Başakşehir Mah. Süleyman Çelebi Cd. No:15 Başakşehir / İstanbul    +90 537 445 94 25    Pzt-Paz: 08:00 - 23:00

Beykoz Evden Eve Nakliyat |Beykoz Evden Eve Nakliye Firması

Beykoz Evden Eve Nakliyat hizmetleri konusunda Beykoz evden eve Nakliyat olarak profesyonel yaklaşımlarla taşınma ihtiyaçlarınızı titiz bir şekilde karşılıyoruz. Evden Eve Nakliyat ihtiyaçlarınızda bizimle iletişime geçerek taşınma işlemlerimizi kolaylaştırabilirsiniz. Firmamız sadece ev eşyası taşıma konusunda değil birçok alanda hizmet veriyor. Başlıca nakliyat hizmetlerimiz; ,ofis ve büro taşımacılığı, Eşya depolama hizmeti, fabrika taşımacılığı, Evden Eve Nakliyat ücretsiz eşya ekspertizi, parsiyel eşya taşıma hizmeti, okul ve dershane taşımacılığı ve mağaza taşımacılığıdır. Beykoz Evden Eve Nakliyat hizmetleri konusunda müşterilerimizin ihtiyaçlarını iyi bir şekilde analiz ederek en doğru hizmeti vermeyi amaçlıyoruz. Hiçbir müşterimizi diğerinden ayırt etmeden taşınacak eşyanın miktarına bakmadan en güvenilir ve kaliteli taşımacılık hizmetini vermeyi hedefliyoruz.

Beykoz Evden Eve Nakliyat

Neden Beykoz Evden Eve Nakliyat ?

Nakliyat hizmetleri konusunda ucuza kaçarak kar edileceğinin düşürülmesi yanlıştır. Nakliyat hizmetleri ile ilgili herhangi bir bilgisi olmayan acemi kişilerin yapacağı taşımacılık hizmetleri maddi ve manevi birçok zarara yol açabilir. Evden eve nakliyat hizmetlerinde marka haline gelen özkoçtaş Nakliyat yeterli sayıdaki personel ve geniş araç filosu ile sizlere profesyonel hizmetler sağlar. Müşterilerimize verdiğimiz fiyatlara eşyaların paketlenmesi evden eve nakliyat, de montaj ve montaj işlemleri dahildir. Yüksek katlı binalarda mümkün olabildiğince asansörlü taşımacılığı tercih etmeye çalışıyoruz. Eşyalar güzel bir şekilde paketlendikten sonra asansör yardımı ile kolayca nakliyat aracına aktarılır. Yine asansör yardımıyla yeni adresinize eşyalarınız güvenilir ve titiz bir şekilde yerleştirilir.

Beykoz Şehirler Arası Taşımacılık Hizmeti

Beykoz şehirler arası evden eve taşımacılık şirketleri arasında en yoğun birşekilde çalışma yapan firmamız Özkoçtaş evden eve taşıma. Beykoz şehirler arası nakliyat firmaları arasında ilden ile ev taşıma beykoz, şehirler arası nakliye firmaları içerisinde yer almaktadır.

Öncelikle firmamız kurulduğu günden bugüne Beykoz şehirler arası evden eve taşımacılık ve şehir içi evden eve nakliye fikriyle çalışmalarını sürdürmüştür. Bu konuda uzmanlaşmamızın Başlıca sebebi Müşterilerimizin bizim hakkımızda yapmış olduğu yorumlardır. Sizlerinde bildiği gibi şehirler arası ev taşıma işlemi çok önemli bir hizmettir. Özellikle Beykoz şehirler arası taşımacılık firmalarının içerisinde bu hizmeti size veren firmada gereken tecrübeye mutlaka sahip olmalıdır aksi takdirde eşyalarınızın zarar görmesi, eşyalarınızın şehir şehir dolaşması, anlaşmış olduğunuz fiyatlarla alakalı sıkıntılar, ve eşyalarınızın gününde teslimatı ile alakalı birçok sıkıntı yaşanılması kaçınılmazdır.

Firmamız beykoz şehirlerarası evden eve nakliyat şehir içi evden eve taşımada son model araçlar kullanarak eşyalarınızın bir yolcu konforunda gitmesini sağlamaktadır. Çalışan personellerimiz deneyimli işinde uzman elemanlar olup mobilyalarınız hangi marka olursa olsun montaj ve demontesinde sizden teslim alındığı gibi teslim edilmesini sağlamaktadır. şehirler arası evden eve taşımada mutlaka paketleme yaparak eşyalarınızın çizilmeye ve deforme olmaya karşı mutlaka kalkanını oluşturmaktayız. Eşyalarınızı söken personellerimizi araçla birlikte hangi ile gidecekse eşyanız beraber gönderiyoruz buda eşyanızın söken eleman aynı zamanda kurulumunu yaparak aynı elden işlemin tamamlanmasını sağlıyoruz.

Şehirler arası evden eve nakliyede tüm eşyalarınız siz istesenizde istemesenizde sigorta yapılarak garanti altına alınmaktadır ve bunun için sizlere ayrıca bir maliyet yansımamaktadır. Web sitemizinde iletişim bölümünden bizlere ulaşabilirsiniz. Beykoz şehirler arası evden eve nakliye’de bizim tecrübelerimizi denemenizi öneririz sizlere.

Beykoz Evden Eve Nakliyat

Beykoz Parça Eşya Taşıma Hizmeti

Evden eve nakliye taşımacılığının dışında birden fazla eşyayı şehir içi veya şehir dışına gönderme işlemine parça eşya taşımacılığı veya parsiyel taşımacılık denir. Buradaki amaç taşınacak eşyaların kendi aracınızla götürülmeyecek büyüklükte olması başka bir araç tutarak bu eşyaları götürmenin de maliyetli olması nedeni ile gönderilmek istenen eşyaların aynı güzergaha gidecek diğer parça eşyalarla birlikte aynı kamyona konularak daha ekonomik bir taşımacılığın gerçekleştirilmesidir. Az sayıdaki eşyalarınızın eşya hassasiyeti ön planda tutularak güvenli ve hızlı bir şekilde taşınması hedeflenir. Taşınma işlemi istediğiniz iki konum arasında yapılır ve deneyimli ekiplerimiz tarafından ambalajlanır ve hazırlanır.

Firmamız uzun yıllardır hizmet vermekte olup müşterilerimizin memnuniyeti önceliklerimiz arasında yer almaktadır. Beykoz Parça Eşya Taşıma Nakliyesi istenen parça eşyalarınız yeni adresinize ulaştırmak için öncelikle dikkatli ve hasar görmesi engellenecek şekilde ambalajlama işlemi gerçekleştikten sonra, büyük bir dikkat ve özenle kamyona yüklenmektedir.

Güvenilir ve kaliteli hizmet veren firmamızda müşteri memnuniyetimiz referansımız olup, her geçen gün daha iyi hizmet verebilmek için hedeflerimizi geliştirmekteyiz. Sizlerinde gönderilecek parça eşyanız varsa biz bir telefon kadar uzağınızda olacağız.

Firmamız özkoçtaş Nakliyat, taşıma işlemlerini hem hızlı hem sorunsuz, hem de zamanında yaparak müşterilerinden tam not almaktadır. Deneyimli ekibimiz, özel dizayn edilmiş araçlarımız ve 7/24 hizmetimiz ile sizlerin de eşyalarınızı taşımak için buradayız.

Beykoz Evden Eve Nakliyat
Beykoz Evden Eve Nakliye

Beykoz Profesyonel Ambalajlama Ve Paketleme Hizmeti

Evden eve nakliyat sektöründe eşyalarınızın hasarsız bir şekilde taşınabilmesi için başlıca 2 önemli etken bulunmaktadır. Bu etkenlerin başında profesyonel eşya ambalajlama hizmetleri yer almaktadır. Eşya ambalajlama hizmetleri ile eşyalarınız eski ev veya ofis adresinizden yeni adresinize çizilmeden, kırılmadan ve yıpranmadan taşınabilir özelliklere sahip olmaktadır. Eşya ambalajlama hizmetleri için kullanılan ürünlerin Avrupa birliği standartlarına uygun ve hijyenik ürünler olması da ayrıca önem arz etmektedir. Eşya ambalajlama hizmetleri Adım adım:

Eşyayı tanıma: Personelimiz evinizin içerisine girdiği an ilk olarak eşyalarınızı tanıyarak ne tür bir hassasiyet ile paketleme yapılması gerektiği kanısına varmaktadır. Personelimiz tarafından incelenen ve tanınan eşyalarınıza hassasiyetli ve modern bir ambalajlama hizmeti sunulmaktadır. Eşyaların tanınmadan kaba saba ve baştan savma bir paketleme detayı eşyalarınıza ciddi anlamda zararlar verebilir.

Lake Mobilya Streçleme: Eşyalarınız içerisinden koltuk takımlarınız, mobilyalarınız ve beyaz eşyalarınız taşıma esnasında oluşabilecek kırık veya çiziklerden ziyade tozlanma ve kirlenmeye maruz kalmasın, yeni evinize taşındığınız eşya silmekle vakit harcamamanız adına firmamız personelleri tarafından lake mobilya ve beyaz eşyalarınızın tamamı streçleme hizmeti alır. Streçin birbirine yapışma özelliği bulunmasından kaynaklı araç içerisi istiflemede de yardımcı olabilmesi adına son katmanına da bu işlemler uygulanır.

Gripin Pat pat ile Deforme: Streçleme işlemleri ile tozlanma, kirlenme ve olası sıvı temaslarından kurtulan eşyalarınız artık asıl taşıma için yapılması gereken gripin pat pat ile deforme alanına ulaşmış demektir. Gripin pat patlarımız evden eve nakliyat ve taşımacılık hizmetleri için gerekli bir ambalajlama hizmetidir. Bu hizmetlerimizin tamamı ücretsizdir. Özellikle Beykoz evden eve nakliyat sektöründe profesyonel hizmetler almak istiyorsanız adres ve iletişim bilgilerimizi kullanarak firmamız yetkililerine ulaşıp profesyonel taşıma hizmetleri için yer ayırmanız yeterli olacaktır.

Beykoz Nakliyat Firması
Beykoz Evden Eve Nakliye Şirketi

Beykoz Evden Eve Nakliye Fiyatları ( Ortalama )

Evin YapısıNakliye Aracı TipiOrtalama Fiyatlar
1+1 Oda SayılıKamyonet700 TL
2+1 Oda SayılıOrta Boy Kamyon900 TL
3+1 Oda SayılıUzun Kamyon1000 TL
4+1 Oda SayılıUzun Kamyon1400 TL
Beykoz Nakliye Fiyatları
Call Now Button

Share This

Copy Link to Clipboard

Copy