Başakşehir Mah. Süleyman Çelebi Cd. No:15 Başakşehir / İstanbul    +90 537 445 94 25    Pzt-Paz: 08:00 - 23:00

Avcılar Evden Eve Nakliyat | Avcılar Nakliye Firmaları-0537 445 94 25

Avcılar Evden Eve Nakliyat

Avcılar evden eve nakliyat işi çok meşakketli ve özen gösterilmesi gereken bir iştir. Eşyalarınızı taşımaya karar verdiğinizde, taşınma esnasında ve sonrasında meydana gelebilecek tüm olumsuzluklar hakkında bir çok kuşkunuz ve sorunuz olduğunu biliyoruz. İşte bu nedenle tüm bu konularda aklınıza takılabilecek olan Avcılar Evden Eve Nakliyat ile ilgili tüm sorularınıza cevap veriyoruz. Eğer sayfamızda sorularınıza cevap bulamadıysanız, aklınızdaki diğer sorularınız için lütfen bizi arayın.

Avcılar Evden Eve Nakliyat Firması

Avcılar Evden Eve Nakliyat

Avcılar Evden Eve Şehir İçi Nakliyat

Avcılar Nakliyat Firmasında en iyi Avcılar şehir içi nakliyat firmalarından birisi olarak, Türkiye’nin tüm illerinde hizmet sunmanın gururunu yaşıyoruz. Avcılar Şehir içi nakliyat İstanbul Evden Eve Şehir içi nakliyat hizmetleri ve Türkiye genelinde yerine getirilen nakliyat faaliyetleri, yüksek kalite ilkeleri çerçevesi içerisinde yapılmaktadır. Taşımacılıkta bir numara olmak ve her zaman müşteri kitlemizi daha da genişletmek için çalışan Özkoçtaş Nakliyat, müşteri memnuniyeti sağlayacak çalışmalar yapmaktadır. Eşyalarınız emin ellerde…

Profesyonel ekibimiz tarafından müşteriye bir taşıma planı oluşturularak başlayan şehiriçi nakliye işlemi, nakliyenin nasıl yapılması gerektiği, eşyanın boyutu, kullanılacak ekip sayısı, tahsis edilecek araç türü belirlenerek devam eder. Evinizden alınan eşyalarınız deneyimli şoförlerimiz tarafından bir sonraki adrese götürülür ve yeni yerinize yerleştirilir. Bu şekilde, en uygun koşullarda en kaliteli hizmet verilmesi planlanmıştır.

Avcılar Evden Eve Şehirler Arası Nakliyat

Türkiye’nin 81 iline şehirlerarası evden eve nakliyat sektöründe hizmet veren Avcılar Evden Eve Nakliyat firmamız tüm yükleri profesyonel bir şekilde istenilen il ve ilçelere ulaştırmaktadır. Şirketimizde sunulan araç desteği sayesinde şirketlerin veya bireylerin eşyaları kısa bir süre içerisinde nakil edilmektedir. Firmamız sadece alanında uzman olan personeller ile hizmet vermektedir. Paketleme, montaj ve yükleme gibi işlemler sırasında en küçük bir eşyanın zarar görmemesi için gerekli olan tüm önlemler alınmaktadır. Şehirlerarası evden eve nakliyat firmamız, Ankara, İzmir gibi büyük şehirlere Özkoçtaş Nakliyat hafta da en az 4 kes sevkiyat düzenlemektedir. Bu sayede parça eşyalar bile çok kısa bir süre içerisinde adreslere kadar teslim edilmektedir. Şehirler arası Ev taşıma hizmetleri noktasında yıllardır faaliyet gösteren firmamız, tüm işlemleri kusursuz bir şekilde gerçekleştirmektedir.

öncellikle hantal olan mobilyalar veya dolap sökülmektedir. Sökülen her parça ve diğer tüm eşyalar hassasiyet kurallarına uygun bir şekilde paketlenmektedir. Şehirlerarası evden eve taşımacılık personelleri yüklerin tamamını araçlara yerleştirilmektedir. Ayrıca eşyaların binalardan indirilmesi sırasında maddi kayıpların yaşanması söz konusu değildir. Firmamız yüksek katlara sahip olan binalar için asansörlü nakliye desteği de sunmaktadır. Şehirlerarası evden eve taşımacılık personelleri, yeni yaşam alanına getirilen tüm eşyaların montajını da profesyonel bir şekilde gerçekleştirmektedir. Ev taşımacılığı hizmetleri için talep edilen tutarlar ise oldukça ekonomik rakamlara tekabül etmektedir.

Şehirler arası nakliyat hizmetinin profesyonel bir şekilde verilebilmesi güçlü bir alt yapıya ihtiyaç duyulmaktadır. Kilometre mesafesinin fazla olması, taşınan yüklere zarar gelme riskini arttırmaktadır. Dolasıyla da sevkiyattan önce birtakım önlemlerin alınması gerekmektedir. Firmamız ise, işlem görmesi planlanan eşyaları en az iki kat olacak bir şekilde paketlenmektedir. Paketleme uygulamaları sırasında ise birinci sınıf kaliteye sahip olan naylonlar ve battaniyeler kullanılmaktadır. Şehirlerarası evden eve nakliyat firmamız, yükleme işlemlerini ise eşyaların fiziksel özelliklerine göre gerçekleştirmektedir. Bu sayede aracın hareket halindeyken yüklerin birbirine zarar vermesi engellenmektedir.

Avcılar Eşya Depolama

Avcılar Eşya depolama taşıma firmamız tarafından verilen Eşya depolama hizmetleri, Türkiye’nin 81 ili için geçerlidir. Firmamız şirketlerde ve çalışma alanlarında bulunan tüm eşyaları kısa bir süre içerisinde adreslere götürmektedir. Taşıma işlemleri sadece alanında uzman personeller ile gerçekleştirilmektedir. özellikle de paketleme ve montaj gibi önemli uygulamalar sırasında en küçük bir sorun yaşanmamaktadır. Eşya Depolama hizmetleri maksimum 3 gün içerisinde tamamlanmaktadır. Ankara, İzmir gibi büyükşehirlere ise hafta da en az 4 sefer sevkiyat düzenlenmektedir. Kurumsal bir hizmet anlayışına sahip olan İstanbul eşya depolama firmamız müşteri memnuniyetine de ayrı bir önem vermektedir. Dolasıyla da fiyat noktasında da çeşitli indirimler gerçekleştirilmektedir.

Avcılar Eşya Depolama Firmaları

Ev eşyası depolama Hizmetleri Firmamız öncellikle taşınması planlanan eşyaları dikkatli bir şekilde incelemekte ve bu eşyalara uygun olan araçlar belirlemektedir. Ev eşyası depolama hizmetlerinde ise sadece kapalı kasa olan araç modelleri tercih edilmektedir. Söz konusu bu araçlar günümüz teknolojisinde üretildiği için maksimum bir düzeyde taşıma güvenliği sağlamaktadır. Ayrıca firmamız bünyesinde kamyon, kamyonet ve tır gibi çeşitli araçlar bulunmaktadır. Ofis taşıma personellerimiz ise mesleğin gerektirmiş olduğu bilgi ve tecrübeye sahiptir. Tüm eşyalar birinci sınıf kaliteye sahip olan ambalajlar ile paketlenmektedir. Paketlemeye ek olarak cam gibi kırılgan olan malzemeler içinde kutulama desteği sunulmaktadır.

Avcılar Evden Eve Nakliyat

Avcılar Evden Eve Asansörlü Nakliyat

Avcılar Evden Eve Asansörlü Nakliyat hizmetinde geldiğimiz son noktadan siz değerli müşterilerimize aralıksız hizmetimiz devam ediyor bir çok müşterilerimizin bu sistemden bilgisi olmadığı gibi geçen süre zarfından günümüze kadar yaşadığı bir takım sıkıntılar ne yazık ki olduğumuz zaman diliminde yaşamaya devam ediyor. Asansör sistemi dahilinde yapılan eşya taşıma esnasında yaşadığınız sıkıntılar bizler bu durum karşısında tamamen sorunları ortadan kaldırmak için sizlerle beraberiz.

Özkoçtaş Asansörlü Taşıma hizmetinde yapılan taşıma sonrası karşılaşacağınız sorunların bazılarını örnek verecek olursak yapılan taşımada merdivenlerden elemanlar tarafından taşınan her türlü eşya duvar ve korkuluk gibi zeminlerde sürtünerek sıkışarak ve eleman sırtında göçük kırıklar halinde sorunlar oluşabiliyor. Özenle çeyiz takimi olarak aldığınız ve muhafaza ettiğiniz yemek takımlarınız, tabak, çanak, porselen, bardak ve mutfak robotları gibi malzemeleriniz ne yazık ki elemanlar tarafından sırt ile taşınmak üzere düşen ve ezilen kolilerde ciddi hasar ve ziyana uğramaktadır.

Bu zararlar ne yazık ki oturduğunuz bina ve apartman daireleriniz kat sayısı yüksek oldukça zarar ve sorunlar da bir o kadar artmaktadır. Bizler ise yapılan bu tür taşımalarda oluşabilecek zarar ve hasarları tamamen ortadan kaldırmak amaçlı sizlere sunduğumuz Avcılar Asansörlü Nakliyat hizmeti teknolojinin bizlere sunduğu son sistem olup sizlere daha sağlıklı bir taşıma adına sizlere sunuyoruz. İstediğiniz bu sistem sayesinde bina, rezidans, apartmanlar ve inşaat halindeki tüm zeminlere uygun şekilde kullanıma uygundur. Kullanılan yerlerde hiç bir şekilde gürültü ve ses çıkarmak gibi bir sorunu olmaz yapılan taşıma süresince hiç bir eşya zarar görmeksizin daha az zamanda ve sıfır zararla gerçekleştiriyoruz.

Avcılar Asansörlü Nakliyat Firmaları

Bu sistem araç üzerinde kurulu olup taşıma ve kurulum sırasında hiç bir zaman kaybı yaşanmaz tamamen 15 dakika süre ile hazır hale getirilen bu Avcılar Asansörlü Nakliye sistemi günümüzde olmazsa olmazlardan hale gelinmiş bir sistemdir. Hem yükleme hem boşaltma işleminde araçlarımızı bu sisteme yanaştırıp aynı anda bütün işlemleri uygulayabiliyoruz. Sistem üzerinde eşya koymak için bulunan sepet raylar üzerinde çok kolay bir şekilde indirilip çıkarılabiliyor bu zaman içerisinde ulaşılması gereken zor kısımları hiç bir şekilde risk olmadan sizleri ulaştırıyoruz. Her türlü taşınacak olan inşaat mobilya aklınıza gelebilecek her türlü malzemeyi çıkarmanıza yardımcı istenilen her yere gönderilir sizlerde bu konuda bizlerden yardım almak isterseniz bizlerle irtibata geçebilirsiniz.

Bizler Özkoçtaş Nakliyat olarak yılların deneyimine sahip personelimiz ile her daim sizlere Kalite çerçevesinde hizmet sunmaya gayret ediyoruz. Ve bu anlayış içerisinde sizlerin hizmetine sunduğumuz Özkoçtaş Asansörlü Nakliyat hizmeti sınırsız ve kesintisiz bir şekilde sürmektedir. Sizlerde bizlerden bu güzide hizmeti almak için tek yapmanız gereken bizlere İLETİŞİM sayfamızdan veya hemen Arama İkonuna tıklayıp bizlerden detaylı bilgi ve fiyat alabilirsiniz.

Avcılar Evden Eve Nakliyat
Avcılar Evden Eve Nakliyat

Avcılar Evden Eve Nakliyat Fiyatları (Ortalama)

Evin YapısıNakliye Aracı TipiOrtalama Fiyatlar
1+1 Oda SayılıKamyonet700 TL
2+1 Oda SayılıOrta Boy Kamyon900 TL
3+1 Oda SayılıUzun Kamyon1000 TL
4+1 Oda SayılıUzun Kamyon1400 TL
Avcılar Evden Eve Nakliyat
Avcılar Evden Eve Nakliyat
Avcılar Evden Eve Nakliyat
Avcılar Evden Eve Nakliyat
Call Now Button
WeCreativez WhatsApp Support
Öz Koçtaş Evden Eve Nakliyat Whatsapp Destek Hattı
👋 Sizin için buradayım...

Share This

Copy Link to Clipboard

Copy