Başakşehir Mah. Süleyman Çelebi Cd. No:15 Başakşehir / İstanbul    +90 537 445 94 25    Pzt-Paz: 08:00 - 23:00

Avcılar Evden Eve Nakliyat | Avcılar Nakliye Firmaları-0537 445 94 25

Avcılar Evden Eve Nakliyat

DUYURU: %35 indirimli kampanyamızdan yararlanmak için erken rezervasyon yapın ve karlı çıkın!!!

Firmamıza Türkiye’de İSO-9001 Kalite belgelerine sahip olan en iyi Avcılar nakliye şirketlerinden biriyiz..

Firmamız müşterilerimizin beklentilerini bilmekte ve bu amaçla profesyonel ekiplerimizin yanında modern teknolojiyle hizmet veriyoruz. Avcılar evden eve nakliyat firması olarak güvenilir olmaya önem vermekte olup ve müşterilerimize verdiğimiz sözlerde durmaya özen gösteriyoruz. Hizmet kalitemizden asla ödün vermemekteyiz. İstanbul Avcılar evden eve nakliyat hizmetlerini kurumsal olarak sizlere sunuyoruz. Sahip olduğumuz tecrübe ve prensipler ile taşınma sürecini sizlere stressiz , rahat olarak sunuyoruz. İstanbul Anadolu yakasında ve Avrupa yakasında aktif olarak hizmet sürdürmekteyiz. Hizmetlerimiz tamamen müşteri odaklı ilerlemektedir ayrıca anahtar teslim ev taşıma hizmetimiz ile rahat bir süreç yaşamış oluyorsunuz. Teklif almak ve hizmetler hakkında detaylı bilgi sahibi olmak için tek yapmanız gereken iletişime geçmeniz olacaktır. ÖZKOÇTAŞ KALİTELİ EVDEN EVE EŞYA TAŞIMA ŞİRKETİ İLE TANIŞIN!

Avrupa’da kullanılan modern nakliye teknolojilerini ülkemize getirmekteyiz ve diğer nakliye firmalarına da örnek olmaktayız 🤩🤩. Ülkemizin bütün illerine veya ilçelerine de taşınmanız gerektiğinde de sizler için her zaman aynı kalitede hizmet veriyoruz.

Geniş ekiplerimiz ile koordineli olarak hizmet veriyoruz ve en ufak bir hataya yer bırakmadan hassas bir iş olan evden eve nakliyat hizmetini garantili olarak sizlere sunuyoruz. Bundan dolayı sizlere her zaman en kaliteli hizmeti sunmak için çalışmalar yapıyoruz ve uzman ekiplerimizle de sizlere memnuniyetin garantisini de sunmuş oluyoruz.

🤗🤗 Böylesi taşımacılık yapan insanlar eski usul yöntemlerle eşyalarınızı taşımaktadırlar. Taşıma esnasında da eşyalarınızın birçoğuna zarar vermektedirler. Tüm bunları geçtik deseniz bile bu sefer verdikleri zararı üstlenmeyip tamamını yine sizin üzerinize bırakmaktadırlar. Bu sebeple firmamız bütün vatandaşlarımızı bu tarz ilkel taşımacılık yöntemlerinden uzak durmaları noktasında her daim uyarmaktadır. Avcılar nakliyat ekibi alanında uzman kişilerden oluşmaktadır ve her birisi işini severek yapmaktadır.

Firmamız ve firma çalışanları için ilk öncelik her zaman müşteri memnuniyeti olmuştur. Firma olarak müşterilerimize daha iyi ve daha kaliteli hizmet verebilmek adına bütün teknik alt yapımızı güncelledik. Araçlarımızın tamamı kapalı kasa sistem olup eşyalarınız hiçbir şekilde hava ile temas halinde olmamaktadır. Yine eşyalarınızın hiçbir zarar görmeden bulundukları kattan indirilip, yeni adreslerine güvenle çıkarılmaları adına asansörlü sistem taşımacılığı yapıyoruz.

Avcılar evden eve nakliye ve eşya taşımacılığı

Yeni bir eve, büro, ofis ya da fabrika ya taşınmak zorlu bir süreç olup, psikolojik olarak kişinin kendisini yorgun hissetmesine sebep olur. Ağır eşyaların kullanıldığı fabrika gibi ortamlarda eşyaların taşınması için çok fazla insan gücüne ve bütçeye ihtiyaç duyulmaktadır. Yıllar önce eşya taşıma eylemi basit iken günümüzde karmaşık bir olay olarak yorumlanmaktadır. Eşyaların taşınması için ön hazırlık gerekmektedir ve kişinin kendi çabaları ile eşyalarının taşınması sonucu hasarlar görülebilmektedir. Yoğun iş hayatında çalışan kişinin kısa sürede taşınma eyleminin gerçekleşmesi için yardıma ihtiyaç duyması sonucu nakliyat sektörü doğmuş ve hızlıca büyümüştür. 🙃 Bölgede hizmet veren Avcılar evden eve nakliyat firmamız müşterilerden gelen olumlu geri dönüşler ile hizmet kalitesini kanıtlamıştır.

İstanbul Avcılar evden eve nakliyat sektöründe sayısızca korsan nakliyat firması bulunmaktadır. Bu kişileri sokakta yürüyen bir vatandaş gibi düşünebilirsiniz. Vergi mükellefi olmayan K-3 yetki belgesine sahip olmayan bir yerden temin ettiği araçla evinize gelerek eşyalarınızı taşıması kim olduğunu bilmediğiniz birine evinizin anahtarını teslim etmek gibidir. Bu sebeple her zaman K-3 yetki belgesine sahip şirketleri tercih etmeniz konusunda sizleri bilgilendirmeyi borç biliriz.

Avcılar evden eve nakliyat işi çok meşakketli ve özen gösterilmesi gereken bir iştir. Eşyalarınızı taşımaya karar verdiğinizde, taşınma esnasında ve sonrasında meydana gelebilecek tüm olumsuzluklar hakkında bir çok kuşkunuz ve sorunuz olduğunu biliyoruz. İşte bu nedenle tüm bu konularda aklınıza takılabilecek olan Avcılar Evden Eve Nakliyat ile ilgili tüm sorularınıza cevap veriyoruz. Eğer sayfamızda sorularınıza cevap bulamadıysanız, aklınızdaki diğer sorularınız için lütfen bizi arayın.

Avcılar Evden Eve Nakliyat Firması

Avcılar Evden Eve Nakliyat

Avcılar Evden Eve Şehir İçi Nakliyat

Avcılar Nakliyat Firmasında en iyi Avcılar şehir içi nakliyat firmalarından birisi olarak, Türkiye’nin tüm illerinde hizmet sunmanın gururunu yaşıyoruz. Avcılar Şehir içi nakliyat İstanbul Evden Eve Şehir içi nakliyat hizmetleri ve Türkiye genelinde yerine getirilen nakliyat faaliyetleri, yüksek kalite ilkeleri çerçevesi içerisinde yapılmaktadır. Taşımacılıkta bir numara olmak ve her zaman müşteri kitlemizi daha da genişletmek için çalışan Özkoçtaş Nakliyat, müşteri memnuniyeti sağlayacak çalışmalar yapmaktadır. Eşyalarınız emin ellerde…

Profesyonel ekibimiz tarafından müşteriye bir taşıma planı oluşturularak başlayan şehiriçi nakliye işlemi, nakliyenin nasıl yapılması gerektiği, eşyanın boyutu, kullanılacak ekip sayısı, tahsis edilecek araç türü belirlenerek devam eder. Evinizden alınan eşyalarınız deneyimli şoförlerimiz tarafından bir sonraki adrese götürülür ve yeni yerinize yerleştirilir. Bu şekilde, en uygun koşullarda en kaliteli hizmet verilmesi planlanmıştır.

Avcılar Evden Eve Şehirler Arası Nakliyat

Türkiye’nin 81 iline şehirlerarası evden eve nakliyat sektöründe hizmet veren Avcılar Evden Eve Nakliyat firmamız tüm yükleri profesyonel bir şekilde istenilen il ve ilçelere ulaştırmaktadır. Şirketimizde sunulan araç desteği sayesinde şirketlerin veya bireylerin eşyaları kısa bir süre içerisinde nakil edilmektedir. Firmamız sadece alanında uzman olan personeller ile hizmet vermektedir. Paketleme, montaj ve yükleme gibi işlemler sırasında en küçük bir eşyanın zarar görmemesi için gerekli olan tüm önlemler alınmaktadır. Şehirlerarası evden eve nakliyat firmamız, Ankara, İzmir gibi büyük şehirlere Özkoçtaş Nakliyat hafta da en az 4 kes sevkiyat düzenlemektedir. Bu sayede parça eşyalar bile çok kısa bir süre içerisinde adreslere kadar teslim edilmektedir. Şehirler arası Ev taşıma hizmetleri noktasında yıllardır faaliyet gösteren firmamız, tüm işlemleri kusursuz bir şekilde gerçekleştirmektedir.

öncellikle hantal olan mobilyalar veya dolap sökülmektedir. Sökülen her parça ve diğer tüm eşyalar hassasiyet kurallarına uygun bir şekilde paketlenmektedir. Şehirlerarası evden eve taşımacılık personelleri yüklerin tamamını araçlara yerleştirilmektedir. Ayrıca eşyaların binalardan indirilmesi sırasında maddi kayıpların yaşanması söz konusu değildir. Firmamız yüksek katlara sahip olan binalar için asansörlü nakliye desteği de sunmaktadır. Şehirlerarası evden eve taşımacılık personelleri, yeni yaşam alanına getirilen tüm eşyaların montajını da profesyonel bir şekilde gerçekleştirmektedir. Ev taşımacılığı hizmetleri için talep edilen tutarlar ise oldukça ekonomik rakamlara tekabül etmektedir.

Şehirler arası nakliyat hizmetinin profesyonel bir şekilde verilebilmesi güçlü bir alt yapıya ihtiyaç duyulmaktadır. Kilometre mesafesinin fazla olması, taşınan yüklere zarar gelme riskini arttırmaktadır. Dolasıyla da sevkiyattan önce birtakım önlemlerin alınması gerekmektedir. Firmamız ise, işlem görmesi planlanan eşyaları en az iki kat olacak bir şekilde paketlenmektedir. Paketleme uygulamaları sırasında ise birinci sınıf kaliteye sahip olan naylonlar ve battaniyeler kullanılmaktadır. Şehirlerarası evden eve nakliyat firmamız, yükleme işlemlerini ise eşyaların fiziksel özelliklerine göre gerçekleştirmektedir. Bu sayede aracın hareket halindeyken yüklerin birbirine zarar vermesi engellenmektedir.

Avcılar Evden Eve Nakliyat SORU-CEVAP Bölümü

SORU : Avcılar Eşyalarım nakliye sırasında hasar görür mü, eğer bi hasar alırsa ne olur ?
CEVAP: Avcılar evden eve nakliyat olarak Eşyalarınızın zarar görmemesi için her türlü önlem önceden alınmış olacaktır. Bunların yanında olası kazalara karşı eşyalarınız sigortalanarak taşınır.Sigortanın ödemeyi yapmadığı noktalarda ise gerekli masraflar firmamız tarafınca karşılanır ve size hiçbir extra masraf arz edilmeden eşyanızın size teslimi gerçekleştirilir.)

SORU: Avizelerim oldukça büyük ve hassas bunların taşınma ve montajı yapılıcakmıdır?
CEVAP: Evet, Avcılar taşıma ekibi tarafından avizelerinizde diyer eşyalarınız gibi demonte ve monte edilerek eski halinde size teslim edilir.)

SORU: Evimin nakliyesi ne kadar sürer?
CEVAP: Avcılar taşıma ekibi tarafından Şehir içi nakliye işlemlerinde standart 1+1, 2+1 ve 3+1 daireler için nakliye işlemi bir günde tam olarak bitmektedir.Fakat daha uzun mesafeli yerlerde, şehir değişikliklerinde ve villa gibi büyük mekanlarin taşınmasında bu işlem mesafe ve eşya durumuna göre uzamaktadır.

SORU: Taşıma maliyeti nelere göre belirlenir?
CEVAP: Taşıma maliyeti, taşınıcak eşyaların çokluğuna , hacmine, gidilicek yerle eviniz arasındaki mesafeye, kaçınca kattan kaçıncı kata naklediliceğine, piyano para kasası gibi özel iş hacmi gerektiren eşyaların sıklığına göre bir taşıma maliyeti ortaya çıkmaktadır.)

SORU: Taşınma işlemi öncesinde bizim yapmamız gerekenler nelerdir?
CEVAP: Taşınma işlemince önce size düşen tek şey ; kıyafetlerinizi, çamaşırlarınızı ziynet eşyalarınızı ve çok değerli biblo tablo yada tarihi eserleri toparlamaktır. Diyer işlemlerinin tamamı tarafımızca yapılmaktadır.)

SORU: Elemanlar firmanıza ait mi ?
CEVAP: Evet işin organizesini yapan grup şefi ve paketleme ekibi kendimize aittir. Herkes tarafından takdir edilir ki bazı yoğun işler için ve de şehir dışı taşımada araçta sınırlı insan taşıma kapasitesinden ötürü dışarıdan tutulan fakat devamlı firmamız için çalışan ve firmamızın üniformasıyla yine firmamızın verdiği eğitimle çalışmakta olan elemanlarımızda mevcuttur.)

SORU: Kaç kişi ile çalışıyorsunuz ?
CEVAP: Bu sorunun her taşıma için ayrı cevabı olabilmektedir. Fakat ortalama 5 eleman ile çalışılmaktadır.)

SORU: Mobilyaları söküp tekrar kuruyor musunuz ?
CEVAP: Avcılar çalışma ekibi arasında yer alan modüler sistem uzmanı demonte işlerini yaparak, eşyanın taşındğı yerde montelenmektedir..)

SORU: Çok alakasız fiyatlar alıyoruz, neden acaba ?
CEVAP: Piyasada kafaları karıştıran birçok firma bulunmaktadır. Lojistik firmalarının isimlerini kullanarak iş yapan ve de işin her aşaması için mükemmeli söz veren fakat hiçbir zaman sonucu söz verildiği gibi olmayan birçok firma var ne yazık ki. Bunların çoğu kargo firmalarıdır ve evden eve işini kargo işi olarak görmektedir. Hizmetin size özel olmadığı ve sonucunun katiyetle olumsuz olduğu bir durumda da düşük fiyat almanız çok normal olacaktır. Nakliye de her zaman müşteri memnuniyetini sağlayabileceği optimum fiyatı sunmaktadır.)

SORU: Araçlarınız Nasıl bir sistemle çalışıyor?
CEVAP: Araçlar kapalı çelik kasa evden Eve Nakliyat hizmet verebilecek dizayn ve standartlara sahiptir

Avcılar Eşya Depolama

Avcılar Eşya depolama taşıma firmamız tarafından verilen Eşya depolama hizmetleri, Türkiye’nin 81 ili için geçerlidir. Firmamız şirketlerde ve çalışma alanlarında bulunan tüm eşyaları kısa bir süre içerisinde adreslere götürmektedir. Taşıma işlemleri sadece alanında uzman personeller ile gerçekleştirilmektedir. özellikle de paketleme ve montaj gibi önemli uygulamalar sırasında en küçük bir sorun yaşanmamaktadır. Eşya Depolama hizmetleri maksimum 3 gün içerisinde tamamlanmaktadır. Ankara, İzmir gibi büyükşehirlere ise hafta da en az 4 sefer sevkiyat düzenlenmektedir. Kurumsal bir hizmet anlayışına sahip olan İstanbul eşya depolama firmamız müşteri memnuniyetine de ayrı bir önem vermektedir. Dolasıyla da fiyat noktasında da çeşitli indirimler gerçekleştirilmektedir.

Avcılar Eşya Depolama Firmaları

Ev eşyası depolama Hizmetleri Firmamız öncellikle taşınması planlanan eşyaları dikkatli bir şekilde incelemekte ve bu eşyalara uygun olan araçlar belirlemektedir. Ev eşyası depolama hizmetlerinde ise sadece kapalı kasa olan araç modelleri tercih edilmektedir. Söz konusu bu araçlar günümüz teknolojisinde üretildiği için maksimum bir düzeyde taşıma güvenliği sağlamaktadır. Ayrıca firmamız bünyesinde kamyon, kamyonet ve tır gibi çeşitli araçlar bulunmaktadır. Ofis taşıma personellerimiz ise mesleğin gerektirmiş olduğu bilgi ve tecrübeye sahiptir. Tüm eşyalar birinci sınıf kaliteye sahip olan ambalajlar ile paketlenmektedir. Paketlemeye ek olarak cam gibi kırılgan olan malzemeler içinde kutulama desteği sunulmaktadır.

Avcılar Evden Eve Nakliyat

Kurumsal bir şirketin hafta sonu mesai bitiminde başlanan Avcılar evden eve ofis-fabrika taşıma hizmetinin pazar günü taşıma işleminin bitmiş olması gerekir ki pazartesi sabahı müşterilerine hizmet verebilsin. Özkoçtaş evden eve nakliyat firmamız bugüne kadar bir çok kurumsal firmanın ofis-büro-fabrika-banka gibi taşımacılık hizmetlerini zamanında taahhüt ettiği gibi sorunsuz bir şekilde tamamlamıştır.

Avcılar evden eve firması Özkoçtaş nakliyatı ofis büro fabrika taşımacılığında tercih eden müşterilerimizin bir kısmına referans sayfamızdan bakabilirsiniz.

Avclar Evden Eve Ofis işyeri taşımacılığında ilk olarak nakliye uzmanımız taşınacak ofis büro malzemelerini yerinde tespit edip ön etüt çalışmasını yapıp fiyat tespitinde bulunur.

Ofis taşınma gününde nakliye ekibimiz çalışmasına başlarken her odayı ve bölümü isimlendirir ve ambalajlama, kolileme, paketleme işlemi başlar. Daha sonra sıra ile ofis büro eşyaları araca yüklenir. Taşınma sırasında Avcılar evden eve nakliyat araçlarında Avcılar evden eve nakliyat sigortası, Anadolu sigorta ve Özkoçtaş nakliyat güvencesindedir.

Yeni ofis hizmet binanıza gidildiğinde her birimin ofis büro malzemeleri odalara yerleştirilir mobilyalar kurulur.

Özkoçtaş evden eve nakliyat firmamızın Avcılar evden eve ofis büro taşımacılığında en önemli prensiplerinden biride zamanında taşıma işlemini gerçekleştirmesidir.

Size uygun bir gün ve saatte ekspertiz arkadaşımız evinize gelip eşyalarınızın tespitini yapıp etüt ettikten sonra Avcılar şehir içi evden eve nakliyat fiyatını size bildirmektedir.

Özkoçtaş nakliyat- Avcılar evden eve asansörlü nakliyat hizmetimizde randevu aldığınız taşınma gününde sabah 8:30 suları nakliye ekibimiz evinizde olacaktır. Siz sadece kendinize ait özel eşyalarınızı yanınıza alıyorsunuz (ziynet eşyası, para, silah vb.) geri kalan eşyaların toplanıp ambalajı firmamız personeli tarafından yapılmaktadır.

Kırılacak eşyalarınız sıfır ambalaj kağıdına sarılıp özel kasalara konur, mobilyalarınız sökülüp 3 katlı balonlu naylon ile ambalajı yapılır, beyaz eşyalarınız, koltuklarınız 3 katlı balonlu naylon ile ambalajı yapılır. Askılı elbiseleriniz sıfır elbise poşetine geçirilip aracımızdaki sabit kapalı dolaba asılır. Katlı olan eşyalarınız sıfır karton koliler konup koli üzerine oda bilgisi yazılır. Hurçlarınız halılarınız sıfır naylon ile ambalajı yapılır. Perdeleriniz ve aydınlatma ürünleri sökülüp paketlenir.

Ambalaj ve paketleme işlemi bittikten sonra asansörlü evden eve nakliyat aracımız gelir ve eşyalarınızın araca yükleme işlemi başlar.

Nakliye sırasında eşyalarınızda Avcılar nakliyat sigortası bulunmaktadır.

Yeni evinize gidildiğinde mobilyalarınız montajı yapılır, beyaz eşyalarınızın bağlantısı yapılır, paketlenen koliler odalarına konur eşyalarınız istediğiniz şekilde dizayn edilir.

Avcılar evden eve hizmeti almak için nakliyat firması seçiminde firmanın k3 yetki belgesi sahibi olmasına dikkat ediniz.

(klima söküp takma, stor perde ve aydınlatma ürünlerinin montajı firmamıza ait değildir.)

Taşınacağınız ilin kilometresine ve bina kat durumuna göre nakliye ücreti belirlenmektedir. Şehirlerarası evden eve nakliyat fiyatları için firmamız ile iltişime geçiniz.

Taşınma gününde sabah evinize gelen kadrolu personelimiz eşyaların toplanıp ambalajını yaptıktan sonra asansörlü nakliyat aracımız ile kamyona yükleme işlemini yapmaktadır. Gideceğiniz şehrin mesafesine göre boşaltma işlemi aynı gün veya ertesi sabah yapılmaktadır.

Eşyalarınızı yükleyen personelimiz boşaltma için araç ile beraber gideceğiniz şehre gelmektedir, dışarıdan yabancı işçi çalıştırmıyoruz. Nakliye sırasında şehirlerarası nakliyat sigortası bulunmaktadır. Gittiğiniz şehirde varsa asansörlü nakliyat aracı kiralayarak eşyalarınızı boşaltıyoruz, sizlere hasarsız bir şekilde teslim ediyoruz.

Şehirlerarası ev eşyası taşıtmak istediğinizde Avcılar evden eve taşımacılık firması seçerken firmanın k3 yetki belgesine sahip olmasına ve nakliyat araçlarında firma logosunun bulunmasına dikkat ediniz.

Bizi tercih eden müşterilerimizden bir kısmını referans sayfamızdan görebilirsiniz. Bizimle eşyalarınız her zaman yeni kalacak.

Avcılar Evden Eve Asansörlü Nakliyat

Avcılar Evden Eve Asansörlü Nakliyat hizmetinde geldiğimiz son noktadan siz değerli müşterilerimize aralıksız hizmetimiz devam ediyor bir çok müşterilerimizin bu sistemden bilgisi olmadığı gibi geçen süre zarfından günümüze kadar yaşadığı bir takım sıkıntılar ne yazık ki olduğumuz zaman diliminde yaşamaya devam ediyor. Asansör sistemi dahilinde yapılan eşya taşıma esnasında yaşadığınız sıkıntılar bizler bu durum karşısında tamamen sorunları ortadan kaldırmak için sizlerle beraberiz.

Özkoçtaş Asansörlü Taşıma hizmetinde yapılan taşıma sonrası karşılaşacağınız sorunların bazılarını örnek verecek olursak yapılan taşımada merdivenlerden elemanlar tarafından taşınan her türlü eşya duvar ve korkuluk gibi zeminlerde sürtünerek sıkışarak ve eleman sırtında göçük kırıklar halinde sorunlar oluşabiliyor. Özenle çeyiz takimi olarak aldığınız ve muhafaza ettiğiniz yemek takımlarınız, tabak, çanak, porselen, bardak ve mutfak robotları gibi malzemeleriniz ne yazık ki elemanlar tarafından sırt ile taşınmak üzere düşen ve ezilen kolilerde ciddi hasar ve ziyana uğramaktadır.

Bu zararlar ne yazık ki oturduğunuz bina ve apartman daireleriniz kat sayısı yüksek oldukça zarar ve sorunlar da bir o kadar artmaktadır. Bizler ise yapılan bu tür taşımalarda oluşabilecek zarar ve hasarları tamamen ortadan kaldırmak amaçlı sizlere sunduğumuz Avcılar Asansörlü Nakliyat hizmeti teknolojinin bizlere sunduğu son sistem olup sizlere daha sağlıklı bir taşıma adına sizlere sunuyoruz. İstediğiniz bu sistem sayesinde bina, rezidans, apartmanlar ve inşaat halindeki tüm zeminlere uygun şekilde kullanıma uygundur. Kullanılan yerlerde hiç bir şekilde gürültü ve ses çıkarmak gibi bir sorunu olmaz yapılan taşıma süresince hiç bir eşya zarar görmeksizin daha az zamanda ve sıfır zararla gerçekleştiriyoruz.

Avcılar Asansörlü Nakliyat Firmaları

Bu sistem araç üzerinde kurulu olup taşıma ve kurulum sırasında hiç bir zaman kaybı yaşanmaz tamamen 15 dakika süre ile hazır hale getirilen bu Avcılar Asansörlü Nakliye sistemi günümüzde olmazsa olmazlardan hale gelinmiş bir sistemdir. Hem yükleme hem boşaltma işleminde araçlarımızı bu sisteme yanaştırıp aynı anda bütün işlemleri uygulayabiliyoruz. Sistem üzerinde eşya koymak için bulunan sepet raylar üzerinde çok kolay bir şekilde indirilip çıkarılabiliyor bu zaman içerisinde ulaşılması gereken zor kısımları hiç bir şekilde risk olmadan sizleri ulaştırıyoruz. Her türlü taşınacak olan inşaat mobilya aklınıza gelebilecek her türlü malzemeyi çıkarmanıza yardımcı istenilen her yere gönderilir sizlerde bu konuda bizlerden yardım almak isterseniz bizlerle irtibata geçebilirsiniz.

Bizler Özkoçtaş Nakliyat olarak yılların deneyimine sahip personelimiz ile her daim sizlere Kalite çerçevesinde hizmet sunmaya gayret ediyoruz. Ve bu anlayış içerisinde sizlerin hizmetine sunduğumuz Özkoçtaş Asansörlü Nakliyat hizmeti sınırsız ve kesintisiz bir şekilde sürmektedir. Sizlerde bizlerden bu güzide hizmeti almak için tek yapmanız gereken bizlere İLETİŞİM sayfamızdan veya hemen Arama İkonuna tıklayıp bizlerden detaylı bilgi ve fiyat alabilirsiniz.

Eşyalarınızın hızlı ve hasarsız taşınmasını istiyorsanız mutlaka Avcılar asansörlü taşımacılık sistemini tercih etmelisiniz. Avcılar Nakliyat olarak 21 katlı modüler asansörümüz ile yarım günde yenini evinize taşıyoruz. Ayrıca Asansör kiralama hizmetimiz de mevcuttur.

  1. kata üzeri tüm ev taşıma işlerinde asansörlü evden eve taşıma hizmeti veriyoruz. Bu sayede hem daha hızlı hemde daha ekonomik taşımacılık elde ediyoruz. Firmamız Avcılar asansörlü taşıma şirketleri için yüksek katlara asansör kurabilen sayılı firmalar arasındadır.
Avcılar Evden Eve Nakliyat
Avcılar Evden Eve Nakliyat

Avcılar Evden Eve Nakliyat Fiyatları (Ortalama)

Evin YapısıNakliye Aracı TipiOrtalama Fiyatlar
1+1 Oda SayılıKamyonet700 TL
2+1 Oda SayılıOrta Boy Kamyon900 TL
3+1 Oda SayılıUzun Kamyon1000 TL
4+1 Oda SayılıUzun Kamyon1400 TL
Avcılar Evden Eve Nakliyat
Avcılar Evden Eve Nakliyat
Avcılar Evden Eve Nakliyat
Avcılar Evden Eve Nakliyat
Call Now Button

Share This

Copy Link to Clipboard

Copy