Başakşehir Mah. Süleyman Çelebi Cd. No:15 Başakşehir / İstanbul    +90 537 445 94 25    Pzt-Paz: 08:00 - 23:00

Gebze Evden Eve Nakliyat

Gebze Şehirler Arası Taşımacılık

Şehirler Arası evden eve nakliyat hizmetleri için sizler taşınma işinde yardımcı olan Özkoçtaş Asansörlü Evden Eve firmamız ev taşıma işinin kısa sürede güvenli bir şekilde gerçekleşmesi için gerekli bütün ekipmanlar ile birlikte ve deneyimli personeli ile sizlere yardımcı olmaktadır.

Ev taşıma işinde gerekli olan araçların belirlenmesi için evinize gelen personelimiz taşınma işleminin nasıl gerçekleşeceğine, eşyalarınızın durumuna, kaç kişi ile taşıma yapılması gerektiğine, araç büyüklüğüne ve asansörlü taşıma işinin yapılıp yapılmayacağına karar veriyor.

Şehirler Arası Gebze evden eve nakliyat firması olarak taşıma öncesinde yaptığımız bu çalışmalar ile taşıma işini bir plan içerisinde gerçekleştirmeye çalışıyor. Bu şekilde daha kısa sürede ev taşıma işini gerçekleştirirken güvenli bir taşımacılık hizmetini de sizlere sunmuş oluyoruz.

Gebze Şehir İçi Nakliyat

Gebze Şehir içi evden eve nakliyat firması olarak nakliye işinde alanında uzman olan deneyimli personelimiz ile sizlere en kaliteli hizmeti vermeye çalışmaktayız. Eşyalarınızın taşınma sırasında zarar görmemesi için elimizden geldiğince dikkatli olmaya çalışıyoruz. Taşıma sırasında eşyalarınızın durumuna göre taşıma işlemini yapacak eleman sayımızı ayarlıyoruz.

Bu şekilde eşyaların kısa sürede güvenle taşınmasını sağlıyoruz. Eşyaların araca yüklenmesi sırasında ise yolda arabanın gireceği çukurlardan, geçeceği kasislerden eşyaların etkilenip zarar görmemesi için onları daha dikkatli bir şekilde yerleştiriyoruz. Bu şekilde bütün güvenlik önlemlerini alarak yola çıkıyoruz.

Gebze Şehir içi evden eve nakliyat firması olarak sizlere her zaman kaliteli hizmetler sunmaya çalışıyoruz. İstanbul içerisinde evden eve taşıma işlemleri için mutlaka Özkoçtaş evden eve nakliyat firması olarak bizlerden yardım isteyebilirsiniz.

Gebze Paketleme Ve Ambalajlama Hizmeti

Nakliyat sektöründe deneyimli bir firma olarak müşterilerimizin eşyalarının maksimum koruma altında taşınmasını sağlamaktayız. Bunun için aldığımız önlemler arasında gebze eşya paketleme ilk sırada yer almaktadır. Evinizin ya da ofisinizin taşınması gerektiğinde özkoçtaş Nakliyat firmamızı tercih etmeniz halinde eşyaları nakliye için toplamanıza gerek yoktur. Sizlerin sadece özel eşyalarınızı toplamanız yeterli olacaktır. Geri kalan bütün eşyaları bu konuda eğitim almış işini sıfır hata ile yapan ekiplerimiz toplamaktadır. TSE standartlarında malzeme kullanmakta ve bu şekilde eşyaların nakliye sırasında sürtünme ve düşme gibi durumlar ortaya çıktığında hasar görmesi önlenmektedir.

Ev eşyalarının farklı cinslere sahip olduğu bilinmektedir. Bu nedenle her eşya için cinsine uygun teknik kullanılmaktadır. Kırılma ihtimali yüksek olan eşyalar içleri köpüklü kutulara koyularak ilave önlemler alınmaktadır. Bu şekilde koruma altına alınan eşyaların yeni evinize nakliyesinin yapılmasının ardından ise burada yerleştirilmesi işlemi yine uzman personelimiz tarafından yapılmaktadır. Bu hizmetlerimiz ile ev taşıma sırasında en büyük yorgunluk nedeni olan toplama ve yerleştirme işlemlerini yapmanıza gerek kalmamaktadır.

Ev taşımanın bütün detaylarını bilen deneyimli bir firma olarak gebze evden eve nakliyat hizmetini garantili olarak vermekteyiz. Bu şekilde nakliye sırasında eşyalarım zarar görecek mi endişesi yaşanmasına gerek kalmamaktadır. Taşınma stresinin bir an önce ortadan kalkması amacıyla işinde uzman geniş ekipler ile çalışmaktayız. Araç filomuzu düzenli olarak yenileyerek eşyaların araç içinde de koruma altında olmasını sağlamaktayız. Araçlarımız kapalı kasalıdır, her ebatta arcımız mevcuttur. Eşyaların trafikte olduğu süre boyunca iklim şartlarından zarar görmemesi sağlanmaktadır. Profesyonel sürücülerimizi araçları mümkün olan en düzgün ve kısa yollardan hedef noktaya ulaştırmaktadır.

Şehir içinde ve şehirler arasında taşınmanız gerektiğinde firmamız sigortayı ihmal etmemektedir. Kurumsal bir firma olarak eşyaların gerçek değeri yapılan ekspertiz ile belirlenmektedir. Ardından nakliyat başlamadan önce sigorta yapılmaktadır. özkoçtaş sigortalı nakliyat yapmakta ve bunun poliçesini de sizlere teslim etmekteyiz. Her nakliyatın farklı maliyetinin olduğunu bilmekte ve bunun için size özel fiyat çözümleri üretmekteyiz. Müşteri temsilcilerimiz ile görüşerek sizler için de özel nakliyat çözümlerimizi öğrenebilirsiniz.

Gebze Evden Eve Nakliyat
Gebze Evden Eve Nakliyat

Gebze Evden Eve Sigortalı Nakliyat

Evini ya da ofisini taşıması gereken kişiler için en büyük stres nedeni eşyaların zarar görme ihtimalidir. Yaşanan bu stresi önlemek için özkoçtaş Nakliyat firmamız Gebze sigortalı nakliyat yapmaktadır. Pek çok nakliyat firması bu şekilde hizmet verdiğini belirtmektedir. Oysa bir kaza olduğunda bunun gerçek olmadığı yaşanan sıkıntılar ile anlaşılmaktadır. Firmamız ise bu konuda çok titiz davranmakta yapılan ücretsiz ekspertiz ile eşyaların gerçek değerinden sigortalanmasını sağlamaktadır. Yapılan sigortanın poliçesi size teslim edilmekte ve bu şekilde içinizin bütün nakliyat boyunca rahat olmaktadır. Nakliyat için firmamızı tercih ettiğinizde ekiplerimiz adresinize gelmeden önce başlatılan sigorta taşınma işlemi tamamlanıp ekiplerimiz adresinizden ayrılana kadar devam etmektedir.

Genellikle yapılan bu sigorta ilave bir önlem olarak kalmaktadır çünkü firmamız eşyaların taşınma sırasında hasar görmemesi için maksimum düzeyde önlemler almaktadır. Taşınma süresinin uzun sürmesinin yaşanan stresi arttıracağını bilmekte ve bunun için geniş ekipler ile hizmet vermekteyiz. Sunduğumuz kaliteli hizmet ile eşyalarınızın hasar görmeden taşınmasını sağlamaktayız.

Nakliyat sektörü gün geçtikçe gelişmeye devam ederken firmamız özkoçtaş evden eve nakliyat alanında uzmanlaşmış ve bütün müşterilerinin memnun olacakları bir taşınma deneyimi yaşamalarını sağlamaktadır. Taşınma sırasında yorulmamak ve eşyalarınızın zarar görmemesi için firmamızı tercih etmeniz yeterli olacaktır. Yapılacak planı yetkili arkadaşlarımız koordine edecek ve sizlerin gereksiz zaman kaybı yaşamanızı da önleyeceklerdir. Sizler sadece özel eşyalarınızı toplayacak geri kalanı eşya paketleme işlemi ise firmamızın eğitimli ekipleri tarafından gerçekleştirilecektir. Eşyaların toplanma işlemi bittikten sonra yeni model, çelik kasa ile kaplı araçlar ile yeni adresinize doğru yola çıkacaktır.

Kentsel dönüşüm devam ederken binaların artık çok katlı olması modern teknolojinin kullanılması zorunluluğunu ortaya koymuştur. Çünkü eşyaların bina merdivenlerinden taşınması sırasında çeşitli kazalar olabilmektedir. Bu kazaların olmaması için firmamız sahip olduğu portatif yük asansörlerini kullanmaktadır. Taşınma gününde bina önüne getirilen asansör kurulmakta ve nakliyeye hazırlanan eşyalar bu şekilde araçlara alınmaktadır. Özkoçtaş asansörlü nakliyat yapmaya yeni evinizin de üst katlarda olması halinde devam etmekteyiz. Garantili olarak sunduğumuz hizmetimiz ile sorun yaşamadan evinizi taşımak için iletişime geçebilirsiniz.

Gebze Evden Eve Nakliyat

Gebze Evden Eve Asansörlü Nakliyat

Gebze asansörlü nakliyat işlerinizde en büyük yardımcınız olmaya devam edeceğiz. Bu alanda sizlere destek olmak adına alanında uzman elemanlar yardımıyla taşınma işlerinizde kolaylıklar sağlamaktayız. Gebze ve civarında her türlü nakliye işinizin çözümünde Özkoçtaş nakliyat kalitesi ile asansörlü nakliye hizmeti siz değerli müşterilere mükemmel hizmet kalitesi ile sunmaktayız.

Özkoçtaş asansörlü nakliye hizmeti ile asansörlü nakliye alanında aşılması güç olan her türlü nakliye işinizin çözümünde lider ve kaliteli bir firma olarak sizlere en iyi desteği sağlamaktayız. Geçmişten bu yana taşımacılık işleri kişiler için zorlu ve stresli süreçlerden birisi olarak bilinmektedir. Hal böyle olunca asansörlü nakliye hizmetine olan ihtiyaç her geçen gün daha da artmaktadır.

Özkoçtaş asansörlü nakliye tüm nakliye çalışmalarımızı sizlerin talep ve istekleri doğrultusunda şekillendirmekteyiz. Kaçıncı katta olursanız olun asansörlü nakliye hizmeti sayesinde eşyalarınız oldukça kolay ve güvenli bir şekilde taşımaktayız. Sizlere bu hizmeti bu alanda profesyonel olmuş nakliye firma ustalıkla yerine sunmaktadır.

Gebze Asansörlü Taşımacılık

Gebze Asansörlü Taşımacılık
Özkoçtaş asansörlü taşımacılık hizmetleri siz değerli müşteriler için bu alanda her biri profesyonel olmuş nitelikli nakliye firmaları aracılığı ile kapsamlı bir şekilde yerine getirmektedir. Bu sayede nakliye işleriniz hiç olmadığı kadar hızlı bir süreçte gerçekleşmektedir. Siz de bu sayede kolay ve hızlı taşımacılığın ayrıcalığını yaşamış olursunuz.

Gebze asansörlü ev taşımacılığı sayesinde taşımacılık işleriniz hızlı ve pratik bir süreçte gerçekleşmektedir. bu alanda lideri firmalar eşyalarınızı taşıma konusunda modifiye bir sistem olan asansörlü nakliye hizmetinden yararlanmaktadır. Şöyle ki sizlere asansörlü nakliye hizmeti vermeye çalışan firmalar öncelikle evinize Exper ekibi gönderir.

Eksper ekibi evinize gelerek eşyalarınızın genel durumunu inceler. Eşyalarınızın durumuna göre taşınma profili çizilir ve buna göre eşyalarınız için taşınma planı oluşturulur.

Özkoçtaş asansörlü taşımacılık sistemi kapsamında eşyalarınız oluşturulan plan ve proje kapsamında taşınmaya başlanır. Eşyalarınızın asansörlü sistem ile taşınması için gerekli olan belli başlı bazı şartlar vardır. Bunları şöyle sıralayabiliriz:

Eşyalarınızın asansörlü sistem ile kolayca taşınması için öncelikle eşyalarınızı taşıyacak olan aracın girişi için uygun yer gereklidir.
Diğer bir şart ise eşyalarınızın taşınması için pencere ya da teras gibi geçişini kolay sağlayabilecek alanlar olmasıdır.
Bu şartlar sağlandığında eşyalarınız asansörlü modifiye sistemi ile pratik ve kolay bir şekilde yeni yerlerine taşınacaktır.

Gebze Evden Eve Nakliyat
Gebze Evden Eve Nakliyat
Gebze Evden Eve Nakliyat

Gebze Evden Eve Nakliyat Fiyatları ( Ortalama )

Evin YapısıNakliye Aracı TipiOrtalama Fiyatlar
1+1 Oda SayılıKamyonet700 TL
2+1 Oda SayılıOrta Boy Kamyon900 TL
3+1 Oda SayılıUzun Kamyon1000 TL
4+1 Oda SayılıUzun Kamyon1400 TL
Gebze Evden Eve Nakliyat

Call Now Button

Share This

Copy Link to Clipboard

Copy