Başakşehir Mah. Süleyman Çelebi Cd. No:15 Başakşehir / İstanbul    +90 537 445 94 25    Pzt-Paz: 08:00 - 23:00

Göktürk Evden Eve Nakliyat-İstanbul Evden Eve Nakliye %35 İndirimli

DUYURU: %35 indirimli kampanyamızdan yararlanmak için erken rezervasyon yapın ve karlı çıkın!!!

Firmamıza Türkiye’de İSO-9001 Kalite belgelerine sahip olan en iyi Göktürk nakliye şirketlerinden biriyiz..

Göktürk Evden Eve Nakliyat ve Taşımacılık,Göktürk Evden Eve Nakliyat ve taşımacılık hizmeti veren Özkoçtaş Nakliyat, Türkiye’nin her ilçesinde ev taşıma, ofis taşımacılığı, Asansörlü Nakliyat, hastane taşımacılığı, parça eşya taşıma, okul dershane taşımacılığı, fuar taşımacılığı, fabrika taşımacılığı, banka taşımacılığı, yük taşımacılığı şehir içi ve şehirler arası taşımacılık hizmeti veren şirkettir. Göktürk evden eve nakliyat firması arıyorsanız doğru adrestesiniz.

Göktürk Evden Eve Nakliyat ve Taşımacılık sektöründe 14 yıllık geçmişimizle sektörün ihtiyaçlarını ve kriterlerini tamamen yerine getirerek müşterilerimizin sayesinde samimi, dürüst, güvenilir firma olmanın gururunu ve mutluluğunu yaşamaktayız. Göktürk Evden Eve Nakliyat Firması olarak müşterilerimize söz verilen zamanda optimum seviyede hizmet vererek müşteri memnuniyetini ön planda tutmak en büyük hedefimizdir. Nakliyat hizmetinde kusursuz çalışarak ve müşterilerimizin memnuniyetini birinci planda tutarak çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

Göktürk Evden Eve Kargo Firmaları arıyorsanız doğru adrestesiniz. Evden eve nakliyat firmaları siz yerinizden kımıldamadan ve eşyalarınıza herhangi bir zarar vermeden evinizden iş yerinizden alıp yeni düzeninizi sorunsuzca tekrar kurar. Biz Özkoçtaş Nakliyat şirketi olarak ev taşıma işlemlerini en güvenli şekilde gerçekleştirmekteyiz . Evinizi iş yerinizi taşınacak tüm eşyalarınızı en gelişmiş teknolojilerle donatılmış araçlarımızla kısa zamanda taşıyoruz. Göktürk Asansörlü Taşımacılık ile ağır eşyalarınızı kaldırmadan gerekli donanımlarımızca asansörlü aracımızca taşınmaktadır.

Göktürk Evden Eve Nakliyat

Göktürk evden eve taşımacılık hizmetine ihtiyaç duyduğunuzda 500 tl’den başlayan fiyatlarla en uygun fiyat garantisini vermekteyiz. Şehir içi ve şehirler arası tüm mevkilerde taşıma yapıyoruz. Asansörlü ve sigortalı imkanları işlemimize dahil ediyoruz. Göktürk evden eve nakliyat’ ta liderlik eden şirketiz.Özenli davranarak ile eşyalarınızı ambalajlayıp taşıyoruz. Eşyalarınız şirketimiz kapsamında garanti altındadır. Sizde hizmet almak için 0 537 445 9425 numaralı destek hattımızdan bizi çekinmeden arayabilirsiniz.

Göktürk evden eve nakliyat firmaları konumunda liderlik etmekteyiz. Tüm müşterilerimiz memnun olarak işlemlerini sonlandırıyor. Evden eve taşıma konusunda sizde Özkoçtaş nakliyat müşterileri gibi rahat edebilirsiniz.

Göktürk evden eve taşımacılık fiyatları ücretlendirmesinde tüm firmalardan daha cazip fiyatlar sunuyoruz. Hizmetlerimizin tamamı profesyonel ve kalite işçiliğiyle yapılmaktadır. Nakliye konusunda eşyalara hasar vermeden taşımayı kendimize prensip olarak görüyoruz.

Evden eve nakliyat Göktürk bölgesinde bulunan en köklü nakliyat şirketiyiz. Kuşaklardan beri eşya taşıma işlemlerinde size destek sağlıyoruz.

Göktürk evden eve taşımacılık hizmeti nasıl gerçekleşiyor ?

Bu çalışmanın yapılması için bizden hizmet talep ettikten sonra bir tarih belirliyoruz. Belirlenen zamanda çalışanlarımız evinize geliyor. Taşımacılık konusuna dahil ettiğiniz her eşya kendi sınıfında uzman&profesyonel olan kişilerce hazırlanıyor ve taşınıyor. Yükleme işlemine dair tüm işlem gerçekleştikten sonra harekete geçiyor ve istenilen adrese geliyoruz. Burada yine tüm eşyalar evinize sorunsuz çıkarılıyor. Evinize çıkarılan eşyalar daha sonra isteğiniz doğrultusunda dizayn ediliyor. Montajlama ve kurulum için gereklilikler yapılıyor. Ardından sunum işlemimiz sağlanıyor.

Göktürk şehirler arası evden eve taşımacılık uygulamalarında şehir içi bölgede olan tüm çalışmalarımızı harfiyen uyguluyoruz. Buna ek olarak daha sağlam ambalajlama teknikleriyle uzak mesafelere eşyalarınızı düzen ve tertip içinde yolluyoruz.

Göktürk nakliyat başlığı altında sunduğumuz diğer hizmetler;

  • Göktürk evden eve nakliyat
  • Göktürk şehirler arası evden eve nakliyat
  • Göktürk ofis taşıma
  • Göktürk eşya depolama
  • Göktürk nakliyat taşımacılık
  • Göktürk kamyon, kamyonet nakliye
  • Göktürk Evden Eve Taşımacılık Hizmeti Kapsamı
  • Göktürk evden eve taşımacılık çalışmalarımızda diğer tüm nakliye işlemleri gibi garantili eşya taşıması yapıyoruz. Tüm eşyalarınızı söküyor, koruma altına alıyor ve taşıyoruz. Gidilen konumda işlemler tekrar uygulanıyor ve eviniz hazır hale getiriliyor.

Tüm eşyalarınız garanti altında taşınmaktadır.

Çalışanlarımız profesyonel ve işinde uzman kişilerden oluşur.

Nakliye araçlarımız ev eşyası taşıması için dizayn edilmiştir.

Göktürk Evden Eve Taşımacılık Garantisi
Göktürk evden eve taşımacılık garantisinde deneyimimize bu sözümüzü tutuyoruz. Taşıdığımız eşyaları elimizdeki her türlü imkanla güvene alıyoruz. Hiçbir eşyanıza zarar vermeden çalışma sağlıyoruz. Talebinize göre sigortalı taşımacılık imkanı sunabiliriz.

Göktürk Şehir İçi Eşya Taşıma Hizmeti

Göktürk şehir içi nakliyat şirketleri arıyorsanız doğru adrestesiniz. Özkoçtaş Evden Eve Nakliyat şehir içi taşımacılık 1+1, 2+1, 3+1, 4+1 ve parça eşya taşıma kapasitesi ile sizlere hizmet vermektedir. Şehir içi taşıma yapacak araçlarımız eşya durumuna göre belirlenerek müşterimizin en uygun fiyatlı şekilde taşınmasını sağlamaktayız. Göktürk şehir içi nakliyat çalışmalarımızı Türkiye’nin tüm ilçelerinde yapmaktayız.

Göktürk şehir içi evden eve nakliyat firmaları arıyorsanız doğru adrestesizniz. Sizlere Göktürk şehir içi nakliyat ve şehir dışı evden eve nakliyat şirketi olarak eşyalarınızı kaliteli uygun fiyatta taşımacılık hizmetini siz değerli müşterilerimize sunuyoruz. Göktürk şehir içi evden eve nakliyat için öncelikle taşınacak olan eşyalarınızın şirketimizden gelecek bir eksper evinizde ya da iş yerinizde fizibilite çalışması yaparak, elde edilecek bilgiler ışığında size en iyi hizmet vermek için araç, personel, ve ekipman planlaması yapıyoruz.

Yapılacak paketleme eleman sayısı araç seçimi, şehir içi evden eve nakliyat fiyatlarını değiştirmektedir. Bu nedenle size net bir fiyat verebilmemiz için taşınacak evinizde ve iş yerinizde gelip fizibilite çalışması yapmamız gerekmektedir. Göktürk Şehir içi ve şehirler arası taşımacılık alanında en kaliteli hizmet Özkoçtaş Nakliyat şirketi, tamamen müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaktadır. Özkoçtaş Şehir içi ve Şehirler arası evden eve nakliyatta, ucuz nakliye fiyatları ile sizlere hizmet vermektedir.

Göktürk Şehirler Arası Eşya Taşıma Hizmeti

Göktürk Şehirler Arası Nakliyat Özkoçtaş Evden Eve Nakliyat Şirketi olarak rakiplerimizden çok daha ucuz fiyatlar sunuyoruz. Taşıma işlemine başlamadan önce taşınacak eşyalarınızın bulunduğu şehirdeki ev kaç katlı, ne kadar eşyanız var, demontaj gerekli mi? Yine aynı şekilde yeni taşınacağınız şehirdeki eviniz kaçıncı katta modüler asansör kullanılabilir mi? şeklinde sorularımıza yanıt bulduktan sonra fiyat teklifimizi vererek onaylandığında taşıma sürecine başlıyoruz. İstanbul ilden ile nakliyat denince akla Özkoçtaş Nakliyat şirketi gelir.

Türkiye nin neresine taşınmak istiyorsanız biz oraya. En uygun fiyat veren ve güvenilir adres olan Özkoçtaş evden eve nakliyat firması Şehirlerarası Evden Eve Nakliyat için güvenilir bir şehir ağı vardır. Göktürk evden eve merkezli firmamız Şehirlerarası Nakliyat sektöründe deneyim ve tecrübeleriyle birçok referans sağlamış olup mutlu müşteri portföyü sayesinde gücüne güç katmıştır.

Özkoçtaş evde eve Nakliyat, Şehirlerarası Evden Eve Taşımacılık Göktürk ilçesin de sektörünün önde gelen firması olmuş, her geçen zaman içinde Avrupa standartlarına ayak uydurarak kalitesini gün ve gün artırmıştır. Bu sayede birçok Şehirlerarası nakliyat firmasını geride bırakmıştır. Şehirlerarası nakliyat sırasında ve öncesinde eşyalarının zarar görmemesi, sigorta yapılması, Hızlı nakliyat, zamanında teslimat cümlesini prensip edinmiş olup hızlı bir şekilde transfer işleminin gerçekleştirilmesi hususlarına dikkat edilerek, Başta İstanbul evden eve nakliyat olarak tüm Türkiye’nin en iyi Şehirlerarası nakliye hizmetini veriyoruz.

Evden eve şehirlerarası nakliyat hizmeti almak için iletişim numaralarından müşteri temsilcimizle görüşebilir ve hemen ücretsiz bir ekspertiz isteyebilirsiniz. Türkiye’nin her noktasına müşteri memnuniyeti mutlu müşteri sağlayacak şehirlerarası evden eve taşımacılık hizmeti sunuyoruz.

Göktürk evden eve nakliyat
Göktürk evden eve nakliyat

Göktürk Asansörlü Taşımacılık Hizmeti

Şehirciliğin gelişmesi ve büyümesiyle bina ve yaşam alanları çoklu konutlar dediğimiz binalara veya plaza tipi inşalara dönüşmeye başladı. Bu da taşınma da sıkıntıları beraber getirdi. Günümüz teknolojisinde taşınma ve evden eve nakliyat esnasında asansörlü hizmet sunan Göktürk nakliyat firmalarının önemi de çağa ayak uydurarak nakliyat teknolojisini geliştirdi. Hızlı ve kusursuz bir hizmeti ifade eden Özkoçtaş evden eve asansörlü taşımacılık, yüksek yapılardan eşyaların daha kolay taşınmasını sağlıyor.

Göktürk Asansörlü Nakliyat İle Taşınmak Çok Kolay

Göktürk asansörlü nakliyat hizmeti verebilen firmalar yüksek bir kaliteyi ifade eder. Nakliyata büyük bir destek veren asansörle taşıma teknolojisi eşyaların daha güvenli ve hızlı taşınmasını sağlar. Göktürk asansörle evden eve taşıma profesyonel bir ekiple beraber kullanımında sağlıklı bir şekilde hedefine ulaşmaktadır. Göktürk asansörlü nakliyat sistemini kullanma konusunda iş güvenliğini sağlamayan ve titiz çalışmayan firmalar hem can hem mal güvenliğini tehdit eder. Bu sebeplerden dolayıdır ki Göktürk evden eve nakliyat veren firmanın personeli işinde uzman olması ve tedbirlerini almış olması gerekmektedir.

Göktürk Asansörlü Nakliyatın Faydaları Nelerdir?

Göktürk evden eve asansörlü taşımacılık özellikle yüksek binalardan taşınanlar veya yüksek binalara nakliyat arayanlar için biçilmez kaftandır. Villa tarzı mekanlar için asansörlü taşıma hizmeti gerek duyulmaz. Bina girişleri küçük olan yahut dar merdiven aralığına sahip olan az katlı binalar içinde Göktürk asansörlü evden eve taşımacılık hizmeti istenebilir. Bu gibi yerlerde asansör tercih edilmediğinde dar alanda eşyalarınız zarar görebilir. Eşyalarınızın zarar görmemesi için firmaya mutlaka evden eve nakliyat eksperi olup olmadığını sorun. Göktürk evden eve nakliyat eksperi asansör ihtiyacı olup olmadığını size bildirecektir. Bu sayede Eşyalarınız sorunsuz taşınacaktır. Özkoçtaş evden eve nakliyat olarak size sorunsuz Asansörlü taşıma hizmeti vermekten gurur duyarız.

Göktürk evden eve nakliyat
Göktürk evden eve nakliyat

Göktürk Ofis Ve Büro Taşımacılığı

Ofisler büyüklü küçüklü firmaların hizmet verdiği iş alanlarıdır. Bu iş alanlarında firmalar müşterileri ile görüşmeler gerçekleştirir, bunun yanında evraklar, dosyalar, sözleşmeler, planlar vb. ofislerde bulunur. Ofisinizin yapısı, mobilya ve dekorasyonu hem çalışan personelinin performansını artırır hem de müşterilerinize karşı size artı hava katar. Ofis tanımı kısaca bu şekilde olsa da ofis taşımak bu sebeplerden dolayı tecrübe ve deneyim ister. Göktürk Ofis, büro, işyeri nakliyat hizmeti almak, ev nakliyatından daha özenli ve titiz olunması gereken bir hizmettir. İstanbul da Ofis taşıma tecrübesi olmayan evden eve nakliyat firmalarından hizmet almak hezimet olur. Düzensiz taşıma, evrakların karışması yahut kaybolması, değerli olan vaktin harap olması size pahalıya mal olabilir. Hem iş kaybı hem bütçe kaybı yaşanmasına neden olur.

Göktürk evden eve nakliyat

Ofis Ve Büro Taşımacılığı Süreci Nasıl İşler?

İletişim numaralarında bizi aradığınızda ücretsiz ekspertiz talep edin, İstediğiniz tarih ve saate randevu alındığında eksperimiz çalışma mekanınızı inceler, Mobilya durumunu, evrakları, kullanılacak ambalajlama malzemeleri, asansör ve kat durumunu inceler ve en uygun fiyat belirlenir.

Anlaşmaya varıldığı takdirde Özkoçtaş nakliyat, Göktürk ofis taşıma için ekibini kurar, ofisinizin durumuna göre eksperin raporu kontrolünde araç belirlenir. Belirlenen gün ve saatte araç ya da araçlarımız ofisinize gelir.

Ofisiniz taşınmaya başlar, ofisinizde öncelikle mobilyaların sökülme işlemi başlatılır. Mobilya ustası büyük bir titizlikle mobilya parçalarını numaralandırır ve kaliteli ambalaj malzemeleri ile ambalajlama yapılır. Değerli evrak ve dosyalarınız sizin belirttiğiniz gibi etiketlenir ve kolilere yerleştirilir. Bilgisayar ve çevre ekipmanları dikkatli şekilde toplanarak korunaklı kutulama yapılır. Tüm bunlar yapıldıktan sonra nakliyat aracımıza güvenli bir şekilde istiflenir. Artık ofis taşıma için yola çıkmaya hazırız.

Yeni mekanınıza gelindiğinde eşyalar indirilmeye daha sonrasında ambalajlarından dikkatli bir biçimde sökülmeye başlar. Mobilyalarınızın montajı marangoz tarafından yapılır. Ofisinizin Ofis taşımacılığının son aşaması olan bu kısımda ekibimiz önce eşyalarınızı yeni ofisinize taşımaya başlar. Eşyalar taşınmaya başlandıktan sonra marangozlarımız mobilyalarınızın montesini tamamlar ve sizin istediğiniz yere yerleştirir. Evraklarınız etikete söre sıralanır ve yerleştirilir. Ofis taşıma işlemi tamamlanmış olur. En son olarak hasar kontrolü yapılır.

Göktürk evden eve nakliyat, şirket taşımacılığı için tecrübe sahibi firmayla anlaşın. Bilgisayar ve çevre donanımları, çelik kasa, fotokopi makinası, yazıcılar gibi ofisinizin olmazsa olmaz ekipmanları en sağlıklı şekilde Özkoçtaş ofis taşımacılığı ile taşınır.
Problemsiz bir Göktürk ofis taşıma hizmeti almak için iletişim numaralarından bizleri 7/24 arayabilirsiniz.

Göktürk evden eve nakliyat

Göktürk Evden Eve Nakliyat Fiyatları (Ortalama)

Evin YapısıNakliye Aracı TipiOrtalama Fiyatlar
1+1 Oda SayılıKamyonet700 TL
2+1 Oda SayılıOrta Boy Kamyon900 TL
3+1 Oda SayılıUzun Kamyon1000 TL
4+1 Oda SayılıUzun Kamyon1400 TL
Göktürk Evden Eve Nakliyat
Call Now Button

Share This

Copy Link to Clipboard

Copy