Başakşehir Mah. Süleyman Çelebi Cd. No:15 Başakşehir / İstanbul    +90 537 445 94 25    Pzt-Paz: 08:00 - 23:00

Esenler Evden Eve Nakliyat | İstanbul Nakliyat 600₺

Esenler Evden Eve Nakliyat

Esenler Evden Eve Taşımacılık konusunda uzmanlaşan firmamız esenler evden eve taşımacılık için sürekli olarak bünyesinde her ebatta araç ve bunun için ayrı taşıma ekibi bulundurmaktadır. Taşımacılık için sürekli ayrı nakliyat aracı ve taşıma ekibi bulundurmamızın sebebi tamamen müşteri memnuniyeti odaklı çalıştığımız içindir.
Mobilyalarınız için ekibimiz montaj ve demontaj ekibi bulunmaktadır.

Fiyatlarımızın diğer taşımacılık firmalarına göre ucuz olmasının bir çok sebebi bulunmaktadır bunlar;
Profesyonel & uzman ekibimiz hızlı taşımacılık yaparak zamandan tasarruf etmektedir böylece gün içerisinde birden fazla taşımacılık hizmeti verilmektedir. Böylece fiyatlarımız daha ucuz ve kaliteli olmaktadır.

Esenler Şehirler Arası Nakliyat

Esenler Evden Eve Nakliyat firması olarak Şehirlerarası Evden Eve Nakliyat ile güvenilir ve kaliteli bir hizmet sunmaktayız. Esenler Nakliyat Firması olarak sizleri yalnız bırakmıyoruz. Her türlü taşınma işlerinize anında yetişiyoruz. Yorulsakta sizin gibi güler yüzlü müşteriler oldukça yorgunluğumuz hafifliyor. Sizde başka firmaların beklettiği gibi hüsranlığa uğramayın gelin. Özkoçtaş nakliyat firmamıza Şehirlerarası Evden Eve nakliyatlarda güvenirliğin ve kalitenin farkını anlayın. Biz burada sizlere kaliteli ve güvenilir hizmet verebilmek için buradayız.

Şehirlerarası Evden Eve Nakliyatlarda fiyat ve randevu’yu sitemizin iletişim bölümünden bizimle irtibata geçip gerekli bilgileri alabilirsiniz. Biz Şehirlerarası Evden Eve Nakliyat konusundan 7/24 destek hattımızla ve hesaplı kalitemizle sizlere Esenler’de de hizmet vermekteyiz. Özkoçtaş Evden Eve Nakliyat olarak yaptığımız işlerde hem sizleri memnun ediyoruz hem de siz kazançlı çıkıyorsunuz. Bizim verdiğimiz gibi hizmetleri kaliteli bir şekilde veren firma fazla yok Biz burada sizlerin rahatlığını üst düzeyde sağlıyoruz.

Esenler Evden Eve Nakliyat firmamız Şehirlerarası Evden Eve nakliyatlarda sağ salim eşyalarınızı dediğiniz yere ulaştırıyoruz. Yaptığımız nakliyat işlerinden olumlu sonuçlar alıyoruz. İlerleyen yıllarda daha da olumlu sonuçlar için çalışmalarımızı ve kalitelerimizi üst seviyelere çıkaracağız . Biz burada nakliyat işini yapıyorsak sizler için yapıyoruz. Şehirlerarası Evden Eve Nakliyatlarınız güvenli ve sorunsuz bir şekilde siz nereye isterseniz oraya anında gelip dediğiniz adrese teslimatı yapıyoruz. Biz Özkoçtaş Nakliyat Firması olarak 20 yıldır sizlere hizmet vermekteyiz.

Esenler Ambalajlı Taşımacılık

1 – Planlama: Evden eve nakliyat tüm eşyalar deneyimli ekspertizler tarafından tek tek incelenir, eşya taşıma planlaması detaylı olarak yapılır. Planlama aşaması en önemli aşamadır çünkü plansız ya da yanlış planlama ile yapılan nakliyatlarda istenmeyen sorunlar ve kazalar meydana gelebilir.

2 – Ambalajlama: Evden eve nakliyat ambalajlama aşamasında öncelikle eşyalar kırılmaya dayanıklılığına göre ayrılır ve ambalajlama malzemesi buna uygun olarak seçilir. Evden eve nakliyat teknoloji ile üretilmiş kırılma ve darbe önleyici ambalajlama malzemelerimiz sayesinde eşyalarınızın zarar görmesi önlenir. Diğer firmalardan farklı olarak taşıma uzman ve deneyimli ekibimizde marangoz ve tesisat ustası da bulunmaktadır. Marangozlarımız, mobilyalarınızın zarar görmeden taşınması için onları parçalar ve taşınma sonrası tekrar kurulumlarını yaparlar. Evden eve nakliyatta tesisat ustalarımız çamaşır bulaşık makinelerinizi söküp taşınma sonrası yerlerine monte ederler.

3 – Taşıma: Evden eve nakliyat taşıma sonrasında tüm eşyalarınız özenli bir şekilde araçtan indirilip evinize çıkarılır ve sizin istediğiniz yere bırakılıp ambalajlarından çıkartılır. Özkoçtaş evden eve nakliye firmamız eşyalarınızı güvence altına alarak eşyalarınızın zarar görmemesini garanti eder.

Esenler Evden Eve Nakliyat

Esenler Evden Eve Asansörlü Nakliyat Firması

Asansörlü Nakliyat Esenler Evden Eve Firması olarak ilk hizmetimiz olan Asansörlü taşımacılık hakkında bilgi vermek istiyoruz.
Eğer eşyalarınız yeni ve taşınacağınız evin merdivenleri dar ise size yeni çözüm Asansörlü evden eve nakliyat
Bu hizmetimiz sayesinde eşyalarınız özel taşıma asansörümüz ile Nakli edilip,taşınacaktır.
Sizde Asansörlü Nakliye hizmetinden yararlanın.

Esenler Evden eve nakliyat sektörü; çağımızın ihtiyacına göre kendiliğinden oluşmuş ve taşınma ihtiyacını karşılamaya yönelik çözümler üretmiştir.

Çok önceden beri var olan taşınma ihtiyacını meslek edinilmiş kişiler tarafından profesyonel bir şekilde gerçekleştiren evden eve nakliyat sektörü;

Sizin elinizi hiçbir şeye sürmediğiniz, gözlerinizin önünde eşyalarınızın sistemli, düzenli ve en az sizin gösterdiğiniz özenle toparlandığı, taşındığı ve yerleştirildiği bir taşınma şeklidir.

Esenler Evden Eve Nakliyat
Esenler Evden Eve Nakliyat

Esenler Asansörlü Nakliyat Firmaları

Özkoçtaş Evden Eve Nakliyat Firması olarak önceliğimiz her zaman %100 müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmaktır.

Bizler Evden Eve Nakliyat olarak siz değerli müşterilerimizin memnuniyetini en üst düzeyde tutacak çalışmalar sergiliyoruz ve bunu her geçen gün geliştiriyoruz.

Öncelikle eşyalarınızı büyük bir özenle yeni adreslerine taşımaya hazırlıyoruz.

Eşyalarınıza nakliye esnasında gelebilecek zararları önlemek amacıyla eşyalarınızı büyük bir özenle, modern ambalajlarımızla paketliyoruz.

Esenler Evden Eve Nakliyat Fiyatları (Ortalama)

Evin YapısıNakliye Aracı TipiOrtalama Fiyatlar
1+1 Oda SayılıKamyonet 700 TL
2+1 Oda SayılıOrta Boy Kamyon 900 TL
3+1 Oda SayılıUzun Kamyon 1000 TL
4+1 Oda SayılıUzun Kamyon 1400 TL
Esenler Evden Eve Nakliyat

Call Now Button

Share This

Copy Link to Clipboard

Copy