Başakşehir Mah. Süleyman Çelebi Cd. No:15 Başakşehir / İstanbul    +90 537 445 94 25    Pzt-Paz: 08:00 - 23:00

Çekmeköy Evden Eve Nakliyat -%20 İndirimli

Şehir içi ve şehirler arası hizmetler vermek ve Avrupa standartlarında nakliyat hizmetlerine kavuşmak isteyenlere en iyi imkanları sunan Özkoçtaş Nakliyat, profesyonel çalışma mantığıyla Çekmeköy ilçesinde de hizmet vermektedir. Özkoçtaş Nakliyat firması olarak hizmetlerine başlayan ve kurulduğu alandaki işsizliği azaltacak kadar fazla personel çalıştırmasıyla dikkat çeken Özkoçtaş Nakliyat firması, kaliteli taşımacılık hizmetlerine herkesin ulaşabilmesini amaçlamaktadır. İstediğiniz zamanlarda en iyi imkanları değerlendirmek ve profesyonel taşımacılık hizmetlerini en uygun fiyata almak istediğiniz anlarda iletişim kurabileceğiniz geniş yapıya, eşsiz hizmetlere ve mükemmel bir paket servis anlayışına sahip olan firmamızda, geniş bir araç filosu bulunmaktadır. Bu sayede, istediğiniz her türden hizmete sorunsuz biçimde ulaşmanız sağlanmaktadır. Çekmeköy evden eve nakliyat hizmetleri içinde alacağınız farklı hizmetlerle birlikte, siz hiçbir şey yapmadan yeni evinize kolaylıkla taşınabilir, istediğiniz eşsiz hizmetlere ulaşabilirsiniz.

Türkiye’nin her ilçesinde varlığını sürdürmeyi planlayan bir yapıyla çıktığı yolda yıllardır hizmet veren ve geniş bir tecrübeye sahip olan özkoçtaş Nakliyat firması, farklı şubeler ve eşsiz yapıyla birlikte, mükemmel fırsatlara erişmenizi sağlıyor. En iyi hizmetleri alabileceğiniz ve aldığınız hizmet sonucunda en uygun fiyatlandırmayla karşılaşacağınız bir firma arayışına girdiğiniz zamanlarda yanınızda olan özkoçtaş Nakliyat, hem şehir içi hem de şehirlerarası taşımacılık konusunda en iyi imkanları sunmasıyla birlikte, kalıcı kalite ve tecrübeli yaklaşım imkanlarına ulaşmanızı sağlıyor.

Özkoçtaş evden eve nakliyat fırsatlarına baktığınız zaman karşılaşacağınız mükemmel fırsatlarla birlikte, hayatınızdaki en iyi imkanlara ulaşabilirsiniz. Her zaman stres ve sıkıcı zamanları beraberinde getiren taşınma telaşından kurtulmak istediğiniz her an, profesyonel çözümler sizi bekliyor olacak. Hemen herkesin yaptığı gibi iletişim numaralarından firmamıza ulaşarak, hayatınızdaki en iyi değişimleri yaşayabilirsiniz. Profesyonel çözümler ve hızlı ekspertiz hizmeti ile birlikte, özkoçtaş Nakliyat her yerde olduğu gibi; çekmeköy ilçesinde de artık hizmetinizdedir.

Çekmeköy Evden Eve Taşımacılık

Çekmeköy evden eve nakliyat şirketi olan özkoçtaş evden eve Nakliyat firması tecrübesine tecrübe katan elemanları ile performansını her geçen gün yükseltme çabası içerisinde olan harika bir nakliye firması arayışı içerisinde iseniz doğru adrese geldiniz demektir. Çekmeköy evden eve Nakliyat Değerlerimiz ve İlkelerimiz. İlkelerinden taviz vermeyen ve çalışkan eleman kadrosu ile Türkiye ilinde parmakla gösterilebilecek kalitedeki hizmet standartlarını ayaklarınıza kadar sunan firmamız siz değerli kullanıcılarına en hızlı, güvenilir, ekonomik çözümlerle problem çözümü gerçekleştirmektedir. Her talep edilen hizmeti gerektiği şekilde yerine getirip memnuniyeti üst noktalarda tutma yolunda ilerleme kaydeden özkoçtaş evden eve nakliyat firmamız herkesin gönlünü alan faaliyetler zinciri ile hizmet edici rolde görev almaktadır. İster şehir içi isterseniz şehirler arası hizmetleri talep edin her iki durumda da neticede memnuniyet elde edeceğiniz nakliye hizmetini size vereceğimiz hususundan emin olabilirsiniz.

Parmaklarınızın ucundaki Çekmeköy evden eve nakliyat konusunda kendini ve elemanlarını geliştirme yolundaki çabalarını hızlı bir şekilde devam ettirme tercihinde bulunabilmektedir. Eşyalarınızı korkmadan teslim edebileceğiniz ve bıraktığınız şekilde sağlam ve yerli yerinde yerleşmiş olarak bulabileceğiniz nakliye hizmeti gerçekleşimi ardından bizi tercih ettiğiniz için asla pişmanlık duymayacaksınız. Bütün taşımacılık hizmetlerini her zaman yerinde gerçekleştirmeyi başarmış bir firma olarak sizlere en özel nakliye araçlarımızla beraber kendinden emin personellerimizi sunmaktayız. Sizlere evden eve nakliyat ile daima monte ve de monte olacak eşyaları yerli yerinde bulabileceğiniz hizmet koşullarını sunabilmekteyiz. Bünyemize eklediğimiz marangozumuz ve tesisatçımız ile başka bir ustaya gerek kalmadan beyaz eşyalar, hazır dolaplarınıza kadar her eşyanız hasar görmeden yeni evinizdeki yerini alabilecektir. Hasar durumuna karşı aramızda gerçekleştireceğimiz sigorta sözleşmesi de sizlerin aksi bir durumda eşyanızı firmamızdan talep etmenizi sağlamaya yardımcı olacaktır.

Nakliye işlemlerimiz esnasında eşyalarınızın sığabileceği büyüklükteki ambalajlama malzemelerimizin yanı sıra geniş kasalı araçlarımıza eşya yerleştirme işlemlerimiz ile de beklediğinizden üstün performans elde edeceğiniz bir nakliye hizmet alımı gerçekleştirmiş olacaksınız. Kendi ilkelerinden ve müşteri taleplerine cevap verme hususundaki hızlılık ve güvenilirlikten asla taviz vermeyen bir firma olarak 7/24 müşteri memnuniyeti için koşuşturan bir firmayız. Bu yolda kendimizi geliştirecek tüm taşıma işlem bilgilerini ve asansörlü araç kullanım bilgilerini zamanında son teknolojik boyuttaki araçlardaki konumu işle öğrenmekteyiz. Sizler için vereceğimiz hizmette eksik bir yanımız kalmasın diye elemanlarımızı değiştirmek yerine onları geliştirip bilgilendirme çabası içine girmekteyiz. Tüm bu çabamızın farkında olanlar olarak bizlerle yolunuza devam etme arzunuzu gerçek kılmak istemez misiniz? O halde bir an önce firmamız ile tanışmaya bakmalısınız 🙂

çekmeköy evden eve nakliyat

Çekmeköy Ofis Ve Büro Taşımacılığı

Taşımacılık hizmetinde en önemli hizmet alanları arasında kendini göstermeyi başarmış olan ofis taşımacılığı firmamızı tercih eden pek çok kişinin yararlandıkları hizmet alanları arasındadır. Güvenli, hasarsız ve zamanında çalışma anlayışı ile hareket eden çekmeköy evden eve nakliyat firmamız sizlere ayrıcalıklı hizmet koşullarını sunmaktan çekinmemektedir. Müşteri memnuniyeti kazanmış bir firma olmamızdan dolayı son derece yoğun çalıştığımızı bilmeli; bu nedenle ofis yer değiştirme işleminizi gerçekleştirmeden günler öncesinde randevu talebinizi oluşturmalısınız. Müşteri potansiyelindeki yoğunluk sebebi tecrübeli eleman kadrosu ekonomik taşıma hizmet sunumu kaynaklı gerçekleşmektedir. Ofis eşyalarınızı A’dan Z’ye en iyi şekilde paketleyip ambalajlayarak yerli yerine yerleştiren firmamız dağınıklığa müsaade etmeyen yerleştirme anlayışı ile sizlerde beklentileri tam manası ile giderebilmektedir.

Kesintisiz gelişim anlayışı ve sektöründe kendini kanıtlama çabası içine girmiş olan özkoçtaş evden eve nakliyat firmamızda evinizin yanında ofisinizi taşıma ayrıcalıklı hizmetlerinden de faydalanma imkanı edinebileceksiniz. Birçok nakliye firması ile bire bir rekabet haline gelen müşteri beklentilerini müşteri portföyleri ve güvenilir hizmet beklentisi garantisi ile ayaklara kadar sunan Özkoçtaş evden eve nakliyat ofis taşıma firmamız taşınma gerçekleştireceğiniz yerde tek bir telefon ile karşınızda yer alabilecektir. Yeniliklere açık, insanlara değer veren bir anlayış ile hareket eden evden eve nakliyat çekmeköy firmamız ülke çapında değer katıcı ayrıntıları ile beğenilen bir firma olma yolunda ilerleme kaydetmektedir.

Bizi tercih edenlere iyi bir gelecek sunmak amacı ile iş birliği ilkesi ile çalışan elemanlar olma yolunda ilerleme kaydetmekteyiz. Müşterilerini tanıyıp onların beklentilerine cevap bulmada hızlı hareket etme ve düşünce olarak hızlı düşünebilme yeteneğine sahip olan elaman kadromuz sorumluluk almaktan korkmayan yapıları ile her zaman tercih edilmektedirler. Toplum ve çevreye bilinçli bir şekilde yaklaşım gösterici rolleri ile sağlam adımlarla bulundukları noktada yükselen elemanlarımız şirketimizi her geçen yıl bir adım daha öteye taşımayı amaç edinmektedirler. Müşterilerinin güvenini kazanan pek çok personelimiz aldıkları referanslarla hayat yolunda önemli ilerlemeler kaydetmektedirler. Hayallerinizi gerçekleştirecek olan hızlı bir ofis taşıma işlemini gerçekleştirecek nakliye firması tercihinde bizimle birlikte hareket etme düşüncesini gerçekleştirmeye ne dersiniz? Cevabınız evet ise firmamızın hizmetleri ve sizler için sunacağı en özel araç filosunu inceleme fırsatı için sitemizi ziyaret etmeyi denemelisiniz. Ya da firmamızı bire bir ziyaret tercihi ile daha yakından araç inceleme ve elemanlarımız ile tanışma imkanı yakalayabilirsiniz. Bizi tanımak için acele edin; ofisiniz emin ellerle taşınsın, Çekmeköy ofis taşıma bizim işimiz biz işimizi severek yapıyoruz.

Çekmeköy Ofis Ve Büro Depolama Hizmeti

Ofis Taşıma nakliyesi gibi hizmetlerimiz vardır Türkiye’nin her semtinde büyük küçük her türlü ofis eşya taşımacılığı hizmetimiz vardır firmamız Özkoçtaş asansörlü taşımacılık olarak başta çekmeköy olmak üzere Türkiye geneli sigortalı ve asansörlü bir şekilde ofis mobilyalarınız aldığı gibi garanti bir şekilde yeni yerine ulaştırır bize ulaştığınız dan biz firma olarak eksper elemanımızı ofisinize göndererek gereken eşya incelemesini yaparak size en uygun fiyat listesini çıkartılır sizde uygun gördüğünüzden karşılıklı oturup firma sözleşmesini imzalayarak anlaşma yaptıra bilirsiniz söz verdiğimiz gibi sizin belirlediğiniz günde gelip ofis eşyalarınız sağ salim yeni yuvanıza ulaştırır,

Ofis taşıma Türkiye ilinden kış aylarından işletmesine iş potansiyeli düşük olan fazla kira ödememek için mecburen ofis’teki bulunan masa sandalye ve büro takımlarının belli bir süreliğine depoya kaldırmak ihtiyacı duyan müşterilerimiz için çekmeköy eşya depolama firması olarak Özkoçtaş eşya depolama ve kiralama hizmeti vermekteyiz fazlalık olan eşyalarınız dan kurtulmak için değerli antika ofis takımlarınızı çöpe atmayın 7/24 saat güvenlik güvenlik kamerası otomatik kepenk sistemi ile korunan depolarımızda barındırabilirsiniz bunu yanından Mecburiyetten dolayı ofisinizi kapatmak zorundaysanız ya da fazla kira belli bir süreliğine vermemek istiyorsanız eşyalarımızı firmamız tarafından alınıp full ambalaj paketleme malzemesi ile sarılıp güvenli olan depolarımızda depolayabiliriz daha sonra istediğiniz zaman istediğiniz yeni ofisinizde yeni ve işyerinizden eşyalarınızın Çekmeköy evden eve Nakliyat firmamız tarafından depomuzda alınarak İstediğiniz yere getirilip istediğiniz kata çıkartılıp eşyalarınız tek tek açılıp dizilimi yapılır bu süreç tamamen çekmeköy evden eve nakliyat firmaları arasında yerini belirleyen kurumsallaşan özkoçtaş evden eve Nakliyat firmamız tarafından yapılmaktadır.

çekmeköy evden eve nakliyat
çekmeköy evden eve nakliyat

Çekmeköy Evden Eve Asansörlü Nakliye Hizmeti

Asansörlü nakliyat Çekmeköy Evden Eve Firması olarak ilk hizmetimiz olan Asansörlü taşımacılık hakkında bilgi vermek istiyoruz.
Eğer eşyalarınız yeni ve taşınacağınız evin merdivenleri dar ise size yeni çözüm Asansörlü evden eve nakliyat
Bu hizmetimiz sayesinde eşyalarınız özel taşıma asansörümüz ile Nakli edilip,taşınacaktır.
Sizde Asansörlü Nakliye hizmetinden yararlanın.Bizce en iyi nakliyat firması Özkoçtaş evden eve nakliyat.

Özkoçtaş Evden eve nakliyat sektörü; çağımızın ihtiyacına göre kendiliğinden oluşmuş ve taşınma ihtiyacını karşılamaya yönelik çözümler üretmiştir.Evden eve nakliyat asansörlü bir ev taşıma için en doğal şekilde nakliyeci arıyorsanız biz buradayız.

Çok önceden beri var olan taşınma ihtiyacını meslek edinilmiş kişiler tarafıdan profesyonel bir şekilde gerçekleştiren evden eve nakliyat sektörü;

Sizin elinizi hiçbir şeye sürmediğiniz, gözlerinizin önünde eşyalarınızın sistemli, düzenli ve en az sizin gösterdiğiniz özenle toparlandığı, taşındığı ve yerleştirildiği bir taşınma şeklidir Aslında, çekmeköy nakliyat olarak asansörlerimiz 25. kata kadar sizlerin evine yada işyerine ulaşmaktadır.

Çekmeköy Asansörlü Nakliye Hizmeti

Gerek işinizden dolayı, gerekse özel sebeplerinizden dolayı bulunduğunuz konumu değiştirmek zorunda olduguğunuz için geçmişten günümüze süreçlerin ortasında kalan evden eve nakliyat firmaları sizlere sundukları hizmetle bu sorunlu sürecin sıfır riskle yeni yaşamınızla yerleştirilmesi konusunda tecrübe sahibidir.

Dilerseniz, ekspertiz hizmetimiz aracılığı ile eşyalarınızın değeri, bulunulan mekanın durumu, mevkii, ulaşılabilirliği, katı ve yeni taşınılacak mekanın durumu, mevkii, ulaşılabilirliği ve bulunduğu katı gibi özellikler göz önüne alınarak oluşturukacak rapor sonucunda uygun fiyat ve çözüm odaklı yapılan sözleşme ile taşınma işlemlerinizin ilk adımı atılır.

Evden Eve Asansörlü Nakliyat Neden Tercih Edilir?

 • Bina içinde oluşacak hasarları en az düzeye indirmek
 • Asansörü olmayan yüksek katlı binalarda inip çıkma zamanını azaltarak daha erken yükün taşınmasını sağlamak.
 • Taşıma riskinin az oluşu
 • Bina sakinlerini rahatsız etmemek
 • Bina içinde eşyaların zor çıkması durumun ortadan kaldırmak.
 • Asansörle direk evin içine girerek taşınma suresinin kısaltmak.
 • Asansörlü taşımacılık bazı yüksek binalar, dar koridorlar girişi küçük apartman girişleri
 • Yönetimin bina asansörünü kullanmaya karşı olması ,
 • Dar alanlarda taşıma yapılırken hem eşyaya hem binaya zarar vermesi durumu ortadan kaldırmak
 • Asansörlü taşımacılık bina içi mesafeyi azaldığı için işçilerin dikkatini attırmak ve daha çok verim almak.
 • Eşya taşıma işlemlerinde teknolojiden de yararlanmak.
çekmeköy evden eve nakliyat
çekmeköy evden eve nakliyat
çekmeköy evden eve nakliyat

Taşıma için kullanılan asansörler çeşit çeşittir. Taşıyabildiği ağırlığa ve çıkabildiği yüksekliğe göre değişiklik gösterirler. Nakliye firmasının elinde, taşınacağınız evin yüksekliğine ve eşyalarınızın ağırlığına uygun bir asansörün olması gerekir. Ayrıca, nakliye firmasının asansörü kullanacak operatörünün ve taşıyıcılarının profesyonel olması da dikkat edilmesi gereken bir husustur. Bunun için nakliye firmasını, mutlaka en doğru yerden araştırmalısınız. Güvenilirlik oranına bakarak doğru firmayı seçmeniz, taşınma işinizi kolaylaştırma açısından çok önem taşır. Bu yüzden asansörlü taşıma konusunda da uzman ekiplerimizce Asansörlü Nakliyat işlerinde Özkoçtaş evden eve nakliye olarak sizlerle.

Call Now Button

Share This

Copy Link to Clipboard

Copy