Başakşehir Mah. Süleyman Çelebi Cd. No:15 Başakşehir / İstanbul    +90 537 445 94 25    Pzt-Paz: 08:00 - 23:00

İkitelli Evden Eve Nakliyat-İstanbul Nakliye 500TL

İkitelli Evden Eve Taşımacılık

İkitelli Evden Eve Nakliyat hizmetimizde kaliteli ekibimiz ve işçiliğimiz ile sizleri yeni evinize kısa sürede ve güvenilir bir şekilde taşıyoruz. Evden eve taşıma işlemi için gereken özen ve hassasiyetin farkında olarak eşyalarınızı hızlı bir şekilde güvenli olarak taşıyoruz. Özkoçtaş Evden Eve Nakliyat olarak bu hizmeti de en iyi ve güvenli şekilde siz değerli müşterilerimize sunuyoruz.

Ev Taşıma konusunda yılların tecrübesi ile hareket ederek gözde şehrimiz İstanbul’un gururu olmaya devam ediyoruz. Asansörlü Ev Taşıma, Şehirden Şehire Ev Taşıma, İşyeri ofis taşıma gibi hizmetlerimizle büyümeye devam ediyor ve gün geçtikçe sizlere daha kaliteli hizmet vermek için kendimizi geliştirmeye devam ediyoruz. Özkoçtaş Evden Eve Nakliyat olarak sizler için çile haline gelen taşıma hizmetini kolaylaştırıyor ve evinize verdiğiniz değeri benimsiyoruz.

İkitelli Evden Eve Nakliyat
İkitelli evden eve nakliyat

İkitelli Evden Eve Asansörlü Nakliyat

İkitelli Evden Eve nakliyat ta Evden Eve asansörlü nakliyat firmamız şehir içi, şehirler arası taşımacılık, evden eve nakliyat ve yük taşımacılığı konularında siz müşterilerimize en iyi hizmeti vermeyi hedeflemektedir.

Asansörlü ev taşıma sunmuş olduğumuz hizmetlerden sadece bir tanesidir. Taşınma açısından son derece modern, hızlı ve hassas olan asansörlü nakliye fiyat olarak da uygun seçenekler sunmaktayız.

Ev taşıma , Asansörlü taşımacılık , Ofis Taşıma ve detayları hakkında bizi arayınız. Size bir telefon kadar yakınız.

İkitelli Evden Eve Nakliyat
İkitelli Evden Eve Nakliyat

İkitelli Sigortalı Nakliyat

Sigortalı ev taşıma ve ofis taşıma hizmeti almak isteyen herkese garantili taşımacılık hizmeti sunar. Garanti altında sizde ev eşyanızı bizimle taşıtabilirsiniz.

istanbul ve çevresinde sigortalı evden eve nakliyat hizmetini garantili şekilde sunan tek firmayız. İşimiz sizin taşıma esnasında sorunsuz ve stressiz şekilde taşınmayı atlatmanızı sağlamaktır. Firmamız eviniz taşınırken elemanlarımızdan oluşan tüm hasar ve ziyanlarınızı karşılar. Kamyonun yolda kaza yapması, eşyanın yanması ve eşyanın çalınması gibi durumlara karşı ise sigortası yapılır. İkitelli evden eve nakliyat sigortalı ev taşıma sistemiyle eşyanız güvende. Sizde sorunsuz ve kaliteli ev taşıma hizmetini sigortalı ev taşıma sistemimizle pekiştirin. Size kalan sadece bizi arayarak sigortalı evden eve nakliyat için ücretsiz ekspertiz talep etmek kalıyor.

İkitelli evden eve nakliyat, sigortalı ev taşıma şirketiyle taşının. Benim başıma gelmez sakın demeyin. Sizde sigortalı ev taşıtarak kendinizi ve eşyanızı garantiye alın. Korsan ve merdiven altı firmalara karşı hazırlıklı olun. İyi bir araştırma yapmadan taşınmayın. Piyasada çok sayıda korsan firma var. Sizde bunlardan birine denk gelerek eşyanızı perişan etmeyin.

Biz Özkoçtaş nakliyat olarak evden eve eşya taşımanızı garantili ve sorunsuz yapmanın size sözünü ve sözleşme üstünde garantisini veriyoruz. Bizimle sigortalı ev taşıtarak, ev taşıma işinizi garantiye alın. Ev taşımak şansa bırakılacak bir iş değil. Hepimizin evinde maddi ve manevi değeri olan çok sayıda eşya var.

Sigortalı ev taşıyarak İstanbul’da herkesin güvenini sağlayan firmamız, bu güvene yaptığı her işin arkasında durarak başarmıştır. Bizden kaynaklı her türlü zararlar en kısa sürede giderilir. Müşteri memnuniyeti bizim için en değerli kavram. Memnuniyet sağlanırsa firmanın da geleceği garanti altına alınmış olur. İyi bir geleceğin yolu garantili evden eve nakliyat hizmetini sigortalı ev taşımayla sunmaktan geçer.

ikitelli evden eve nakliyat

İkitelli Eşya Paketleme Ve Ambalajlama

İkitelli Evden Eve Nakliyat Eşya Paketleme
Özkoçtaş evden eve nakliyat firmamız İkitelli evden eve nakliyat taşınma talebinizin ile birlikte, eşyaların alınacak olduğu mekanda ve taşınacak olduğu mekanda keşif işlemi yapmakta ve size değerlendirme sonunda gerekli ambalaj malzemeleri ve şehiriçi ve Şehir dışı olarak evden eve nakliyat fiyatı ve işlemin zamanı ve görev alacak araç ve ekip hakkında bilgilendirme yapmaktadır. İkitelli evden eve nakliyat firması ile yapacağınız sözleşme sonrasında evden eve nakliyat işiniz en iyi hizmet anlayışı içerisinde gerçekleşmektedir.

Firmamız şehiriçi veya şehirler arası evden eve nakliyat ve taşımacılık hizmetimizde ev eşyalarınızı çizilmelere ve darbelere karşı gerekli önlemleri almak evden eve nakliyat firmamız için çok önemlidir. Özkoçtaş Evden Eve Nakliyat firmamız ev eşyalarınızı nakliye aracına yükleme işlemine başlamadan evinizdeki tüm eşyalarınızı paketleyip dayanıklı evden eve nakliyat ambalaj malzemeleri ile sarıp taşıma sırasında oluşabilecek hasarlara karşı önlemini almaktadır. Evden Eve Taşımacılık hizmeti verirken kullandığımız sıfır karton koli, 3 katlı nakliyeci balonlu naylon, kırılacak ve cam eşyalar için sıfır ambalaj kağıtları, elbiseler için sıfır elbise poşeti, iz bırakmayan şeffaf koli bandı, koltuk – halı – hurçlar için sıfır hortum naylon kullanılmaktadır. kullandığımız kaliteli ambalaj malzemeleri ve işinin uzmanı kadrolu personelimiz ile ev eşyalarınızın hasarsız ve çizik dahi olmadan yeni evinize nakliye işlemini gerçekleştiriyoruz.

İkitelli Evden Eve Taşımacılık Eşya Ambalajlama Hizmetimiz ile Eşyalarınız Emin Ellerde…

İkitelli Evden Eve Nakliyat
İkitelli Evden Eve Nakliyat
İkitelli Evden Eve Nakliyat
İkitelli Evden Eve Nakliyat

İkitelli Eşya Depolama Firması

fazla gelen eşyalarınızı veyahut yeni taşınacağınız bir yerin tadilatı var ise sizin için muhafaza etmektedir. Eşya depolama yapmanız için depo denilen yeri eşyalarınıza ait konteynırları size rezervasyon edilir. Temizliği ve güvenliği ile kapalı bir alanda olması gerekli olmalıdır.

İkitelli ev eşyası depolama hizmetinde firmamızın bu denli bir yere sahip olduğunu görecek bu yerde dilediğiniz kadar eşyalarınızı muhafaza ettirmek isteyeceksinizdir. Eşya depolarken her eşyanın veya malzemenin üstüne isimleri yazılır ve tarih atılır. Eşyalarınız sigortası yapılmakta olup sigortanın aslını sizlere vermekteyiz. Örneğini ise bizler büromuzun arşivlerinde muhafaza etmekteyiz. Günü geldiğinde ise belirtilen adrese eşyalarınızın nakliyesi de yine tarafımızca gerçekleşir. Eşya depolamanın maliyeti ise eşyaların çokluğu ve kaldığı süre boyunca ekspertiz personelimiz tarafından size en uygun olarak hesaplanır.

İkitelli Evden Eve Nakliyat Fiyatları (Ortalama)

Evin YapısıNakliye Aracı TipiOrtalama Fiyatlar
1+1 Oda SayılıKamyonet700 TL
2+1 Oda SayılıOrta Boy Kamyon900 TL
3+1 Oda SayılıUzun Kamyon1000 TL
4+1 Oda SayılıUzun Kamyon1400 TL
Call Now Button

Share This

Copy Link to Clipboard

Copy