Başakşehir Mah. Süleyman Çelebi Cd. No:15 Başakşehir / İstanbul    +90 537 445 94 25    Pzt-Paz: 08:00 - 23:00

#1 Başakşehir Evden Eve Nakliyat- İstanbul Başakşehir Nakliye İndirimli

Başakşehir Evden Eve Nakliyat Firması

BAŞAKŞEHİR EVDEN EVE NAKLİYAT firması olan ÖZKOÇTAŞ NAKLİYAT BAŞAKŞEHİR de nakliyat hizmeti veren kurumsal yapıda bir firmadır. Bu alanda en güvenilir ve deneyime sahip olan firmamız Başakşehir Nakliyat siz değerli müşterilerimizi evden eve nakliyat fiyatları hakkında bilgilendirerek ayrıca asansörlü ve sigortalı nakliye hizmeti hakkında sorularınıza net cevaplar ve tavsiyeler vermektedir.
Özkoçtaş Nakliyat istanbul da 2010 yılından itibaren evden eve nakliyat sektöründe en çok tercih edilen güvenilir nakliyat firmasıdır. Başta Başakşehir olmak üzere şehir içi evden eve nakliyat ve şehirler arası evden eve nakliyat firması olarak Profesyonel ekibi ile sunduğu 20.000’den fazla ev taşıma hizmetinde kaliteli işçilik ve güvenilirlik ilkelerinden ödün vermedik. Başakşehir evden eve eşya taşıma fiyatları alanında kaliteli taşıma ile her bütçeye uygun fiyat politikamızdan şaşmadık. Nakliyat müşterilerimizde bıraktığımız memnuniyet ve tebessüm ile kazandığımız güvenilirliğin sağladığı referanslarla bize ulaşan siz yeni müşterilerimizle memnuniyeti devam ettirmek istiyoruz. Profesyonel asansörlü nakliyat firması ve en iyi evden eve nakliye firması unvanını yıllardır kaybetmemek için siz değerli müşterilerimize Başakşehirde de en güvenilir asansörlü evden eve taşıma hizmetini sigortalı ve garantili şekilde sunmayı hedefliyoruz.

Başakşehir Evden Eve Nakliyat

Özkoçtaş nakliyat şirketi olarak eşya taşıma yaptığımız tüm nakliye işlerimizde Sigortalı Evden Eve Nakliyat Firması olmayı ilke edinmiştir. Sigortalı Taşımacılık kapsamında eşyalarınızı minimum 25.000 TL değerinde evden eve nakliyat sigortası ile taşımaktayız. Güvenilir eşya taşıma şirketi olan özkoçtaş Nakliyat‘ın piyasadaki ucuz nakliyat firması olan firmalardan kalite anlamında ne kadar daha üst seviyelerde olduğunu evden eve nakliyat müşterimiz olduğunuzda özkoçtaş Nakliyat ayrıcalıklarıyla fark edeceksiniz.

Evden Eve Nakliyat firması olan Özkoçtaş Nakliyat alanında uzman kadrosu, uzun yıllardır taşıma ekibimizde eğitim ve değerlendirmelerden geçen tecrübe sahibi eşya taşıma personellerinden oluşmaktadır. Tüm işlerinde eşya taşıma Asansörü kullanan şirketimiz ,mobilya ustalarımız ve işinin ehli kadroyla şehirler arası ve şehir içi nakliyat hizmetini sorunsuz sunmaktadır. Türkiye’nin tüm illerine sigortalı evden eve nakliyat ve asansörlü evden eve nakliyat hizmeti sunabilecek kurumsal bir nakliyat firması olması tercih sebebidir .Müşterilerimizin çeşitli sebepler ile taşınma zorunluluklarından doğan masraf ve stresinin bilincinde olarak en uygun fiyatlarla evini taşıyoruz.

Ücretsiz ekspertiz hizmetimiz sayesinde müşterimizin bütçesine en uygun şehir içi ve en uygun şehirler arası nakliyat fiyatlarını Türkiye’nin tüm illerinde de sigortalı olarak asansörlü evden eve nakliyat hizmetini sunmaktayız. Hemen evden eve nakliyat fiyatları hakkında bilgi almak için İletişim linkini tıklayınız.

Başakşehir Evden Eve Nakliyat

Başakşehir Evden Eve Nakliyat SORU-CEVAP Bölümü

SORU : Başakşehir Eşyalarım nakliye sırasında hasar görür mü, eğer bi hasar alırsa ne olur ?
CEVAP: Başakşehir evden eve nakliyat olarak Eşyalarınızın zarar görmemesi için her türlü önlem önceden alınmış olacaktır. Bunların yanında olası kazalara karşı eşyalarınız sigortalanarak taşınır. Sigortanın ödemeyi yapmadığı noktalarda ise gerekli masraflar firmamız tarafınca karşılanır ve size hiçbir extra masraf arz edilmeden eşyanızın size teslimi gerçekleştirilir.)

SORU: Avizelerim oldukça büyük ve hassas bunların taşınma ve montajı yapılıcakmıdır?
CEVAP: Evet, Başakşehir taşıma ekibi tarafından avizelerinizde diğer eşyalarınız gibi demonte ve monte edilerek eski halinde size teslim edilir.)

SORU: Evimin nakliyesi ne kadar sürer?
CEVAP: Başakşehir taşıma ekibi tarafından Şehir içi nakliye işlemlerinde standart 1+1, 2+1 ve 3+1 daireler için nakliye işlemi bir günde tam olarak bitmektedir.Fakat daha uzun mesafeli yerlerde, şehir değişikliklerinde ve villa gibi büyük mekanlarin taşınmasında bu işlem mesafe ve eşya durumuna göre uzamaktadır.

SORU: Taşıma maliyeti nelere göre belirlenir?
CEVAP: Taşıma maliyeti, taşınıcak eşyaların çokluğuna , hacmine, gidilicek yerle eviniz arasındaki mesafeye, kaçınca kattan kaçıncı kata naklediliceğine, piyano para kasası gibi özel iş hacmi gerektiren eşyaların sıklığına göre bir taşıma maliyeti ortaya çıkmaktadır.)

SORU: Taşınma işlemi öncesinde bizim yapmamız gerekenler nelerdir?
CEVAP: Taşınma işlemince önce size düşen tek şey ; kıyafetlerinizi, çamaşırlarınızı zinet eşyalarınızı ve çok değerli biblo tablo yada tarihi eserleri toparlamaktır.Diyer işlemlerinin tamamı tarafımızca yapılmaktadır.)

SORU: Elemanlar firmanıza ait mi ?
CEVAP:
Evet işin organizesini yapan grup şefi ve paketleme ekibi kendimize aittir. Herkes tarafından takdir edilir ki bazı yoğun işler için ve de şehir dışı taşımada araçta sınırlı insan taşıma kapasitesinden ötürü dışarıdan tutulan fakat devamlı firmamız için çalışan ve firmamızın üniformasıyla yine firmamızın verdiği eğitimle çalışmakta olan elemanlarımızda mevcuttur.)

SORU: Kaç kişi ile çalışıyorsunuz ?
CEVAP: Bu sorunun her taşıma için ayrı cevabı olabilmektedir. Fakat ortalama 5 eleman ile çalışılmaktadır.)

SORU: Mobilyaları söküp tekrar kuruyor musunuz ?
CEVAP: Başakşehir çalışma ekibi arasında yer alan modüler sistem uzmanı demonte işlerini yaparak, eşyanın taşındığı yerde montelemektedir..)

SORU: Çok alakasız fiyatlar alıyoruz, neden acaba ?
CEVAP: Piyasada kafaları karıştıran birçok firma bulunmaktadır. Lojistik firmalarının isimlerini kullanarak iş yapan ve de işin her aşaması için mükemmeli söz veren fakat hiçbir zaman sonucu söz verildiği gibi olmayan birçok firma var ne yazık ki. Bunların çoğu kargo firmalarıdır ve evden eve işini kargo işi olarak görmektedir. Hizmetin size özel olmadığı ve sonucunun katiyetle olumsuz olduğu bir durumda da düşük fiyat almanız çok normal olacaktır. Nakliye de her zaman müşteri memnuniyetini sağlayabileceği optimum fiyatı sunmaktadır.)

SORU: Araçlarınız Nasıl bir sistemle çalışıyor?
CEVAP: Araçlar kapalı çelik kasa evden Eve Nakliyat hizmet verebilecek dizayn ve standartlara sahiptir

Başakşehir Evden Eve Nakliyat Özkoçtaş Nakliyat Uygulanan Faaliyetler

 • Başakşehir evden eve taşımacılık
 • Başakşehir eşya ve parça eşya taşıma
 • Başakşehir eşya depolama
 • Başakşehir şehirler arası evden eve nakliyat
 • Başakşehir tır, kamyon, kamyonet nakliyesi
 • Evden eve nakliyat Başakşehir işlemi esnasında tüm eşyalarınızın demonteleri gerçekleşmektedir. Ardından usta marangozlarımız,profesyonel elemanlarımız ve paketleme elemanlarımız eşyaları ince ayrıntısına kadar ambalaj altına almaktadır. Paketlenen tüm eşyalar itina ve hassaslık ile nakliye aracına istiflenmektedir. Bu işlemin ardından nakliye aracımız yola koyulup istenilen konuma gelmektedir. Daha sonra indirme ve kurulum işlemleri gerçekleşmektedir. Montaj ve kurulumdan sonra evinizin size sunumu sağlanmaktadır.

Başakşehir şehirler arası evden eve nakliyat işlerinde Özkoçtaş evden eve nakliyat firması en uzun yollarda bile eşyalarınız zarar görmeden taşınır. Sizleri uzun yolda yormayacak ücretler teklif ediyoruz. Yükleme ve indirmeye dair her türlü işi kendi ekibimize yaptırıyoruz.

Neden Başakşehir Evden Eve Nakliyat Şirketi

Firmamız sürekli olarak gelişmekte olan ve evden eve nakliyat, şehirlerarası nakliyat hizmetlerinde en iyi kaliteyle hizmet vermektedir. Bundan dolayı Başakşehir evden eve nakliyat paketleme sistemlerinde ve taşımacılık sistemlerinde her zaman uzman profesyonel ekipler tarafından nakliyat sistemini tamamlamaktadır. Firmamız her zaman müşteri memnuniyetine önem veren ve alanında da liderliğe kavuşmuş bir firmadır. Uzun zamandır hizmet veren firmamız, alanında yenilikleri sizlere sunarak daha kaliteli bir hizmeti sunuyoruz. Sizler için yüksek standartlarda ve güvenilir hizmet veriyoruz. Teknolojiyi yakından takip ettiğimiz için mümkün olduğunca hizmetlerimizde standartlarımızı yüksek tutuyoruz. Firmamızı isterseniz internet sitemize giriş yaparak vermiş olduğumuz hizmetleri detaylı bir şekilde öğrenebilir veya firmamıza gelerek de sizlere vermiş olduğumuz hizmeti görebilirsiniz. Nakliyat şirketimiz her zaman eşyaların çizilmeden, kırılmadan ve değerini düşürmeden taşımaya özen gösteriyor.

Başakşehir evden eve taşımacılık hizmetine ihtiyaç duyduğunuzda 500 tl’den başlayan fiyatlarla en uygun fiyat garantisini vermekteyiz. Şehir içi ve şehirler arası tüm mevkilerde taşıma yapıyoruz. Asansörlü ve sigortalı imkanları işlemimize dahil ediyoruz. Başakşehir evden eve nakliyat’ ta liderlik eden şirketiz.Özenli davranarak ile eşyalarınızı ambalajlayıp taşıyoruz. Eşyalarınız şirketimiz kapsamında garanti altındadır. Sizde hizmet almak için 0 537 445 9425 numaralı destek hattımızdan bizi çekinmeden arayabilirsiniz.

Başakşehir evden eve nakliyat firmaları konumunda liderlik etmekteyiz. Tüm müşterilerimiz memnun olarak işlemlerini sonlandırıyor. Evden eve taşıma konusunda sizde Özkoçtaş nakliyat müşterileri gibi rahat edebilirsiniz.

Başakşehir evden eve taşımacılık fiyatları ücretlendirmesinde tüm firmalardan daha cazip fiyatlar sunuyoruz. Hizmetlerimizin tamamı profesyonel ve kalite işçiliğiyle yapılmaktadır. Nakliye konusunda eşyalara hasar vermeden taşımayı kendimize prensip olarak görüyoruz.

Evden eve nakliyat Başakşehir bölgesinde bulunan en köklü nakliyat şirketiyiz. Kuşaklardan beri eşya taşıma işlemlerinde size destek sağlıyoruz.

Başakşehir evden eve taşımacılık hizmeti nasıl gerçekleşiyor ?

Bu çalışmanın yapılması için bizden hizmet talep ettikten sonra bir tarih belirliyoruz. Belirlenen zamanda çalışanlarımız evinize geliyor. Taşımacılık konusuna dahil ettiğiniz her eşya kendi sınıfında uzman&profesyonel olan kişilerce hazırlanıyor ve taşınıyor. Yükleme işlemine dair tüm işlem gerçekleştikten sonra harekete geçiyor ve istenilen adrese geliyoruz. Burada yine tüm eşyalar evinize sorunsuz çıkarılıyor. Evinize çıkarılan eşyalar daha sonra isteğiniz doğrultusunda dizayn ediliyor. Montajlama ve kurulum için gereklilikler yapılıyor. Ardından sunum işlemimiz sağlanıyor.

Başakşehir şehirler arası evden eve taşımacılık uygulamalarında şehir içi bölgede olan tüm çalışmalarımızı harfiyen uyguluyoruz. Buna ek olarak daha sağlam ambalajlama teknikleriyle uzak mesafelere eşyalarınızı düzen ve tertip içinde yolluyoruz.

Başakşehir nakliyat başlığı altında sunduğumuz diğer hizmetler;

 • Başakşehir evden eve nakliyat
 • Başakşehir şehirler arası evden eve nakliyat
 • Başakşehir ofis taşıma
 • Başakşehir eşya depolama
 • Başakşehir nakliyat taşımacılık
 • Başakşehir kamyon, kamyonet nakliye
 • Başakşehir Evden Eve Taşımacılık Hizmeti Kapsamı
 • Başakşehir evden eve taşımacılık çalışmalarımızda diğer tüm nakliye işlemleri gibi garantili eşya taşıması yapıyoruz. Tüm eşyalarınızı söküyor, koruma altına alıyor ve taşıyoruz. Gidilen konumda işlemler tekrar uygulanıyor ve eviniz hazır hale getiriliyor.

Tüm eşyalarınız garanti altında taşınmaktadır.

Çalışanlarımız profesyonel ve işinde uzman kişilerden oluşur.

Nakliye araçlarımız ev eşyası taşıması için dizayn edilmiştir.

Başakşehir Evden Eve Taşımacılık Garantisi

Başakşehir evden eve taşımacılık garantisinde deneyimimize bu sözümüzü tutuyoruz. Taşıdığımız eşyaları elimizdeki her türlü imkanla güvene alıyoruz. Hiçbir eşyanıza zarar vermeden çalışma sağlıyoruz. Talebinize göre sigortalı taşımacılık imkanı sunabiliriz.

Başakşehir Şehir İçi Nakliyat

Başakşehir Şehir İçi Nakliyat
Şehir İçi Nakliyat hizmet kapsamında Özkoçtaş Nakliyat şirketine bağlı olarak Şehir İçi evden eve taşımacılık hizmeti sunmaktadır.

Şehir İçi Evden Eve Nakliye, taşımacılık sektöründe; hızlı, güler yüzlü, uygun fiyat politikası ile Nakliyat firması farkını hissedin.

Başakşehir Evden Eve Nakliyat; şehir içi, şehirler arası evden eve taşımacılık hizmetleri ile de yanınızdayız. Evden Eve Nakliyat;
Titiz, eğitimli eleman kadrosu, geniş kapsamlı paketleme materyalleri, hijyen ve güven gerektirir. Şehir İçi Evden Eve Nakliyat olarak, Şehir İçiliyiz çünkü güveninizi kazanıyoruz.

Başakşehir Şehirler Arası Nakliyat

Başakşehir Evden eve nakliyat olarak 2001 yılından beri gerek şehir içi nakliye ve şehirlerarası nakliyat hizmetinden adından fazlasıyla söz ettiren firmamız Başakşehir eşya taşımacılığında bir haylı başarılı olmuştur

Kaliteli referanslar ile müşterilerine güven veren bir o kadarda hizmet konusunda kendine güvenen kadrolu elemanlarıyla hizmette lider firma olma yolunda bir haylı yol almıştır bir nakliye firması için gerçek ve kalite bir anlayış benimsemesi ne kadar iyi bir zemin üzerinde kurulmuş bir firma olduğunu gösterir

Başakşehir Evden Eve Nakliyat Firmaları. Başakşehir Şehir içi Şehirlerarası Uluslararası Nakliyat Firmalar. Kurumsal kişisel ihtiyaçlarınız için Profesyonel ev ofis eşya taşıma depolama çözümleri. Özkoçtaş nakliyat uzman kadrosuyla kaliteli hızlı güler yüzlü evden eve nakliye firmaları.

Başakşehir Evden Eve Paketleme ve Ambalajlama

Başakşehir de eşya paketleme birçok kişinin korkusu haline gelmiştir. Özellikle çok sık taşınan ve ev değiştiren kişiler bu durumu iyi bilirler ki, eşya paketlemek oldukça külfetlidir. Başakşehir Nakliyat bu noktada diğer evden eve nakliyat firmaları arasında fark yaratmaktadır. Özkoçtaş Nakliyat ile çalışacaksanız, durum sizler için çok daha kolaylaşmaktadır. Özkoçtaş Nakliyat evinize gelerek gerekli eşya ve binada fizibilite çalışmasında bulunur. Yapılan ön çalışma sonrası hangi eşyalar hangi eşyalarla birlikte paketlenecek taşınacak hesaplanıyor ve bir taşıma planı oluşturulur. Daha sonrasında Başakşehir evden eve nakliyat firması çalışanları büyük bir titizlikle eşyalarınızı sınıf sınıf ayırır ve paketler.

Özkoçtaş Nakliyat firmamız Taşınacak olan eve ücretsiz gelen eksperimizin gerekli belirlemeleri özellikli eşyaları (çelik kasa, piyano, akvaryum, özel tasarım mobilya vs.) belirler tüm parametrelerle hazırladığı taşıma planı doğrultusunda sizinle istişare edilir ve eşya taşıma işleminiz başlar. Kadromuzda yıllardır çalışan tecrübeli nakliyat elamanlarımız ile mobilya ustamız eşyalarınızın sökme işlemini yapar. Taşınacak Eşyanızın nakliyesine göre paketleme yöntemleri kullanılır. Nakliye esnasında Su ve tozdan koruması için eşyalarınız taşımadan önce kaliteli streç ile kaplanır, sonrasında koltuklar, yatak, baza vs. gibi kirlenebilir eşyalar tekrar naylon malzeme ile sarılır. Evden eve nakliye için özel kalın malzemeden yapılmış, darbe emici kılıflar ile de son ambalaj işlemi bitmiş olup nakliye işlemine hazır hale gelir. Evden eve Paketleme işlemi uygulanan eşyalar araca alınır. Yüksek katlarda ki eşyalarımızı 18.kata çıkabilen asansörlerimiz ile daha hızlı ve güvenli şekilde araca alınır. Eşyalarınızın gideceği eve eşyalarınız güvenli ve tertemiz bir şekilde çıkarılır. Eşyalarınız eve sizin isteğiniz doğrultusunda nakliye işlemi ile odalara yerleştirilip mobilyalarınız ustamız tarafından kurulumu yapılır. Beyaz eşyalarınızın bağlantıları yapılır(elektrik, doğalgaz, perde dahil değildir) . Her eşya istediğiniz gibi monte edilip iş teslim edilir , nakliyat ödemesi alınır.

Eşya paketleme ve ambalajlama neden bu kadar önemli diye düşünüyorsanız, bu durumu sizlere şöyle açıklayalım.Yeni evinize geçtiğinizde mutfak eşyalarınızın salondan çıkmasını ya da yatak odanızdan çıkmasını istemezsiniz. Her birinin yerine yani ait olduğu yere bırakılmasını istersiniz. Çünkü bu durum sizlere daha çok kolaylık sağlamakla birlikte, daha da güvenli olacaktır. Aynı zamanda eşyalarınızın taşınırken zarar görmemesi adına da eşya paketleme çok önem arz etmektedir. Paketlemeleri siz yaptığınız zaman herhangi bir kırılma ya da zedelenme ile karşılaşabilirsiniz. Bu durumda sorumluluk evden eve nakliyat firmasında değil sizde olacaktır. Ancak bu paketleme işlemini eğer ki firma çalışanlarına yaptırırsanız, eşyalarınız sigorta kapsamına girecektir. Herhangi bir kırılma ya da hasarda paranız firma tarafından mutlaka karşılanacaktır.

Başakşehir Evden Eve Nakliyat
Başakşehir Evden Eve Nakliyat

Başakşehir’de Güvenilir Taşımacılık

Başakşehir Evden Eve Taşımacılık Hizmetleri Veren Firmamız Türkiye’nin Tüm İlçelerine evden eve nakliyat hizmetleri sunmaktadır, firmamızın tüm araçları sadece evden eve taşıma için kullanılan her ev taşıma işinden sonra temizlenen kapalı kasa araçlardır. Firmamız ÖZKOÇTAŞ NAKLİYAT Olarak İşini Ciddiye Almakta ve sizin eşyalarınıza en az sizin kadar değer vermektedir, firmamızın deneyimli elemanları evinizi taşırken çarpma kırma dökme olmadan hasarsız ve zahmetsiz bir şekilde taşır, firmamız sizler için zaten zor ve zahmetli olan ev taşımayı en kolay şekle getirmek için çalışmaktadır, sizin kendi imkanlarınızla taşınmanız bizim taşınmamız gibi olmaz çünkü biz evinizin eşyalarını öncelikle zarar görmeyecek şekilde ambalajlıyoruz veya battaniyeye sarıyoruz, kapıdan sığmayacak veya sürtünerek çıkacak mobilyalarınızı söküyoruz ve parçalarını ambalajlıyoruz, Eviniz yüksek katlarda ise özel asansörümüzle merdivenlerden çarpa çarpa indirmek yerine çok kolay ve hasarsız bir şekilde aşağıda bekleyen kamyonumuza indiriyoruz evinizin taşınma işlemi bittikten ve yeni evinize geçtikten sonra söktüğümüz mobilyaları tekrar eksiksiz olarak orjinali gibi kuruyoruz, Firmamız Başakşehir Nakliyat Firmaları Arasında Lider Konumdadır Müşteri Memnuniyeti bizim için önemlidir bize Evinizi taşıtın farkı Göreceksiniz.

Başakşehir Evden Eve Taşımacılık Hizmetleri veren Firmamız, Türkiye Şehiriçi Evden Eve Nakliyat ve Şehirlerarası Evden Eve Nakliyat Yapmaktadır, Firmamız Dürüst Çalışma Politikalarını İlke Edinmiştir Fiyatlarımız Gayet Uygun Kalitemiz Yüksektir, Şu ana Kadar Yaptığımız Evden Eve Taşıma İşlerinin Hiçbirinde Sorunla Karşılaşmadık, Bize Evlerini Taşıttıranları Pişman Etmedik, Her Yıl Yüzlerce Ev Taşıyan Elemanlarımız Evinizi Kendi Evinin Taşıma Hassasiyetinde taşıyor, mobilyalarınızı usta marangozlarımız söküyor, ambalajlıyor ve Asansör Aracılığıyla Aşağıda bekleyen Kapalı Kasa Araçlarımıza Yüklüyoruz, Yeni Eviniz Türkiye’nin neresinde olursa olsun Hasarsız ve kaliteli evden eve nakliyat garantisi sunuyoruz, Firmamız Başakşehir Evden Eve Nakliyat Olarak Sizlere Sorunsuz Bir Evden Eve Taşıma Deneyimi Sunmayı Garantiliyoruz, Firmamız Yaptığı Taşıma İşlerini SON TAŞIMALAR Başlığında Siz Değerli Müşterileriyle Paylaşmaktadır, Türkiye’nin Tüm Semtlerine Ücretsiz Expertiz Hizmetimiz vardır, Evinizin Tüm Eşyalarını Görerek net ve En uygun fiyatları veriyoruz, sizler de bütçenizi ona göre ayarlıyorsunuz, firmamızda eşya yükleme sırasında veya sonrasında kesinlikle fiyat yükseltme ek masraf çıkartma durumu yoktur, ucuz fiyat teklifi veren diğer firmaların en büyük hilesi işi ucuz fiyattan alıp işi yaparken çeşitli bahanelerle fiyatları yükseltmeye çalışmasıdır, firmamız kurulduğundan buyana dürüst çalışmayı kesinlikle ve kesinlikle İlke Kabul Etmiştir Dürüst Çalışarak Helal Kazanç Peşinde Olan Bir Firmayız, Detaylı Bilgi ve Fiyat Almak İçin Lütfen Bizimle İletişime Geçiniz…0532 359 09 93

başakşehir evden eve nakliyat

Kurumsal bir şirketin hafta sonu mesai bitiminde başlanan Özkoçtaş evden eve ofis-fabrika taşıma hizmetinin pazar günü taşıma işleminin bitmiş olması gerekir ki pazartesi sabahı müşterilerine hizmet verebilsin. Özkoçtaş evden eve nakliyat firmamız bugüne kadar bir çok kurumsal firmanın ofis-büro-fabrika-banka gibi taşımacılık hizmetlerini zamanında taahhüt ettiği gibi sorunsuz bir şekilde tamamlamıştır.

Başakşehir evden eve firması Özkoçtaş nakliyatı ofis büro fabrika taşımacılığında tercih eden müşterilerimizin bir kısmına referans sayfamızdan bakabilirsiniz.

Başakşehir Evden Eve Ofis işyeri taşımacılığında ilk olarak nakliye uzmanımız taşınacak ofis büro malzemelerini yerinde tespit edip ön etüt çalışmasını yapıp fiyat tespitinde bulunur.

Ofis taşınma gününde nakliye ekibimiz çalışmasına başlarken her odayı ve bölümü isimlendirir ve ambalajlama, kolileme, paketleme işlemi başlar. Daha sonra sıra ile ofis büro eşyaları araca yüklenir. Taşınma sırasında Başakşehir evden eve nakliyat araçlarında başakşehir evden eve nakliyat sigortası, Anadolu sigorta ve Özkoçtaş nakliyat güvencesindedir.

Yeni ofis hizmet binanıza gidildiğinde her birimin ofis büro malzemeleri odalara yerleştirilir mobilyalar kurulur.

Özkoçtaş evden eve nakliyat firmamızın Başakşehir evden eve ofis büro taşımacılığında en önemli prensiplerinden biride zamanında taşıma işlemini gerçekleştirmesidir.

Size uygun bir gün ve saatte ekspertiz arkadaşımız evinize gelip eşyalarınızın tespitini yapıp etüt ettikten sonra başakşehir şehir içi evden eve nakliyat fiyatını size bildirmektedir.

Özkoçtaş nakliyat- Başakşehir evden eve asansörlü nakliyat hizmetimizde randevu aldığınız taşınma gününde sabah 8:30 suları nakliye ekibimiz evinizde olacaktır. Siz sadece kendinize ait özel eşyalarınızı yanınıza alıyorsunuz (ziynet eşyası, para, silah vb.) geri kalan eşyaların toplanıp ambalajı firmamız personeli tarafından yapılmaktadır.

Kırılacak eşyalarınız sıfır ambalaj kağıdına sarılıp özel kasalara konur, mobilyalarınız sökülüp 3 katlı balonlu naylon ile ambalajı yapılır, beyaz eşyalarınız, koltuklarınız 3 katlı balonlu naylon ile ambalajı yapılır. Askılı elbiseleriniz sıfır elbise poşetine geçirilip aracımızdaki sabit kapalı dolaba asılır. Katlı olan eşyalarınız sıfır karton koliler konup koli üzerine oda bilgisi yazılır. Hurçlarınız halılarınız sıfır naylon ile ambalajı yapılır. Perdeleriniz ve aydınlatma ürünleri sökülüp paketlenir.

Ambalaj ve paketleme işlemi bittikten sonra asansörlü evden eve nakliyat aracımız gelir ve eşyalarınızın araca yükleme işlemi başlar.

Nakliye sırasında eşyalarınızda nakliyat sigortası bulunmaktadır.

Yeni evinize gidildiğinde mobilyalarınız montajı yapılır, beyaz eşyalarınızın bağlantısı yapılır, paketlenen koliler odalarına konur eşyalarınız istediğiniz şekilde dizayn edilir.

Başakşehir evden eve hizmeti almak için nakliyat firması seçiminde firmanın k3 yetki belgesi sahibi olmasına dikkat ediniz.

(klima söküp takma, stor perde ve aydınlatma ürünlerinin montajı firmamıza ait değildir.)

Taşınacağınız ilin kilometresine ve bina kat durumuna göre nakliye ücreti belirlenmektedir. Şehirlerarası evden eve nakliyat fiyatları için firmamız ile iltişime geçiniz.

Taşınma gününde sabah evinize gelen kadrolu personelimiz eşyaların toplanıp ambalajını yaptıktan sonra asansörlü nakliyat aracımız ile kamyona yükleme işlemini yapmaktadır. Gideceğiniz şehrin mesafesine göre boşaltma işlemi aynı gün veya ertesi sabah yapılmaktadır.

Eşyalarınızı yükleyen personelimiz boşaltma için araç ile beraber gideceğiniz şehre gelmektedir, dışarıdan yabancı işçi çalıştırmıyoruz. Nakliye sırasında şehirlerarası nakliyat sigortası bulunmaktadır. Gittiğiniz şehirde varsa asansörlü nakliyat aracı kiralayarak eşyalarınızı boşaltıyoruz, sizlere hasarsız bir şekilde teslim ediyoruz.

Şehirlerarası ev eşyası taşıtmak istediğinizde Başakşehir evden eve taşımacılık firması seçerken firmanın k3 yetki belgesine sahip olmasına ve nakliyat araçlarında firma logosunun bulunmasına dikkat ediniz.

Bizi tercih eden müşterilerimizden bir kısmını referans sayfamızdan görebilirsiniz. Bizimle eşyalarınız her zaman yeni kalacak.

Başakşehir Evden Eve Asansörlü Nakliyat

Evden Eve Asansörlü Nakliyat Taşınma işleri ilk çağlardan beri insanoğlunun karşılaştığı bir durumdur. Göçebe hayat süren kavimlerde sıklıkla yapılmakta olan iş idi. Herhangi bir deve, eşek ve at yardımıyla taşınırlardı. Zaman ilerledi at arabası yardımıyla taşınır olduk, daha sonra kamyonet şimdilerde ise büyük kamyonlar, teknolojinin son harikası modüler asansörler taşınmada favori oldular. Madem devir teknoloji devri, her alanda baya bir ilerleme kaydetmişsek; bunu neden nakliyatta kullanmayalım öyle değil mi?

Asansörlü Taşımacılık Firması

İşte bu modern taşınma örneğine Başakşehir asansörlü nakliyat firmalarını verebiliriz. Evinizdeki eşyalarınız güvenli bir şekilde alınır ve yeni adrese yine aynı şekilde kurulumları yapılır. Çünkü Başakşehir ev taşıma konusuna önem veren bir yerdir. Şimdi asansörlü nakliyat nasıl yapılır? Asansör nasıl kurulur? Kısaca anlatalım.

Başakşehir Asansörlü Nakliyat

Nakliyat firması asansör kurulum yerini tespit etmek için evinize gelir. Evin balkonu ilk önce tercih edilmesi gereken bir yerdir. Evinizin geniş bir yola bakan penceresi de işe yarayabilir. Kamyonun rahat konumlanması, asansörün düzgün kurulması için yer tespitinden sonra, kuruluma geçilir. Asansörün apartmana dayanması şarttır. Böylelikle üzerine konulan eşyaların sarsıntıya uğramadan indirilmesi sağlanır. Halatlar kontrol edilir, güvenlik önlemleri alınır. Başakşehir evden eve taşımacılık konusunda bir uzmandır.

Nakliyat firması tarafından paketlenmiş eşyalar, asansör yardımıyla aşağıya indirilir. Asansörün uzunluğu eşya taşınacak olan kat ile alakalıdır. Yüksek katlı yerden taşıma işlemi yapılacaksa asansör uzunluğu farklılık gösterir. Neticede üçüncü kattan eşya indiriyorsak asansör farklı uzunlukta olmalı onuncu kattan indiriyorsak daha uzun olmalıdır. İndirilen bütün eşyalar kamyona yerleştirilir ve yeni gidilecek adrese doğru ilerler. Taşınma işleminin ilk bölümü böylelikle tamamlanmış olur.

Firmamız;Başakşehir Şehirler arası evden eve nakliyat hizmeti vermektedir. Ülkemizin tüm il ve ilçelerine taşımacılık hizmeti veriyoruz. Taşınmayı sorun etmeyin. Artık profesyonel evden eve eşya taşımacılığı var. Kırmadan ve dökmeden taşımacılık yapıyoruz. Sözleştiğimiz saatte; aracımız, asansörümüz ve elemanlarımız hazır olacaktır. Zamanında işe başlar, ve sorunsuz bir taşınma yaparız.

Başakşehir Evden Eve Nakliyat
Başakşehir Evden Eve Nakliyat

Başakşehir Ofis ,Büro Ve İş Yeri Taşımacılığı

Başakşehir ofis, büro ve iş yeri taşımacılığı hizmetlerinde güvenli taşımacılığın adresi olmaya devam ediyoruz. Kısa sürede ve kalite şekilde iş yerinizi uygun fiyat garantisi ile taşıyarak sizlere bu alanda da hak ettiğiniz hizmet kalitesini ve güvencesini vermeye devam ediyoruz. Bu alanda sizler için eğitimli uzman kadromuz ile hizmet vererek iş yeri taşımacılık sorunlarınızı gideriyoruz.

Başakşehir ofis, büro ve iş yeri nakliyeciliği çerçevesinde sizlerin iş yeri taşımacılığında güvenle hizmet almanız için çalışmalarımızı Başakşehir ve çevresinde aşkla sürdürmekteyiz. Bizimle çalışmaya karar verdiğiniz andan itibaren iş yerinize ekspertiz ekibimizi yolluyor, işyeri eşyalarınız için taşınma raporu çıkarıyor ve sağlıklı bir şekilde iş yerinizi taşımaya başlıyoruz. Başakşehir ofis, büro ve iş yeri taşımacılığı bakımından size kaliteli hizmet sunan firmalarımızla yardımcı oluyor ve sorunsuz bir şekilde iş yerinizi taşıyoruz.

Başakşehir, ofis ve büro taşımacılığı nezdinde yer alan ofis ve büro taşımacılık hizmetlerinizi ekibimiz bünyesinde yer alan eğitimli elemanlarla gerçekleştiriyoruz. Bu alanda kaliteli hizmet almanız için gerekli malzeme, araç ve işçi potansiyelini en iyi şekilde hazırlayarak bu alanda başarılı nakliye hizmeti almanızı sağlıyoruz.

En Uygun Fiyat Garantisi

Başakşehir evden eve nakliyat firmamız her zaman sizler için çalışmaktadır. Sizlerin memnun olması için ve sizlere en iyi kaliteyi sunmak için her zaman çalışmalar içerisinde oluyoruz. Firmamızdan alacağınız hizmetlerin karşılığında size hiçbir yerde bulamayacağınız fiyatları sunuyoruz. En uygun fiyatlarla taşıma işlemlerini en kısa süre içerisinde tamamlıyoruz.

Başakşehir Evden Eve Nakliyat Fiyatları (Ortalama)

Evin YapısıNakliye Aracı TipiOrtalama Fiyatlar
1+1 Oda SayılıKamyonet700 TL
2+1 Oda SayılıOrta Boy Kamyon900 TL
3+1 Oda SayılıUzun Kamyon1000 TL
4+1 Oda SayılıUzun Kamyon1400 TL
Başakşehir Evden Eve Nakliyat
Başakşehir Nakliye Hizmetleri
Call Now Button

Share This

Copy Link to Clipboard

Copy