Başakşehir Mah. Süleyman Çelebi Cd. No:15 Başakşehir / İstanbul    +90 537 445 94 25    Pzt-Paz: 08:00 - 23:00

Florya Evden Eve Nakliyat | Florya Profesyonel Nakliye Şirketi

DUYURU: %35 indirimli kampanyamızdan yararlanmak için erken rezervasyon yapın ve karlı çıkın!!!

Firmamıza Türkiye’de İSO-9001 Kalite belgelerine sahip olan en iyi florya nakliye şirketlerinden biriyiz..

Firmamız müşterilerimizin beklentilerini bilmekte ve bu amaçla profesyonel ekiplerimizin yanında modern teknolojiyle hizmet veriyoruz. evden eve nakliyat firması olarak güvenilir olmaya önem vermekte olup ve müşterilerimize verdiğimiz sözlerde durmaya özen gösteriyoruz. Hizmet kalitemizden asla ödün vermemekteyiz. İstanbul Florya evden eve nakliyat hizmetlerini kurumsal olarak sizlere sunuyoruz. Sahip olduğumuz tecrübe ve prensipler ile taşınma sürecini sizlere stressiz , rahat olarak sunuyoruz. İstanbul Anadolu yakasında ve Avrupa yakasında aktif olarak hizmet sürdürmekteyiz. Hizmetlerimiz tamamen müşteri odaklı ilerlemektedir ayrıca anahtar teslim ev taşıma hizmetimiz ile rahat bir süreç yaşamış oluyorsunuz. Teklif almak ve hizmetler hakkında detaylı bilgi sahibi olmak için tek yapmanız gereken iletişime geçmeniz olacaktır. ÖZKOÇTAŞ KALİTELİ EVDEN EVE EŞYA TAŞIMA ŞİRKETİ İLE TANIŞIN!

Avrupa’da kullanılan modern nakliye teknolojilerini ülkemize getirmekteyiz ve diğer nakliye firmalarına da örnek olmaktayız 🤩🤩. Ülkemizin bütün illerine veya ilçelerine de taşınmanız gerektiğinde de sizler için her zaman aynı kalitede hizmet veriyoruz.

Geniş ekiplerimiz ile koordineli olarak hizmet veriyoruz ve en ufak bir hataya yer bırakmadan hassas bir iş olan evden eve nakliyat hizmetini garantili olarak sizlere sunuyoruz. Bundan dolayı sizlere her zaman en kaliteli hizmeti sunmak için çalışmalar yapıyoruz ve uzman ekiplerimizle de sizlere memnuniyetin garantisini de sunmuş oluyoruz.

🤗🤗 Böylesi taşımacılık yapan insanlar eski usul yöntemlerle eşyalarınızı taşımaktadırlar. Taşıma esnasında da eşyalarınızın birçoğuna zarar vermektedirler. Tüm bunları geçtik deseniz bile bu sefer verdikleri zararı üstlenmeyip tamamını yine sizin üzerinize bırakmaktadırlar. Bu sebeple firmamız bütün vatandaşlarımızı bu tarz ilkel taşımacılık yöntemlerinden uzak durmaları noktasında her daim uyarmaktadır. Florya nakliyat ekibi alanında uzman kişilerden oluşmaktadır ve her birisi işini severek yapmaktadır.

Firmamız ve firma çalışanları için ilk öncelik her zaman müşteri memnuniyeti olmuştur. Firma olarak müşterilerimize daha iyi ve daha kaliteli hizmet verebilmek adına bütün teknik alt yapımızı güncelledik. Araçlarımızın tamamı kapalı kasa sistem olup eşyalarınız hiçbir şekilde hava ile temas halinde olmamaktadır. Yine eşyalarınızın hiçbir zarar görmeden bulundukları kattan indirilip, yeni adreslerine güvenle çıkarılmaları adına asansörlü sistem taşımacılığı yapıyoruz.

Florya evden eve nakliye ve eşya taşımacılığı

Yeni bir eve, büro, ofis ya da fabrika ya taşınmak zorlu bir süreç olup, psikolojik olarak kişinin kendisini yorgun hissetmesine sebep olur. Ağır eşyaların kullanıldığı fabrika gibi ortamlarda eşyaların taşınması için çok fazla insan gücüne ve bütçeye ihtiyaç duyulmaktadır. Yıllar önce eşya taşıma eylemi basit iken günümüzde karmaşık bir olay olarak yorumlanmaktadır. Eşyaların taşınması için ön hazırlık gerekmektedir ve kişinin kendi çabaları ile eşyalarının taşınması sonucu hasarlar görülebilmektedir. Yoğun iş hayatında çalışan kişinin kısa sürede taşınma eyleminin gerçekleşmesi için yardıma ihtiyaç duyması sonucu nakliyat sektörü doğmuş ve hızlıca büyümüştür. 🙃 Bölgede hizmet veren Florya evden eve nakliyat firmamız müşterilerden gelen olumlu geri dönüşler ile hizmet kalitesini kanıtlamıştır.

İstanbul Florya evden eve nakliyat sektöründe sayısızca korsan nakliyat firması bulunmaktadır. Bu kişileri sokakta yürüyen bir vatandaş gibi düşünebilirsiniz. Vergi mükellefi olmayan K-3 yetki belgesine sahip olmayan bir yerden temin ettiği araçla evinize gelerek eşyalarınızı taşıması kim olduğunu bilmediğiniz birine evinizin anahtarını teslim etmek gibidir. Bu sebeple her zaman K-3 yetki belgesine sahip şirketleri tercih etmeniz konusunda sizleri bilgilendirmeyi borç biliriz.

florya evden eve nakliye firmaları arasında profesyonel hizmet veren tek firma olarak işimizi en iyi şekilde sunuyoruz, her anlamda kendimizi geliştirerek işimi iyi yapmak ve kendimizi her anlamda geliştirmek için çalışıyoruz iyi bir firma olarak özellikle eşyanızı paketleme konusuna önem veriyoruz eşyanız ne kadar iyi paketlenir ise o kadar hasarsız ve iyi bir süreçten geçmiş oluruz, Firmamız yılların verdiği tecrübe ile profesyonel ve kaliteli hizmet sunmaktadır. Sizde eşyanızın hiç bir hasar görmemesini ve size ne kadar değer verdiğimizi bilmeniz gerek uzman ekip ve ekipmanlar ile size iyi hizmet vermek için çalışıyoruz.

Florya Evden Eve Nakliyat

Profesyonel florya evden eve nakliye

Nakliyat firması olarak size kaliteli hizmet vermekten gurur duyuyoruz, biz kendini özellikle Asansörlü evden Eve Nakliye sektöründe geliştiren ve iyi bir taşıma işlemi gerçekleştirmek için çalışan firmayız size değer veriyoruz çünkü bizim için siz varsınız sizi ne kadar memnun bırakırsak, sizde bu memnuniyet sayesinde bizi eşinize dostunuza tavsiye edebilirsiniz biz size ne kadar iyi hizmet versek azdır. Florya nakliyat firması olarak da hizmet veririz bizim için yer ve alan önemli değildir bizim için tek değerli olan siz ve eşyalarınızdır.

Florya Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Taşımacılık ve nakliyat sektörünün özcü firması Nakliyat olarak özelikle sunduğumuz asansörlü nakliyat hizmeti ile alanında profesyonel ve teknolojik hizmetler ile adımızı sıkça duyuruyoruz, Florya evden eve nakliye firması olarak her anlamda hizmet vermeyi amaçlayan bu amaç için çalışan ve kendini geliştiren bir firmayız. Gene ekibimiz içerisinde bulunan su ve kanal tesisatı ustamız banyo , tuvalet ve mutfak gibi yerlerdeki eşya ve monte kurulumlarını uzman bir şekilde yapmaktadır. Yani yayınlanan sayfalarımızdan biri olan Firmamızın Gelişimi hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz evden eve nakliyat firması olarak Türkiye’nin her il ve ilçesine nakliyat hizmeti sunmaktayız.

Uygun nakliyat fiyatlarımız ile çalışmalarımızdan kaliteden ödün vermeden hizmet vermektedir. Florya nakliyat firmaları arasında profesyonel hizmet veren tek firma olarak işimizi en iyi şekilde sunuyoruz, her anlamda kendimizi geliştirerek işimizi iyi yapmak ve kendimizi her anlamda geliştirmek için çalışıyoruz iyi bir firma olarak özellikle eşyanızı paketleme konusuna önem veriyoruz eşyanız ne kadar iyi paketlenir ise o kadar hasarsız ve iyi bir süreçten geçmiş oluruz, Firmamız yılların verdiği tecrübe ile profesyonel ve kaliteli hizmet sunmaktadır. Sizde eşyanızın hiç bir hasar görmemesini ve size ne kadar değer verdiğimizi bilmeniz gerek uzman ekip ve ekipmanlar ile size iyi hizmet vermek için çalışıyoruz.

Florya Evden Eve Nakliyat

Florya Nakliyat Firması Seçerken Nelere Dikkat Edilmeli ?

Eşyalarınızın taşınmasını tercih edeceğiniz firmayı seçerken mutlaka referanslara dikkat etmeniz gerekir. Çünkü daha önce firma ile çalışmış olan müşteriler bu konuda en doğru referans olacaktır.Nakliyenizin profesyonel kişilerce yapılmasını istiyorsanız firmanın bu konudaki belgesinin olmasına dikkat etmelisiniz. Evden Eve Nakliyat Çünkü bugün piyasa da kendilerine kurumsal firmayız denilen pek çok merdiven altı firma vardır. Bu firmaların size güvence vermeyeceğini bilmelisiniz. Eşyalarınızın başına herhangi bir sıkıntı gelmesi halinde sorumluluk taşımazlar Eşya taşımacılığında sigorta önemli bir konudur.

Bu nedenle de firma seçerken mutlaka onlardan garanti almalısınız. Firmamız bu konuda müşterilerine istedikleri garantiyi sorunsuz bir şekilde sağlayabilmektedir. Bir kaza sonucunda zararınızın karşılanması önemli bir konudur.Evden Eve Nakliyat Firmamız sizin için gerekli olacak tüm garantili taşımacılık hizmetini verebilecek kapasiteye sahiptir. Bu anlamda bizi tercih etmeniz demek sorunsuz bir nakliye hizmetini almak demektir.

Florya Evden Eve Nakliyat

Florya Evden Eve Sigortalı Nakliye

Sigortalı Nakliyat Eviniz ya da ofisinizdeki eşyalarınızın taşınmasını istediğinizde bunun sizde Sigortalı Taşımacılık bir sıkıntılı sürece dönüşmesini istemiyorsanız kendinizi ve eşyalarınızı daha öncesinden güvence altına almak durumundasınız. Şehir içi ve şehirlerarası nakliyat hizmetlerinde güvence denildiği zaman ilk akla gelen konu da sigortalı nakliyat hizmetidir. Özellikle bir şehirden başka bir şehire taşımacılık hizmetinde buna çok dikkat edilmek durumundadır Firmamız bu konuda tercih edebileceğiniz en köklü ve kaliteli firmaların başında gelmektedir. Kurulduğumuz günden bu yana ister evden eve nakliyat ister ofis ve büro taşımacılığı.

Bir firmanın kalitesi ve büyüklüğü onun vermiş olduğu hizmetlerle doğrudan alakalıdır. Bunun içinde firmamız size sigortalı nakliyat hizmetini sunarak her koşulda hizmet vermeyi amaçlamaktadır.

Firmamız bünyesinden alacağınız şehir içi, şehirlerarası nakliyat, evden eve, işten işe, asansörlü taşımacılık hizmetlerinde sorunsuz bir nakliyat hizmeti sunabilmek adına sigortalı olarak hizmet vermekteyiz Firmamız bugüne kadar gerçekleştirmiş olduğu nakliye hizmetinde her zaman müşteri memnuniyetine güvenmiş ve üst seviyede tutmuştur. Taşımacılıkta adımızdan çok söz ettirmemiz profesyonel çalışanlarımız ve uygun fiyatlarımızdan kaynaklanmaktadır.

Florya Evden Eve Nakliyat

Florya Sigortalı Taşımacılık Neden Tercih Edilir?

Taşımacılık sırasında firmadan kaynaklanan bir hata sonrasına eşyalarınızın başına gelecek zararlar anında karşılanır. Eğer ki taşınmasını istediğiniz eşyalarınıza önem veriyorsanız mutlaka sigortalı taşımacılık hizmetini almak durumundasınız.

Sigortalı taşımacılık hizmeti verilmeden önce firmamız bünyesinde ekspertiz ekiplerimiz gelerek taşınacak olan eşyayı inceler ve buna göre fiyat belirlenerek sigorta işlemi başlatılmış olur.

Eşyalarınızı Özkoçtaş Evden Eve Sigortalı Taşımacılık ile Güvence Altına Alınız

Taşımacılık sektörü riskli ve de her an tehlikelere açık olan bir işlemdir. Bunun içinde eşyalarınızı başına sorun gelmemesi için doğru firmanın tercih edilmesi gerekir. Ancak tüm profesyonelliğine rağmen olası bir hata sonucunda eşyanızın zarar görmesi aynı zamanda sigortalanması ile zararın karşılanması demek olacaktır.

Firmamızı seçtiğiniz de tüm bu sorunlarla uğraşmayarak kaliteli, profesyonel ve sigortalı bir işlemi başlatmış olursunuz. Unutmayın sadece bir telefon uzağınızdayız:)

florya evden eve nakliyat

Florya Eşya Paketleme Ve Ambalajlama Hizmeti

Nakliyat Ambalajlama Taşımacılık sektöründe en önemli konuların başında paketleme geliyor. Doğru bir paketleme yapılmadığı sürece eşyalarınızın başına her şeyin gelebilmesi olasılığı vardır. Bu anlamda nakliyat firması seçerken mutlaka paketleme hizmetinde kullanacağı malzemeleri sormanız gerekir. Bu aslında bir anlamda firmanın kalitesini de belirleyen faktörlerden birisidir. İşini bilen uzman bir firma paketlemeye çok dikkat eder ve bunun içinde kaliteli malzemeler kullanır.

Florya Paketleme Ve Ambalajlama

Taşımacılık sektöründe eskiden ambalajlama ve paketleme ile firmalar uğraşmıyordu ancak son dönemlerde fark edildi ki insanlar paketlemenin işini bilen birileri tarafından yapıldığında daha doğru ve sistemli iş bölümü yapılmış oluyor. Hem siz taşıma hizmeti sırasında yorulmamış oluyorsunuz hem de firma taşınacak olan eşyalar konusunda daha fazla hakim oluyorlar.

Eşyalar doğru paketlenmiş olduğunda düşme ya da sürtünme gibi durumlarda kesinlikle zarar görmez ancak bunun için yukarıda belirttiğimiz gibi hem kullanılan malzeme hem de paketlemeyi yapan kişinin uzman olması gerekiyor. Firmamız bu anlamda size ambalajlama ve paketleme konusunda da destek olabiliyor ve eşyalarınızın en güvenli şekilde nakledilmesini sağlayabiliyor

florya evden eve nakliyat
florya evden eve nakliyat

Florya Ofis Ve Büro Taşımacılığı

Ofis Taşımacılığı ve İşyeri Taşıma Evden eve nakliyat denildiğinde ilk akla gelen bireysel eşyaların taşınmasıdır. Ancak sektör o kadar geniştir ki taşımacılık her alanda tercih edilebilir. Örneğin ofis ve işyeri taşımacılığı bu konuda önemli bir yer sağlamaktadır. Firmalarda hız her zaman önemlidir. çünkü zaman kaybı hem prestij hem de maddi kayıp demektir. Bu nedenle de ofis taşımacılığında en hızlı yöntemlerin tercih edilmesi gerekir. Bunun yanı sıra ofis taşımacılığında taşıdığınız eşyaların ya da belgelerin önemi büyüktür bu yüzden de profesyonel

kişiler tarafından yapılması gerekir. Firmamız bu konuda tercih edebileceğiniz en köklü ve kaliteli firmaların başında gelmektedir. Kurulduğumuz günden bu yana ister evden eve nakliyat olsun isterseniz ofis ve iş Ofis Taşımacılığı yeri taşımacılığı olsun kusursuz bir hizmet sağladık ve sağlamaya da devam ediyoruz.Firmamız için taşımacılıkta sonuç hiçbir zaman değişmez. İster ofis ve iş isterseniz evden eve nakliyat olsun hiçbir zaman ödün vermedik ve vermeyiz. Bizi tercih etmeniz demek uygun fiyatlarla kaliteli ve güvenli bir taşımacılık hizmeti sağlamış olmanız demektir. Firmamız bugüne kadar göstermiş olduğu başarıları sayesinde de sektörde önemli bir konuma gelmiştir.

florya evden eve nakliyat
florya evden eve nakliyat

Florya Ofis Tşımacılığının Adımları Nelerdir?

Firmamız taşımacılıkta kalite ve güvene dayalı sonuçlara odaklanır bu anlamda taşımacılık hizmetimiz ise şu şekildedir.Öncelikli olarak bizimle iletişime geçtiğinizde ekspertiz ekiplerimizi görevlendirir ve sizinle bire bir görüşmesini sağlarız. Florya Ofis Taşımacılığı Buradaki amaç eşyanın ve fiyatın belirlenmesidir.Bizim için söz verdiğimiz her şey geçerlidir. Ancak sizin bize olan güveninizin tam olarak sağlanabilmesi için firmamız ile sizin aranızda sigorta poliçesi imzalanır. Bu poliçenin imzalanmasının amacı ise olası tüm zararların bizim tarafımızdan karşılanacağıdır. Bu sayede sizin de haklarınız korunmuş olacaktır.Nakliye günü zamanında gelinir ve taşınacak eşyanın paketlenmesi yapılır. Özellikle ofis taşımacılığın

da evrakların karışmaması adına oda oda taşıma ve istifleme yapılır. Bu sayede eşyanın gittiği yerde karışması önlenmiş olur.Paketleme taşımacılıkta en önemli ayakların başında gelir. Bu nedenle de taşıma esnasında kullanılan malzemenin ithal ve kaliteli olmasına özen gösterilir. Eşyanın cinsine göre malzeme kullanılarak dışarıdan bir etkenle kırılması ya da zarar görmesi engellenmiş olur. dosyalarınız ve önemli belgeleriniz kutulara konularak kaybolmasının önüne geçilir.

Dolaplar ve elektronik eşyalarınız usta marangoz ve elektrikçiler tarafından monte ve de monte edilir. Ustaca paketlenen tüm eşyalarınız düzgün bir şekilde araç içerisine istiflenir ve yeni ofisinize gelindiğinde belirttiğiniz noktalara nakledilir. Firma Seçerken Kaliteden Ödün Florya Ofis Taşımacılığı bugüne kadar gerçekleştirmiş olduğu nakliye hizmetinde her zaman müşteri memnuniyetine güvenmiş ve üst seviyede tutmuştur. Taşımacılıkta adımızdan çok söz ettirmemiz profesyonel çalışanlarımız ve uygun fiyatlarımızdan kaynaklanmaktadır. Amacınız güvenilir bir firma tercih etmekse bizi tanıdığınıza pişman olmazsınız.

Florya Evden Eve Nakliyat Fiyatları (Ortalama)

Evin YapısıNakliye Aracı TipiOrtalama Fiyatlar
1+1 Oda SayılıKamyonet700 TL
2+1 Oda SayılıOrta Boy Kamyon900 TL
3+1 Oda SayılıUzun Kamyon1000 TL
4+1 Oda SayılıUzun Kamyon1400 TL
Florya Evden Eve Nakliyat
Uygun Fiyatlarda Taşımacılık
Florya Nakliye
Uzman Nakliye Şirketi
Call Now Button

Share This

Copy Link to Clipboard

Copy