Başakşehir Mah. Süleyman Çelebi Cd. No:15 Başakşehir / İstanbul    +90 537 445 94 25    Pzt-Paz: 08:00 - 23:00

Göztepe Evden Eve Nakliyat-0537 445 94 25

Kuruluşumuz Türkiye’de ve ülkemizin dört bir yanında geniş araç filosu ve tecrübeli eleman kadrosu ile Şehir içi ve Şehirler arası Ev-İşyeri nakliyatını depolama hizmetini en güvenilir şekilde yerine getirmeyi taşıma işlemini müşterilerimiz için zahmetsiz bir şekilde gerçekleştirmeyi amaçlamıştır. Firmamız başarılarına yeni başarılar eklemek için yeni nakliye sistemlerini kendi bünyesine eklemiştir siz değerli müşterilerimizin tüm nakliyat ihtiyaçlarını karşılayacak durumdadır.

Taşımacılığını gerçekleştirdiğimiz tüm eşya veya ürünleri sigorta altına alırız. Sabit ve gsm telefon numaralarımız ile bize 7/24 ulaşabilmeniz mümkündür. Firmamız Özkoçtaş Nakliyat evden eve nakliyat ve taşımacılık sektöründe türkiyenin önde gelen firmalarından biridir. Aldığımız her taşımacılık işinde titizlikle hareket ederiz. Kadromuz da bulunan kalifiye elemanlar, ekspertizler, taşıma araçları ile en iyi ve kaliteli hizmeti vermek için çalışmalarımıza devam etmekteyiz. Deneyimli ve çalışkan kadromuz ile Türkiye’nin hemen hemen her şehrin evden eve nakliyat, ofis taşımacılığı hizmeti vermekteyiz. Yıllardır seri olarak faaliyette bulunan ÖZKOÇTAŞ NAKLİYAT ofis,
evden eve taşıma, büro, ev taşımacılığı için kurulmuş ve bu alan da en iyi hizmeti vermek için çalışmalar sürdüren bir firmadır. Müşterilerimizin hakkımızda pozitif düşünmesi en önemli ilkemizdir. Günümüze kadar müşterilerimize verdiğimiz hizmetten ötürü bir çok insan tarafından saygı ile anılırız. Yaptığımız taşımacılık hizmetinde güven vermek en temel özelliklerimizden biridir.

Göztepe Evden Eve Nakliyat

Göztepe Şehirler Arası Nakliyat

Şehirler arası nakliyat evden eve nakliyat sektörü içerisinde değerlendiren ve yalnızca evlerle sınırlı olmayan bir sektördür. Ofisiniz, ya da eviniz için alacağınız bir hizmet bütün olarak değerlendirilir ve eşyalarınızın bir şehirden başka bir şehre en güvenli şekilde transfer edilmesi sağlanır.

Şehirler arası nakliyat hizmetinde bir sıkıntı ile karşılaşmamak adına Özkoçtaş Evden Eve Nakliyat firmamızı tercih edebilirsiniz. Bizler Özkoçtaş evden eve nakliyat firması olarak edinmiş olduğumuz tecrübeyle birlikte işyeri ya da ev taşımacılığında deneyimlerimiz de konuşturuyoruz. Her türlü teknolojik alt yapıya sahip olan firmamızdan hizmet aldığınızda güvenli ve huzurlu bir taşınmayı da sağlamış olursunuz. Firmamız nakliyat sürecinde size her türlü desteği sunacaktır.

Nakliyat denildiğinde çok eski zamandan beri bir sorun olarak algılanır. Çünkü bu yorucu bir işlem olmakla birlikte risklere de sahiptir. Firma olarak bu riskleri azaltmakta bizim görevimizdir. Bunun için nakliyatı gerçekleştirecek olan personellerimizden tutunda araçlarımıza varıncaya kadar hepsi özenle seçilir. Evden eve nakliyatta stresten uzak sakin bir yolculuk önemlidir. Bunun içinde eşyalarınızı emanet ettiğiniz firmanın araçlarının konforlu olması gerekir. Firmamız bünyesinde hizmet veren her filomuz nakliyat için uygun bir şekilde tasarlanmıştır. Evinizden ya da iş yerinizden alınan eşyalar özenle araca taşınarak doğru ve zarar görmeyecek biçimde istiflenir.

Şehirler arası nakliyat hizmetinde zamanlama da önemlidir. Bunun için Göztepe Nakliyat firmamız asansörlü nakliyat hizmeti sunar. Eşyalarınız evinizden alınırken asansörlü nakliyat hizmetimiz sayesinde daha hızlı bir şekilde alınır ve yine aynı hızla yeni dairenize transferi gerçekleştirilir. Firma olarak sektörde her zaman müşteri memnuniyetini önemli bildik ve buna uygun şekilde hareket ettik. Bizden hizmet aldığınız da ister şehirler arası nakliyat, ister şehir içi nakliyat her türlü konforu da en üs düzeyde tutarız.

Göztepe Şehirler Arası Nakliyatta Güven Ve Kalite

Göztepe Nakliyat olarak sunduğumuz güven ve kalite profesyonelliğimizi de beraberinde getirmiştir. Müşteri memnuniyetini üst seviyede tutarak hizmet kalitesinin de her zaman bir adım ötesine gideriz. Şehirler arası nakliyatta güven kadar konforda önemli bir konudur. firmamız size hizmet verirken her zaman en konforlu yöntemleri tercih etmiştir.

Göztepe Şehir İçi Nakliyat

Şehir içi nakliyat firmamız tarafından gerçekleştirildiğinde bizim ve sizin ayrıcalığınızı açık bir şekilde anlayabilirsiniz. Bize duyduğunuz güvenin farkındayız bunun için şehir içi nakliyat konusunda bizden destek almanız bizim müşteri memnuniyetimizi de ön çıkarmamızdaki en önemli nedenlerin başında gelir. Amacımız evden eve nakliyat işlemi sırasında eşyalarınızı evinizden ya da ofisinizden uygun malzemeler kullanılarak almak ve yeni yerine nakletmektir. Nakliyat işlemlerinde taşımacılık kadar önemli olan konu eşyaların bulundukları yerden alınmasıdır. Bu anlamda evinize ya da ofisinize göndereceğimiz profesyonel ekipler eşyanıza hiçbir şekilde zarar vermeden bulundukları yerden sökülerek paketleyeceklerdir.

Tüm bu sökülüp paketlenmiş ve ambalajlanmış olan eşyalarınız özenli bir şekilde araç içerisine taşınır ve yeni yerine götürülmek üzere yola çıkar bir vaziyete getirilir. Araçlarımız düzenli şekilde bakım yapılmakla birlikte eşyaların güvenli seyahati içinde uygun bir şekilde dizayn edilmiştir. Bunun için yolculuk sırasında herhangi bir problemle karşılaşmanız da mümkün olmayacaktır. Yeni mekana gelindiğinde ise araç içerisindeki eşyalar yine aynı özenle taşınması gereken eve nakil işlemi başlar. Tecrübeli personelimiz taşıma esnasında her ne kadar eşyanız paketlenmiş ve ambalajlanmış olsa da yine de hassas bir çalışma yürüterek olası tüm riskleri de en aza indirecektir.

Göztepe Asansörlü Nakliye Hizmeti

Göztepe Evden Eve Asansörlü Nakliyat hizmetinde geldiğimiz son noktadan siz değerli müşterilerimize aralıksız hizmetimiz devam ediyor bir çok müşterilerimizin bu sistemden bilgisi olmadığı gibi geçen süre zarfından günümüze kadar yaşadığı bir takım sıkıntılar ne yazık ki olduğumuz zaman diliminde yaşamaya devam ediyor. Asansör sistemi dahilinde yapılan eşya taşıma esnasında yaşadığınız sıkıntılar bizler bu durum karşısında tamamen sorunları ortadan kaldırmak için sizlerle beraberiz.

Özkoçtaş Asansörlü Taşıma hizmetinde yapılan taşıma sonrası karşılaşacağınız sorunların bazılarını örnek verecek olursak yapılan taşımada merdivenlerden elemanlar tarafından taşınan her türlü eşya duvar ve korkuluk gibi zeminlerde sürtünerek sıkışarak ve eleman sırtında göçük kırıklar halinde sorunlar oluşabiliyor. Özenle çeyiz takimi olarak aldığınız ve muhafaza ettiğiniz yemek takımlarınız, tabak, çanak, porselen, bardak ve mutfak robotları gibi malzemeleriniz ne yazık ki elemanlar tarafından sırt ile taşınmak üzere düşen ve ezilen kolilerde ciddi hasar ve ziyana uğramaktadır.

Bu zararlar ne yazık ki oturduğunuz bina ve apartman daireleriniz kat sayısı yüksek oldukça zarar ve sorunlar da bir o kadar artmaktadır. Bizler ise yapılan bu tür taşımalarda oluşabilecek zarar ve hasarları tamamen ortadan kaldırmak amaçlı sizlere sunduğumuz Göztepe Asansörlü Nakliyat hizmeti teknolojinin bizlere sunduğu son sistem olup sizlere daha sağlıklı bir taşıma adına sizlere sunuyoruz. İstediğiniz bu sistem sayesinde bina, rezidans, apartmanlar ve inşaat halindeki tüm zeminlere uygun şekilde kullanıma uygundur. Kullanılan yerlerde hiç bir şekilde gürültü ve ses çıkarmak gibi bir sorunu olmaz yapılan taşıma süresince hiç bir eşya zarar görmeksizin daha az zamanda ve sıfır zararla gerçekleştiriyoruz.

Göztepe Evden Eve Nakliyat
Göztepe Evden Eve Nakliyat

Göztepe Evden Eve Asansörlü Nakliyat Firmaları

Bu sistem araç üzerinde kurulu olup taşıma ve kurulum sırasında hiç bir zaman kaybı yaşanmaz tamamen 15 dakika süre ile hazır hale getirilen bu Göztepe Asansörlü Nakliye sistemi günümüzde olmazsa olmazlardan hale gelinmiş bir sistemdir. Hem yükleme hem boşaltma işleminde araçlarımızı bu sisteme yanaştırıp aynı anda bütün işlemleri uygulayabiliyoruz. Sistem üzerinde eşya koymak için bulunan sepet raylar üzerinde çok kolay bir şekilde indirilip çıkarılabiliyor bu zaman içerisinde ulaşılması gereken zor kısımları hiç bir şekilde risk olmadan sizleri ulaştırıyoruz. Her türlü taşınacak olan inşaat mobilya aklınıza gelebilecek her türü malzemeyi çıkarmanıza yardımcı istenilen her yere gönderilir sizlerde bu konuda bizlerden yardım almak isterseniz bizlerle irtibata geçebilirsiniz.

Bizler Özkoçtaş Nakliyat olarak yılların deneyimine sahip personelimiz ile her daim sizlere Kalite çerçevesinde hizmet sunmaya gayret ediyoruz Ve bu anlayış içerisinde sizlerin hizmetine sunduğumuz Göztepe Asansörlü Nakliyat hizmeti sınırsız ve kesintisiz bir şekilde sürmektedir. Sizlerde bizlerden bu güzide hizmeti almak için tek yapmanız gereken bizlere İLETİŞİM sayfamıza tıklayıp bizlerden detaylı bilgi ve fiyat alabilirsiniz.

Göztepe Evden Eve Nakliyat Avantajları

  • Her tipte yük dağıtım hizmeti.
  • İklim kontrollü depolama tesisleri
  • Açıkhava depolama tesisleri
  • Sektörde Lider
  • 10 yılı aşkın tecrübesi
  • Tecrübeli özel personeller
  • Özel Ekipmanlar
  • Yakın Müşteri İlişkileri

Göztepe Ofis Ve Büro Taşımacılığı

Ofisiniz’mi taşınacak firmamız Özkoçtaş Nakliyat bu konuda uzman personeli ile sizlere alabileceğiniz en iyi taşımacılık örneğini sunacaktır. Ofis ve Büro Taşıma Hizmetlerimiz içerisinde geniş personel ağımız , araç ve gereçler mevcuttur firmamızda kaliteli çözümler üreterek ofisinizi yada büronuzu, işyerlerinizi firmamız aracılığı ile nakliyesini sağlayabilirsiniz.

Göztepe Evden Eve Nakliyat

Göztepe Eşya Depolama

Ev eşyalarınızın belirli bir süre sağlıklı koşullarda muhafaza edilmesi gerektiğinde hemen Özkoçtaş Evden Eve Nakliyat firmamız ile iletişime geçebilirsiniz. Son derece modern tesislerimizde, ev eşyalarının zarar görmeden muhafaza edilmesini sağlayan çok sayıda farklı büyüklüklerde depolarımız mevcuttur. Depolarımız her türlü haşereden, tozdan ve partikülden arındırılmıştır ve tüm depolarımızda havalandırma sistemi mevcuttur. Bu sayede eşyalarınızın çok uzun süre dahi hiçbir zarar görmeden muhafaza edilmesini sağlayabilmekteyiz.

Firmamız eşya depolama öncesinde eşyalarınızın paketlenmesi ve kolilere yerleştirilmesi görevi de firmamız tarafından üstlenilir. Bu işlemler deneyimli ekiplerimiz tarafından en kaliteli malzemeler ve en profesyonel yöntemler ile yapıldığında eşyalarınızın sağlıklı bir şekilde muhafaza edilmesi mümkün olabilmektedir. Bu yüzden paketleme işlemleri için Özkoçtaş Evden Eve Nakliyat firmamızın profesyonel çalışmalarından faydalanmanızı öneririz.

Göztepe Eşya Depolama Firmaları

Ev Eşyalarınızı En Sağlıklı Ortamlarda Muhafaza Ediyoruz

Depolama hizmetlerimiz de eşyalarınız sigorta kapsamında verilmektedir. Herhangi bir yangın, sel gibi istenmeyen durumlar karşısında eşyalarınızın zarar görmesi olasılığını her ne kadar özel yöntemlerimiz ile minimuma indirgemiş olsak da müşterilerimize sigortalı eşya depolama hizmeti sunmaktayız. Böylece oluşabilecek olası zarar sigorta firmaları tarafından karşılanabilmektedir. Müşterilerimizin hiçbir faaliyetimizde mağdur olmasına izin vermiyoruz. Bu nedenle tüm hizmetlerimizde olduğu gibi depolama hizmetlerimizde de sigorta güvencesini müşterilerimize sunmaktayız.

Göztepe Evden Eve Nakliyat

Call Now Button

Share This

Copy Link to Clipboard

Copy