Başakşehir Mah. Süleyman Çelebi Cd. No:15 Başakşehir / İstanbul    +90 537 445 94 25    Pzt-Paz: 08:00 - 23:00

Beylikdüzü Evden Eve Nakliyat – %30 İndirimli Fiyatlarla

Beylikdüzü Evden Eve Nakliyat

Özkoçtaş Nakliyat şirketi olarak uzun çalışmanın vermiş olduğu deneyim ve tecrübelerden yararlanarak 10 yıla aşkın sağlamış olduğu değer ile sizlere kaliteli, güvenilir nakliyat hizmeti vermekteyiz. Taşıma öncesinde şirketimiz 1-2 iş günü içerisinde iletişim kurup randevu alıp müşterimizin belirtmiş olduğu tarih ve saatte evinize eksperimiz gelir. Buradaki çalışmamız taşınma günü hiçbir sorun, aksilik yaşanmaması için yapılmaktadır. Eksperimiz ev içindeki tüm eşyaları bir liste haline getirerek not eder ve gerekli taşınma programını hazırlar. Bu kayıtlar dahilinde ev içinde çalışacak alacak personel sayısı, eşyalarınıza kullanılacak ambalaj malzemesi türü ve miktarı, araç boyutu ve sayısını belirler. Müşterimize evden eve nakliyat hizmeti hakkında detaylı bilgi verildikten sonra sözleşme yapılır. Müşterimizin belirtmiş olduğu tarihte taşınma hizmeti gerçekleştirilir.

DUYURU: %35 indirimli kampanyamızdan yararlanmak için erken rezervasyon yapın ve karlı çıkın!!!

Firmamıza Türkiye’de İSO-9001 Kalite belgelerine sahip olan en iyi Beylikdüzü nakliye şirketlerinden biriyiz..

Firmamız müşterilerimizin beklentilerini bilmekte ve bu amaçla profesyonel ekiplerimizin yanında modern teknolojiyle hizmet veriyoruz. Beylikdüzü evden eve nakliyat firması olarak güvenilir olmaya önem vermekte olup ve müşterilerimize verdiğimiz sözlerde durmaya özen gösteriyoruz. Hizmet kalitemizden asla ödün vermemekteyiz. İstanbul Beylikdüzü evden eve nakliyat hizmetlerini kurumsal olarak sizlere sunuyoruz. Sahip olduğumuz tecrübe ve prensipler ile taşınma sürecini sizlere stressiz , rahat olarak sunuyoruz. İstanbul Anadolu yakasında ve Avrupa yakasında aktif olarak hizmet sürdürmekteyiz. Hizmetlerimiz tamamen müşteri odaklı ilerlemektedir ayrıca anahtar teslim ev taşıma hizmetimiz ile rahat bir süreç yaşamış oluyorsunuz. Teklif almak ve hizmetler hakkında detaylı bilgi sahibi olmak için tek yapmanız gereken iletişime geçmeniz olacaktır. ÖZKOÇTAŞ KALİTELİ EVDEN EVE EŞYA TAŞIMA ŞİRKETİ İLE TANIŞIN!

Avrupa’da kullanılan modern nakliye teknolojilerini ülkemize getirmekteyiz ve diğer nakliye firmalarına da örnek olmaktayız 🤩🤩. Ülkemizin bütün illerine veya ilçelerine de taşınmanız gerektiğinde de sizler için her zaman aynı kalitede hizmet veriyoruz.

Geniş ekiplerimiz ile koordineli olarak hizmet veriyoruz ve en ufak bir hataya yer bırakmadan hassas bir iş olan evden eve nakliyat hizmetini garantili olarak sizlere sunuyoruz. Bundan dolayı sizlere her zaman en kaliteli hizmeti sunmak için çalışmalar yapıyoruz ve uzman ekiplerimizle de sizlere memnuniyetin garantisini de sunmuş oluyoruz.

🤗🤗 Böylesi taşımacılık yapan insanlar eski usul yöntemlerle eşyalarınızı taşımaktadırlar. Taşıma esnasında da eşyalarınızın birçoğuna zarar vermektedirler. Tüm bunları geçtik deseniz bile bu sefer verdikleri zararı üstlenmeyip tamamını yine sizin üzerinize bırakmaktadırlar. Bu sebeple firmamız bütün vatandaşlarımızı bu tarz ilkel taşımacılık yöntemlerinden uzak durmaları noktasında her daim uyarmaktadır. Beylikdüzü nakliyat ekibi alanında uzman kişilerden oluşmaktadır ve her birisi işini severek yapmaktadır.

Firmamız ve firma çalışanları için ilk öncelik her zaman müşteri memnuniyeti olmuştur. Firma olarak müşterilerimize daha iyi ve daha kaliteli hizmet verebilmek adına bütün teknik alt yapımızı güncelledik. Araçlarımızın tamamı kapalı kasa sistem olup eşyalarınız hiçbir şekilde hava ile temas halinde olmamaktadır. Yine eşyalarınızın hiçbir zarar görmeden bulundukları kattan indirilip, yeni adreslerine güvenle çıkarılmaları adına asansörlü sistem taşımacılığı yapıyoruz.

Beylikdüzü evden eve nakliye ve eşya taşımacılığı

Yeni bir eve, büro, ofis ya da fabrika ya taşınmak zorlu bir süreç olup, psikolojik olarak kişinin kendisini yorgun hissetmesine sebep olur. Ağır eşyaların kullanıldığı fabrika gibi ortamlarda eşyaların taşınması için çok fazla insan gücüne ve bütçeye ihtiyaç duyulmaktadır. Yıllar önce eşya taşıma eylemi basit iken günümüzde karmaşık bir olay olarak yorumlanmaktadır. Eşyaların taşınması için ön hazırlık gerekmektedir ve kişinin kendi çabaları ile eşyalarının taşınması sonucu hasarlar görülebilmektedir. Yoğun iş hayatında çalışan kişinin kısa sürede taşınma eyleminin gerçekleşmesi için yardıma ihtiyaç duyması sonucu nakliyat sektörü doğmuş ve hızlıca büyümüştür. 🙃 Bölgede hizmet veren Beylikdüzü evden eve nakliyat firmamız müşterilerden gelen olumlu geri dönüşler ile hizmet kalitesini kanıtlamıştır.

İstanbul Beylikdüzü evden eve nakliyat sektöründe sayısızca korsan nakliyat firması bulunmaktadır. Bu kişileri sokakta yürüyen bir vatandaş gibi düşünebilirsiniz. Vergi mükellefi olmayan K-3 yetki belgesine sahip olmayan bir yerden temin ettiği araçla evinize gelerek eşyalarınızı taşıması kim olduğunu bilmediğiniz birine evinizin anahtarını teslim etmek gibidir. Bu sebeple her zaman K-3 yetki belgesine sahip şirketleri tercih etmeniz konusunda sizleri bilgilendirmeyi borç biliriz.

Taşınma günü eviniz içerisinde verilecek hizmet aşağıda belirtmiş olduğumuz maddeler dahilinde yapılacaktır.

1– Özkoçtaş evden eve Nakliyat bünyesinde çalışan usta, marangoz ve taşıyıcı elemanlarımız ile birlikte ilk olarak ev içinde yapmış olduğumuz çalışma geri montaj ve montajdır. Geri montaj işleminin amacı kapıdan zor geçen, taşınma çok zorluk çıkaran eşyaları birbirinden ayırarak daha rahat ve güvenli bir şekilde taşınması için yapılmaktadır. Geri montaj göre eşyalar arasında gardırop, salon takımı, vestiyer vb. eşyalardır. Bu mobilyalar usta marangozlarımız tarafından birbirinden ayırdıktan sonra her bir eşya parçası özenle ambalajı yapılarak taşınmaya uygun hale getirilir. Kullanılan ambalaj malzemeleri arasında havalı naylon, karton kağıt, ip, bant, vb. malzemelerle paketlenir. Kumaş ve deri koltuk, kanepe, çekyat vb. eşyalarınız hava kabarcıklı naylonlara sarılır. Geri monte yapılan eşyalar yeni evinize gittiğinde usta marangozlarımız tarafından kurulum aşaması gerçekleştirilir.

2– Beyaz eşyalar grubu arasındaki buzdolabı, fırın, ocak, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, cam eşyalarınız ilk olarak özel ambalaj kağıtlarına sarılır ve üstüne 1 kat havalı naylon sarılarak taşınmaya hazır hale getirilir.

3– Çabuk kırılması söz konusu olan cam eşyalar özel köpüklü karton koliler içinde taşınmaktadır. Çabuk kırılan cam eşyalar nelerdir? Bardak, tabak, porselen takımı, kristal setler vb. eşyalarınızdır. Her bir cam eşya birer birer sarıldıktan sonra koli içine konulur. Taşınma esnasında işin daha koordinasyonlu bir şekilde devam etmesi ve eşyanın zarar görmemesi bakımından her bir koli üzerine “dikkat kırılabilir eşya” ibaresi eklenir.

4- Elektronik eşyalarınız en üzerinde durduğumuz, gereken özen ve hassasiyetin gösterilmesi gerektiği eşya parçacıklarıdır. Elektrikli ve elektronik eşyalarınızın her bir eşya parçası özenle tek tek ambalajı yapılır. Elektronik eşyalarda kullanılan ambalaj malzemeleri arasında karton kağıt ve havalı naylon ambalaj malzemeleri kullanmaktayız. Paketlenen eşyalar özel köpüklü kutu koliler içerisine yerleştirilip taşınmaya hazır hale getirilir.

5– Saksıdaki çiçekleriniz toprakları dökülmeden, yaprakları kırılmayacak şekilde özel fıçılarımız yardımıyla taşınmaktadır.

6– Şehir içi, şehirler arası tüm evden eve nakliyat hizmetlerinde firmamız sigortalı taşımacılık hizmetleri yürütmektedir.

Beylikdüzü Evden Eve Nakliyat
Beylikdüzü Evden Eve Nakliyat
Beylikdüzü Evden Eve Nakliyat

Neden Beylikdüzü Evden Eve Nakliyat Şirketi

Beylikdüzü Evden Eve Nakliyat hizmetlerimiz ile bu bölgede ve İstanbul’da lider firmalar arasına yükselmeyi başardık. Uzman personelimiz ile sizlere sorunsuz ve güvenilir eşya taşıma çözümlerini yenilikçi donanımlarımızla vermekteyiz. Beylikdüzü Evden Eve Nakliyat firması olarak ihtiyacınız olan tüm hizmetleri firmamız tarafından sigortalı, profesyonel ekip ve son model araçlarımız ile hizmet vermekteyiz. Geniş araç filomuz ile nakliyat hizmetini sorunsuzca, profesyonel ekibimiz ile ve sigortalı bir şekilde gerçekleştiriyoruz. Eşyalarınızı özel ve modern malzemeler ile paketleyerek zarar görmelerini engelliyoruz. Lider olarak devam ettirdiğimiz evden eve nakliyat işini Beylikdüzü’nden en iyi şekilde yapmaya devam ediyoruz. Herşey sizin için!

Beylikdüzü müşterilerimize ekonomik ve uygun fiyatlardan evden eve nakliye hizmetleri sunuyoruz. Beylikdüzü’nün her bölgesinde evden eve nakliyat hizmetini sorunsuz olarak sunan firmamızla görüşmeden evden eve taşımacılık hizmeti almayın. İstanbul ve çevresine 25 yıldır evden eve nakliyat, evden eve taşımacılık, asansörlü ev taşımacılığı hizmeti veren firmamız en kaliteli nakliye hizmetini alabileceğiniz ev taşıma şirketidir. Beylikdüzü en kaliteli evden eve nakliyat hizmetini alabileceğiniz ev taşıma şirketiyiz. Bu bölgede her zaman ilk tavsiye edilen firmayız. Bizimle görüşmeden evden eve nakliyat hizmeti almayın. Yenilikçi ve modern ekipmanlarımızla eşyalarınıza evden eve taşımarda zarar gelmesini engelliyoruz.

Firma olarak bizim için her şeyden önce müşterilerimizin memnuniyeti ve eşyalarının güvenliği gelmektedir. Beylikdüzü nakliyat şirketleri arasında belki de en çok tercih edilen ve her daim aranılan şirket olmamızı sağlayan en temel özelliğimiz bu ilkemizdir. Günümüz imkanlarının tamamını kullanıyor ve kendimizi sürekli güncelliyoruz. Her tür sosyal medya platformlarını kullanıyor ve müşterilerimize çok daha şeffaf bir hizmet anlayışı sunuyoruz.

Beylikdüzü Sigortalı Nakliyat Firması

Profesyonel sigortalı Beylikdüzü evden eve nakliyat firmamız ile taşının rahat ve konforlu bir nakliye hizmetinin keyfine varın. Güvenli ve garantili nakliye firmamız tüm aşamalardan mes’uliyet kabul eder. Yazılı sözleşmeli taşıma ile siz değerli müşterilerimizin çekincelerini ve isteklerini güvence altına alır. Dahası anlaşmalı sigorta poliçesi ile tüm eşyalarınızı emtia sigortası ile güven altına alır. Amacımız her iki tarafın da güvenliğini sağlamak ve eşyaların zarar görmesini engellemektir. Söz gelimi Tv veya bir beyaz eşyanızın kırılması zarar görmesi halinde maddi zarara uğrarsınız. Özkoçtaş Nakliyat şirketimiz emeğinizin heba olmasını istemez.

Sigortalı Ev Taşıma’nın Avanatajları

Sigortalı ev taşıma avantajları taşınacak kişi için oldukça önem taşır. Aracınızı kaskolu yapıp yapmamanız arasındaki fark gibidir sigortalı taşınmak. Dolayısıyla bizim tüm nakliye hizmetlerinde uyguladığımız bir yöntemdir. İstanbul’da sigortalı nakliye hizmeti sunan pek firma veya şirket yoktur veya yok denecek kadar azdır. Siz değerli müşterilerimize tavsiyemiz 200-300 tl lik fark için merdiven altı firmalar yerine Resmi ve Logolu araçları bulunan Nakliyat şirketimizi tercih ediniz.:) yapmanız gereken tek şey iletişim kısmından bize ulaşmanız. Bir telefon kadar yakınız sizlere

beylikdüzü evden eve nakliyat

Taşınma Sürecinde Olması Gerekenler

Ambalajlama – Paketleme Hizmetleri

Yapılan her nakliye hizmetinde en az bir paketleme elemanı mutlaka bulunmaktadır. Müşterilerin taleplerine göre özel hizmet çerçevesinde bu eleman tarafından paketlemeler gerçekleştirilmektedir. Kullandığımız Ambalajlama Paketleme Malzemeleri Kaliteli Hijyen Dayanıklıdır.

Ambalajlama özel bir hizmet çeşidi olmakla birlikte müşterilerin taleplerine göre firmamız tarafından sunulmaktadır. Alanında uzman paketleme personelince eşyalar:

*Kırılacak olan bardak, tabak, vazo ve cam eşyaların paketlemesi her birine özel yöntemler ile gerçekleştirilmekte olup bardakların iç, tabakların iç ve dış alanlarından tampon oluşturulacak şekilde özel kraft kağıtlara sarılmaktadır.
*Mobilyaların çarpma yerleri özel süngerler ile desteklenmekte ve muhtemel oluşabilecek herhangi bir çarpanın, darbenin etkisi en aza indirilmektedir.
*Kutular kategoriler halinde etiketlenerek paketlenmektedir.
*Müşterilerin en çok kullandıkları ve ilk sırada lazım olan ürünler “Beni Önce Aç” etiketli kutularda paketlenir ve müşteriye bilgilendirme yapılır. Bu sayede en kaliteli, profesyonel paketleme ve ambalaj işlemleri alanında uzman paketleme elemanlarımız tarafından sunulmaktadır.

paketleme hizmeti
Beylikdüzü Evden Eve Nakliyat

Beylikdüzü Asansörlü Taşımacılık Hizmeti

Özkoçtaş Evden Eve Firması olarak ilk hizmetimiz olan Asansörlü taşımacılık hakkında bilgi vermek istiyoruz.
Eğer eşyalarınız yeni ve taşınacağınız evin merdivenleri dar ise size yeni çözüm Asansörlü evden eve nakliyat
Bu hizmetimiz sayesinde eşyalarınız özel taşıma asansörümüz ile Nakli edilip, taşınacaktır.
Sizde Asansörlü Nakliye hizmetinden yararlanın.

Özkoçtaş Evden eve nakliyat sektörü; çağımızın ihtiyacına göre kendiliğinden oluşmuş ve taşınma ihtiyacını karşılamaya yönelik çözümler üretmiştir.

Çok önceden beri var olan taşınma ihtiyacını meslek edinilmiş kişiler tarafından profesyonel bir şekilde gerçekleştiren evden eve nakliyat sektörü;

Sizin elinizi hiçbir şeye sürmediğiniz, gözlerinizin önünde eşyalarınızın sistemli, düzenli ve en az sizin gösterdiğiniz özenle toparlandığı, taşındığı ve yerleştirildiği bir taşınma şeklidir.

Asansörlü Nakliye
Gerek işinizden dolayı, gerekse özel sebeplerinizden dolayı bulunduğunuz konumu değiştirmek zorunda olduğunuz için geçmişten günümüze süreçlerin ortasında kalan evden eve nakliyat firmaları sizlere sundukları hizmetle bu sorunlu sürecin sıfır riskle yeni yaşamınızla yerleştirilmesi konusunda tecrübe sahibidir.

Dilerseniz, ekspertiz hizmetimiz aracılığı ile eşyalarınızın değeri, bulunulan mekanın durumu, mevkii, ulaşılabilirliği, katı ve yeni taşınılacak mekanın durumu, mevkii, ulaşılabilirliği ve bulunduğu katı gibi özellikler göz önüne alınarak oluşturukacak rapor sonucunda uygun fiyat ve çözüm odaklı yapılan sözleşme ile taşınma işlemlerinizin ilk adımı atılır.

Ev Taşıma Asansörlü Nakliyat
Özkoçtaş evden eve nakliye kendi geliştirmiş olduğu full+full donanım , iş takip yöntemi, profesyonel stili ile diğer firmalardan farklı olarak başta Evden Nakliye Eve olmak üzere Tüm Türkiye de aranılan bir nakliye firması özelliği ile kendini donatmıştır.

Firmamız, nakliyat sektöründe yaptığı işlerin kalitesinden dolayı listelerin ilk sıralarında yer almaktadır.

Evden Nakliye Eve Nakliyat olarak sizlere var olan standartların üzerinde bir taşımacılık imkanı sunuyoruz.Eşyalarınızı yeni evlerinize hasarsız bir şekilde ulaştırıyoruz.

Asansörlü Nakliyat Firmaları
Firmamız olarak önceliğimiz her zaman %100 müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmaktır.

Bizler Evden Nakliye Eve Nakliyat olarak siz değerli müşterilerimizin memnuniyetini en üst düzeyde tutacak çalışmalar sergiliyoruz ve bunu her geçen gün geliştiriyoruz.

Öncelikle eşyalarınızı büyük bir özenle yeni adreslerine taşımaya hazırlıyoruz.

Eşyalarınıza nakliye esnasında gelebilecek zararları önlemek amacıyla eşyalarınızı büyük bir özenle, modern ambalajlarımızla paketliyoruz.

Asansörlü Nakliyat Şirketi
Eşyalarınız paketlenme işleminin ardından geniş araç filomuzdan seçilmiş geniş araçlarımıza yerleştiriliyor ve yeni adreslerine doğru ,Sigortalı bir şekilde yola koyuluyor.

Eşyalarınız yeni adreslerine ulaştığı zaman kurulumları gerçekleştiriliyor ve sizlere bizlere teslim ettiğiniz şekilde teslim ediliyor.

Evinizi taşımadan önce ücretsiz ekspertiz hizmeti vererek taşınma esnasında çıkabilecek sorunlara karşı sizleri bilgilendirmekteyiz.

Tüm nakliye faaliyetlerinde eşyalarınızı sigortalı ve uygun ambalaj malzemesiyle paketleyerek taşımaktadır.

Evden eve nakliye fiyatları ve diğer bilgiler için bizlere İletişim butonunu tıklayarak bizlere ulaşabirsiniz.

Asansörlü Nakliyat Beylikdüzü


Evden Eve Asansörlü Nakliyat Neden Tercih Edilir?

 1. Bina içinde oluşacak hasarları en az düzeye indirmek
 2. Asansörü olmayan yüksek katlı binalarda inip çıkma zamanını azaltarak daha erken yükün taşınmasını sağlamak.
 3. Taşıma riskinin az oluşu
 4. Bina sakinlerini rahatsız etmemek
 5. Bina içinde eşyaların zor çıkması durumun ortadan kaldırmak.
 6. Asansörle direk evin içine girerek taşınma suresinin kısaltmak.
 7. Asansörlü taşımacılık bazı yüksek binalar, dar koridorlar girişi küçük apartman girişleri
 8. Yönetimin bina asansörünü kullanmaya karşı olması ,
 9. Dar alanlarda taşıma yapılırken hem eşyaya hem binaya zarar vermesi durumunu ortadan kaldırmak
 10. Asansörlü taşımacılık bina içi mesafeyi azaldığı için işçilerin dikkatini attırmak ve daha çok verim almak.
 11. Eşya taşıma işlemlerinde teknolojiden de yararlanmak.
Beylikdüzü Evden Eve Nakliyat
Beylikdüzü Evden Eve Nakliyat

Beylikdüzü Evden Eve Nakliyat Fiyatları (Ortalama)

Evin YapısıNakliye Aracı TipiOrtalama Fiyatlar
1+1 Oda SayılıKamyonet700 TL
2+1 Oda SayılıOrta Boy Kamyon900 TL
3+1 Oda SayılıUzun Kamyon1000 TL
4+1 Oda SayılıUzun Kamyon1400 TL
Beylikdüzü Evden Eve Nakliyat
Beylikdüzü Evden Eve Nakliyat

Call Now Button

Share This

Copy Link to Clipboard

Copy