Başakşehir Mah. Süleyman Çelebi Cd. No:15 Başakşehir / İstanbul    +90 537 445 94 25    Pzt-Paz: 08:00 - 23:00

#1 Bakırköy Evden Eve Nakliyat |Bakırköy Nakliye Firması-0537 445 94 25

Ucuz Değil Kaliteyi Arayanların Firması

Bakırköy Evden Eve Nakliyat hizmetlerimiz ile bu bölgede ve İstanbul’da lider firmalar arasına yükselmeyi başardık. Uzman personelimiz ile sizlere sorunsuz ve güvenilir eşya taşıma çözümlerini yenilikçi donanımlarımızla vermekteyiz. Bakırköy Evden Eve Nakliyat firması olarak ihtiyacınız olan tüm hizmetleri firmamız tarafından sigortalı, profesyonel ekip ve son model araçlarımız ile hizmet vermekteyiz. Geniş araç filomuz ile nakliyat hizmetini sorunsuzca, profesyonel ekibimiz ile ve sigortalı bir şekilde gerçekleştiriyoruz. Eşyalarınızı özel ve modern malzemeler ile paketleyerek zarar görmelerini engelliyoruz. Lider olarak devam ettirdiğimiz evden eve nakliyat işini Bakırköy’den en iyi şekilde yapmaya devam ediyoruz. Herşey sizin için!

Bakırköy müşterilerimize ekonomik ve uygun fiyatlardan evden eve nakliye hizmetleri sunuyoruz. Bakırköy’ün her bölgesinde evden eve nakliyat hizmetini sorunsuz olarak sunan firmamızla görüşmeden evden eve taşımacılık hizmeti almayın. İstanbul ve çevresine 25 yıldır evden eve nakliyat, evden eve taşımacılık, asansörlü ev taşımacılığı hizmeti veren firmamız en kaliteli nakliye hizmetini alabileceğiniz ev taşıma şirketidir. Bakırköy en kaliteli evden eve nakliyat hizmetini alabileceğiniz ev taşıma şirketiyiz. Bu bölgede her zaman ilk tavsiye edilen firmayız. Bizimle görüşmeden evden eve nakliyat hizmeti almayın. Yenilikçi ve modern ekipmanlarımızla eşyalarınıza evden eve taşımarda zarar gelmesini engelliyoruz.

Firma olarak bizim için her şeyden önce müşterilerimizin memnuniyeti ve eşyalarının güvenliği gelmektedir. Bakırköy nakliyat şirketleri arasında belki de en çok tercih edilen ve her daim aranılan şirket olmamızı sağlayan en temel özelliğimiz bu ilkemizdir. Günümüz imkanlarının tamamını kullanıyor ve kendimizi sürekli güncelliyoruz. Her tür sosyal medya platformlarını kullanıyor ve müşterilerimize çok daha şeffaf bir hizmet anlayışı sunuyoruz.

Bakırköy Evden Eve Taşımacılık

Evden eve ambalajlı ve paketli, asansörlü, garantili taşımacılık Evden eve nakliyat sektöründe 10 yıldır hizmet vermekte olan Özkoçtaş taşımacılık evinizi büyük bir titizlik ve profesyonellik ile taşır eşyalarınız taşınmadan önce özkoçtaş nakliyat tarafında sigortalanır.

Eşyalarınız kaliteli ambalaj malzemeleri ile paketleme yapıldıktan sonra yine aynı titizlikle yeni evinize yerleştirlir kaliteli sorunsuz ve gerçek bir nakliyat firması arıyorsanız doğru adrestesiniz Bakırköy evden eve taşımacılık detaylı bilgi için iletişim kısmından bizlere ulaşabilirsiniz.

 1. Taşıma Sırasında Yapılan İşlemler;
 2. Eşyanın miktarına uygun aracın seçilmesi
 3. Eşyanın yükleme ve boşaltılması
 4. Mobilyaların taşınma esnasında zarar görmemesi için abalajı
 5. Beyaz eşyanın (buzdolabı, çamaşır makinesi..) ambalajı
 6. Eşyaların yeni evde yerlerine montajı
 7. Gardrop türü mobilyanın demontesi ve montesi
 8. Kırılacak eşyaların paketlenmesi
 9. Bütün bu eşyaların araç içinde zarar görmeyecek şekilde istifi
 10. Yeni evde eşyanızın sizin isteğinize göre dizaynı
Bakırköy Evden Eve Nakliyat

Bakırköy Paketleme Ve Ambalajlama Hizmeti

Her eşya grubu için ayrı bir ambalaj malzemesi ve paketleme yöntemleri ile çalışan özkoçtaş Nakliyat, kırılacak eşya grubunuz için ayrı, elektronik eşya grubunuz için ayrı paketleme yöntemleri ve ambalaj çeşitleri kullanır. Eşyalarınızın boyutlarına uygun koli ve paketler kullanılarak her biri sağlıklı bir şekilde istiflenebilecek hale getirilir. Elbiseleriniz için kullanılan askılı kolilerimiz ile yeniden ütü yapma derdine girmeniz engellenir.

Bütün bu teknolojik paketleme yöntemlerinin yanında, paketleme işleminin hangi sıra ile yapılacağı, hangi teknikle yükleneceği de profesyonellik ve tecrübe gerektiren bir başka konudur. En doğru yöntemi uygulama açısından tüm nakliye personelimiz eğitimlidir. Bu eğitimlerde ambalaj işlemi ve paketlemesi yapılan eşyaların hassasiyetleri hakkında detaylı bilgiler verilerek, kazara ortaya çıkacak olan problemlerin önüne geçilir.

Bakırköy Evden Eve Nakliyat
Bakırköy Evden Eve Nakliyat

Bakırköy Parça Eşya Taşıma

Parça eşyalar, gidecekleri yer, montaj, sigorta ve ürünlerin boyutları ile farklılık göstermektedir. Firmamız Özkoçtaş Nakliyat Parça eşya nakliyatı konusunda 10 yılı aşkın süren tecrübesi ve tüm Türkiye geneline eşyalarınızı sigortalı ve ambalajlı olarak ulaştırıyor.

Beyaz eşya, mobilya ve kurulum gerektiren ürünler, evinizde sökülmesi, ambalajlanması ve yeni yerinde kurulumuna kadar tüm detayları ile taşınır. Kargo firmalarının almadığı ve yüksek bedeller ile taşıma yaptığı parça ev eşyalarınızın nakliyesi parsiyel taşıma hizmetimiz aracılığı ile en uygun fiyatlarla nakledilir. Bakırköy evden eve nakliyat konusunda sizlere yardımcı olmaktayız.

Bakırköy Evden Eve Nakliyat

Bakırköy Asansörlü Nakliyat Hizmeti

Özkoçtaş Evden Eve Firması olarak ilk hizmetimiz olan Asansörlü taşımacılık hakkında bilgi vermek istiyoruz.
Eğer eşyalarınız yeni ve taşınacağınız evin merdivenleri dar ise size yeni çözüm Asansörlü evden eve nakliyat
Bu hizmetimiz sayesinde eşyalarınız özel taşıma asansörümüz ile Nakli edilip,taşınacaktır.
Sizde Asansörlü Nakliye hizmetinden yararlanın.

Özkoçtaş Evden eve nakliyat sektörü; çağımızın ihtiyacına göre kendiliğinden oluşmuş ve taşınma ihtiyacını karşılamaya yönelik çözümler üretmiştir.

Çok önceden beri var olan taşınma ihtiyacını meslek edinilmiş kişiler tarafıdan profesyonel bir şekilde gerçekleştiren evden eve nakliyat sektörü;

Sizin elinizi hiçbir şeye sürmediğiniz, gözlerinizin önünde eşyalarınızın sistemli, düzenli ve en az sizin gösterdiğiniz özenle toparlandığı, taşındığı ve yerleştirildiği bir taşınma şeklidir.

Asansörlü Nakliye
Gerek işinizden dolayı, gerekse özel sebeplerinizden dolayı bulunduğunuz konumu değiştirmek zorunda olduğunuz için geçmişten günümüze süreçlerin ortasında kalan evden eve nakliyat firmaları sizlere sundukları hizmetle bu sorunlu sürecin sıfır riskle yeni yaşamınızla yerleştirilmesi konusunda tecrübe sahibidir.

Dilerseniz, ekspertiz hizmetimiz aracılığı ile eşyalarınızın değeri, bulunulan mekanın durumu, mevkii, ulaşılabilirliği, katı ve yeni taşınılacak mekanın durumu, mevkii, ulaşılabilirliği ve bulunduğu katı gibi özellikler göz önüne alınarak oluşturukacak rapor sonucunda uygun fiyat ve çözüm odaklı yapılan sözleşme ile taşınma işlemlerinizin ilk adımı atılır.

Ev Taşıma Asansörlü Nakliyat
Özkoçtaş evden eve nakliye kendi geliştirmiş olduğu full+full donanım , iş takip yöntemi, profesyonel stili ile diğer firmalardan farklı olarak başta Evden Nakliye Eve olmak üzere Tüm Türkiye de aranılan bir nakliye firması özelliği ile kendini donatmıştır.

Firmamız, nakliyat sektöründe yaptığı işlerin kalitesinden dolayı listelerin ilk sıralarında yer almaktadır.

Evden Nakliye Eve Nakliyat olarak sizlere var olan standartların üzerinde bir taşımacılık imkanı sunuyoruz.Eşyalarınızı yeni evlerinize hasarsız bir şekilde ulaştırıyoruz.

Asansörlü Nakliyat Firmaları
Firmamız olarak önceliğimiz her zaman %100 müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmaktır.

Bizler Evden Nakliye Eve Nakliyat olarak siz değerli müşterilerimizin memnuniyetini en üst düzeyde tutacak çalışmalar sergiliyoruz ve bunu her geçen gün geliştiriyoruz.

Öncelikle eşyalarınızı büyük bir özenle yeni adreslerine taşımaya hazırlıyoruz.

Eşyalarınıza nakliye esnasında gelebilecek zararları önlemek amacıyla eşyalarınızı büyük bir özenle, modern ambalajlarımızla paketliyoruz.

Asansörlü Nakliyat Şirketi
Eşyalarınız paketlenme işleminin ardından geniş araç filomuzdan seçilmiş geniş araçlarımıza yerleştiriliyor ve yeni adreslerine doğru ,Sigortalı bir şekilde yola koyuluyor.

Eşyalarınız yeni adreslerine ulaştığı zaman kurulumları gerçekleştiriliyor ve sizlere bizlere teslim ettiğiniz şekilde teslim ediliyor.

Evinizi taşımadan önce ücretsiz ekspertiz hizmeti vererek taşınma esnasında çıkabilecek sorunlara karşı sizleri bilgilendirmekteyiz.

Tüm nakliye faaliyetlerinde eşyalarınızı sigortalı ve uygun ambalaj malzemesiyle paketleyerek taşımaktadır.

Evden eve nakliye fiyatları ve diğer bilgiler için bizlere İletişim butonunu tıklayarak bizlere ulaşabirsiniz.

Asansörlü Nakliyat İstanbul
Evden Eve Asansörlü Nakliyat Neden Tercih Edilir?

 • Bina içinde oluşacak hasarları en az düzeye indirmek
 • Asansörü olmayan yüksek katlı binalarda inip çıkma zamanını azaltarak daha erken yükün taşınmasını sağlamak.
 • Taşıma riskinin az oluşu
 • Bina sakinlerini rahatsız etmemek
 • Bina içinde eşyaların zor çıkması durumun ortadan kaldırmak.
 • Asansörle direk evin içine girerek taşınma suresinin kısaltmak.
 • Asansörlü taşımacılık bazı yüksek binalar, dar koridorlar girişi küçük apartman girişleri
 • Yönetimin bina asansörünü kullanmaya karşı olması ,
 • Dar alanlarda taşıma yapılırken hem eşyaya hem binaya zarar vermesi durumu ortadan kaldırmak
 • Asansörlü taşımacılık bina içi mesafeyi azaldığı için işçilerin dikkatini attırmak ve daha çok verim almak.
 • Eşya taşıma işlemlerinde teknolojiden de yararlanmak.
Bakırköy Evden Eve Nakliyat
Bakırköy Evden Eve Nakliyat

Bakırköy Eşya Depolama Hizmeti

Eşya depolama, ofis eşyası depolama, parça eşya depolama ve koli depolama gibi tüm depo ihtiyaçlarınız için hijyenik ve korunaklı kurumsal depolama ile sizin hizmetinizdeyiz.

Yurt dışı görevi, ev tadilatı, ev bulamama ve sıkışma gibi durumlarınızda size destek olabilmek için esya deposu kiralık hizmeti vermekteyiz.

Artık ben yokum eşyam ne olacak demeyin. Bunları sizin için fazla eşya depolama tanımıyla DEPOLAMA merkezlerimizde özel olarak saklıyoruz.

İnsanlar çağımızda çok yoğun stres altında hayatını sürdürmeye çalışmaktadır.

Ev esyasi depolama Sizi iyi anlayan ve her türlü taşıma ve eşya depo kiralama ihtiyaçlarınızı anlayan profesyonel müşteri temsilcileriyle size hizmet sunmaktayız.

Güvenli, Evden Nakliye Eve ve kapalı aylık depo kiralama tesislerimizde eşyalarınızı

dışarıdan gelebilecek olumsuzluklardan koruyoruz.7/24 kamera sistemi ve

kişiye özel kilitli kutularla eşyalarınızın güvenliğini sağlıyoruz.

Üstelik paketleme ve taşıma hizmetini de sizin için yapıyoruz..

Bakırköy Evden Eve Nakliyat

Bakırköy Eşya Depolama Tavsiye

Nakliye Depolama Günümüzün oldukça modern ihtiyaçlarından biridir.

Ev eşyası depo kiralama için en önemli noktaların başında temiz, düzenli ve güvenilir bir firma seçimi yer alır.

Evinizde koymaya yer bulamadığınız fazla eşyalarınızı, atmaya kıyamadığınız eşyaları ya da saklamak istediğiniz malzemelerinizi firmamız ile güvence altında tutabilirsiniz.

Özkoçtaş Eşya depolama sizlere birçok alanda avantajlar sunmaktadır.

Bu avantajlardan bazıları şunlardır; Güvenlik: Evinizden uzak kalacağınız

zamanlarda eşyalarınızın evde kalması ve sürekli aklınızın eşyalarınızda

olmasını istemiyorsanız eşya depolama güvenlik açısından son derece

avantajlıdır.

Bakırköy Evden Eve Nakliyat Fiyatları (Ortalama)

Evin YapısıNakliye Aracı TipiOrtalama Fiyatlar
1+1 Oda SayılıKamyonet700 TL
2+1 Oda SayılıOrta Boy Kamyon900 TL
3+1 Oda SayılıUzun Kamyon1000 TL
4+1 Oda SayılıUzun Kamyon1400 TL
Bakırköy Evden Eve Nakliyat
Bakırköy Evden Eve Nakliyat
Call Now Button

Share This

Copy Link to Clipboard

Copy