büro Taşımacılığı

firması olarak Hakkari evden eve nakliyat hizmeti yanı sıra, sunmuş olduğumuz ofis taşımacılığı hizmeti ile de, siz değerli müşterilerimizin profesyonel çözüm ortakları arasında yer almaktayız. Geçmişten günümüze kadar edindiği üst düzey tecrübe sayesinde tüm işlerinizi sorunsuz bir şekilde yerine getiren özkoçtaş nakliyat, ofis taşımacılığı işlerinde de yine müşteri memnuniyetini gözeterek çalışmalarına devam etmektedir.

Kağıthane evden eve nakliyat firmaları arasında yer alan kağıthane nakliyat firması, yılların deneyimi ile ofis taşımacılığı hizmetini de siz değerli müşterilerimize titizlikle sunmaktadır. Üstün iş kalitesi ve deneyimli personeli ile tüm taşımacılık işlemlerinizi önemle yerine getiren kağıthane ofis taşımacılığı firması özkoçtaş nakliyat, her zaman müşteri memnuniyetini ön sırada tutmaktadır.

Kağıthane nakliyat olarak bugüne kadar birçok özel şirket ve kuruma, sorunsuz bir şekilde ofis taşımacılığı hizmeti sunmuş bulunuyoruz. Edindiğimiz referansların tamamı, kağıthane evden eve nakliyat firmamızın haklı gururu arasında yer almaktadır.

Ofis taşımacılığı hizmeti almak istiyorsanız, web sitemiz üzerinde bulunan iletişim kanallarından biriyle bizimle iletişime geçebilirsiniz. Müşteri destek hattımız sizden gerekli bilgileri aldıktan sonra, gerek duyulması halinde eşyalarınızın keşfini yapmak için ücretsiz ekspertiz göndererek, taşımanın hangi araçlarla nasıl olacağını tespit edecektir.

Sigortalı Ofis Taşımacılığı

Ofis eşyası nakliyatı işlerinizde sigortalı hizmet veren özkoçtaş nakliyat bu sayede, tüm eşyalarınızın güvence altında taşınmasına olanak tanımaktadır. Eşyalarınızın taşınmaya başlamasından itibaren geçerli olan ve iş bitimine kadar geçerliliğini koruyan nakliyat sigortası hizmetimiz, eşyalarınızın başına bu süreçte olumsuz herhangi bir şey gelmesi durumunda ortaya çıkacak maddi zararın karşılanmasını amaçlamaktadır.

Sektöre girdiğimiz günden bugüne kadar tüm işlerimizi zamanında ve sorunsuz bir şekilde teslim etmiş olsak da, profesyonel hizmet anlayışını benimsememiz nedeniyle olabilecek her türlü riski düşünerek, gerekli önlemleri almaktayız.

Kağıthane Sigortalı ofis taşımacılığı hizmetimiz sayesinde, ofis eşyalarınızın tamamı özel Kağıthane taşımacılık sigortası kapsamında taşınmaktadır. Böylelikle taşıma sürecinde eşyalarınızın göreceği olası hasarlara karşı eşyalarınız, maddi güvence altına alınmaktadır.

Ofisinizde bulunan tüm eşyalar ve evraklar, tam değerinde sigorta kapsamına dahil edilerek taşınmaktadır.

Bunların dışında yenilikçi hizmet anlayışıyla hareket eden Özkoçtaş nakliyat, sektöre ait tüm yenilikleri takip ederek çok kısa bir sürede hizmet bünyesine entegre etmektedir. Böylelikle siz değerli müşterilerimizin, en yenilikçi hizmetleri almasını sağlamaktayız.

Ofis eşyalarınızın ambalajlanması konusunda da sizlere yardımcı olan firmamız, sizlerin talep etmesi doğrultusunda darbe emici özel kalite malzemelerle tüm eşyalarınızı ambalajlayarak, daha sağlıklı taşınma koşullarının oluşmasına imkan vermektedir. Aynı zamanda eşyalarınızın bulunduğu yerden sökülmesi ve yeni yerine montajının yapılması da, firmamız tarafından müşteri memnuniyetine yönelik sunduğumuz hizmetler arasında yer almaktadır.

Kağıthane Evden Eve Nakliyat

Kağıthane Evden Eve Nakliyat Fiyatları (Ortalama)

Evin YapısıNakliye Aracı TipiOrtalama Fiyatlar
1+1 Oda SayılıKamyonet700 TL
2+1 Oda SayılıOrta Boy Kamyon900 TL
3+1 Oda SayılıUzun Kamyon1000 TL
4+1 Oda SayılıUzun Kamyon1400 TL
Kağıthane Evden Eve Nakliyat
Call Now Button

Share This

Copy Link to Clipboard

Copy