Başakşehir Mah. Süleyman Çelebi Cd. No:15 Başakşehir / İstanbul    +90 537 445 94 25    Pzt-Paz: 08:00 - 23:00

Ataşehir Evden Eve Nakliyat |Ataşehir Nakliyat Firması- 0537 445 94 25

Ataşehir Evden Eve Nakliyat; çelik kasalı, kapalı araçlarıyla ve eğitilmiş profesyonel ekibiyle, saygıdeğer müşterilerimizin haklı beğenisi ve güvenini kazanmış, sağlıklı ve problemsiz işbirliği ile kusursuz çözümler yaratmıştır.

Evden eve nakliyat hizmetlerinde, müşterilerine yüksek hizmet kalite standardı ile güvenli ve hızlı hizmet verebilmek için için yatırımlarını sağlamlaştıran Ataşehir evden Eve Nakliyat, evden eve taşımacılık ve nakliyat konusunda şu ana kadar süregelen zaman dilimi içerisinde sonuçlandırdığı ve referans niteliği taşıyan hizmetleriyle çok sayıda şahıs, firma ve kurumun haklı memnuniyetini elde etmiştir.

Az veya küçük boyuttaki eşyalarınız için ekonomik çözümler üretiyoruz. Küçük miktarlardaki eşyalarınızı, ekonomik olarak taşımak için küçük boy araçlarımız mevcuttur. Yazlık veya şehirler arası az miktarda eşyalarınız için bize2 veya 3 gün önceden kayıt bırakırsanız, sizlere daha ekonomik çözümler sunma şansımız olabiliyor.

Bizimle mail, form veya telefon yoluyla irtibata geçerek talebinizi ilettiğinizde, Ekspertiz ekibimiz derhal görevlendirilerek, sizin için uygun zaman diliminde taşıma adresinde gerekli incelemeyi yapacaktır. Ücretsiz ekspertiz incelememizin akabinde tarafınıza sözlü veya yazılı olarak ileteceğimiz teklifimizi olumlu bulmanız halinde, karşılıklı sözleşme ile araç ve taşıma planlamanız yapılacak, günü ve saati geldiğinde eşyalarınızın nakliye işlemi sorunsuzca gerçekleşecektir.

Ataşehir evden eve nakliyat

Ataşehir Şehirler Arası Nakliyat

Nakliye firmaları arasında güvenilir ve kaliteli bir firma aracılığı ile eşyalarını bir yerden başka bir yere taşımak isteyen kişiler Özkoçtaş Evden eve nakliyat sitesi üzerinden nakliyat firması ile iletişime geçerek İstanbul ve çevresindeki illerde eşya taşıma işlemlerini yaptırabilirler. Ataşehir evden eve nakliyat firması 25 yıldır İstanbul ve çevresindeki illerde müşterilerine hizmet vermektedir. Bu hizmeti profesyonel ekip arkadaşları ile birlikte veren firma yetkilileri müşterilerinin eşyalarını garanti altına alıp taşımacılığını bu şekilde üstlenmektedir. Firmada her eşya için ayrı ayrı korucuyu önlemler alınarak eşyalar araçlara yüklenmekte ve yeni adreslerine taşınmaktadır.

Ataşehir Evden Eve Sigortalı Nakliyat Hizmeti

Eşyaların paketleme ile korunaklı hale getirilmesi yolculuk esnasında meydana gelen şiddetli kazalarda etki etmeyebilir. Trafik kazaları vs. gibi istenmeyen ve olumsuz durumlarla karşılaşıldığında eşyalar, aracımız hasar alabilir. Bu her iki tarafında asla istemeyeceği ve kötü bir ekstrem durumdur. Zira özellikle uzun yol koşullarında oldukça dikkatli olunmasına rağmen istenilmeyen ani bir olay ile karşılaşılma gerçeği düşünülmektedir.

Bu gibi olumsuz durumlar karşısında firmamız tarafından eşyalarınıza ait hasar sigortalama sistemi ile karşılanmaktadır. Bizler dahi yolculuk yaparken aldığımız biletlerde de sigortalama işlemi olmaktadır. Zira yol koşullarında oluşabilecek herhangi bir sorunda kendimizi bu şekilde güvenceye almak içimizi oldukça rahatlatmaktadır. Bu durum eşyaların yolculukları esnasında da geçerlidir. Ataşehir evden eve nakliyat sürecinizde eşyalarınızın tamamı sigorta poliçesi ile sigortalanmakta ve güvenceye alınmaktadır. Bu oluşabilecek bir hasarda mağduriyetinizin giderilmesi için oldukça gereklidir.

Sigortalama yapılmadığı durumda eşyalarınızın hasarı karşılanmadığı gibi birde maddi olarak büyük kayba uğramış olursunuz. Hak talep edebilmeniz için koşul bulmanız zorlaşmaktadır. Bu bakımdan Ataşehir evden eve nakliyat sürecinde sigortalama işlemi muhakkak yapılması gereken bir şeydir. Sizlerde Ataşehir evden eve nakliye hizmeti alırken bu hususa dikkat ederek karar vermelisiniz.

Ataşehir evden eve nakliyat

Ataşehir Evden Eve Nakliyat Şirketi Seçerken Dikkat Etmeniz Gerekenler

Ataşehir evden eve nakliyat hizmeti edinirken firma tercihinde dikkat etmeniz gereken hususlar mevcuttur. Bunlar taşımacılık işlemlerinizin güvenli bir biçimde gerçekleştirilmesi için oldukça önemlidir. Bu nedenle hepimiz bir hizmet alımı yapmadan önce Ataşehir evden eve nakliyat şirketi seçerken belirli hususlara dikkat edilmesi gerekmektedir. Bunlar;

  • Kurumsal bir Ataşehir evden eve nakliyat şirketi olması gerekmektedir.
  • Sigortalama ve nakliyat sözleşmesi yapan bir Ataşehir evden eve nakliyat şirketi ile anlaşılmasına dikkat edilmelidir.
  • Ev eşyalarınızın kapasitesine uygun bir araç seçeneği sunan Ataşehir evden eve nakliyat şirketi ile görüşmeniz eşyalarınıza zarar gelmemesi açısından önemlidir.
  • Gerekli tüm ekipman ve donanıma sahip olunması ve paketleme hususuna önem verilmesi gereklidir.
  • Zamanına dikkat eden ve sizinle anlaşmasına sadık kalacağına emin olduğunuz bir Ataşehir evden eve nakliyat şirketi olmasına dikkat edilmelidir.

En önemli husus genelde artık aradığımız hizmete dair her şeyi internet üzerinden kolayca bulabilmekteyiz. Bu nedenle araştırdığınız Ataşehir evden eve nakliyat şirketi hakkında yapılan yorum ve şikâyetlere bakmanız gerekmektedir.

Ataşehir Eşya Depalama Hizmeti

Eşya depolama hizmeti öncesi eşyalarınız için dilediğiniz bir depolama türü seçilmektedir. Böylece kişisel bir depo türü mü yoksa depolama alanlarından herhangi bir yer mi olacağı belirlenmektedir. Daha sonra eşyalarınızın muhafaza edilme süreci göz önüne alınmaktadır.

Aynı zamanda depolanacak eşyalarınızın türüne uygun depolama koşulları oluşturulmaktadır. Zira eşya depolama süreci boyunca tüm eşyalarınızın güvenliği bizlerin sorumluluğu altındadır. Eşyalarınızın belirlenen gün içerisinde depolama alanına taşınması sağlanmaktadır. Eşyalarınızın depolama alanlarına taşınmadan önce kendine özgün paketlenmesi gerçekleştirilmektedir. Daha sonra eşyalarınız depolama alanlarımıza personellerimiz tarafından özenle taşınmaktadır.

Eşyalarınız size özgü depo alanlarına yerleştirilerek anlaşılan süreç boyunca muhafaza edilmektedir. Bu süre içerisinde eşyalarınız son güvenlikli sistemlerle korunmakta ve sizler için sizlerin gösterdiğiniz gibi büyük özen gösterilmektedir. Eşya depolama hizmeti sizler için tüm detayları düşünülerek oluşturulmuş ve tamamen sizlerin ihtiyaçlarına yönelik bir hizmet alanıdır. Böylece daima memnun kalacağınız hususunda kendimizden oldukça eminiz.

Ataşehir evden eve nakliyat

Ataşehir Evden Eve Nakliyat Fiyatları (Ortalama)

Evin YapısıNakliye Aracı TipiOrtalama Fiyatlar
1+1 Oda SayılıKamyonet700 TL
2+1 Oda SayılıOrta Boy Kamyon900 TL
3+1 Oda SayılıUzun Kamyon1000 TL
4+1 Oda SayılıUzun Kamyon1400 TL
Ataşehir Evden Eve Nakliyat
Call Now Button

Share This

Copy Link to Clipboard

Copy