Başakşehir Mah. Süleyman Çelebi Cd. No:15 Başakşehir / İstanbul    +90 537 445 94 25    Pzt-Paz: 08:00 - 23:00

Beylikdüzü Evden Eve Nakliyat-0537 445 94 25

Özkoçtaş Nakliyat şirketi olarak uzun çalışmanın vermiş olduğu deneyim ve tecrübelerden yararlanarak 10 yıla aşkın sağlamış olduğu değer ile sizlere kaliteli, güvenilir nakliyat hizmeti vermekteyiz. Taşıma öncesinde şirketimiz 1-2 iş günü içerisinde iletişim kurup randevu alıp müşterimizin belirtmiş olduğu tarih ve saatte evinize eksperimiz gelir. Buradaki çalışmamız taşınma günü hiçbir sorun, aksilik yaşanmaması için yapılmaktadır. Eksperimiz ev içindeki tüm eşyaları bir liste haline getirerek not eder ve gerekli taşınma programını hazırlar. Bu kayıtlar dahilinde ev içinde çalışacak alacak personel sayısı, eşyalarınıza kullanılacak ambalaj malzemesi türü ve miktarı, araç boyutu ve sayısını belirler. Müşterimize evden eve nakliyat hizmeti hakkında detaylı bilgi verildikten sonra sözleşme yapılır. Müşterimizin belirtmiş olduğu tarihte taşınma hizmeti gerçekleştirilir.

Taşınma günü eviniz içerisinde verilecek hizmet aşağıda belirtmiş olduğumuz maddeler dahilinde yapılacaktır.

1– Özkoçtaş evden eve Nakliyat bünyesinde çalışan usta, marangoz ve taşıyıcı elemanlarımız ile birlikte ilk olarak ev içinde yapmış olduğumuz çalışma geri montaj ve montajdır. Geri montaj işleminin amacı kapıdan zor geçen, taşınma çok zorluk çıkaran eşyaları birbirinden ayırarak daha rahat ve güvenli bir şekilde taşınması için yapılmaktadır. Geri montaj göre eşyalar arasında gardırop, salon takımı, vestiyer vb. eşyalardır. Bu mobilyalar usta marangozlarımız tarafından birbirinden ayırdıktan sonra her bir eşya parçası özenle ambalajı yapılarak taşınmaya uygun hale getirilir. Kullanılan ambalaj malzemeleri arasında havalı naylon, karton kağıt, ip, bant, vb. malzemelerle paketlenir. Kumaş ve deri koltuk, kanepe, çekyat vb. eşyalarınız hava kabarcıklı naylonlara sarılır. Geri monte yapılan eşyalar yeni evinize gittiğinde usta marangozlarımız tarafından kurulum aşaması gerçekleştirilir.

2– Beyaz eşyalar grubu arasındaki buzdolabı, fırın, ocak, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, cam eşyalarınız ilk olarak özel ambalaj kağıtlarına sarılır ve üstüne 1 kat havalı naylon sarılarak taşınmaya hazır hale getirilir.

3– Çabuk kırılması söz konusu olan cam eşyalar özel köpüklü karton koliler içinde taşınmaktadır. Çabuk kırılan cam eşyalar nelerdir? Bardak, tabak, porselen takımı, kristal setler vb. eşyalarınızdır. Her bir cam eşya birer birer sarıldıktan sonra koli içine konulur. Taşınma esnasında işin daha koordinasyonlu bir şekilde devam etmesi ve eşyanın zarar görmemesi bakımından her bir koli üzerine “dikkat kırılabilir eşya” ibaresi eklenir.

4- Elektronik eşyalarınız en üzerinde durduğumuz, gereken özen ve hassasiyetin gösterilmesi gerektiği eşya parçacıklarıdır. Elektrikli ve elektronik eşyalarınızın her bir eşya parçası özenle tek tek ambalajı yapılır. Elektronik eşyalarda kullanılan ambalaj malzemeleri arasında karton kağıt ve havalı naylon ambalaj malzemeleri kullanmaktayız. Paketlenen eşyalar özel köpüklü kutu koliler içerisine yerleştirilip taşınmaya hazır hale getirilir.

5– Saksıdaki çiçekleriniz toprakları dökülmeden, yaprakları kırılmayacak şekilde özel fıçılarımız yardımıyla taşınmaktadır.

6– Şehir içi, şehirler arası tüm evden eve nakliyat hizmetlerinde firmamız sigortalı taşımacılık hizmetleri yürütmektedir.

Kayaşehir Evden Eve Nakliyat
Kayaşehir Evden Eve Nakliyat
Kayaşehir Evden Eve Nakliyat

Beylikdüzü Sigortalı Nakliyat Firması

Profesyonel sigortalı Büyükçekmece evden eve nakliyat firmamız ile taşının rahat ve konforlu bir nakliye hizmetinin keyfine varın. Güvenli ve garantili nakliye firmamız tüm aşamalardan mes’uliyet kabul eder. Yazılı sözleşmeli taşıma ile siz değerli müşterilerimizin çekincelerini ve isteklerini güvence altına alır. Dahası anlaşmalı sigorta poliçesi ile tüm eşyalarınızı emtia sigortası ile güven altına alır. Amacımız her iki tarafın da güvenliğini sağlamak ve eşyaların zarar görmesini engellemektir. Söz gelimi Tv veya bir beyaz eşyanızın kırılması zarar görmesi halinde maddi zarara uğrarsınız. Özkoçtaş Nakliyat şirketimiz emeğinizin heba olmasını istemez.

Sigortalı Ev Taşıma’nın Avanatajları

Sigortalı ev taşıma avantajları taşınacak kişi için oldukça önem taşır. Aracınızı kaskolu yapıp yapmamanız arasındaki fark gibidir sigortalı taşınmak. Dolayısıyla bizim tüm nakliye hizmetlerinde uyguladığımız bir yöntemdir. İstanbul’da sigortalı nakliye hizmeti sunan pek firma veya şirket yoktur veya yok denecek kadar azdır. Siz değerli müşterilerimize tavsiyemiz 200-300 tl lik fark için merdiven altı firmalar yerine Resmi ve Logolu araçları bulunan Nakliyat şirketimizi tercih ediniz.:) yapmanız gereken tek şey iletişim kısmından bize ulaşmanız. Bir telefon kadar yakınız sizlere

beylikdüzü evden eve nakliyat

Taşınma Sürecinde Olması Gerekenler

Ambalajlama – Paketleme Hizmetleri

Yapılan her nakliye hizmetinde en az bir paketleme elemanı mutlaka bulunmaktadır. Müşterilerin taleplerine göre özel hizmet çerçevesinde bu eleman tarafından paketlemeler gerçekleştirilmektedir. Kullandığımız Ambalajlama Paketleme Malzemeleri Kaliteli Hijyen Dayanıklıdır.

Ambalajlama özel bir hizmet çeşidi olmakla birlikte müşterilerin taleplerine göre firmamız tarafından sunulmaktadır. Alanında uzman paketleme personelince eşyalar:

*Kırılacak olan bardak, tabak, vazo ve cam eşyaların paketlemesi her birine özel yöntemler ile gerçekleştirilmekte olup bardakların iç, tabakların iç ve dış alanlarından tampon oluşturulacak şekilde özel kraft kağıtlara sarılmaktadır.
*Mobilyaların çarpma yerleri özel süngerler ile desteklenmekte ve muhtemel oluşabilecek herhangi bir çarpanın, darbenin etkisi en aza indirilmektedir.
*Kutular kategoriler halinde etiketlenerek paketlenmektedir.
*Müşterilerin en çok kullandıkları ve ilk sırada lazım olan ürünler “Beni Önce Aç” etiketli kutularda paketlenir ve müşteriye bilgilendirme yapılır. Bu sayede en kaliteli, profesyonel paketleme ve ambalaj işlemleri alanında uzman paketleme elemanlarımız tarafından sunulmaktadır.

paketleme hizmeti
Beylikdüzü Evden Eve Nakliyat

Beylikdüzü Asansörlü Taşımacılık Hizmeti

Özkoçtaş Evden Eve Firması olarak ilk hizmetimiz olan Asansörlü taşımacılık hakkında bilgi vermek istiyoruz.
Eğer eşyalarınız yeni ve taşınacağınız evin merdivenleri dar ise size yeni çözüm Asansörlü evden eve nakliyat
Bu hizmetimiz sayesinde eşyalarınız özel taşıma asansörümüz ile Nakli edilip,taşınacaktır.
Sizde Asansörlü Nakliye hizmetinden yararlanın.

Özkoçtaş Evden eve nakliyat sektörü; çağımızın ihtiyacına göre kendiliğinden oluşmuş ve taşınma ihtiyacını karşılamaya yönelik çözümler üretmiştir.

Çok önceden beri var olan taşınma ihtiyacını meslek edinilmiş kişiler tarafıdan profesyonel bir şekilde gerçekleştiren evden eve nakliyat sektörü;

Sizin elinizi hiçbir şeye sürmediğiniz, gözlerinizin önünde eşyalarınızın sistemli, düzenli ve en az sizin gösterdiğiniz özenle toparlandığı, taşındığı ve yerleştirildiği bir taşınma şeklidir.

Asansörlü Nakliye
Gerek işinizden dolayı, gerekse özel sebeplerinizden dolayı bulunduğunuz konumu değiştirmek zorunda olduğunuz için geçmişten günümüze süreçlerin ortasında kalan evden eve nakliyat firmaları sizlere sundukları hizmetle bu sorunlu sürecin sıfır riskle yeni yaşamınızla yerleştirilmesi konusunda tecrübe sahibidir.

Dilerseniz, ekspertiz hizmetimiz aracılığı ile eşyalarınızın değeri, bulunulan mekanın durumu, mevkii, ulaşılabilirliği, katı ve yeni taşınılacak mekanın durumu, mevkii, ulaşılabilirliği ve bulunduğu katı gibi özellikler göz önüne alınarak oluşturukacak rapor sonucunda uygun fiyat ve çözüm odaklı yapılan sözleşme ile taşınma işlemlerinizin ilk adımı atılır.

Ev Taşıma Asansörlü Nakliyat
Özkoçtaş evden eve nakliye kendi geliştirmiş olduğu full+full donanım , iş takip yöntemi, profesyonel stili ile diğer firmalardan farklı olarak başta Evden Nakliye Eve olmak üzere Tüm Türkiye de aranılan bir nakliye firması özelliği ile kendini donatmıştır.

Firmamız, nakliyat sektöründe yaptığı işlerin kalitesinden dolayı listelerin ilk sıralarında yer almaktadır.

Evden Nakliye Eve Nakliyat olarak sizlere var olan standartların üzerinde bir taşımacılık imkanı sunuyoruz.Eşyalarınızı yeni evlerinize hasarsız bir şekilde ulaştırıyoruz.

Asansörlü Nakliyat Firmaları
Firmamız olarak önceliğimiz her zaman %100 müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmaktır.

Bizler Evden Nakliye Eve Nakliyat olarak siz değerli müşterilerimizin memnuniyetini en üst düzeyde tutacak çalışmalar sergiliyoruz ve bunu her geçen gün geliştiriyoruz.

Öncelikle eşyalarınızı büyük bir özenle yeni adreslerine taşımaya hazırlıyoruz.

Eşyalarınıza nakliye esnasında gelebilecek zararları önlemek amacıyla eşyalarınızı büyük bir özenle, modern ambalajlarımızla paketliyoruz.

Asansörlü Nakliyat Şirketi
Eşyalarınız paketlenme işleminin ardından geniş araç filomuzdan seçilmiş geniş araçlarımıza yerleştiriliyor ve yeni adreslerine doğru ,Sigortalı bir şekilde yola koyuluyor.

Eşyalarınız yeni adreslerine ulaştığı zaman kurulumları gerçekleştiriliyor ve sizlere bizlere teslim ettiğiniz şekilde teslim ediliyor.

Evinizi taşımadan önce ücretsiz ekspertiz hizmeti vererek taşınma esnasında çıkabilecek sorunlara karşı sizleri bilgilendirmekteyiz.

Tüm nakliye faaliyetlerinde eşyalarınızı sigortalı ve uygun ambalaj malzemesiyle paketleyerek taşımaktadır.

Evden eve nakliye fiyatları ve diğer bilgiler için bizlere İletişim butonunu tıklayarak bizlere ulaşabirsiniz.

Asansörlü Nakliyat Beylikdüzü


Evden Eve Asansörlü Nakliyat Neden Tercih Edilir?

 1. Bina içinde oluşacak hasarları en az düzeye indirmek
 2. Asansörü olmayan yüksek katlı binalarda inip çıkma zamanını azaltarak daha erken yükün taşınmasını sağlamak.
 3. Taşıma riskinin az oluşu
 4. Bina sakinlerini rahatsız etmemek
 5. Bina içinde eşyaların zor çıkması durumun ortadan kaldırmak.
 6. Asansörle direk evin içine girerek taşınma suresinin kısaltmak.
 7. Asansörlü taşımacılık bazı yüksek binalar, dar koridorlar girişi küçük apartman girişleri
 8. Yönetimin bina asansörünü kullanmaya karşı olması ,
 9. Dar alanlarda taşıma yapılırken hem eşyaya hem binaya zarar vermesi durumunu ortadan kaldırmak
 10. Asansörlü taşımacılık bina içi mesafeyi azaldığı için işçilerin dikkatini attırmak ve daha çok verim almak.
 11. Eşya taşıma işlemlerinde teknolojiden de yararlanmak.
Beylikdüzü Evden Eve Nakliyat
Beylikdüzü Evden Eve Nakliyat

Beylikdüzü Evden Eve Nakliyat Fiyatları (Ortalama)

Evin YapısıNakliye Aracı TipiOrtalama Fiyatlar
1+1 Oda SayılıKamyonet700 TL
2+1 Oda SayılıOrta Boy Kamyon900 TL
3+1 Oda SayılıUzun Kamyon1000 TL
4+1 Oda SayılıUzun Kamyon1400 TL
Beylikdüzü Evden Eve Nakliyat
Call Now Button
WeCreativez WhatsApp Support
Öz Koçtaş Evden Eve Nakliyat Whatsapp Destek Hattı
👋 Sizin için buradayım...

Share This

Copy Link to Clipboard

Copy