Başakşehir Mah. Süleyman Çelebi Cd. No:15 Başakşehir / İstanbul    +90 537 445 94 25    Pzt-Paz: 08:00 - 23:00

Bağcılar Evden Eve Nakliyat | Bağcılar Nakliye

Bağcılar Evden Eve Nakliyat 2010 yılında önce kalite, güven ilkesiyle hizmete başlamıştır. Firmamız k3 yetki belgeli , şehir içi , şehirlerarası , sigortalı, ambalajlı, çelik kasalı araçlarla , işinde profesyonel & uzman kadromzla evden eve eşya nakliyat, taşımacılık sektöründe lider konumda hizmet vermektedir.

Firmamız geçmişin verdiği deneyimlerden hareket ederek bağcılar evden eve nakliyatta Avrupa standartların da hizmetlerimizle ev, ofis, büro, fuar, banka, parça eşya taşımasın da profesyonel ekiplerimizle taşınacak olan eşyalarınızın taşıma esnasın da kırılması ve çizilmesini önlemek amacıyla patpatla(kalın naylon) tüm eşyanızı ambalajlanması yapılmaktadır.

Bağcılar evden eve nakliye olarak taşımacılık sektöründe 10 yıla aşkın süredir hizmet vermekteyiz. Yapmakta olduğumuz evden eve taşıma hizmetimizin ne kadar önem taşıyan bir hizmet olduğunun bilincinde nakliyat sektöründeki çalışmalarımızı uzman personellerimiz ve kuruluş sahiplerimiz olarak sürdürmekteyiz. Türkiye’ nin tüm illerine evden eve hizmetini profesyonel kadromuz ile garantili sigortalı bir şekilde sunmaktayız.
Çalışma prensibimiz olarak eşyalarınızı taşımacılık öncesi sigorta kapsamına alıyoruz.

Bağcılar Evden Eve Nakliyat

Uygun Fiyatlarda Bağcılar’da Nakliyat

Bağcılar Evden Eve Nakliyat Fiyatları
Siz saygı değer müşterilerimiz için evinizi veyahut ofisinizi taşıtacağınız zaman “nakliye fiyatı” çok önemlidir.
Bu doğrultuda firmamız sizlere en uygun fiyatlarla garantili ve sigorta kapsamında en cazip olanaklarla yardımcı olacaktır.
Firmamız depolama ve paketleme konusunda da sizlere yardımcı olacaktır.
Nakliyat konusunda taşımayı yapacak olan elemanlarımız kendimizin belirlediği kriterlere göre değerlendirmeye koyarak almaktayız.


Aldığımız elemanların evden eve taşıma alanında profesyonel ve yetenekli olmasına dikkat ediyoruz.
Bağcılar Evden Eve Nakliyat’ın sahip olduğu kariyerini kolayca kazanılmamış olması sebebiyle adımızı üstün yerlere taşımak için çaba gösteren personel çalıştırmaya dikkat göstermekteyiz.
Evden Eve sırasında kullanılacak olan ambalajlama malzemesinin hijyenik olması bizim için en önemli hususlardan biridir.
Eşyalarınızın kesinlikle kirlenmeden ve zarar görmeden gerekli yerlere taşınması için en kaliteli malzemeleri seçmekteyiz.
Şoförlerimiz ise eşyalarınıza zarar vermemek için düzgün yolları seçerek iyi bir sürüş sağlamaktadırlar.
Sizleri düşünerek çalıştığımızdan dolayı bu çalışmalar gereği referanslarımız artmış ve müşteri portföyümüz genişlemiş bulunmaktadır.


Sistemli çalışmak Bağcılar Evden Eve Nakliyat için ev ve ofis taşıması hizmetlerini verirken düzenleyici bir unsurdur; işlerin zamanında ve doğru yapılmasını sağlar.
Günümüzde ofis, teknolojik gereklilikler etrafında şekillenen, yenilikçi bir anlayış üzerine kuruludur. Gelişen teknolojiyi kullanarak hizmet kalitesini sürekli artıran şirketler, çalıştıkları firmalardan da kaliteli hizmet beklemektedir. Tüketicinin beklentilerini karşılamak için bağcılar evden eve nakliyat firması Ev ve Ofis Nakliyat, Avrupa standartlarında ofis taşıma sistemi geliştirmiştir.
Ofis araç ve gereçlerini çalışanlarına yakından tanıtmayı amaçlayan evden eve ofisten ofise taşıma sistemi, ambalajlama, taşıma, monte ve de-monte çalışmalarına da yenilikler getirmekte ve büyük kolaylık sağlamaktadır. Eğitimin sürekliliği, ofis teknolojisi gelişimine yeni paketleme ve taşıma yöntemleriyle cevap verebilmemiz açısından önemlidir.

Bağcılar Evden Eve Nakliyat Fiyatları (Ortalama)

Evin YapısıNakliye Aracı TipiOrtalama Fiyatlar
1+1 Oda SayılıKamyonet700 TL
2+1 Oda SayılıOrta Boy Kamyon900 TL
3+1 Oda SayılıUzun Kamyon1000 TL
4+1 Oda SayılıUzun Kamyon1400 TL
Bağcılar Evden Eve Nakliyat

Neden Bağcılar Evden Eve Nakliyat

Bağcılar Evden eve nakliyat sektöründe Türkiye’nin en iyilerinden olmak kalitemizi ve profesyonelliğimizi korumak, hizmet anlayışımızı en üst seviyeye taşımak ve çalışanlarımızın hizmet kalitesini yükseltmek en önemli hedeflerimizden biridir. Kısaca; geçmişimiz, bugünümüz, geleceğimiz olan Türkiye’yi daha yukarı taşımak için; özel eğitim almış elemanlarımızın gerekli eğitimlerini arttırarak müşterilerimizin memnuniyetini yükseltmek ve en iyi hizmeti, depolama da, paketlemede, hızlı ve güvenilir bir şekilde üslendiği görevlerini basari ile yerine getirmek olarak özetleyebiliriz.Sigortalı Taşıma : Ev-Ofis Taşıma ve Depolama Hizmetleri olarak ev ve ofis taşımalarında, eşyalarınızı büyük bir dikkatle ve en yüksek düzeyde koruma ile taşıma garantisi veriyoruz.

NEDEN BİZİ SEÇMELİSİNİZ ?

Expertiz : Esyalarınızı yerinde inceleyerek sorunsuz bir taşıma için karşılıklı fikir alışverişinde bulunuyor ve en uygun fiyatı veriyoruz.

Paketleme : Eşyalarınızı kategorize ederek paketliyor, kolileme, montaj-demontaj işlemleri yapıyoruz.

Kolileme : Kolileme işlemi ile köpüklü ambalaj malzemesi ile eşyalarınızı sarsıntılara karşı korumaya alıyoruz.

Montaj – Demontaj : Mobilya ve beyaz eşyalarınızın montaj ve demontajı; tesisat ile ilgili bağlantılar ekibimiz tarafından gerçekleştirilmektedir.

Bağcılar Evden Eve Asansörlü Nakliyat

Bağcılar Nakliyat firmamız evden eve asansörlü taşıma hizmet vermektedir . Bu hizmeti evdeki bütün eşyaları ambalajlama ve paketleme işlemini bitirip taşıdıktan sonra vermektedir . Bağcılar Asansörlü Evden Eve Taşımacılığın amacı eşyalarınız güvenli bir şekilde ve kolaylıkla taşımaktır . Eşyalarınız özenle yük taşıma asansörü üzerine yerleştirilerek balkon veya pencere gibi geniş bir yerden evin içerisine taşımaktır .Bağcılar Asansörlü Evden Eve Taşımacılık hizmet sektöründe sağlam adımlarla ilerlemeye sizin seçimleriniz ve sizlerin desteğiyle devam etmektedir . Firmamız asansörlü evden eve taşımacılık sektörünün lider firmaları arasındadır . Bağcılar Asansörlü Evden Eve Taşımacılık işleriniz ve memnuniyetiniz için geniş araç ve en iyi personellerle hizmet vermektedir . Detaylı bilgi için bizlere iletişim kısmından ulaşabilirsiniz.

Bağcılar evden eve nakliyat
Bağcılar evden eve nakliyat

Bağcılar Sigortalı Nakliyat Firması

Bağcılar Evden Eve Nakliyat müşterilerini memnun etmek adına eşyalarınızı sigortalamaktadır. benim eşyalarım kırılgan hassas bir eşya çok önemli , maddi veya manevi diyorsanız eğer eşyalarınızı taşırken isteğinize göre sigorta yapmaktadır . Eşyalarınızın paketleme işlemi yapıldığı andan araca taşınırken araçtan indirilip ikinci adrese taşınırken montaj yapıldığı ana kadar sigorta işlemi devam etmektedir. Eşyalarınız sigortalıyken hiç bir zarar gelmeyeceğinin garantisini veren Özkoçtaş Taşımacılık ekibine güvenebilirsiniz. Bu süreç içerisinde ekibimizden kaynaklı yada araç içerisinde taşınırken oluşabilecek hasarda firmamız bu sorumluluğu almaktadır ve hasarın %100ü karşılanmaktadır . Bağcılar Sigortalı Taşımacılık eşyalarınıza hiçbir zarar gelmeden paketleme ,taşıma ve montaj işlemini dikkatli ve özenli bir şekilde yapan bir firmadır. Bu konuda firmamız oldukça güvenli bir hizmet vermektedir. İşini son derecede dikkatli ve özenli bir şekilde yapan elemanlarla çalışmaktayız . Verdiğimiz hizmetten memnun kalacağınıza dair iddialıyız.

Bağcılar Evden Eve Ambalajlama Ve Paketleme

Nakliyatın en önemli aşamalarından biri, eşyaların uygun ambalaj malzemeleri kullanılarak paketlenmesidir. Özkoçtaş Nakliyat kullandığı kaliteli ambalajlama malzemeleri ile sorunsuz taşımacılık gerçekleştirir.

Ambalaj malzemeleri, hava kabarcıklı naylon, ince tabaka kağıt, etli ve kalın kraft kağıt, farklı ebatlarda karton kutu ve koliler, nakliye kilimi, battaniyeler ve bandajlardır.

Eşyalarınız, taşınma öncesi türlerine göre özel olarak seçilen ambalaj malzemeleriyle paketlenerek taşınmaya hazır hale getirilir.

Kristal ve cam eşyalar için yüksek mukavemetli karton, mukavva ve plastik variller,

Şilte ve yataklar için özel hazırlanmış yatak kolileri,

Giyecekler için yatay ve askılı yüksek boylu koliler,

Mobilya ve beyaz eşyalar için balonlu naylon, üç katlı kraft kağıt kullanılmaktadır.

Kırılacak malzemeler havalı naylon ve farklı cinslerde kağıtlarla sarılarak özel olan mukavva kutulara yerleştirilir.

Bağcılar Ofis Ve İş yeri Taşımacılığı

Bağcılar’da şirket, iş yeri, ofis, büro nakliyat hizmetini zamanında ve titiz bir şekilde gerçekleştirmekteyiz. Her oda için numaralandırılıp sıralı şekilde araçlara indirilen eşyalar yeni adresine de bu numaralar takip edilerek taşınarak hiçbir karışıklığa yol açılmaz.

İş yeri nakliyat hizmeti evden eve nakliyat hizmetinden daha dikkatli yapılması gereken bir nakliyat hizmetidir. İş yeriniz ne kadar hızlı ve sorunsuz bir şekilde taşınırsa iş kaybınız da o kadar az olacaktır.

Özkoçtaş Nakliyat şirket taşımacılığı için alanında uzman taşımacı personel ile taşınacak bilgisayar, makine, çelik kasa, fotokopi makinası vb. iş yeri gereçlerinizi sorunsuz bir şekilde taşımaktadır.

Call Now Button
WeCreativez WhatsApp Support
Öz Koçtaş Evden Eve Nakliyat Whatsapp Destek Hattı
👋 Sizin için buradayım...

Share This

Copy Link to Clipboard

Copy